Vliv barev na auru: Která barva vás přitahuje nejvíce?

23.2.2020 v Zajímavosti 22

Barva je energie světla kmitající na různé frekvenci, proto má každá barva svou charakteristickou moc, nebo posiluje určité aspekty více, než jiné. Je velmi snadné proniknout do kouzla barev a začít používat barvy cíleně. Vlastně je to něco, co každý z nás intuitivně dělá, ale nemusí si to přímo uvědomovat.

Ani dnešní výběr barvy vaší košile není náhodný. Něco vás přimělo k tomu, abyste si vybrali tuhle košili místo všech ostatních. Je to pravděpodobně hlavně kvůli její barvě.Všimli jste si někdy, že vždy po určitý čas máte sklon nakupovat oblečení nebo jiné předměty konkrétní barvy? Můžete toužit po konkrétní barvě celý svůj život, ale většinou se naše oblíbené barvy mění podle toho, co řešíme a jak dospíváme. Barva, kterou jsme kdysi nenáviděli, se může jednou stát naší nejmilejší a naopak.

Máme tendenci nosit na sobě barvy, které nám dodávají něco, co nám chybí, nebo co potřebujeme posílit. Čínská medicína například říká, že pokud máme tendenci nosit neustále černou barvu, snažíme se podvědomě doplnit chybějící prvek vody do našeho života a aury.

Která barva vás nejvíce přitahuje právě teď? Pojďme si ukázat, co jednotlivé oblíbené barvy znamenají.

ČERVENÁ: Pokud vás červená barva přitahuje nejvíce, toužíte po energii a vitalitě. Červená je barva krve, kapalná životní síla, která v nás obíhá. Červená je barva vášně a sexuálního vzrušení. Je to také stimulátor chuti k jídlu. Pokud je vaše volba červená, musíte najít způsob, jak probudit a nasměrovat svou vášeň. Musíte víceflirtovat a více cvičit.

ORANŽOVÁ: Není náhoda, že si tibetští mniši vybrali tuto barvu jako dominantní barvu své víry. Oranžová stimuluje naši inspiraci. Přináší nám vstřícný postoj k životu. Oranžová v nás podporuje chuť žít a přitahuje více štěstí.
Pokud je vaše oblíbená barva oranžová, pravděpodobně potřebujete najít nové podněty k inpiraci. Najděte způsob, jak vyjádřit svůj životní optimismus. Buďte vděční za každý dar, který jste obdrželi. Otevřete se štěstí.

ZLATÁ A MĚDĚNÁ: Je to barva, která vyrovnává vnitřní sílu s projevem vaší vůle. Jste naladění na energii Slunce a nabýváte vnitřní sebedůvěru a sebeúctu. Slunce se nemusí snažit, prostě svítí! To je to, čemu musíte rozumět. Nemusíte na sobě nic měnit. Jste dokonalá bytost. Slaďte se svou vůlí, ptejte se co chcete právě teď a jděte za tím.

ŽLUTÁ: Žlutá je barva, která vyjadřuje nejaktivnější typ spirituality. Pokud je vaše oblíbená barva žlutá, potřebujete najít způsob, jak probudit či posílit své nadsmyslové schopnosti. Je zřejmé, že velmi toužíte po kontaktu se svým božským já.
Kouzlo a víra proudí ve vaší krvi a vaše aura jasně září. Jste tak blízko k dosažení vyššího vnímání. Zkuste se každý den pomodlit ke svému vyššíhmu Já a zameditovat si.

ZELENÁ: Pokud je vaše oblíbená barva zelená, potom vaše srdce touží po rovnováze, stabilitě a čerstvém vzduchu. Musíte nechat věci volně plynout a uzavřít vnitřní mír se svou minulostí. Co se stalo, stalo se. Rozkveťte jako jarní kvítek. Nechte své srdce naplnit rovnováhou a hojností. Najděte více způsobů, jak relaxovat a dosáhnout vnitřního klidu. Pravděpodobně byste měli začít meditovat, nebo začít s aktivitami, které vás spojují s přírodou.
Zelená nám pomáhá splnit naše sny a dosáhnout našich cílů. Zelená barva také pomáhá nalézt rovnováhu ve fyzickém světě. – Je čas jít na čerstvý vzduch!

TURKYSOVÁ: Tyrkysová je velmi zvláštní, ale mocná barva. Je to barva těch lidí, kteří hledají způsob jak vyléčit své vnitřní rány a najít emoční klid. Pravděpodobně jste ztratili důvěru k sobě – ​​a všem ostatním – kvůli traumatickým zážitkům z minulosti.
Je to barva, která nám může pomoci vyléčit jakoukoliv psychickou ránu, nebo prožité trauma. Důvěřujte sami sobě. Důvěra v sebe vás posílí a to je první krok k vyléčení se. Dost možná, poté co tyrkysová vyléčí vaše zranění, budete za pár týdnů toužit po jiné barvě, pokud uspějete a posunete se k novému tématu, které budete potřebovat řešit. Je to také barva moře.

MODRÁ: Toto je ultimátní léčivá barva. I když všechny barvy lze použít v různých situacích k léčbě, modrá je ta, která léčí ze všech nejvíc. Modrá barva nás uklidňuje a pomáhá nám dosáhnout lepšího uvědomění. Pomáhá nám propojit se s celým Kosmem.
Modrá nám pomáhá rozšiřovat veškerou naši sílu, ale jemně a stabilně. Pocházíme z Božského Zdroje, takže je možné VŠE. Jak nám modrá barva připomíná, stáváme se stále více sebevědomí a připravenější čelit našim každodenním problémům.

FIALOVÁ A RŮŽOVÁ: Žádná barva nebyla nikdy spojena s magií více, než tato. Fialová barva nám připomíná, že můžeme dosáhnout všeho, ale nejprve musíme zjistit, co vlastně chceme. Také nám připomíná, abychom udělali krok zpět a pozorovali.
Fialová nám pomáhá pochopit, že všechno v našich životech je výsledkem našich předchozích akcí. Může nám pomoci s našimi předky a získat přístup k jejich říši moudrosti.
Tato barva vám může pomoci dosáhnout vyššího vědomí a navštívit jiné říše. Může vám také pomoci astrálně cestovat.

připravila Aluška.org © www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-23 01:19:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….. bílá 😀 😀 ale ne, mám ráda zlatou 🙂 vždycky jsem měla ráda zlatou, hlavně v kombinaci s bílou (nikdy by mě ale nenapadlo, jaký to pro mě bude mít v budoucnu význam.. :D). Jinak by to byla ještě tyrkysová a růžová.

Ikona diskutujiciho ellie 2020-02-23 14:16:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z vybraných barev mám ráda růžovou, fialovou a zlatou, měděnou. Pak mi tady chybí stříbrná – ta na mě působí se zlatou hodně magicky a moc mě to uklidňuje. A klasicky černá a bílá. Ale každá barva se mi líbí na něčem jiném. Nikdy bych si třeba nekoupila fialovou bundu, zato oční stín bych třeba fialkovou zvolila. Na autech se mi zase líbí třeba červená, která mi ale obecně nic neříká.

Ikona diskutujiciho Tereza 2020-02-23 17:26:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono to asi fakt sedí… 🙂
Milovala jsem tyrkysovou a nosila jsem ji neustále, když jsem byla jako dítě šikanovaná ve škole. Mamka na mě koukala jak na blázna, když jsem si vybrečela i tyrkysovou zimní bundu. Ale já ji tak milovala <3
Naopak růžovou a fialovou jsem na sebe navlíkala před pár lety, když u mě došlo k takovému malému posunu, uvědomění.
Teď jsem už několikátý den oblečená v tmavě modré. Mám na výběr z tolika oblečení, ale stejně jsem sáhla vždy po téhle… Tak uvidíme, co mi tahle barva donese 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-23 19:04:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🥺 moje komentáře prostě mizí…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-23 19:14:04
Ikona diskutujiciho
sipka

našla jsem 3 ve spamu, asi píšeš moc často, systém to tak vyhodnotil

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-02-23 20:19:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, jsem programátor, když mi dáš přístup ke zdrojákům, naprogramuji za chviličku pro Nirvanu vyjímku :-D.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-23 21:48:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde jsi byl, když jsem sháněla někoho na postavení nového webu? – no teď je dávno pozdě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-23 23:43:39
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D to je dobrý, 😀 „ona psala komentáře tak často, že jí museli na aluska.org naprogramovat vyjímku“ 😀 to zní fakt vtipně

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-02-24 14:39:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vždy četl, že se nový web již chystá, tak jsem se nehlásil.

Pokud bys nebyla s údržbou webu spokojená, rád pomůžu, není pro mne problém vyznat se v kódu, který psal někdo jiný.

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2020-02-23 19:06:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zřejmě potřebuju poradit, jak mám doplnit chybějící prvek vody do svého života. :/ Miluju totiž černou barvu. Cítím se v ní nejlépe, útulně. Ráda ji kombinuju s tmavě fialovou, modrou a zelenou.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-23 19:15:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Černá barva je taky barva smutku, potřeba stáhnout se, nebýt vidět, schovat se, chránit se. Prvek vody je možná pocit bezpečí a klidu… ale spousta ženských, hlavně těch oplácaných, nosí černou z čistě praktických důvodů 🙂 schová michelina.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2020-02-23 20:18:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco k tématu: Olga Lounová – Dark Water
https://www.youtube.com/watch?v=yxxoVHpX-2A

Pár písniček od Olgy se mi líbí, ale dostala mne tím, jak teď ve snaze dostat se do Eurovize řekla: „já bych za to dala svoji duši“ :-O. V této písničce jsem sledoval její prsty, paroháče neudělala, ale občas to bylo napínavé sledovat, ale pak když jsem v tom rozhovoru slyšel toto, tak jsem byl překvapen, pokud někdo nevěří: https://youtu.be/zZc4CoBI-bU?t=267

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-23 21:51:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta písnička byla zaplacená na youtube ads, takže jsem ji slyšela taky v rámci reklamy… je moc krásná, připomíná mi enyu a dido. Díky za připomenutí.
O darování duše se nevtipkuje, ani jako slovní obrat. Dát duši za takovou sr. jako sláva a nějaký debilní eurovision, někteří lidi si fakt nevidí do huby 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-23 23:47:50
Ikona diskutujiciho
sipka

jako člověk, který miluje zpěv a hudbu říkám, že eurovize je totální sh*t a nestojí ani za starou bačkoru, natož za duši. lol. když duši, tak chci být aspoň tak známá(a schopná – čehož každý může dosáhnout, Michael prostě makal) jako Michael Jackson a mít hlasivky Ariany Grande. ale dostat se na eurovizi? vždyť je děsná

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-24 09:45:19
Ikona diskutujiciho
sipka

výsledky eurovize jsou stejně předem dohodnuté… loni nebo předloni to vyhrál takovej sr. že to bylo evidentní

Ikona diskutujiciho 🙂 2020-02-23 22:56:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Růžová neboli cyklamenova tu není 😑

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-02-24 20:10:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám moc ráda černou, je elegantní a univerzální ale přece jen mě to táhne k více barvám. Měla jsem ráda jemně růžovou a teď miluju zase fuschiovou a ultramarín je fest magická barva.

Ikona diskutujiciho lubo 2020-02-25 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, mužete prosím vyvěsit na stěnu proč neběhá Tadesko, už několik dnu. Určitě to zajíma hodně lidi. Dík

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-25 08:24:07
Ikona diskutujiciho
sipka

mně jede, máte asi nějaký problém na vašem přijímači.. technické problémy řešte s majiteli webu, tadesco není moje a nemám zodpovědnost za to co se s ním děje, ani s tím nemůžu nic dělat

Ikona diskutujiciho sissi 2020-02-25 17:11:20
Ikona diskutujiciho
sipka

ja se taky nemuzu pripojit uz delsi dobu, hlasi mi to: „Server nedokázal prokázat, že patří doméně tadesco.cz. Jeho bezpečnostní certifikát pochází z domény park.above.com. Může to být způsobeno nesprávnou konfigurací nebo tím, že vaše připojení zachytává útočník.“ – Mozna to nekdo cilene blokuje….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-25 17:29:35
Ikona diskutujiciho
sipka

mně to v pohodě jede

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-02-25 18:49:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže to byť chyba prehliadača že niekoré stránky nechce otvoriť takže asi vumeniť prehliadač za iný. Tadesco funguje možno občas blbne ale skôr by som to videl na ten prehliadač. Mne jeden nechcel otvoriť ani blbú Alzu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek