Věci, které pravděpodobně blokují vaše mimosmyslové schopnosti

4.11.2022 v Energie 10

Všichni lidé mají schopnost šestého smyslu, který se projevuje v různé míře a různými způsoby. Ale ne každý člověk je schopen ho používat. V mnohých lidech dříme skrytý potenciál, který je jen potřeba povzbudit a pocvičit. Pokud nejste schopní využít své mimosmyslové vlohy, je pravděpodobné, že vám je něco blokuje.Existuje spousta různých věcí, které mohou způsobit zablokování těchto energií, a je těžké jim vzdorovat v běžném životě. Pokud se poznáte v následujících příčinách, životní změna by mohla přinést výsledky, po kterých toužíte.

Ve vašem životě se hromadí stres a spěch
Stresu se v životě nedá úplně vyhnout, ale do určité míry se mu dá předcházet, nebo čelit. Jakmile stres a spěch dosáhne určitého bodu, začne na vás mít vážné destruktivní účinky. Nejenom že budete slabí na těle, ale také na duchu. Budete přetížení, vyšťavení a na paranormální síly vám nezbude ani energie, ani čas, ani chuť na jejich rozvoj. Pokud chcete žít duchovně, musíte zpomalit a zklidnit se.

Potlačujete své emoce
Potlačené emoce se dají schovávat jenom dočasně. Dříve nebo později se dostanou ven, někdy i nevhodným způsobem a v nevhodnou dobu. Pokud neumíte pracovat se svými emocemi a odmítáte je prožít, vaše psychická a spirituální energie se zastavuje spolu s nimi. Teprve až když se naučíte dávat svým emocím přirozený průběh a prostor který jim náleží, začnou se projevovat i vaše přirozené duchovní a intuitivní schopnosti.

Obklopujete se špatnými lidmi
Pokud dáváte ve svém životě prostor toxickým lidem, musíte s tím hned přestat. Přerušení vazeb s destruktivními jedinci pomůže obnovit tok vašich přirozených energií a obnoví vaše mimosmyslové schopnosti. Dávejte si pozor na špatné lidi. Čím častěji jste v jejich blízkosti, tím toxičtějšími se stáváte i vy sami. Přicházíte o své energie a vaše třetí oko se tak zavírá.

Zapomínáte se uzemňovat
Když nejste uzemnění, ostatní lidé vás mohou snadno vysát z energie a vyčerpají vás i psychicky. Je potřeba umět si udělat čas na bosé procházky přírodou a objímání sromů, abyste obnovili své energie. Pokud jste pořád zavření v domě, nedivte se, že je vaše energie slabá. Bez kontaktu s přírodou to nejde.

Nestaráte se o svou pohodu
O své tělo i mysl se musíte aktivně starat. Na vaší celkově pohodě moc záleží. Pokud jste typ člověka, který necvičí, ani se správně nestravuje a neumí odpočívat, musíte to změnit.

Jste nevšímaví a nesoustředíte se na přítomnost
Všímavost je klíč a tu většina běžných lidí postrádá. Pokud nejste všímaví a bdělí, pak zaprvé nezaregistrujete jemné vedení které dostáváte (ignorujete znamení a přehlížíte intuici) a zadruhé svou mysl s velkou pravděpodobností zaměstnáváte blbostmi o tom, co jste udělali blbě v minulosti, kdo vám co udělal, jste posedlí strachem z budoucnosti a řešíte jiné lidi a klepy o nich, místo abyste se zabývali prací na sobě. Tím blokujete své duchovní energie.

Prostě nemáte čas
Máte moc práce a od rána do večera lítáte jako hadr na holi. Netrávíte žádný čas v přírodě, protože se tam prostě ve svém nabitém programu nemáte šanci dostat. Musíte uklidit, nakoupit, jít do práce, obstarat děti, napsat s nimi úkoly, vyvenčit psa, večer padnete do peřin a jste hotoví… Pokud žijete hektický a trvale velmi zaneprázdněný život, není divu, že se vaše duchovní schopnosti nerozvíjí, ale zakrňují. Duchovní síla je jako sval, buduje se časem cvikem a hromaděním energie. Když o ni přijdete a nijak svůj duchovní sval necvičíte, prostě přestane fungovat.

poslechnout si článek v audioverzi ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-11-04 09:16:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mockrát se mi dělo že moje schopnosti i na několik měsíců polevily nebo jakoby vypadly. První jsem z toho byla vedle pak jsem si myslela že to je asi normální a pak jsem pochopila že to je o tom kolik mám energie a jestli mi ji někdo vzal. Jenomže jsou v životě prostě etapy kdy tomu nejde zabránit protože musíte do školy do práce a tam ti lidi zkrátka jsou a nevyhnete se jim.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-11-04 09:18:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak. Stačí procházka na pár hodin venku a připadám si vždycky jako úplně jinej člověk. A když se vrátím domů tak si uvědomuju jak nás ten život v baráku a u tv strašně ubíjí ale když je na to člověk zvyklej a dělá to odmala tak to tolik nevnímá.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-11-04 09:19:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za krásný článek Aluško. Opět jsi se mi trefila do noty 😍

Ikona diskutujiciho Sněžná vločka 2022-11-04 09:21:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s časem je obrovská pravda. Já to mám v sobě ale musím si najít čas a musím to cvičit. Jinak do pár měsíců vždycky zakrním a pak začínám znova. Stačí pár dnů procvičovat a všechno se zbystří kompletně taky intuice. Ale když mám moc povinností a začnu na to dlabat tak zase špatné. Prostě jak tady bylo mockrát psané že je duchovno životní styl. Je to opravdu životní styl.

Ikona diskutujiciho Q 2022-11-04 10:27:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

výbornej článek 👍

Ikona diskutujiciho Veronika 2022-11-04 11:45:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zase krásný článek Aluško. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-11-04 11:54:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc hezké. s citem napsané. děkuji

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-04 14:47:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uzemňování u mě nefunguje (nedává energii), koncentrace u mě nefungují-po chvíli mě vyčerpávají.Meditací nejsem schopen.Obklopovat se dobrými lidmi, hmm, kde je ale napískat? Když každý na mě se.e?
Jak vypadá moje koncentrace: Soustředim se třeba na obličej, na tvářích cítím tlaky, cítím jemné mravenčení, snažím se uvolnit svalstvo, ale nejde to, na obličejí vnímám změny teplot, chvíli teplo nebo chlad.Po x-tých pokusech za roky a roky pořád stejně, žádná nabraná energie nikde.Já umim jít jen z bdění do spacích snů a naopak, nic mezi tim.Přechod „bdění-spaní“ probíhá v bezvědomí.Dokonce jsem měl kolegu v práci, starší pán, který chodil na jogu.Když na joze říkali třeba „prožíváme levou nohu“ tak on říkal, že přitom nic vůbec necítí-jako kdyby byla energeticky prázdná, přitom fungovala normálně.To jsou ovšem věci, kterým člověk nijak neporučí.Zřejmě existují lidi, které označím jako „typ2“ jejichž energie fungují zcela jinak.Ale o tom se moc nemluví.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-11-04 18:50:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pocit, že tam chybí ještě kvalita stravy, myslím, že ještě očkování, viz. Dětské, kdo ví co tam strkají.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-04 20:04:02
Ikona diskutujiciho
sipka

určitě ano, těch vlivů je hodně

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek