Vyfotili jsme ducha v bílém oblečení, kdo to může být?

9.6.2019 v Čtenáři 5

Po dlouhé době mi přistál do poradny následující úlovek v podobě této výjimečné fotografie se zajímavou postavičkou na straně. Čím déle se na postavu budete dívat, tím zajímavější je, protože v sobě skrývá řadu detailů, které ledacos napovídají o jejím charakteru.Dotaz:
Dobrý den,
mám na Vás takovou prosbu a rád bych se zeptal odborníka na jeho názor.

Manželce se povedla vyfotit mobilem tahle mazanina viz. příloha, kdy naše dcerka visí za nohy a ruce na dětské zavěšené houpačce.
Jenže když tuhle fotku ukázala tchýni, tak ta začala vyšilovat, že je tam vyfocený duch, nebo něco podobného. Já na duchy nevěřím vůbec, ale manželka je z toho taková malinko špatná. Bohužel jí nedokážu dát nijaké rozumné vysvětlení, jak něco takového mohlo vzniknout.
Oslovil jsem i nějakého fotografa z netu, který vede fotografické kurzy. Samozřejmě je skeptický k duchařině (stejně jako já), ale nijak to vysvětlit nedokáže (stejně jako já 🙂 ).

O dvojitou expozici nešlo, manželka ji nepoužívá a fotí pořád stejně na automat. Žádným nastavením se v mobilu nezabývá. Panenka to taky není, dcerka má jen malé, tak 25-30cm a v době focení byla žena sama doma jen s malou. Na zemi taky nic neleželo. Je to trochu záhada, ale já si myslím, že je to jen dílo náhody, protisvětla a delší expozice.

Ještě pro upřesnění, je to foceno v podlouhlé předsíni, kde je nedostatek přirozeného světla a tak trochu proti oknu, které je na levé horní straně fotky, tam jak je fotka hodně světlá.
Nevíte ze své praxe, jak dochází k takovým efektům/anomáliím? Pokud budete tak laskavá a budete znát vysvětlení, budu moc rád.
Jsem s pozdravem B.

P.S. jde o tu „ruku a chodidlo“ na levé straně fotky. Podotýkám, že manželka byla doma s dcerkou sama a je to fotka tak, jak vznikla, bez jakýchkoliv úprav

Celá fotka bez zoomu:

Detail postavy:

Záběr na nohu:

Záběr na ruku velmi zblízka:

Odpověď:
Dobrý den,
Fotka je moc krásná. Je zajímavé, že i když je dítě v pohybu a dost rozmazané i s houpačkou, postava vlevo je dobře zřetelná a působí hmotně. I ta špička nohy (jakoby v bílé ponožce), vrhá stín. Pokud jste si opravdu jistí tím, že tam není postavená panenka (ale kdo by si stavěl panenku na chodbu, aby dostal infarkt až půjde v noci na záchod?), nebo že tam nestál žádný člověk (spíš dítě, na dospělého je moc malé), tak se nic jiného než zjevení ducha nedá použít jako možné vysvětlení. Asi těžko se nějakou náhodou, hrou světla a stínu udělá v záběru taková pěkná ženská ruka, kde jsou krásně vidět prsty, které proporčně odpovídají skutečné ruce, včetně palce který už je vidět hůř, ale je tam.

Tchýně může být v klidu. Podle podoby to není zlá bytost. Buď by to mohl být člověk (Možná zemřelý příbuzný, nebo ani nemusí být zemřelý a je u vás z jiného důvodu. Spíše drobná žena než muž), nebo skřítek. Tyto dva druhy bytostí, pokud se ukážou na fotce, mívají často hmotný dojem, jakoby byly živé, občas jsou vystínovaní. Žena to může být proto, že je oblečená v něčem, co má bílý rukáv – jakoby košile – a její nožka vypadá jako v bílé ponožce.

Určitě vám neškodí, protože to už byste na duchy pravděpodobně věřil. Věděl byste totiž, že vám tam někdo neviditelný dělá borčus. Taky by to asi viděla malá a kdyby to bylo zlé, měla by z toho strach. Nechtěla by v noci spát u sebe v pokoji a bála by se tam, bála by se sama a ve tmě. Vyprávěla by o bubácích…

Pokud jste s duchy nikdy neměl přímou zkušenost a nikdy jste s nimi neměl problém, proč byste také na duchy měl věřit. Většině lidí to dojde, až když to zažijou, do té doby nemají důvod. Je to jednoduchý systém, vidět znamená věřit (ale někdy to platí i přesně naopak, že kdo nevěří, neuvidí). A zkušenost je nepřenosná, každý si musí udělat tu svou.

Jednou jsem viděla ducha, co vypadal přesně takhle hmotně. Nebyl průhledný a vrhal stín. Byl drobné štíhlé postavy, měl na sobě šedé pyžamo. Přišel mi ráno do mého pokoje, slyšela jsem ho jak jde, vzbudilo mě to, tak jsem otevřela oči a vidím že tam fakt někdo vstoupil, tak vstanu a hledím na něho. Byl to chlapec, asi 10-12let, podíval se na obrázky co jsem měla nalepené na zdi, pak sklonil hlavu, trochu se zachvěl, zprůhledněl a zmizel. Trvalo to tak pět vteřin. Kdyby mi nezmizel přímo před očima před pevnou zdí, tak budu přísahat, že byl živý. Dokonce bylo slyšet, jak chodí, jak to pyžamo šustí, když jde.

Pravděpodobnost, že vyfotíte ducha, co má bílou ponožku a vrhá stín jak stojí na podlaze, je sice extrémě malá, ale přesto se to mohlo stát. Taky jsem si říkala, jestli to, co vypadá jako široká sukně, není jenom šmouha od nohy dcery, ale noha dcery je šmouha víc vpravo a jak se ta ruka dotýká té šmouhy, tak vyzařuje světlo a ta šmouha pod ní mizí. Co to znamená? Že je ta ruka blíž, než noha dítěte, nebo její světlo je tak silné, že přesvítilo čmouhu od pohybující se nohy. Když se na tu ruku podíváte fakt pořádně, tak z ní jde světlo a to světlo jde vidět jak se táhne po celém spodním okraji rukávu až na úplný okraj fotky. Mohlo by to znamenat, že má bytost k dceři nějaký vztah a posílá jí energii. Proto tipuju nějakou příbuznou, nebo přátelskou lidskou duši, která má malou ráda a chrání ji.

Nebo tipuji nějaký druh domácího skřítka v ženské formě, ti malé děti rádi doprovázejí, ale ta pravděpodobnost je menší, protože jsem ještě neviděla takového, co by nosil bílou košili a takové ponožky. Každopádně encyklopedii na skřítky nemám a může to být forma, jakou jsem prostě nepotkala.

O tom, že je to dobrá bytost a že neškodí, napovídá i fakt, že stojí po pravé straně dcery. Pokud má k ní vztah a je vpravo, je to dobré znamení. Pravá mozková hemisféra je spojení k vyššími světy, nelogická tvořivá intuitivní polovina. U té ochranné bytosti a andělé rádi stávají, protože je pak lépe slyšíme.

Vaše žena by měla fotit častěji, očividně má talent. Přeju vám ať zase něco hezkého chytne. 🙂

s pozdravem
Alue

 

Vyfotili jste také něco zajímavého? Pošlete svůj úlovek mailem, možná spatří světlo světa v podobě některého z příštích článků.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Andy 2019-06-09 08:06:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě bytost, totiž člověk? … jen dává pozor na tu holčičku, právě včas, pač visí za nohy z houpačky .. 😀 aby případný pád na zadek tolik nebolel .. 🙂 je vidět, že je ta energie namířená na kostrč

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-06-09 10:21:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně to mě taky napadlo, když jsme fotku viděla poprvé!

Ikona diskutujiciho Lenka 2019-06-09 13:22:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, vyzera, ze natahuje ruku, aby dieta pri moznom padu chranila.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-06-10 00:09:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla, jak je ten obraz ostrý :O!

Ikona diskutujiciho Milena 2019-06-12 21:51:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta ruka je takova ochranitelska… zrejme by zbrzdila pad te male holcicky.
Jednou jsem videla take ducha v bilo sedem obleceni v praci, kde jsem sedela za stolem sama. Prosel kolem mne, slysela jsem jasne sustot latky pravidelne presne jako kroky. Myslela jsem, ze prosel kolega do mistnosti, ktera nikam nevedla. Bylo mi divne, ze mi neodpovedel na zavolani, tak jsem se zvedla a sla se podivat, ale nikdo tam nebyl. Docela jsem se lekla, prisahala bych, ze tam prosel. Dodnes to mam pred ocima.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek