Výklad snů: Naučte se svůj osobní snový jazyk

11.11.2021 v Návody 4

Probudili jste se ze snu s vědomím, že v něm pro vás bylo nějaké poselství, ale nevěděli jste, jaké přesně? Možná jste dokonce vyhledávali na Googlu, abyste se pokusili získat více informací o tom, co váš sen znamenal, ale přesto jste zůstali zvědaví a zmatení? Co kdybych vám řekla, že sníte svým vlastním a jedinečným snovým jazykem, a proto vám vyhledávání na Googlu nepomohlo?Proč máte svůj osobní snový jazyk
Je to proto, že každý z nás má své osobní asociace s různými symboly, zvířaty, lidmi, místy a věcmi. Vezměme si například psa. Pokud jste někdo, kdo měl v minulosti traumatickou zkušenost se psem, to, že se vám pes objeví ve snu, nemusí být dobrá asociace. Avšak někdo, kdo je milovníkem psů, by pravděpodobně měl dobrou asociaci, kdyby se mu pes ve snu objevil.
Když se tedy snažíte dekódovat svůj sen při vyhledávání na internetu, je přirozené, že to, co jste odhalili, nerezonuje s tím, jak jste svůj sen cítili. Naše sny jsou tak dynamické, že se musíme dívat dál, než jen na symboly. Je důležité brát v úvahu také pocity a emoce, které jsou v našich snech přítomny. Jaká byla celková energie snu? O co jste se snažili?
Tyto typy otázek napoví, co mohl děj ve vašem snu znamenat. Jen velmi zřídka je poselstvím jedna věc nebo symbol ve vašem snu. Poselstvím je kombinace všech věcí, které ve snu prožíváte.
Pro porozumění svým snům je důležité naučit se vlastní snový jazyk. Je to doslova jako učit se nový jazyk. Vyžaduje to trpělivost, čas a praxi. S ohledem na to, že je pro vás osobní a je spojen s asociacemi, které již máte, se jeho učení přirozeně rozvine, když si na něj uděláte čas. Jakmile se naučíte svůj vlastní snový jazyk, rozluštění a dekódování snů bude snazší.

Každou noc, když usínáme a vstupujeme do světa snů, se napojujeme na univerzální moudrost a zdrojovou energii. Když se začnete vědomě napojovat a přijímat vedení od svých Duchovních průvodců, Vyššího Já a nekonečné moudrosti, dokážete svůj bdělý život lépe sladit s tím, co si přejete. Naučit se svůj osobní snový jazyk je mocné a mění to život.

Zde je cvičení, které můžete provést, abyste začali odemykat svůj vlastní snový jazyk:
Když se ráno probudíte a vzpomenete si na sen, který se vám právě zdál, nehýbejte se, zůstaňte v klidu a mějte zavřené oči. Zůstaňte v intuitivním prostoru mezi světem snů a bdělým životem.
Vzpomínejte a přehrávejte si svůj sen znovu a znovu. Požádejte svou intuici, aby vás navedla k symbolům (lidem, místům, zvířatům nebo věcem), které jsou pro vás významné a kterým byste měli věnovat pozornost. Jakmile zjistíte, čemu ze snu musíte věnovat pozornost, zeptejte se své intuice:

„Co pro mě znamená ….. ?“

„Jak se díky ….. cítím?“

„Jak jsem se ve snu cítil/a v souvislosti s …..?“.

„Jak může být ….. odrazem něčeho v mém bdělém životě?“

Dovolte intuici, aby vám odpověděla a poskytla vám vedení. Snažte se neposuzovat to, co se objeví, a buďte otevření přijímat to, co s vámi chce vaše Vyšší já sdílet.

Provádějte toto cvičení v meditačním a intuitivním prostoru a snažte se co nejvíce zůstat mimo svou mysl a ego-myšlení. Je to praxe mezi vámi a vaší Duší. Pokud se zpočátku neobjeví žádné intuitivní vhledy, nevadí, mějte trpělivost a zkuste to znovu další ráno s jiným snem. Jak už jsem řekla, naučit se řeč snů vyžaduje trpělivost, čas a praxi. Důvěřujte tedy tomuto procesu a věřte, že se pro vás postupně dokonale rozvine.

překlad © www.aluska.org 2021 / podle ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2021-11-11 11:34:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško Vy jste prostě skvělá!!!😂 už zase jste se trefila 😄 sny se mi nezdávají často, ale včera hned dva a celkem živé, například jeden o lvici,která mě chtěla zakousnout, ale za dobrůtku mě nechala být..mám to spojeno se zážitkem ze dne předem: v sluchátkách mi na cestě po schodech nahoru hrála píseň,kde se zpívalo run away and save your life , nějak jsem zpozornela a šla rychleji (trochu mě to nabudilo na těch schodech do 4. patra 😄)pak jsem vyšla nahoru a najednou na mě vyběhl sousedčin velký štěkající pes, zatím jsem ho ještě neviděla a to tam bydlíme 3/4 roku.. zůstala jsem stát a trnula,dokud ho sousedka nezavolala, jen jsem čekala,co bude dál.. možná to má význam,možná ne..říkám si Proč lvice, proč hrála zrovna tahle píseň a proč se pak objevil ten pes? 😃 A to je zvláštní 🙂
Mějte se Aluško 💙

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-11-11 11:36:50
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Diana 2021-11-11 14:59:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před měsícem jsem dostala za úkol zapisovat si svoje sny, a zrovna včera jsem na ty všechny tak koukala, že vždycky tři sny po sobě mají určitý hlavní vzorec, třeba pronásledování, a po třech dnech se ten vzorec změní, třeba na užívání si s přáteli. A po třech dnech zase něco jiného… Takže tento článek se bude v dalších dnech dost hodit. :3

Ikona diskutujiciho NoName 2021-11-11 18:09:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Heh…zajímavé…zrovna dneska ráno sem se vzbudila se snem a říkala si, co to tak může být? Kdyby na to tak mohla aluš udělat článek…a bum, alu udělala článek… 😅

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek