Vše je manipulace: Žijete ve vykonstruované pohádce

12.10.2021 v Zprávy 3

Jakmile se začnete probouzet a postupně si uvědomíte, že všechno není takové, jak se zdá, snáze si všimnete, že jsme obklopeni spoustou lží. Od  médií, přes potraviny, až po vzdělání. Téměř vše, co známe, je zahaleno lží.
Abychom i nadále věřili naší vládě a fasádě, kterou si vybudovala, abychom ji podporovali, musí mít vláda plnou kontrolu nad médii. Ačkoli se nám tvrdí, že novinařina je založena na „pravdě a přesnosti“, je snadné prohlédnout, jak moc jsme neinformovaní. Stačí zapnout zprávy a ověřit si fakta.Většina informací, které slyšíme, nemá nic společného s ničím, co se v současné době ve světě děje, a pokud ano, je to zcela zkreslená verze, která má podpořit nějaký příběh, kterému naše vláda potřebuje, abychom věřili. Naštěstí dnes existují nezávislé webové stránky, na kterých lze ověřovat fakta.

V dnešních zprávách: Další sr*nce, které jsme si vymysleli.

Potraviny, zdraví a životní prostředí
Prostřednictvím potravin, léků a životního prostředí jsme neustále otravováni. Bohužel jsou média ovládána vládou a korporacemi, které jsou za tyto jedy zodpovědné, takže se jen výjimečně můžete spolehnout na to, že vám ohledně těchto různých jedů řeknou pravdu.

Naše potraviny jsou zatíženy GMO, chemikáliemi, konzervanty a dusičnany, které nás pomalu zabíjejí. Bez ohledu na to, jak bezpečné se nám zdají být naše zdroje potravin, tak v případě kdy pocházejí od nějaké korporace, existuje jen málo vzácných případů, kdy můžete věřit, že to, co jíte, je skutečně bezpečné. GMO je nejen škodlivé pro vaše zdraví, ale je také smrtící pro životní prostředí.
Pak tu máme naše léky, které ve většině případů léčí pouze příznaky nemoci. Přestože zahánějí některé příznaky, na druhou stranu ničí naše zdraví a nakonec způsobují, že jsme závislí na dalších lécích kvůli vedlejším účinkům, které způsobují ty první.

Vzdělávání
Vzdělání je jedním z nejdůležitějších faktorů, které stojí za stavem dnešní společnosti. Vzdělání nejen formuje společnost, ale také utváří vyhlídky na lepší budoucnost zmíněné společnosti. Bohužel místo skutečného vzdělání cpeme dětem plné třídy a tlačíme jim do chřtánu stále více falešných informací, aby mohly projít standardizovanými testy. Namísto toho, aby se učily kvůli učení, je celý systém postaven pouze na tom, aby prošly standardizovaným testem a postoupily do další úrovně.

Škola před sto lety a dnes. Rozdíl: Barevný foťák

Aby vláda mohla pokračovat, potřebuje peníze. Proto, aby se člověk mohl stát vládnoucím úředníkem, potřebuje peníze. Zde nastupují korporace, protože nejoblíbenějšími podporovateli politiků, jsou bohaté korporace. Patří sem farmaceutické společnosti, ropné společnosti, zbrojní průmysl a další.
Ty na oplátku za financování zmíněného kandidáta požadují pouze to, aby vládnoucí úředník přijal zákony, které jsou v jejich prospěch, bez ohledu na to, jak nebezpečné jejich výrobky nebo existence skutečně jsou. Bohužel, jako kolotoč, je to začarovaný kruh, který nikdy nekončí.

Svět se samozřejmě nezmění přes noc. Aby mohlo dojít ke skutečné změně, musí se lidé probudit a uvědomit si, že jsou obelháváni. Musí převzít odpovědnost za své životy a začít se vzdělávat ohledně všech aspektů života. To zahrnuje to, co jíte, jaké léky užíváte, váš postoj k vládě spolu se vzděláním, které máte vy a vaše děti. Revoluce začíná u nás. Jakmile si tuto skutečnost uvědomíme, můžeme začít odstraňovat falešnou fasádu, kterou nám systém předhazuje.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-10-12 09:21:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duchovní nauky jsou o tom, abychom nebyli vydány na pospas vnitřním či vnějším okolnostem a abychom nebyli jako list ve větru. Své útočiště si musí najít každá dušička sama v sobě, z vnějšku se ho totiž nikdy, opakuji nikdy, dočkat nemůže. Spánek proto využívejme jako jedinečný prostor pro eventuální duchovní cvičení – vědomé snění permanentní blaženosti v první fázi a v té druhé s otevřenýma očima za denního světla a očima za očima tutéž nekonečnou blaženost. Zatímco spím, aktivně medituji a veškerý svůj spánek přeměňuji v čiré světlo. Takže ať jsou šťastné všechny bytosti, byť každá po svém.

Ikona diskutujiciho Tereza 2021-10-12 23:52:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj nijak to nesouvisí s článkem ale můžu se zeptat proč nevychází videa na ytb?🥺

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-10-13 10:03:15
Ikona diskutujiciho
sipka

z osobních důvodů těď nemůžu natáčet, až to půjde tak to vysvětlím, zatím musím počkat

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek