Vonné tyčinky a duchovní léčení

23.10.2022 v Energie 9

V následujícím článku o duchovním léčení se dozvíte, jak lze duchovní léčení provádět pomocí určitých specifických vůní. Tyto vůně přitahují specifické energie, na kterých rezonují, a vytvářejí tak konstruktivní energii. Tato energie zvyšuje duchovní čistotu a také bojuje proti temným energiím.Vonné tyčinky jsou vynikajícím duchovním léčebným nástrojem, který zvyšuje duchovní čistotu místa, kde se pálí, nebo osoby, která je poblíž a pomáhá při duchovní praxi, jako je meditace a zpěv, také v boji proti znepokojujícím a temným energiím.

Některé z nejužitečnějších vůní na pomoc při duchovním léčení:

Jasmín (Chameli)
Santalové dřevo (Sandalwood, Chandan)
Magnólie
Palo santo (Strom života)
Bílá šalvěj
Tuberóza
Kadidlo a myrha (jedno nebo druhé nebo ve směsi)
Přírodní extrakty obecně (zkrátka pokud nemáte žádnou z výše jmenovaných vůní po ruce, vezměte něco, co obsahuje přírodní složky a také vám to poslouží velmi dobře. Vybírat můžete také intuitivně, nebo podle toho co vám voní, nebo co voní ošetřované osobě.)

V závislosti na aktuální potřebě se konkrétní typ energetické rezonance, která je přitahována vůní tyčinky, projeví jako ochránce, nebo jako ničitel špatné energie.
Pokud člověk provádí duchovní praxi, jako je zpívání a meditace, a destruktivní energie ho trápí jen málo nebo vůbec, bude vyvolána povznášející, silně konstruktivní energie, která ho na této cestě podpoří a chrání.
Pokud v prostorách, nebo na konkrétního člověka působí temná energie, vyvolaná rezonance se projeví jako vyháněcí síla, aby tyto zlé energie odstranila.

Jak se zjistilo, které druhy esencí jsou nejlepší?
Lidé s jemnocitem dokáží ty nejsilnější esence vycítit a vzájemně porovnat. Také se vychází z dlouhodobých i historických zkušeností.
V Indii existuje dokonce skupina, která jednotlivé typy vonných tyčinek testuje na lidech, kteří byli pod vlivem zlých duchů. Když se duchové projevili, seznámili je s jednotlivými vůněmi z tyčinek a pak sledovali, které druhy vůní vyvolaly nejsilnější reakci a nejlépe duchy odváděly pryč.

Pokusným králíkem se můžete stát i vy tím, že si vyberete druhy tyčinek, které jsou vám pocitově sympatické, postupně je vyzkoušíte a po které se budete cítit nejlépe, to je vaše ideální tyčinka. Já jsem si například velice oblíbila tento Rozmarýn, který se osvědčil také u přátel. Rozmarýn má velmi intenzivní očistný a harmonizační účinek, kromě toho také překrásně voní a není dráždivý. A přesto obvykle nebývá jmenován na prvních místech seznamů nejlepších esencí pro harmonizaci prostoru a ducha. Takže klidně zkoušejte a experimentujte.
V případě rozporu dejte spíše přednost tomu, co voní vám osobně, než tomu, co píše obecný seznam, protože váš organismus nejlépe pozná, co je pro něj individuálně vhodné. Pokud vám něco smrdí, není to pro vás. Pokud vám něco voní, je to pro vás.

Čtěte také: Návod na používání vonných tyčinek, vonných kužílků, pryskyřic a Jak správně vykuřovat prostory

Mechanismus působení vonných tyčinek
Vonné tyčinky jsou výborný svépomocný nástroj při duchovním léčení. Specifická vůně přitahuje určitý aspekt. Tím se v prostoru (i u praktikujícího) zvyšuje Sattva* (*silně konstruktivní energie) a snižuje se poměr destruktivní energie. Protože většina lidí (zejména v době kdy se potýkají s nemocí a problémy) nemá schopnost modlit se nebo zpívat tak, aby vyvolali tyto energie samostatně, vonné tyčinky z vhodného materiálu to usnadňují, nebo zprostředkují.

Účinek na individuální úrovni
V současné době dochází k nárůstu temných energií, které působí na osoby jak na individuální úrovni, tak na úrovni celkového lidstva. Duchové a zesnulí předkové nás zase obtěžují tím, že nás zahalují černým příkrovem, prostřednictvím kterého sají energii.
V průměru má běžný člověk v současné době kvůli nedostatečné duchovní praxi a nízkému stupni vědomí okolo sebe černý energetický obal o velikosti cca 4 cm (+ -). Tímto černým obalem mohou duchové a zemřelí předkové způsobit mnoho problémů. Tyto problémy sahají od fyzických nemocí a psychických nemocí až po manželské a finanční problémy.

Účinnost vonných tyčinek
Při výskytu 4 cm tlustého černého obalu má člověk problém přijmout a udržet konstruktivní náboj, proto je potřebné užít některý druh duchovního očistného prostředku. Vonné tyčinky jsou k tomuto účelu vhodné. Pravidelné používání vonných tyčinek způsobuje zlým duchům nepřetržité nepříjemné podráždění a nakonec mají tendenci odejít i sami.
To znamená, že nemusíte provádět nic speciálního, aby to fungovalo. Stačí zapálit si tyčinku každý den, můžete si u toho zazpívat, pustit pěknou písničku, pak vyvětrat a máte jistotu, že pokud byli v prostoru zlí duchové, udělali jste jim tím velice nepříjemný den.

Očista prostor
Destruktivní energie, sídlící v prostorách, ovlivňují obyvatele a návštěvníky těchto prostor. To může vést k nadměrným hádkám, snížené schopnosti rozhodování nebo špatnému zdravotnímu stavu. Lidé, kteří mají vyvinutý a aktivní šestý smysl, jsou schopni vnímat jemný destruktivní tlak, který se v takových prostorách hromadí, protože destruktivní energie vyvolává hustý, hutný a těžký fyzický hmatový vjem. Vůně vycházející z vonných tyčinek jsou velmi užitečné k odstranění této těžké dusivé atmosféry a přinášejí do prostor konstruktivní vibrace.

Zapálená vonná tyčinka vyzařuje energie směrem vzhůru v podobě fontány, která se rychle snáší dolů a rozkládá destruktivní energie u země i ve vzduchu.

Přírodní vonné tyčinky vhodné k očistě prostor najdete v pestrém výběru na eshopu Alue.cz zde

Tento článek nenahrazuje konvenční lékařskou léčbu ani diagnózu, s případnými zdravotními a psychickými problémy se obraťte na kompetentní odborníky.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Květa 2022-10-23 09:47:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za další moc krásný článek ♥

Ikona diskutujiciho Akolita 2022-10-23 09:49:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně nejvíc pomohl Energetický krystal a kniha Anděl strážný. Z článků kde je všechno jakoby zkrácené a ne v úplně širokých souvislostech se tyhle věci skládají hůř ale v knize je to výborně vysvětlené i s návody. Ale vonné tyčinky používám taky. Většinou po návštěvách nebo když mám divnou náladu tak si zapálím, pustím písničku a hned je mi líp. Funguje to jako kouzlo.

Ikona diskutujiciho Barča 2022-10-23 09:52:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten rozmarýn co je zmíněný v článku mám vyzkoušený a opravdu je výborný. Krásně voní a výborně očišťuje. Ani manželovi ta vůně nevadí. Naopak ji má rád a to je co říct. Je to moje nejoblíbenější vůně z toho co se dá na shopu koupit. Ještě mi hodně sednul jasmín. Asi na jaře vysadím rozmarýnu do zahrádky. Moc mě ta bylinka oslovila.

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-10-23 13:28:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek a správně načasovaný. Řeším momentálně několik věcí zaráz. Děkuji Aluško.

Ikona diskutujiciho klara 2022-10-23 22:23:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvelý darček na Vianoce. Práve sme sa v lete bavili s mojim najlepším kamarátom o vykurovaní šalviou. Okrem toho má rád vôňu jazmínu. Príjemné s užitočným a zároveň malá pozornosť. Alu, posielaš aj na Slovensko, platba v eurách?

Ikona diskutujiciho astrei 2022-10-25 13:03:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek.

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-25 13:26:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Entity u mě v bytě jsou vůči nějakým tyčinkám a svíčkám naprosto imunní, s plameny si jen pohrávají.
Po tyčinkách tam akorát všechno nasmrádne a žádné plody z toho nejsou, cítím se tam divně dál, tyčinky/netyčinky.
To chce vymyslet nějakou jinou anti-energii, než tohle.Ale jistě, pokud se jedná o nějaké psychotronické útoky, tak tyčinky nezaberou.To je asi ten samý nesmysl, jako kdyby někdo chtěl zapálenou tyčinkou pohltit radiové vlny v místnosti.Akorát, že nevím přesně, oč jde.Na kameře s nočnim IR viděnim jsou vidět šedé koule, které se objeví v místě A, udělají trajektorii nebo oblouk a zmizí v místě B.To samé jsem někdy zahlédl pouhym okem jako černé koule, připomínající saze.Jsou to kuličky a chovají se jako střely, to podle mě nejsou normální duchové.Když projdou materiálem, tak to v něm šlehne a to někdy docela silně.Zda to nejsou náhodou ty faulplasmové střely, jak se píše zde: https://www.psychotronickavalka.cz/
https://www.psychotronickavalka.cz/druhy-strel/

Jinak kouř je obecně považován za jemněhmotný, ale něco tu úplně nesedí.Kouř neprojde narozdíl od jemných energií materiálem.Takže je pořád hmotný i když né tak zcela.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-10-25 14:37:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám na to jiný názor, neshoduji se s tím, co je výše popsáno. „Že vůně z tyčinek se vhání do prostor a čistí jeho energie“.
Energii je jedno, jak to tam má kdo začouzený, je to jen energie, kterou entita nedýchá.
To je nám určité vůně navozují jistou úlevu, jak nám co voní, co si představujeme pod touto vůní a jaké vzpomínky na ní i máme. Protože pach je spojen s centrem v mozku, který okamžitě otevře staré vzpomínky, které pak po tomto otevírá srdeční čakru a my si chceme ty prožitky znovu prožít tak, jak si to pamatujeme a jak jsme se při tom cítili. Proto když nám něco voní a je to jemná vůně, navozuje to dojem srdeční čakry, plný pocitu plnosti, pohody, lásky a to pak jen zrdcadlíme do prostoru. Žádná nějaká magie v tom není, je to jen o záměru, který třeba i při rytuálu vykuřování provádíme a na co se soustředíme..s tím, co pak vysíláme do prostoru jsme schopni už vypudit nějakou bytost, která v domácnosti škodí. Asi jako když mám rýmu a někomu smrdí nohy, tak taky mě jen tak nevypudí, když mě chce někdo vyhnat. To samé je s bytostmi, oni jen vnímají, nemají čich, jako my. Vše se děje na mentální úrovni a co si představíme pod rituálem, který chceme vykonat.

Ikona diskutujiciho vap 2022-10-26 14:17:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona tyčinka z prostoru něco vypudí, třeba těžký vzduch, ale po tom čouzení je nutné vyvětrat, nejlépe průvanem, což v zimě moc nejde.Na to jsou nejlepší venkovní teploty cca 15-25°C, v létě v horku to také není vhodné, vzduch se nehýbe.
Nejlepší vůní je čistý přírodní ozón venku v přírodě.Kdežto ozón z čističek vzduchu je „nemocniční“ smrad.Po tom je také nutné vyvětrat, být dlouho v takto zasmrádlé místnosti není zdravé.U běžných domácích čističek vzduchu je produkován sice v malé BEZPEČNÉ míře (nutné číst návody), ale jinak ozon je při vyšších koncentracích zabiják.Za komoušů byly v oblibě elektrická horská sluníčka, lidé se přitom mohli velmi krátkodobě opalovat, na očích museli mít speciální červené brýle (záření UVC).I tak to byl docela hazard se zdravim.Většinou se používaly na dezinfekci místnosti (několik minut, nikdo tam nesměl být) a po tom bylo nutné pořádně vyvětrat.Smrdělo to tam ozonem.Mimo jiné toto záření mohlo pozměnit barvu některých materiálů.Takže na umělé ozony bacha!!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek