Vlasy

2.3.2009 v Nezařazené 2

( Z knihy léčení zvukem, zkráceno o úvod.)

… každý pramen vlasů má svou vlastní vibraci. Vlasy nesou vzpomínkya životní prožitky. Když si lidé vlasy stříhají, odstraňují intenzivní vibrační vzpomínku na určitou dobu svého života. Dlouhé vlasy nesou více vzpomínek než krátné. Ten, kdo si holí celou hlavu nebo podle současné mody jen část hlavy, zkouší radikálně vymazat většinu svých vzpomínek ve snaze začít znovu.

Některé vojenské a náboženské skupiny nutí své členy k oholení hlavy, aby potlačili individualitu každého jedince. Jiná náboženství požadují, aby jejich členové měli co nejdelší vlasy jako banku vzpomínek. Vlasy jsou čidlem, které přináší telepatické a prorocké informace. Vzpomínáte si na příběh o Samsonovi a Dalile? Jeho moc byla skryta ve vlasech.

Pokud chcete, aby vaše vlasy nebyly znečištěné nechtěnými energetickými údaji, často si je myjte, zvláště, pokud jste v davu lidí, v letadle nebo v nemocnici, či když jste byli svědkem nebo přímo účastníkem hádky.

…téma vlasů řeším i v článku: Vlasy jako nástroj komunikace.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lirka :) :D 2009-03-02 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsem se potřebovala pár vzpomínek zbavit… ale samozřejmě né těch duchovních, ale těch "lidských" :)))

Ikona diskutujiciho Lirka :) :D 2009-03-02 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo a s láskou 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek