Vídáte opakující se čísla? Tohle se vám Vesmír snaží říct

27.3.2020 v Symbolika 44

Vídáte znovu a znovu stejná čísla (jako třeba 11:11)? Není to náhoda. Opakující se čísla jsou totiž známkou toho, že se vám vaše vyšší já (nebo osud, nebo strážní andělé… co je vám milejší) snaží něco důležitého říct.Opakující se čísla: Co se vám snaží vesmír vzkázat?

11, 111, 11:11, 1111 – Prober se
Pokud tato čísla vídáte opakovaně, právě jste obdrželi důležité upozornění z vesmíru. Jednička je v tarotu číslo Kouzelníka a v numerologii je to Já. (Orientace na sebe, sebeuvědomění, ale někdy i sebestřednost nebo sobeckost). Jednička ukazuje na vás.
Pokud vykládáte karty, můžete si je zkusit vyložit, abyste lépe pochopili o co se jedná. Pokud ne, měli byste zůstat ostražití dalších 48 hodin, protože se buď stane něco důležitého, nebo dostanete další znamení.

22, 222, 22:22, 2222 Tajemství a rovnováha
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír se vás snaží upozornit na tajemství, která vám teď možná nebudou přístupná. Dva je číslo velekněžky, druhé karty v tarotu. Nejvyšší kněžka je strážcem všech božských tajemství. Dvojka je v numerologii citlivost a harmonie, v symbolice značí dualitu. Může vám proto i říkat, že existují dvě cesty, dvě řešení, dva klíče, dva pohledy na věc.
Může to také znamenat, že váš partner nebo nejlepší přítel právě nyní potřebují vaši pozornost. Číslo 2 může být také symbol naší druhé polovičky. Může i ohlašovat čas, kdy potkáte svou zpřízněnou duši.

33, 333, 3:33, 3333 Naplnění
Pokud tato čísla vídáte opakovaně, vesmír vám představuje důležité znamení úplného dokončení. Možná v sobě máte sladit ducha, mysl i tělo, abyste dosáhli větší rovnováhy v životě. Meditace by vám mohla pomoci tohoto vyrovnaného stavu dosáhnout, nebo najít další odpovědi.
Trojka v symbolize značí třídimenzionální svět, v numerologii je to umělecké nadání, aktivita a veselost. Může to být také symbol vašeho uzdravení, inspirace, nebo požehnání z vyšších světů.
Tři je v tarotu číslo císařovny. Císařovna má na starosti pozemskou a hmotnou rovinu. Může to být také znamení hojnosti.

44, 444, 4:44, 4444 Položte základní kámen
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír se vám snaží říci, že musíte postavit základy pro svou další budoucnost. 4 je v tarotu číslo císaře. 4 je počet čtyř základních prvků, oheň vzduch, voda a země. Jsou to základy všeho v této rovině existence.
Je to znamení, které říká, máte naplnit vaše plány a stanovit si nové cíle. Pravděpodobně je teď ten správný čas uspět.

55, 555, 5:55, 5555 Zázrak
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír se vám snaží říci, máte svému duchu dovolit, aby dělal zázraky. 5 je v tarotu číslo velekněze – hierofanta. Je to číslo zázraků a souladu s vyššími světy. 5 je číslo pátého elementu, ducha – neboli éteru. Je to přívětivé znamení, vyšší síly jsou vám nakloněny.
5 symbolizuje také člověka, 555 lidstvo.
Když vidíte toto číslo, znamená to, že se máte pomyslně obejmout. Přijmout svůj život, přijmout svou práci, ale zkusit do nich také vložit více svého ducha a uvědomění. Vpustit si do života více kouzla a zázraky.

66, 666, 6666 Hledejte světlo
Pokud tato čísla vídáte opakovaně, je to velký vztyčený prst.
Šesta je v tarotu číslo milenců. V numerologii značí šestka harmonii, krásu, rodinu a vztahy. Značí také materiální svět a materialismus. Berte v úvahu i další čísla, nebo další znamení, která s šestkou potkáte. Není to dobré znamení, nebo se týká něčeho hmotného, na čem lpíte.
Maximálně zbystřete, pokud už nepotkáte jedinou šestku, ale 666. Znamená to smůlu, neštěstí, že cesta po které jdete vede do problémů. Je nutné přehodnotit vaše jednání i způsob myšlení a jít za světlem, nepokračovat dál do tmy.

77, 777, 7777 Moudrost
Pokud tato čísla vídáte opakovaně, vesmír vám připomíná, že by u vás moudrost měla být na prvním místě. Je to číslo Kouzel  a veškeré moudrosti. Je to znamení, že musíte otevřít oči, abyste uviděli pravdu. V něčem jste se zmýlili, nebo jste to přehlédli a nyní je vaše šance zjistit, o čem to skutečně je.
Je to také upozornění nikomu neškodit a zaměřit se více na světlo. Volit moudře.

88, 888, 8888 Skutečná síla pochází zevnitř
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír se na vás dívá a ví, čím si procházíte. Je to však také připomínka, že skutečná síla přichází zevnitř a že pokud je vaše srdce ryzí, dokážete zvládnout všechny potíže. 8 je v tarotu číslo síly. Symbolizuje dívku, která dokáže zkrotit lva pouze silou ryzího srdce a duše. V numerologii je 8 číslo materiálního světa, moudrosti a síly. V symbolice je to znak universa, nekonečna.
Musíte mít větší víru ve vyšší síly. Pokud se cítíte izolovaně od vesmíru, musíte obnovit svůj vztah s božskými silami. Pomůže vám meditace, nebo nějaký hezký rituál.

99, 999, 9999 Konec je blízko
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír vám připomíná, že konec je blízko. Může to být dobrý nebo špatný konec. 9 je symbol věčnosti. Uzavírá kruh zkušenosti. Ujistěte se, že na konci to pro vás všechno skvěle dopadne. Pokuste se uzavřít tento kruh co nejlépe.
9 je v tarotu poustevník. Máte být moudřejší a najít to, co vám chybí. Dokončete svou práci. A udělejte si místo pro nové aktivity. Protože to co přichází, pravděpodobně změní váš život.

00, 000, 0000 Zpět do prázdnoty
Pokud tato čísla vidíte opakovaně, vesmír se vám snaží připomenout, že musíte odpočívat a osvěžit se. Udělejte krok zpět. Vraťte se do Prázdnoty, kde nic není a přitome z tohoto bodu všechno vychází.
Zdřímněte si, poslouchejte relaxační hudbu a odpočiňte si.
Nula je v tarotu číslo blázna. Blázen je počátek všeho. Máte se více napojit na univerzální tvořivou sílu. I když byste asi chtěli hned začít jednat, musíte prvně získat zpět svou sílu a energii, kterou jste ztratili na cestě. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

připravila Aluška.org © www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Hugo z hor 2020-03-27 07:44:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co třeba opakované 89 ? 😉 🙂 Oz

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-27 19:29:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Hugo z hor: Fajn přezdívka tyo, to se mi líbí 😀 🙂 Ohledně té 89tky, zkus se podívat sem: https://www.vestirna-u-sonjy.cz/andelska-cisla-doreen-virtue/

Ikona diskutujiciho Hugo z hor 2020-03-30 09:06:48
Ikona diskutujiciho
sipka

WOW Nirvana díky za odkaz a význam potěšil 😉 🙂 , zvláštní je, že zrovna na tom místě je chyba a spojení dvou čísel 🙂 Náhodička ? 😉 Přeji hezký den.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-04-01 21:59:22
Ikona diskutujiciho
sipka

89býva dosť často na tričkách s ,,americkou“ tematikou.

Ikona diskutujiciho Neli 2021-08-10 10:28:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim co znamena 10 11 a 15 16 a 17 18 prosim pomoc

Ikona diskutujiciho Dana 2022-03-04 12:51:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekny den,

uz roky sa mi velakrat stava ,ze ked sa pozriem a hodiny, ci uz na PC, mobil, budiku a pod. je tam akurat 9:06 . A ja som sa narodila 9.6. Co to pre man znamena?

Ikona diskutujiciho romča 2020-03-27 10:43:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

9:54 10:45 11:54 12:54 13:54 15:45 17:54 21:54 22:45 atd… toto sa mi deje každý deň a snáď každú hodinu či dve sa pozriem na hodinky s týmto časom… a vždy ma to veľmi poteší 🙂

Ikona diskutujiciho aston405 2020-03-27 11:11:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatujes si jeste na ten divny babiccin gematricky system, co jsem ti kdysi posilal?

https://bapcos.webnode.cz/

Tak si ted na to s babickou obcas sedam, protoze to je fakt zajimave…. S timhle systemem rozebrala i cisla jako 540 a vychazeji ji fakt zvlastni veci. Budu s ni zkouset udelat fuzi, zkombinuji jednoduchou gematrii, zidovkou gematrii (kabalu) a anglickou gematrii, ze ktere celou dobu vychazis. Jsem fakt zvedavy, na co prijdem. Jejimu otci totiz prodali majetek s parcelami, ktere mely same cisla odvozene z tohoto systemu. Tehdy v 50. letech pry jeji otec porad opakoval, ze to tam delali nejaci divni lidi, porad pri rozdelovani parcel odbihali a casto se smali.

Tohle mi babicka vypravi uz ???? let a navic si na to vse postupne vzpomnela – pres 50 let o tom nemela ani sajnu, na nic si nepamatovala.

Ikona diskutujiciho Petee 2021-03-27 18:58:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Prechadzal som sa v nemecku po golfovom ihrisku a nasiel som golfovu lopticku na nej bolo cislo 33. Znamena to nieco?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-27 12:14:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opakujúce sa čísla vídam 10 rokov takmer každú noc, na digitálnych hodinách, najviac asi 2:22, 3:33. Sem tam i dvakrát za noc. Vysvetlil som si to tak že mozog má svoje hodiny a proste v určitom čase ,,prinúti“ človeka sa pozrieť na hodiny. V poslednom čase sa mi to stáva menej často. Túto noc som sa tomu tesne vyhol, bol som nad ránom vyniesť smeti a keď som sa vrátil na hodinách bolo 3:32 a nejakých 50 sekúnd.

Ikona diskutujiciho Daniela 2020-03-27 22:01:35
Ikona diskutujiciho
sipka

To je naprogramováné podvědomí 🙂 Delší dobu se zajímám o to, jak podvědomí funguje. Proto už těm opakujícím se číslům nepřikládám takovou váhu. Teď mám na mysli ty případy, kdy člověk po delší dobu vídá určité čísla. Párkrát se mi stalo, že jsem některé začala vídat – to jsem brala jako zprávu z Vesmíru. Ale jakmile se na to člověk zaměří, uvidí je častěji a častěji. Třeba slavné 11:11 nebo 1:11, 111 atd vídám všude už asi tři roky, protože vím, že uvidím další a další. Bohužel jsem četla komentáře od spousty lidí třeba pod videi o zákonu přitažlivosti, kteří se toho chytali jako stébla trávy, protože si něco tak naléhavě přáli a někdo řekl “pokud vidíte 11:11, vaše přání se vyplní, jste na správné cestě” A lidi to začali všude hledat, tímpádem vyslali do podvědomí signál a podvědomí jim to samozřejmě splnilo a začali ty čísla vidět všude a pak pod video psát komentáře typu “každý den vidím 11:11. Jsem si jistý, že moje přání je z dveřmi”. Ale tím spíš sami sobě dodávali naději. Pokud si dneska člověk řekne, že teď bude všude 555 a začne si všímat, za chvíli to uvidí všude a často 🙂 Ale samozřejmě s námi Vesmír takto komunikuje a pokud to číslo přijde náhodou, tak to zpráva podle mě je. Pár let zpátky jsem během týdne viděla několik osmiček. Asi tři značky aut, kde bylo 888 a telefonní číslo atd.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-28 08:17:48
Ikona diskutujiciho
sipka

No, tak s tímhle typem myšlení si můžu těch 1111 nakreslit na papír a volat že jsem je viděla, nebo čekat u hodin dokud do toho času nedojdou 🙂 Znamení by mělo přijít nečekaně, spontánně a mělo by odpovídat na myšlenku nebo situaci tak, že nás trkne.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-28 16:39:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Daniel fajn že si na to prišla. Ja ale žiadne čísla nehľadám a preto ani žiadne čísla nevídam. Len tie na tých hodinách. Spontánne. Otočím hlavu na hodiny na stole (riadené rádiovým signálom takže presné) alebo pozriem na tie na mobile a sú tam opakujúce čísla. Nie je na to rozumné vysvetlenie (snáď možno to s hodinami v mozgu ktoré prinúti človeka sa pozrieť v určitý čas na hodiny, v tom prípade ak si na hodinách posuniem čas o zopár minút, mal by som to prestať vídať).

Ikona diskutujiciho aston405 2020-03-28 19:26:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně je mi to jasné – tak to díly Daniele má moje sluníčko 11 paprsků

Ikona diskutujiciho Daniela 2020-03-29 14:06:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Mariane, přesně tak jsem to myslela. Nemusíš ta čísla ani hledat. Podle mě, pokud se ti to děje 10 let, už je to zapsáno ve tvém podvědomí. Věci se do podvědomí zapisují když prožiješ silné emoce/pocity ať už dobré nebo zlé a nebo taky když se něco děje opakovaně/vzorově ( v tom případě v tom nemusí být emoce). Podvědomí je spojeno s Vesmírem/Zdrojem, proto pro něj neexistují žádné hranice a ikdyž ty hodiny třeba očima nevidíš, tak podvědomí není omezené a jakoby bylo všude a vidělo vše, protože je narozdíl od logického vědomí spojené se zdrojem. A protože už se ti to děje dýl a opakovaně – mozek tu informaci zapsal do podvědomí jako vzor a podvědomí to pak plní. Takže se otočíš v tu správnou chvíli.
Ale nechci tady chytračit. Samozřejmě to pro tebe může mít i nějaký význam. To si musí člověk asi posoudit sám podle toho, co zrovna v životě řeší nebo co pro něj znamenají konkrétní znamení.
Jak rěkla Aluška, tak znamení by mělo přijít náhodně jako odpověď. Proto se mi nelíbily komentáře těch lidí posedlých zákonem přitažlivosti, protože si to přitahovali sami tím, že se na ta čísla urputně zaměřili, a když je pak viděli, tak si dodali sebevědomí a řekli si, že je to znamení a teď se jim ti přání určitě splní 😀
Já začala vídat 11:11 nebo 111 spontánně. Stalo se mi to i tak, že jsem v kavárně dostala účtenku na 111Kč asi půl hodiny po tom, co jsem to řekla známé, že jsem to začala vídat 😀 Tenkrát to určitě byla zpráva shora, protože se mi měnilo v životě hodně věcí. Ono to prý znamená i probuzení a potvrzení, že jde člověk správným směrem a já tou dobou řešila změny. Teď to vidím pořád a všude už tři roky, ale jako znamení pro mě osobně to teď neberu, protože vím, že uvidím další a další, tak už jsou všude 😀 Jen když je to opravdu neuvěřitelně náhodné a třeba jsem se zabývala nějakou myšlenkou, tak to beru jako odpověď. Jednu dobu na střední jsem se podívala na hodiny vždy, když bylo xx:24 a všude byly 24ky. Hm, jdu si najít, co to znamenalo. Už si to nepamatuji. Ale pamatuji si to období, tak si teď jdu zpětně zjistit, co mi chtěli sdělit 😀

Ikona diskutujiciho jana 2020-03-27 12:42:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne sa zasa stáva, že vidím síce rovnaké čísla – ale zakaždým sa to mení…. väčšinou na mobile čas – 11:11, alebo 23:23. nie je to vždy to isté, ale týmto spôsobom. je možné že je to informácia pre danú chvíľu?

Ikona diskutujiciho Kristy 2020-03-27 12:50:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stala sa mi nehoda na ceste, auto do mňa narazilo, keď som prechádzala cez cestu. Po náraze mi odletel mobil a keď som sa zozbierala zo zeme a zdvihla ho, videla som čas 4:44. Asi v tej chvíli pri mne stáli všetci svätí 😅 každopádne som vtedy ďakovala všetkým anjelom, že to nebolo horšie.
V nemocnici som ležala mesiac a potom tri mesiace doma, no asi som si mala za ten čas niečo uvedomiť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-27 12:53:00
Ikona diskutujiciho
sipka

podle doreen virtue je číslo 444 přítomnost andělů, jejich ochrana, dobré znamení… taky to tak chápu, že tě chránili

Ikona diskutujiciho leeth 2020-03-27 12:50:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nonstop 137 uz deset let? 🙂 nachazim skupinky lidi kdo to taky vidi, myslim, ze necemu brzo prijdeme na kloub. 😀 kdo to vidi, nech se mi ozve!! 😀

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-03-27 14:56:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já různé čísla (11:11, 15:15, 22:22) taky vidím asi cca přes 10let. Momenty kdy daná čísla uvidím fakt nevymyslíš, ale všimla jsem si, že je to nejvíc, kdy jsem v jakémsi proudu nových energií a jsem konstruktivního myšlení. Když se třeba chytnu s mužem, tak čísla neuvidím třeba celý den, a jak jsem opět v pohodě zase se to opakuje….pro mne je to potvrzení, toho, že dělám věci dobře a že jsem „v proudu“… A poslední 2 roky to vidí i můj muž…..

Ikona diskutujiciho kiko 2020-03-27 14:59:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tvl šestky vidím doslova všade, a mačky kam idem tam stretnem mačku a v snoch ani nehovorím tam si môžem otvoriť mačací útulok :D, a v poslednej dobe aj čierne psy, môže to mať nejaký význam alebo to iba preháňam s tou Radugovou metodou kedy spíš 6 hod. a ptm. máš phase? 🙂

Ikona diskutujiciho C 2020-03-27 16:36:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většinou se mi něco v životě podělá, když to mám 3x. Ale nemyslím, že vyloženě opakuji ty situace tak dlouho. 😀 Něco je třeba po 3 měsících, něco se zvrte třeba v číslu 30 a něco na jiném místě opět v číslu 30. Je to už docela sranda 😀 Buď fakt blbá náhoda nebo tím chce někdo něco říct. Dotaz, co znamená tahle 3 prosím? 😉

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-27 19:31:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem, viem len že Nikola Tesla bol číslom 3 posadnutý. Napríklad spal 3 hodiny alebo než vstúpil do nejakej budovy ju 3 krát dokola obišiel. Takže génius tesla považoval číslo 3 zrejme za magické a štastné.

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-03-27 18:42:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už cca 2 roky vídám často 11,12 a 6 :/ .Kartičky mi často říkají ať se podívám do sebe ale nevím jak

Ikona diskutujiciho ginze 2020-03-27 18:52:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já neustále ve snu vídám trojky, jednou se mi zdál živý a dlouhý sen, kde tato čísla byla taky, náhle jsem se vzbudila, že to půjdu zapsat, kouknu na hodiny a tam 3:03 😀 Sny si píšu už asi tři roky a trojky jsou i v prvních snech, které jsem si začala psát…díky zapsaným snům se snažím přijít na to, o co jde, 90% věcí ve snech dokážu rozluštit, ale tady mi to asi nějak nedochází…ale právě jsem taky četla někde, že trojka je naplnění, dokončení. Ted jsem si vzpomněla na sen, který se mi zdál už snad před rokem, ale pořád si ho pamatuji…byla jsem v Americe a vešla jsem do nějakého vetešnictví, a tam mě to táhlo k něčemu, tak jsem to vzala a byly to tři fotky a na nich Indiáni…tak jsem si je vzala a šla je zaplatit, prodavač za ně chtěl 3 dolary. Nebo třeba další sen, že jsem v nějaké vesnici kousek od mého města a jdu pěšky a je to zase 3km…obecně ten sen chápu, ale jinak pořád nevím, jakou roli tam hrají ty trojky, musím pátrat.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2020-03-27 19:16:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj mne sa to stava uz posledne 3 roky.
Vnutorbe citim, ze je to OK.
Ked sa to nestava, viem ze je problem a je treba nieco doladit.

Krasne dni Vam vsetkym ☀️

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-27 19:28:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já, pokud dělám to, co mám, vidím 54řky, 33jky, 44řky a 21čky 🙂 přesně vím, co to znamená a jsem s tím spoko. Zajímavé, že jakmile vybočím z cesty, hned čísla vidět přestávám. Celkově pozoruji, že když jde člověk po své cestě, všechno pak funguje jako dokonale seřízené hodinky a „náhody“ chodí přesně na zavolanou. A není to moc něco, co by člověk mohl někomu předat vyprávěním, protože pro každého je tohle jiné a je potřeba to chápat jako širší obrázek, zažít si to. Každopádně třeba můj poslední pes ke mně přišel uplně osudově, to prostě nebyla náhoda… To říkali i všichni kamarádi.

Mimoto, krásné obrázky, Aluško 🙂 Obdivuji, že vydáváš články každý den. Já vydám kapitolu příběhu max. tak 3x týdně a to je ještě výkon.

Ikona diskutujiciho Milca 2020-03-27 20:59:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Clanek jako na zavolanou.
Ja uz zhruba posledni rok narazim neustale na 19:10 a stale to lustim. Vic se na to zamerim.
Dekuji 😊

Ikona diskutujiciho Ajuška 2020-03-27 21:05:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimave…u vetsiny cisel je vyklad jiny,nez se clovek bezne docte,ci dohleda…Jeste jednou si to pozorne prectu..A mam jeste dotaz..normalne nejsem az takovy fanda do snaru…ale ,kdyz se mi ted behem jednoho tydne zdal trikrat prakticky stejny sen…Byla jsem doma a po koberci uhanel stredne velky cerny pavouk a ja se bala a hystercila…Tot vse…sen zadne pokracovani nemel-a hruzou jsem se taky nevzbudila..proste jen tohle….Vedel by nekdo z vas-jestli to neco znamena????

Ikona diskutujiciho Zelena ryba 2020-03-28 11:20:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Ajuško, mám dobrý „Snář sebepoznání“ od Jaromíra Meda (https://medo.cz/jaromir/kniha_snar/), který jsem si koupila, a jeho výklad snů o pavoucích je následující:
Pavouka – vidět: značí štěstí a zisk nejen v hmotné sféře
– zabít: neštěstí s ztráta, jež se mohou bolestivě dotknout i citů
– obrovský, nestvůrný, ohrožující či dokonce pohlcující snícího či jiné lidi: jednoznačně se jedná o negativní mateřský aspekt vyjádřený personifikací Strašné matky (viz archetyp Matka),, jejíž psychologický otisk se objevuje zejména v opětovných prenatálních prožitcích – téměř výhradně ve 2. fázi bazální perinatální matrice (více o tomto viz archetyp Bazální perinatální matrice); nejčastěji se podobné sny zdají synům, jejichž matky brání synovi získat vlastní ženu nebo se mu snaží zničit jeho nový vztah; podobně se může projevovat i manželka ve snech muže.
– jen zcela výjimečně může mít pavouk mytologický podtext, když představuje postavu nepoučitelného kejklíře (viz kejklíř) podobně, jako v mytologie severoamerických indiánů
– pavouk v pavučině značí brzké vítězství trpělivosti, pozornosti a soustředění nad přelétavými, často dotěrnými myšlenkami pudového, hlavně sexuálního charakteru a výčitkami svědomí (chycený hmyz)
– pavouk proměnivší se v žábu: štěstí a zisk nejen v hmotné sféře vyměníte za možnost duchovního vývoje…

Ikona diskutujiciho Ajuška 2020-03-28 16:09:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuju za odpovedi na obe otazky zelena rybicko… 🙂

Ikona diskutujiciho ginze 2020-03-31 13:02:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Dům ve snu je odrazem tebe, tvého života. Pavouk představuje narušitele, který si pobíhá po tvém domě jakoby nic a ty máš z toho nervy v kýblu. Je tedy možné že ti život právě takto někdo či něco narušuje a tebe to štve, máš strach atd. Nebo se to může teprve stát a pavouk tě varuje, aby ses měla na pozoru. U snového symbolu také záleží na vztahu snícího k symbolu (každý člověk je unikát a každý má k určité věci jiný vztah) – pokud se člověk ve vědomém životě opravdu bojí pavouků a on se mu pak ukáže ve snu, může být pavouk i zhmotněním tvého strachu. To, že se ti sen zdál víckrát, ukazuje na to, že se ti snaží něco velmi důležitého říct.

Ps. Snář sebepoznání mám, stejně jako desítky publikací o snech a přijde mi dost slabý…já vím, že lidé si to chválí, ale pan Medo je až fanaticky nábožensky založený, držel (nebo ještě drží?) celibát a pak se rozepisuje o jeho sexuálních snech a tvrdí, že prostřednictvím snů se očišťuje od sexuality (přitom jen svou sexualitu, věc přirozenou každému člověku začal potlačovat a ona se pak ukazuje ve snech, kdy on jí nedokáže bránit). Je pravda, že některé symboly vykládá celkem pěkně, například tento s archetypy je ještě dobrý, dá se u něj přečíst o dalších archetypech, ale celek jako snář mi nepřijde spolehlivý (asi jako každý snář, ačkoliv tento nabídne alespoň širší vysvětlení).
Navíc, jak říkám, u každého snového symbolu záleží na vztahu snícího k tomuto symbolu – když se dvoum zná o stejném symbolu, nedá se určitě říct, že oba mají pro tyto dva stejný význam.

Ikona diskutujiciho Ajuška 2020-03-27 21:12:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvam se,ale mam jeste jeden dotaz…pokud mam 9 jako den narozeni…plati charakteristika tohoto cisla pro celou moji existenci zde na Zemi???

Ikona diskutujiciho Zelená Ryba 2020-03-28 12:03:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Ajuško,
ano, jelikož ještě před naším narozením je celý náš osud již napsaný od prvního nádechu do posledního výdechu. Dokonce je stanoveno i datum a místo naší smrti. A to vše máme uloženo v sobě…

Ikona diskutujiciho zolko 2020-03-28 07:52:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam skusenost s cislom 144, vidim ho takmer uz vsade ak nie kazdy den, tak kazdy druhy den a deje sa to aj mnohokrat do dna. Viem ze ma to upozornuje len neviem naco konkretne. Intuicia my vravi ze by som mal daco vomne zmenit a casom menit vacsie veci, alebo si to len namyslam.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-03-28 09:25:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to mě se zase zjevují samí 555 když ráno přijdu do práce na hodinách je náhle 555 prijdu k mašině kouknu na počítadlo 555 přijdu k na svačinu na stole virito 555 vyjdu ven projede auto sse značkou 555 mě už to nedá říkam si to je náký divný ne

Ikona diskutujiciho Ondra 2020-03-28 16:19:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se vždycky podívám na hodiny, když je tam 16:16. Nevíte někdo co to znamená?

Ikona diskutujiciho .lak 2020-04-02 20:00:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

77 a 88 ale viděl jsem i číslo pin karty 1, zvláštní na náhodu. Skoro mám za to že mne chce něco přesvědčit že je to tu metrix a zlý sen atrapy skončí. A opravdu mi to tu připadá neskutečně hloupé a primitivní 58. let.

Ikona diskutujiciho Kirsty 2020-04-30 10:58:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tři roky zpět jsem vídala na monitoru v práci podezřele často čas 11:11. Asi po půl roce mi to začalo vrtat hlavou, tak jsem si o tom něco našla. No, jenže od té doby snad není dne, kdy bych tam ty čísla neviděla. Opravdu je to asi jen podvědomí, jak někteří zmínili. Ale mnohem zajímavější pro mě bylo, když se na mě nalepilo číslo 13. Začalo to tehdá dávno, když jsem maturovala. Na všech třech ústních zkouškách jsem si vylosovala číslo 13. (naštěstí to dopadlo úspěšně). Pokračovalo to tak, že když jsem si hned po škole hledala bydlení, všechny tři paneláky, kde jsem ve městě byla na obhlídce bytu, měly číslo popisné 13. Docvaklo mi to až potom, kdy jsem se do jednoho, ve kterém bydlím dodnes, nastěhovala, takže to byl opravdu neúmyslný výběr. Další znatelný vývin to číslo zatím nemá, jen nevím jestli je to pozitivní či naopak. Já jej jako pozitivní z nějakého důvodu podvědomě beru.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-05-07 15:59:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Mrkni na čas svého příspěvku :-D.
10:58:58, takže tam máš jedničku a pak jakoby dvě třináctky, 5+8=13 :-).

Toho jsem si všiml až při klikání na odpověď, chtěl jsem ti napsat ohledně té třináctky:
„Jde o číslo změn a převratů, nabízejících nové směry vývoje. Je varováním před nečekaným, neznámým, pojí se s genialitou a objeviteli. Nenese neštěstí, pokud pochopíte, jak ho využít. Pak získáte převahu i moc. Zneužití ale vede k potížím, zkáze. Musíte být vyrovnaní, přizpůsobujte se změnám.“
Zdroj: https://horoskopy.spirit.cz/index.php/numerologie/105-numerologie-sloenych-isel

Ikona diskutujiciho Ája 2020-08-24 13:29:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, v mém životě se velmi často objevují a opakují čísla 12 a 28. Může to něco znamenat a naznačovat? Nebo je to opravdu jen náhoda? Můj partner naopak stále naráží na číslo 3, což je i číslo jeho domu. Já jsem se zase narodila do 28 a ta mě stále provází, stejně jako 12. A nevím jestli je to se jmény podobné jako u čísel, ale poslední dobou velmi často všude možně narážím na jedno mužské jméno, na které jsem dříve narazila maximálně tak při otáčení kalendáře, navíc to není žádné z těch nejoblíbenějších a nejpoužívanějších jmen, naopak, není příliš používané. Ale najednou je to jméno z mého pohledu pomalu všude, až se nestačím divit. Znala jsem dlouhá léta v okolí pouze jednoho muže s tímto jménem a znala jsem ho jen z doslechu a z médií, osobně ne. Loni jsem ho tedy nečekaně poznala osobně na důležitém jednání a nebyl mi nijak zvlášť sympatický, spíše naopak. Nicméně od té doby neustále narážím na to jeho jméno a absolutně nechápu proč. A posledních pár měsíců čím dál víc. Brzy ho zase osobně uvidím na dalším jednání, ale rozhodně se na něj nijak netěším, byla bych raději kdyby tam nedorazil, moje sympatie opravdu nemá a domnívám se, že to bylo a bude vzájemné 🙂 Proč se mi tedy ale stále všude objevuje jeho jméno? Může to být nějaká předtucha nebo znamení? Docela se toho jednání začínám bát, nepřijde mi to normální a nikdy se mi nic podobného s žádným jménem nestalo… Prosím o nějakou radu, vysvětlení. Děkuji

Ikona diskutujiciho Nika 2020-10-06 10:50:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja sa už niekoľko dní budím a vidím stále na hodinkách 3:15… Nie ze z filmu 3:15 umries, ale vážne to vidím stále. Ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Monísek 2022-02-12 06:14:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

☀️Krásné dobré ráno! 🍀
Dnes jsem se vzbudila,s nic moc náladou,netesila se na den ,kvůli něakým starostem a pak se kouknu na hod. a vidím 05:54 a najednou taková radost a dobrá nálada,včera jsem to číslo měla i v ceně nàkupu na 🕊️🙏 tak jsem se musela podělit😊💕☀️

Ikona diskutujiciho Eva 2023-12-20 07:19:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravidelně se budím v 6,45hod.,když sečtu čísla,tak jako mé životní číslo 6…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek