Vešla jsem do království víl. Bylo to úžasné!

5.12.2020 v Bytosti 12

Určitě jste už slyšeli o tom, že existuje říše víl, ale skazky na toto téma jsou vesměs hodně pohádkové a souvisejí s různými starými pověstmi či legendami. Z toho člověku vychází logický závěr, že jde o obrazná přirovnání a že ve skutečnosti není možné, aby člověk vstoupil do říše víl, jako do jiné dimenze.
Jenomže se zdá, že pravda je mnohem úžasnější a záhadnější, než by si člověk myslel, přestože jinak na víly věří, nebo je už někdy viděl.Následující článek je založen na skutečném zážitku dnes dospělé ženy jménem Sára, která jako malá holčička vstoupila do světa víl spolu se svou sestřičkou:

Sáře bylo v té době 12 let, žila v Americe a její rodiče se rozváděli, takže spolu se svou sestrou vyrůstala ve velmi nepříjemném prostředí, které vytvářelo napětí mezi rodiči.
Bydleli ve velmi malém městečku, kde nebylo co dělat, v televizi měli jenom tři programy. Zajímavostí je, že Sářina sestra je její jednovaječné dvojče, takže obě dívky byly stejně staré, když se to stalo.

Jednoho dne se holky nudily, takže se rozhodly, že spolu půjdou ven na procházku. V okolí bylo hodně polí, byla to farmářská oblast.
Chodívaly na ta samá místa v okolí polí pořád dokola, znaly to tam velice dobře a všechno co se prozkoumat dalo, už měly mnohokrát prozkoumané.
Takže šly na běžnou procházku na místo, kam chodívaly běžně. Byl to pochmurný den se zataženou oblohou.

Najednou dívky přišly na místo u lesa, které vypadalo jako mýtinka. Děvčata to místo nepoznávaly, ale šly na tu mýtinu a procházely se dál.
Najednou se mraky rozestoupily a vysvitlo sluníčko. Dívky uviděly něco, co by popsaly jako ,,vílí zahrádku“.
Něco tak překrásného a barevného, co se dá vidět jenom ve filmech. Bylo to velice speciální místo, všude byly překrásné květiny. Místo na ně působilo magicky, kouzelně a bylo to prý nejkrásnější místo, jaké kdy v životě viděly.
Byla tam dokonce řeka, která ústila do jezírka, které bylo krásné a čisté, že by se v něm dalo koupat. Okolo rostly překrásné květiny, které Sára neznala a viděla je pouze na tomto speciálním místě.
V zahradě byla dokonce i houpačka a dívky potkaly cedulku, na které byl nápis. Sára si přesně nepamatuje, co na ní bylo napsané, ale má pocit, že tam bylo něco jako ,,Ráj“.

Viděly i vodopád, poblíž kterého stálo něco jako ,,krabí hrad“. Byla to pohádková stavba obývaná mnoha vodními živočichy, kteří chodili dovnitř a ven. Tento hrad si lépe pamatovalo Sářino dvojče.

Dívky tam strávily celý den, ale čas tam plynul jinak. Neměly pocit, že by tam byly dlouho, hlavně si užívaly přítomnou chvíli a ani jedna nechtěla jít domů.

Nakonec se ale dívky domů vydaly, protože byly rozhodnuté, že to místo musí ukázat dalším lidem.
,,Je to tak úžasné místo, musíme ho ukázat všem lidem které vůbec známe! Vezmeme tam úplně všechny! Je to nejlepší místo na světě!“

Dívky přišly domů a mluvily o říši víl: ,,Nachystejte se všichni, zítra tam půjdeme znova. Musíte to místo vidět! Je to tak úžasné!“
Dívky zburcovaly další dva kamarády a bratrance, které ubezpečovaly: ,,Nusíte to místo vidět. Nebudete tomu věřit, je to nejlepší místo na světě.“

Tu noc ani jedna z dívek nemohla spát. Byly si jisté, že to místo, kde byly, je skutečný ráj.

Druhý den ráno se vydali na to kouzelné místo. Dívky s sebou vzaly oba své kamarády a bratrance. Šly přesně tou samou cestou jako včera, doslova se snažily našlapovat ve svých původních stopách.
Jenomže tentokrát se zázrak nekonal. Dívky si říkaly: ,,Kde to je? Víme, že to bylo tady… tak prostě musíme jít dál.“
A tak pořád pokračovali, až nakonec došli na to místo, kde to původně mělo být, jenomže tentokrát tam našli běžné pole, které patřilo nějakému farmáři.

Byly tam sice stromy, které byly i v říši víl, ale vůbec to tam nebylo takové, jako včera. Všude po poli ležely kraví exkrementy, všude byly stopy po kravských kopytech a úplně to postrádalo veškerou poetiku včerejška.
Dokonce našli kus dřeva, na kterém ještě včera byla cedulka s nápisem ,,Ráj“, ale tentokrát to byl jenom kus dřeva ležící na zemi, bez cedule.

Dívky byly naprosto zmatené.
,,Ale ne, kde to je? Přísaháme, že to bylo tady! Včera jsme byly na tom nejkouzelnější místě na světě a bylo přesně tady… Tady!“

Sára je dodneška naprosto skálopevně přesvědčená o tom, že místo, které viděla, bylo skutečné, protože ho viděla spolu se sestrou, která si pamatuje i různé další detaily. Nikdo Sáře nevyvrátí, že tam nebyla… Byla to jiná dimenze, kouzelná říše víl.

Sára vždycky věřila na nadpřirozeno i před touto událostí, protože měla různé zážitky, například potkávala duchy. Ale tahle vílí říše, to byl úplně jiný level. Nikdy nic podobného nezažila ani předtím, ani potom.


Scénka z filmu Království lesních strážců z roku 2013

Sára si spolu se svou sestrou dodnes dokáže podrobně vybavit říši víl a myslí si, že právě jejich těžká rodinná situace přispěla k tomu, že tu říši viděly. Dívky hodně myslely na to, že chtějí utéct. Že chtějí jít na nějaké lepší místo.
Obě dívky intenzivně věřily, že je něco lepšího, než je tento hmotný svět, aby vydržely ten psychický nápor. A ten lepší svět k nim zkrátka přišel, nebo si ho přitáhly svou intenzivní vírou.

Sára si myslí, že důvod, proč se jiným lidem ten svět neukázal je, že ti lidé nepotřebovali vidět to co potřebovaly dívky (pozn. Alue: nebo neměli potřebnou rezonanci a víru, nebo se ten portál do jiné dimenze mezitím přesunul či deaktivoval, možností je hodně).

Ta chvíle zklamání, když dívky na místo přivedly přátele a nic zajímavého tam nebylo, bylo opravdu trapné. Ale obě ženy jsou dodnes velmi vděčné za to, co jim bylo dovoleno zažít.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-05 01:12:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mam čas, tož si jdu vzít sýr (ano, fakt sýr) a číst :3 juch, takový hezky laděný článek 🧚‍♂️

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-05 01:40:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmmm. připomíná mi to moje zvláštní zážitky z dětství. stalo se mi například, když jsem byla hoodně malá, že jsme byly s mámou někde na louce u chalupy a ona tam sbírala bylinky, já odběhla pár metrů dál… a po chvilce vyděšeně zaječela protože jsem na nějaké květině uviděla NEREÁLNĚ GIGANTICKOU BERUŠKU ! Od té doby s Berušek bojím !! Absolutně nechápu, co to tehdy bylo. Bylo to o dost větší než pěst dospělého chlapa a když jsem tam hned přitáhla mámu, aby se na to podívala, že mě to vyděšilo a ona to potřebuje vidět taky, TAK UŽ TO TAM NEBYLO. Nechápu, dodnes tomu nerozumim, co to sakra bylo 🤯 ale jistě vim, že takhle giga berušky neexistujou. měla děsivý velký oči a čuměla na mě… fakt

nevim, jestli si to jen blbě pamatuju nebo co, ale každopádně jsem si jistá, že mě to tehdy fakt vyděšilo 🤒 to musel být sen, který jsem si zafixovala coby skutečnost 🤣

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-05 08:29:52
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀 😀 Něco ti buď museli nasypat do Granka, nebo jsi spatřila vzácný druh gigaberuškoida.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-05 11:32:49
Ikona diskutujiciho
sipka

sázim na toho gigaberuškoida, to je naprosto jasný!! 😂

jakoby jasné, že to byl sen, ale můj mozek si to prostě zapamatoval jako skutečnost 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-05 17:12:12
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško podívej 😂 https://9gag.com/gag/agAD3Nv
normálně jsem si vzpomněla na tebe… asi kvůli tomu Rusku:D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-05 19:26:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se to zdá úžasný 😀 Tady máš taky něco:

https://9gag.com/gag/aBmABwx
https://9gag.com/gag/awBpAo4
https://9gag.com/gag/aeDmMNm
https://9gag.com/gag/aLwLm6A
https://9gag.com/gag/a0N5zjz
https://9gag.com/gag/avzMr6q
https://9gag.com/gag/aP7bmMG
https://9gag.com/gag/arVLyRK
https://9gag.com/gag/a6KRXwN
a na závěr toto mistrovské dílo pro osamělé večery: https://9gag.com/gag/ayeK4Gp

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-05 22:12:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana – Rus si asi chcel prerobiť traktor na vrtuľník a vynašiel odmetač snehu 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-05 15:43:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže priamo víly tam nevideli, ale dá sa predpokladať že tam takéto bytosti žijú niekto tam musel vytvoriť tie tabule. Ja by som tam už zostal. Než tu čakať na zlatý vek. Inak chodil som občas v lese na miesto kde sú skaly tuším sa to nazýva Psie skaly a raz ma napadlo že vyleziem hore že tam som ešte nebol. Hore som sa ocitol pri kríkoch a za nimi bol akoby iný svet a svietilo tam slnko. Ale ani som nestihol prejsť tými kríkmi zistil som že to tam je už obsadené, stál tam divný holohlavý chlap tuším i pokožku mal divne oranžovú, tak som sa radšej hneď otočil a odišiel. Netvrdím že to bola iná dimenzia ale bolo to ako iný svet oproti zvyšku temného lesa.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-05 19:31:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zajímavé, že v těch jiných dimenzích dost často nepotkáš domorodce. Možná tam holky nestrávily dost času, aby se ty víly ukázaly. Třeba zrovna chronicky známé astrální světy. První snad rok jsem tam nepotkala ani nohu, vždycky jsem tam byla sama. To přišlo až časem.

Ikona diskutujiciho standa 2020-12-06 01:31:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K této problematice si dovolím poznámku. K multidimenzionálním světům má spontánní dětská duše blíže než dospělý. Důvod je prostý a je dán mozkovými dispozicemi. Děti totiž nemají levou hemisféru příliš zaneřáděnou matrixem a čistější mají rovněž epifýzu-šišinku. Aktivní třetí oko je pak základem mimomatrixového vnímání.

Ikona diskutujiciho Martina 2020-12-19 10:48:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomělo zážitek, který jsem měla jednou po probuzení, mohlo mi být tak 25. Tehdy jsem objevila zázvor, byla to v té době novinka a já byla unešená tím, jak báječná věc na světě existuje. Byl dost drahý tenkrát. Tak jsem si jej šetřila, až mi z toho zázvoru v misce vyrašil výhon a krásně si prosperoval. Jasný, běžný, ale já to tenkrát pokládala téměř za zázrak. Tak jsem jej hezky zasadila a dala jej na parapet okna, které jsem měla naproti posteli. No a jednou ráno při probuzení, kouknu na můj zázračný zázvor, už olistěný, a jede k němu vozíček s vílí královnou. Bylo to nádherné. Ona si k němu přijela, vystopila, chvilinku si tam kolem něj poletovala a pak zase odjela vozíčkem. Byla jsem tak paf, že opravdu do teď k zázvoru přistupuji s velkou úctou, i když je to chuděrka z Číny, který si prošel koncentrákem hypermarketů… Mějte se hezky, takové téma a článek fakt udělá radost 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-19 11:40:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je super 😀

zkus někdy pokus s peckou z avokáda, to taky vypadá zajímavě: https://www.youtube.com/watch?v=WRC78QhtCbE

do pecky píchneš tři špejle, zavěsíš nad sklinku s vodou aby byly tak 2/3 ponořené. I neoloupaná pecka pukne, vyhodí kořeny a udělá stonek.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek