Věci, které je lepší dát pryč, protože narušují energii

27.9.2020 v Energie 8

Existuje řada pověr a doporučení, která se vztahují k oblečení, nebo k předmětům. Hodit se mohou každému a je dobré se jimi preventivně řídit. Už mnohokrát se totiž ukázalo, že na nich něco je. Šatník drtivé většiny lidí se skládá z mnoha věcí. Někdy naroste do takových rozměrů, že je nejen nemožné najít všechno, co zrovna potřebujeme, ale vůbec se zorientovat v tom, co bychom si měli nechat a s čím se bez lítosti rozloučit. Abyste k sobě nepřitahovali špatnou energii, určitě se zbavte věci nabitých destruktivní energií. Které to jsou?Věci po někom jiném
Docela hodně pověr je spojeno se součástmi šatníku někoho jiného, které přešly k vám. Vůbec nejdůležitější je přitom skutečnost, že oděv doslova absorbuje emoce z těla svého majitele a ukládá je do sebe. A samozřejmě je pak přenáší dál.
Je proto lepší zbavit se věcí, jejichž předchozí osud vám není znám. Vyhnete se tak riziku narušení svého biopole a narušení své energie.
Když člověk takové oblečení nosí, stává se velmi často obětí nejrůznějších drobných nepříjemností, trpkých nedorozumění a nakonec i velké smůly a třeba i nemoci.

Oblečení a doplňky po někom, kdo zemřel
Rada všech senzibilů zní: spálit. Tohle oblečení nemůže člověku, který se rozhodl ho donosit, přinést ani štěstí, ani radost. Naopak ho očekávají rodinné spory, ztráta zaměstnání, zhoršené zdraví a jiné nepříjemnosti.
Pokud jde o rodinné šperky, je nezbytné je energeticky očistit. Například omýváním v ledové tekoucí vodě, nebo ovanutím vonného kouře s prosbou o odstranění destruktivních energií. Vhodná vykuřovadla najdete zde. Nenechávejte si šperky po někom, s kým jste neměli dobré vztahy, i kdybyste je předtím čistili. Jeho duch by s nimi mohl být spojený.

Věci, které vyvolávají ošklivé vzpomínky
Život každého z nás je naplněn vzlety i pády. Pokud jste zaznamenali podivnou zákonitost – totiž že nepříjemnosti vás potkávají v určitém oblečení, zbavte se ho. Podle tvrzení senzibilů dokáže oděv velmi snadno nasát lidské emoce a při novém oblečení pak znovu ve svém nositeli probouzet hněv či radost.
Když se chcete rozloučit s minulostí, spalte doslova všechny mosty, bez ohlížení a bez lítosti. Cennou zkušenost má smysl zažít jen jednou – a samozřejmě si zapamatovat poučení, které nám tím osud připravil – nechcete ale přece ustavičně vzpomínat na nějaký svůj malér při pohledu na blůzu, šaty nebo šálu.

Obuv která vám velikostně nepadne, nebo tvarově nesedí
Číňané věří tomu, že zdraví začíná od nohou, konkrétně od chodidel. Podle tohoto přesvědčení, si můžete zachovat mládí a dosáhnout vysokého věku pouze v pohodlné obuvi. V takové, kterou jste si pořídili sami pro sebe.
Velikost, výška, barva, šířka i vzor. To všechno má u bot svůj význam. Než se tedy poženete pro nějaký ten módní model, než sáhnete po pro vás nevhodných botách, zkuste si představit, jak nepěkně budete vypadat v nepohodlných botách s bolestí zkřiveným obličejem. Jak ladná asi bude vaše chůze? Jakou v nich budete mít náladu?

Barvy
Pokud ve vaší skříni dominují kousky achromatických barev (černá, šedá, bílá), měli byste ji poněkud oživit také jinými barvami. Každá barva má jinou rezonanci, podporuje jinou energii a náladu. Proto se stává, že se ráno probudíme a můžeme mít chuť obléct se do konkrétní barvy, ve které nám bude ten den opravdu dobře, ale druhý den už to může být jinak. Tak jako se mění odstín naší aury, mění se i naše potřeba barev.
Nebojte se měnit barvy svého oděvu a vytrhnout se ze všednosti.
Snažte se být v každém kusu svého oděvu jako „ve druhé kůži“. Neoblékejte si nic, v čem se necítíte dobře, nebo co se vám nelíbí.

připravila www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Pěkný 2020-09-27 05:16:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to musím vyhodit hodně věcí ze skříně :). By mě zajímalo jestli je dobré dávat oblečení po nás do kontejneru aby ho ještě někdo donosil (charity a domovy..)?
A když někomu půjčím i když třeba jen na den tričko, taky se tam stane obtisk?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-27 09:34:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To oblečenie z kontajnerov pre charitu ide ľuďom do Afriky a podobne, myslím že im neuškodí že sú v tom oblečení energie Európanov. A časť toho oblečenia ide do tovární ako sú automobilky kde sa to používa ako handry na utieranie kdečoho. Vyhadzovať oblečenie do kontajnerov na odpad je neekologické, je to dosť problém zlikvidovať a práve preto boli vytvorené špeciálne kontajnery na oblečenie a všetko by sa malo hádzať tam. Ja si myslím že najrozumnejšie je sa na povery vykašľať. Z toho čo sa píše v článku som nedodržoval snáď nič a nič sa nestalo. Dokonca niekedy nosím veci po niekom inom radšej než nové kúpené. AjTo oblečenie z kontajnerov pre charitu ide ľuďom do Afriky a podobne, myslím že im neuškodí že sú v tom oblečení energie Európanov. A časť toho oblečenia ide do tovární ako sú automobilky kde sa to používa ako handry na utieranie kdečoho. Vyhadzovať oblečenie do kontajnerov na odpad je neekologické, je to dosť problém zlikvidovať a práve preto boli vytvorené špeciálne kontajnery na oblečenie a všetko by sa malo hádzať tam. Ja si myslím že najrozumnejšie je sa na povery vykašľať. Z toho čo sa píše v článku som nedodržoval snáď nič a nič sa nestalo. Dokonca niekedy nosím veci po niekom inom radšej než nové kúpené. Možno je to jednoducho tím že obvykle kupujeme lacné veci z tesca a lidlu a veci čo mi napríklad niekto daroval sú kvalitnejšie značkové, plus ten pocit že to mám zadarmo je k nezaplateniu. Možno je to jednoducho tím že obvykle kupujeme lacné veci z tesca a lidlu a veci čo mi napríklad niekto daroval sú kvalitnejšie značkové, plus ten pocit že to mám zadarmo je k nezaplateniu. Aj keby tam bol cudzí otisk, človek to práve nosením prebije.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-09-27 09:58:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bych musela vyhodit doma vše…..miluji sekáče a přešívání daných kousků. A pokud by šlo o předání energií do textilu. Viděla jsem dokument o šití oblečení v Číně, a nedělala bych si iluze, že tam jsou nějaké idylické energie. Naopak utrpení, dřina, bída atd, ale výrobek je nový nenošený.
Pokud si někde něco pořídím z druhé ruky, tak se snažím to očistit a přebít to svou energií – ale možná jsem naivní …hezký den všem

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-27 11:22:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skuste to udělat takto vyperte hadry ze sekáče v ledové vodě prý odstranuje destruktivní energie je to jenom nápad ale skusit by se to dalo ale zase v ledové vodě toho moc nevyperete-))

Ikona diskutujiciho All 2020-09-27 15:05:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tiež milujem sekáče, videteľne obnosené kúsky nekupujem, častokrát sú tie veci bez visačiek/prípadne párkrát oblečené. Oblečenie zo sekáča stále vyperiem, vysuším na slnku, vyžehlím a myslím, že negatívna energia v nich nezostáva.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-09-29 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono to někdy může být i dobré, protože na nás může nějaká věc přenést nějakou znalost toho člověka…není to sice tak silné jako když dostanete třeba něčí orgán..např. ledvinu…(kdy se skutečně prokázalo, že obdarovaný nabyl nějaké znalosti dárce..což je jasný důkaz toho, že není vše jen v mozku, ale v každé buňce našeho těla), ale i tak to nějaký vliv má…….no ale riskněte to, že? Může to být i pozitivní věc, ale taky i nějaká negativní……

Ikona diskutujiciho Vašek 2020-10-11 18:54:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to vysvětluje, proč jsem nikdy neměl vztah k darovaným obnošeným věcem. Dodnes si pamatuji, jak jsem v dětství zdědil nějaké šortky po bratránkovi a oblékl jsem si je až pod hrozbou násilí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-11 21:51:47
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 Já si dodneška pamatuju na mrkváče z fialovýho manšesteru, do kterých mě máti navlíkala, když jsem měla jít do školky… a já si pak celý den připadala jako debil. Nenáviděla jsem ty kalhoty tak, že si je dodneška živě pamatuju, i jak se na mě neforemně nehezky boulily 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek