Viktor Jefimov: ,,Alkohol je genetická zbraň“ / DOPORUČUJI

4.3.2019 v Zdravověda 17

Následuje úryvek z více než hodinové přednášky, kterou umístil na svůj youtube Viktor Jefimov (celá verze přednášky je umístěna zde: https://www.youtube.com/watch?v=znlaqM4009Q). Jedna dobrá česká duše pořídila úryvek z této přednášky a přeložila ho do českých titulků. Velice děkujeme.

Viktor Jefimov, přednáška o alkoholu

https://www.youtube.com/watch?v=bS34XmjIpgI

Viktor Jefimov říká:

Alkohol je genetická zbraň. Když pijete před svými dětmi, podvědomě je programujete, aby také pily. Trávíte se jedem a ještě za své poškozené zdraví výrobcům dobrovolně platíte. Neexistuje žádná zdravá míra užívaného alkoholu, jediná zdravá míra je vůbec nepít žádný alkohol.

Zničme všechny narkobarony: přestaňte kouřit a zavřou všechny fabriky. Oni vydělávají na našem zdraví.

Prosím pochopte to, dokud je ještě čas, nepijte. Získáte tím zcela jinou budoucnost, než kdybyste se trávili alkoholem.


Dokonce i celkem inteligentní lidé se mylně domnívají, že sebedestruktivní návyky jsou jejich svobodná volba: ,,Nikdo mě nenutí kouřit, kouřím sám dobrovolně.“ Není to však pravda, lidé jsou oběti cílené manipulace.

Státní (ruská) definice etylalkoholu z roku 1972 jasně říká: Snadno zápalná bezbarvá tekutina s charakteristickým zápachem, patřící k silně působícím narkotikům, způsobující zpočátku povzbuzení a poté paralýzu nervového systému.

Avšak v roce 1993 už se píše jen: ,,Lehce zápalná, bezbarvá tekutina s charakteristickým zápachem.“

tečka. Myslíte, že to tam zapomněli připsat náhodou? Náhody neexistují. Je to záměr, protože v roce 1993 začali cíleně ničit naši zemi.

Mozek je božský systém. Je v něm 160 km cév, 60 miliard neuronů, každý neuron má 1000-10 000 synapsí. Průměr erytrocytu (červená krvinka) je 7-8 mikronů. Krevní kapilára je 50x tenčí než lidský vlas a je stejně široká jako krvinka. Lidský život je založen na výměně kyslíku.

Pokud se alkohol dostane do krve, odstraní tukovovu vrstvičku z krvinek a ty ztratí svůj náboj a přestanou téct odděleně, přestanou se vzájemně odpuzovat. Díky alkoholu se krvinky slepí do hroznů. Hrozen ucpe tenkou kapiláru, vznikne tromb. Nedokysličená část mozku odumírá do 3-4 minut. – Odtud pocházejí mrtvice! Pouze z alkoholu.

Vytváří se tak mrtvé části v mozku a je u toho pocit šumění v hlavě. Tehdy kousky mozku odumírají.

Poté je kocovina. Kocovina je bolest hlavy, při které se mrtvé buňky odtrhávají od živých.

Zvýšený příjem tekutin při kocovině způsobuje vyplavení mrtvých neuronů, které odcházejí močí.

Červené oči a popraskané žilky u člověka který se opil, jsou též následek ucpaných cévek. Ucpaly se a popraskaly. Tyto mikromrtvice postihnou každého konzumenta alkoholu.

Střízliví lidé jsou díky propagandě vnímaní jako ti nenormální, nemocní a zrádci. Žádná nemoc, ale právě alkoholismus u mladých lidí může zahubit celý národ.

O pivu se záměrně tají pravda. Je velmi nebezpečné, a přestože televize už mají ode mě rozhovory, nepustili je do vysílání. Zametá se to cíleně pod koberec.

Při spojení sladu a chmele vzniká FYTOESTROGEN. To je ženský pohlavní hormon.

Pokud pije pivo žena, je u ní potlačena tvorba jejího vlastního estrogenu. Tím zhrubne, je potom podobná muži. Má hranatou postavu a hluboký hlas.

Pokud pivo pije muž, zaoblí se mu postava, naroste břicho a prsa, dokonce včetně mléčné žlázy! Někdy mužům z prsou i teče mléko.

Proč se o tom nemluví? Díky matrici, která si pravdu nepřeje. Mluvte o tom a budou si na vás ukazovat: ,,Nepije alkohol, je nemocný.“

Toto je podle dnešní propagandy ,,normální chování“

,,Normální pijící člověk“ – Takhle to má být správně?? Chtěli byste něco takového za manžela?

Chtěli byste takovou manželku? – Opilé ženy jsou slušným mužům odporné.

Není žádné překvapení, že pijící muži jsou taktéž odporní střízlivým ženám.

Zamyslete se nad sebou, jaký podporujete vzorec myšlení a jaké schvalujete chování, pokud budete někdy cítit potřebu hájit opilce a hájit konzumaci alkoholu. To nemluví rozum, ale propaganda, která vydělává na drogách a na nich vzniklých nemocech. Systém chce, abyste si ničili zdraví.

Normální je nepít. Normální je být zdravý a mít zdravý mozek.

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-03-04 04:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu v Bratislave takým odstrašujúcim príkladom opilca a degeneráta bol Fedor Šrobár. Žil na plné pecky, kým neupadol do bezvedomia. Možno mu troška i závidím.

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2019-03-04 07:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smutné… a ještě smutnější je, že vymanit se z společenského tlaku se nikomu moc nechce. Co kdyby náhodou někdo ukázal prstem na něj a řekl, že je divný. :/

Ikona diskutujiciho armag 2019-03-04 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do nadpisu by bylo ještě dobré přidat i slovo chemická a biologická, protože alkohol skutečně ničí buňky, hlavně ty nervové a cévní.

Ikona diskutujiciho Hana 2019-03-04 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alkohol je zkrátka démon a to můžu potvrdit z vlastní zkušenosti..mimochodem tyhle články mě moc baví, jsou pro mě velmi přínosné.Děkuju za ně.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-04 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: ti divní jsou právě často ti nejvíc "normální". Děs, vše je otočené vzhůru nohama.

Ikona diskutujiciho Bella 2019-03-04 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video krásně vše shrnuje, pán to podává opravdu trefně. Kéž by si tohle uvědomilo více lidí, ten společenský tlak je opravdu silný. Jakožto abstinent to nemám lehké ani na pitomém stužkováku, kdy jsem se musela napít vína ze společného poháru jako všichni, jinak by se asi po…. Nejhorší na tom bylo to, že i učitelé podporovali pití. Někdy mi nezbývá než se sama sebe tázat, kde to žiju?

Ikona diskutujiciho Dascalie 2019-03-05 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto se musí mluvit a začít něco dělat s tím konzumem alkoholu je to dnes tak rozšířené že člověk všude slyší jak kdo byl opilej a co dělal a směje se tomu…přece se dá i bavit bez alkoholu a blbnout i bez něj no ne 🙂 ale někteří jsou tak zabedneni že už se nedokážou bavit za střízlivá pak je tolik vážnosti a žádná prdel a když se pak opijou tak naráz jsou jiní .divný a smutný že to tak je.to samé cigarety :-|

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-05 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  No nemluví se o tom, protože češi to nechtějí vůbec slyšet ani číst a tudíž pro masmédia to není dost atraktivní na palcové titulky, nebyla by čtenost a nebylo by love…. a alternativní médium typu aluška to asi nevytrhne, když má pokrytí jenom pár tisíc osob a nás je pár mega… děláme si to sami.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-03-05 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do 18-ti pití zakazují, od 18 tě nutí že musíš, nebo tě v tom podporují že teď už jsi dospělák tak konečně můžeš a patříš mezi nás. Je to promyšlená manipulace která staví na nedostatku sebevědomí mladých lidí. Do 18-ti jsou braní jako děti a nemohou pít. Od 18-ti jsou automaticky dospělí a pít by měli, rodiče a učitelé kteří jim zakazovali alkohol jim ho od dosažení plnoletosti začnou vnucovat a podporovat je v tom. Je to hraní na citlivou strunku – teď už tě budeme brát vážně a na stvrzení toho bys měl začít pít, alkohol je znakem dospělosti. Je to pouze a jenom manipulace která ovládá lidi psychicky oslabené, podporuje se tím stádnost. Díky těmto manipulativním taktikám mají lidi zafixované že když něco dělá nebo říká většina, je to pravda a je to správně. Ten kdo konzumuje alkohol tím ukazuje že se nechal vtáhnout do hry, že o tom sám nepopřemýšlel a nic si nezjistil….jinak by nepil, po logické úvaze. Jakýkoli abstinent jim potom připomíná to, co hluboko uvnitř cítí, že něco není v pořádku, proto je abstinenti rozčilují a dráždí a jelikož na to nenajdou vysvětlení, tak na abstinenty plivou, že se neumí bavit, že jsou suchaři, padavky apod…ve skutečnosti padavky jsou ti kdo pijí alkohol, ukazují tím vlastní slabost, nemohou si pomoci, chutná jim to. Co k tomu dodat, no. Lepší je zařídit se podle svého přesvědčení a nedat na názor nemocné většiny, i za cenu toho že se na mě budou zlobit. Co já s tím nadělám, ať si myslí co je libo, já si s dovolením budu myslet taky co chci.

Ikona diskutujiciho Elis 2019-03-06 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vďaka, Alue za šírenie osvety v tejto problematike. Je to vážna, veľmi vážna vec a stále nebolo povedané o všetkých ďalekosiahlych dôsledkoch alkoholu, z ktorého sa stal ľahko dostupný a všade podporovaný nástroj na ovládanie más. Otupením mozgu človek stráca zábrany, aj svoju nevinnosť, v ktorej je najväčšia sila. Prihováram sa za články o škodlivosti alkoholu minimálne raz mesačne, pretože máš vplyv na mládež a osveta aj v tomto je ďalšia z prospešných činností, ktoré sa Ti pripíšu iba a len k dobru.

Ikona diskutujiciho Helix 2019-03-06 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také se musím připojit k díkům za tyhle články. Je skvělé se o tom dozvídat podrobnosti i z biologického fungování, protože čím víc "odborně" někomu vysvětluji proč nepiji, tím méně protiargumentů na mně lidi mívají :).

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-06 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Zbytečnost. Postačí čistá voda, čaj různého druhu, případně vitamínové nápoje typu rakytník, granátové jablko, nebo energoton, když už je chuť na nějakou změnu. Zbytek jsou hovadiny, které vysávají peněženku a ničí planetu zbytečným odpadem. Lidi jsou rožežranci, normální voda už jim nevoní, musí v ní mít furt něco extra. Nejsou učeni skromnosti, ale velice by jim prospěla.

Ikona diskutujiciho anelie 2019-03-07 05:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj manžel je celoživotní abstinent. V práci jeho kolegové dostali od šéfa k Novému roku láhev šampaňského, on jediný dostal bonboniéru. To se mi líbilo. Jde to:)

Ikona diskutujiciho df 2019-03-07 07:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ano, zbytečnost. Asi před šesti lety sem jen tak koukal na test nealko piv kolik obsahují už si nepamatuji jakéhosi svinstva, birel ho měl nejvíc. Voda, citronová voda, čaj.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-03-07 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Taky mi to přijde jako zbytečnost, stejně jako všelijaké žvýkačky, bonbony, obědy o pěti chodech. Lidi pořád vymýšlejí co dalšího a lepšího jíst a pít, je to šílené, jako by se lidský život točil jenom kolem jídla. Jak to že to nikomu nepřijde divné. Já třeba žiju dost jednoduše pokud jde o jídlo a pití, dávám důraz na kvalitu a správnou výživu, to ano, ale jak mi někdo začne vykládat co vaří, jak se to správně dělá, co tam všechno musí být, a že potřebuje speciální sýr a bez toho to vůbec nejde, tak mi jde hlava kolem :D je mi to trapné, starat se většinu svého času jenom o to co budeme jíst…takový snobismus. S tímto jsem se dříve vůbec nesetkala, jelikož moje rodina žije skromně, jí se zdravě, ale prostě to, co zrovna je. Jsem vděčná za takový základ do života.

Ikona diskutujiciho Elis 2019-03-07 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Hovoríš mi z duše. Veru tak, niet nad blahodarný vplyv (ne)obyčajnej vody a ešte ak je k tomu energeticky obohatená o najmocnejšie sily Univerza – lásku a vďačnosť človeka, ktorý vodu pije, stane sa mu elixírom…

Ikona diskutujiciho rk 2019-03-10 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to všechno pravda o alkoholu. A když to víme, proč se nepokusit jejich "medicínu" využít ve svůj prospěch? Z původních škodlivých účinků potravin, vody vč. alkoholu nebo elektromagnetického smogu se můžeme postupně naučit je pozměnit tak, aby nás naopak posilovaly a léčily. Čím více se tedy budou snažit škodit, tím to pro ně bude paradoxně horší a pro nás lepší. Každou zbraň je možné obrátit v protizbraň.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek