Vyvolávání duchů tabulkou Ouija se zvrtlo: Démon bez tváře je pronásleduje dodnes

7.11.2020 v Paranormální jevy 27

Přemýšleli jste někdy nad tím, čeho lze s kontroverzní tabulkou Ouija dosáhnout, ale nikdy jste nebyli dost hloupí na to, abyste si to osobně vyzkoušeli? Tak vás z dnešního příběhu bude mrazit v zádech. Vyvolávání duchů totiž není hra, ale nebezpečný rituál, který se může snadno zvrtnout.
Následující příběh na svém youtube kanálu vyprávěla dívka jménem Hailey Reese v roce 2017.Chtěla bych s vámi sdílet příběh, který je extrémě děsivý. Nejsem tu od toho, abych vás přesvědčovala, pokud na paranormální věci nevěříte, zkrátka jen chci sdílet svoji zkušenost.
Od doby, kdy jsem byla hodně malá, mě moje rodina varovala, abych si nikdy nehrála s deskou Ouija. My všichni věříme na věci na druhé straně, jako jsou duchové, andělé, démoni, víly a bereme tyto věci vážně. Moje rodina má vlastní špatné zkušenosti s touto deskou.

Ráda bych vám ještě na úvod řekla krátký příběh v příběhu. Moje babička jednou měla nebezpečnou seanci s Ouija deskou. Spolu s několika lidmi si s ní hrála v domě, zatímco můj děda byl venku a opravoval auto. Když pak přišel dovnitř, ženy mu říkaly, že to je skutečné, že vážně někoho vyvolaly.
Tak se děda desky zeptal: ,,Když jsi tak chytrá, tak mi řekni, kolik mám v kapse šroubů?“ A deska řekla: ,,Až po zuby.“
Dědu to vyděsilo, takže se rozhodl se tu seanci ukončí a účastníky seance zaveze domů. Na to deska řekla: ,,Barry odjede, Candice zůstane.“ Barry je můj děda a Candice je moje babička.
Poté hned ukončili seanci, desku zavřeli a už ji nikdy v životě nepoužili.

Takže mi odmalička doma říkali, ať si s tím nehraju, protože je to nebezpečné.

Jednoho dne ale přišel večer, dny jsem s holkama přespávala u kamarádky a co jiného můžou holky takhle večer dělat pro zábavu, než zkoušet vyvolávat duchy a povídat si strašidelné historky… Holky to chtěly zkusit, aby viděly, co se stane.
Já jsem věděla, že to není dobrý nápad a v žádném případě jsem s nimi nechtěla hrát. Zároveň jsem ale chtěla vidět, co se stane, když hrát budou. Takže jsem si sedla opodál v místnosti, nechala je hrát a pouze jsem to sledovala. Myslela jsem si, že když nebudu hrát, nic se mi nestane a zároveň nepřijdu o tu podívanou.

Řekly mi, že jsem srababa a hrály tedy beze mě. První se nedělo nic moc zajímavého. Holky se ptaly na hlouposti a deska jim neodpovídala. Deska se totiž před seancí musí trochu ,,zahřát“. Pak to ale začalo.

Holky se zeptaly: ,,Je tam někdo?“
Deska hned odpověděla: ,,Ano.“
Takhle jsme věděli, že je deska konečně připravená a že to začalo.

Protože to byl dům Mony a ta deska patřila jí, bylo na ní, aby seanci vedla. Takže se zeptala: ,,Kdo je tady?“
Deska vyhláskovala písmena: L I S A
Mona úplně zatuhla, takže jsme se jí hned ptali: ,,Kdo je Lisa?“
,,Myslím, že to je moje babička,“ řekla Mona.
Poté se Mona zeptala: ,,Jsi moje babička?“
Deska hned odpověděla: ,,Ano.“

Mona byla nadšená, protože si s deskou už hrávala předtím a nikdy nikdo nepřišel, ani babička. Takže začala zapáleně s touto bytostí komunikovat a zdálo se, že je všechno v pořádku.
Jenomže nikdo z nás tehdy ještě nevěděl – ani já ne, bylo mi jenom 13 – že když přes desku mluví nějaká zlá bytost, může vám lhát a vydávat se za někoho, koho znáte.
Vzápětí jsme i zjistily, že si ve skutečnosti nepovídáme s Moninou babičkou.

Mona nám o babičce už dříve řekla, že nikdo nezná přesnou příčinu její smrti. Babička nebyla ani moc stará a zemřela ve spánku. Takže se Mona rozhodla, že se jí na to zeptá.
Zeptala se tedy ,,babičky“, co se stalo, proč zemřela.
Poté se energie v místnosti výrazně změnila a deska odpověděla: ,,Nikdy jsem ve skutečnosti nebyl naživu.“
Mona na to řekla: ,,Ale ano babičko, ty jsi přece byla naživu!“
Deska řekla: ,,Já nejsem tvoje babička.“

Když vám něco při seanci řekne, že to nikdy nebylo naživu, je čas to ukončit. Protože jde s největší pravděpodobností o démona.

Poté se místnost mrazivě ochladila a mně se udělalo hrozně zle, jakobych měla zvracet. Věděla jsem, že je to špatné. Řekla jsem jim, aby mi holky věřily, že je čas to ukončit, že tohle je hodně zlé, že už to nechci hrát.
Holky mi na to řekly, že přece ani nehraju s nima a byly tak zaujaté deskou, že pokračovaly dál v seanci, i když jsem je varovala a trvala na ukončení.

Poté Moně začala téct krev z nosu, což bylo další zlé znamení. Holky to tak vyděsilo, že desku neuzavřely a nerozloučily se s duchem. Prostě všichni vyděšeně vstali a od té desky odešli. Takže jsme to neukončily a ducha jsme neodvolaly.

Poté jsme uslyšely strašný křik z ložnice Moniny mladší sestry, které byly tři roky. Matka ji šla hned zkontrolovat.
Malá ve svém pokoji zděšeně zírala do prostoru. Měla hrozivě vykulené oči a byla v šoku. Nedokázala říct, co vidí.
Byla jsem si jistá, že to mělo něco společného s tím, co jsme před chvilkou provedly.

Takže jsme desku nezavřely, nechaly jsme to být, povečeřely jsme a šly jsme spát. Spaly jsme v prvním patře, kde měla Mona ložnici. Ložnice jejích rodičů byla v přízemí.
Zaslechly jsme, jak zespoda někdo volá Monino jméno. Mona se tedy šla podívat dolů do přízemí, aby zjistila, co její máma chce.
Pak se ale vrátila, bílá jako stěna a oznámila nám, že její máma spí. Všechny jsme však slyšely ženský hlas z přízemí, jak na Monu volá… Jenomže její máma skutečně tvrdě spala v ložnici. Byly jsme strašně vyděšené.

Druhý den ráno jsem šla domů. Nic divného se mi pak nestalo. Jenomže Mona měla to ,,něco“ v domě po celé roky. Nikdy to neodešlo. Byly jsme kamarádky až to 16-17 let a Mona mi vyprávěla, že její život po této seanci už nikdy nebyl takový, jaký býval předtím.

Vídala stíny, jak procházejí její místností, slýchávala ženský hlas jak ji volá z přízemí když tam nikdo nebyl. Probouzela se v různých částech domu aniž by věděla jak se tam dostala, probouzela se s krvácejícím nosem. Bylo to nepředstavitelně hrozné a nikdy to nepřestalo.

Po mnoha letech, když už jsme se asi pět let nevídaly, protože jsme se přestěhovaly a studujeme jiné školy, jsem se Moně ozvala a zeptala jsem se jí, jak se má. Řekla jsem jí, že o našem zážitku vyprávím na youtube a poprosila jsem ji, jestli by popsala, jak to pokračovalo dál.
Mona mi zavolala a řekla mi, že ten duch skutečně nikdy neodešel. To, co jsem se od ní dozvěděla, mě opravdu děsí.

Mona řekla, že její malá sestra od té doby, co jsme vyvolaly toho démona, každou noc hystericky ječela ve svém pokoji. Zkrátka se budila uprostřed noci s křikem. Nebyly to noční můry, byly to noční děsy, ty jsou mnohem horší než zlé sny.
Rodiče k ní vždycky přišli a chtěli zjistit co se stalo. Pokaždé ji našli, jak zděšeně zírá do prostoru. Když malá trochu vyrostla a začala mluvit, noční děsy stále pokračovaly.
Při dalším podobném záchvatu, když opět rodiče přišli do jejího pokoje a opakovaně se jí ptali ať jim řekne co vidí, ať řekne co to je, malá jim to konečně řekla.

Z pokoje malé sestry bylo otevřenýma dveřma vidět na chodbu, odkud viděla i na dveře své starší sestry Mony.
Malá řekla, že vidí každou noc strašlivého muže bez tváře, který chodí do pokoje starší sestry, ale než do pokoje vejde, otočí hlavu a dlouze na malou zírá.
Mona do té doby nikdy muže bez tváře na vlastní oči neviděla, takže si nebyla jistá, jestli to je skutečně on.

Ale pak přišla noc, kdy Mona uslyšela velkou ránu, která vyšla z její skříně. Takže se tam šla podívat a našla svou Ouija desku na zemi. Spadla z police.
Sama nechápu, proč tu desku ještě pořád měla u sebe!

Mona tedy desku zvedla a chtěla ji uložit zpátky. V tu chvíli, jakmile vzhlédla, uviděla toho ,,muže“ bez obličeje.
Mona popsala, že byl celý černý a pohled do jeho ,,obličeje“ vypadal, jakobyste se dívali do nicoty.
Mona začala ječet, pustila desku a utekla z pokoje. Bylo jí asi 15 a nevěděla, co jiného má v tu chvíli dělat. Rodičům to vůbec neřekla.

Když se uklidnila a posbírala trochu odvahy, vrátila se zpátky do pokoje, rozsvítila a ujistila se, že už nevidí nic. Desku vrátila zpět do skříně na poličku a rozhodla se, že se jí už raději zbaví.
Deska tedy nakonec skončila ve velké popelnici, kterou měli v garáži.
Říkala si: ,,Co jsem to sakra udělala se svým životem? Co jsem si to pustila do života? Ale teď už je to vyřízené. Vyhodila jsem ji a bude pokoj.“

Poté měla pocit, že se věci vracejí trochu do normálu a cítila se lépe. Přestala se cítit chronicky nemocně a její malá sestra přestala mít noční děsy. Přestala vídat muže bez tváře, jak chodí po chodbě a už na ni nezíral. Zdálo se tedy, že už to bude v pořádku.

Pak se ale Mona dostala na vysokou školu a odstěhovala se na studentské koleje. Říkala, že si věci balila sama. A když je pak na pokoji vybalovala a dostala se na spodek svého kufru, našla tam tu prokletou Ouija desku!
Mona hned zděšeně volala domů a ptala se: ,,Kdo mi sakra zabalil Ouija desku!?“
Jenomže nikdo z rodiny zprvu nechápal o co se jedná a pak jí odpověděli, že jí tu desku samozřejmě do kufru nedali. Dokonce ani nevěděli, že ji stále měla!

To ale není všechno. Uběhl zhruba měsíc. Poté se její spolubydlící Brie uprostřed noci vzbudila. Vypadalo to, jakoby měla panický záchvat.
Rychle rozsvítila a vyděšeně řekla, že si myslí, že viděla v rohu pokoje děsivého muže bez tváře.
Mona věděla, že je to on, ale nevěděla, jak jí to má říct.

Jenom když o tom mluvím, tak se bojím a to se to ani neděje přímo mně. Takže to Monu pořád pronásleduje a nepodařilo se to odvolat. Ouija tabulka rozhodně není na hraní.

připravila © www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Michal 2020-11-07 02:06:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Řešila to slečna dále nebo je stav doposud stejný? Slyšel jsem, že údajně pražské arcibiskupství dokáže podobné situace řešit, ale vůbec netuším, zda je to pravda, nemám žádnou osobní zkušenost. Zajímalo by mě, když už se člověk dostane až do takové situace, jak se to vůbec dá řešit a jestli máme v ČR seriózní vymítače apod.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-07 08:44:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Dál už vyprávění nepokračuje, takže se to neví.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-07 03:27:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a já to čtu na „dobrou noc“ … no potěš

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-07 08:43:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty chodíš spát o půl čtvrté ráno?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-07 16:15:36
Ikona diskutujiciho
sipka

někdy, měla jsem hodně práce.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-11-07 08:16:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na YT točí videa nikol kaštylová,a taky v nich varuje před vyvoláváním duchů.Má tam i video o té desce a říká že lidi co to hrají nikdy nemůžou vědět co ve skutečnosti vyvolají Dává ale i návod jak přesně se chovat když je někdo holt tak hloupý,že to vyzkoušet chce.Myslím aluško,že se zmiňuje o té samé youtuberce jako ty,že je její oblíbená.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-11-07 15:08:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja bych tu desku hodil do ohně a byl by klídek spojení by se tím přerušilo uplně

Ikona diskutujiciho peace 2020-11-08 13:21:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byl malý, zkoušeli jsme něco podobného se sestrou a dvěma kamarády. Měli jsme tedy na papírkách písmena, ty jsme dali do kruhu a doprostred kruhu jsme položili plastový obal od tehdy populárních žvýkaček co vypadaly jak svinovací metr. Myslím, že se mělo fouknout do toho plastu a řekla se nějaká vyvolávací formule. Pak jsme dali prsty na ten plast a když jsme se ptali na otázky, tak se skutečně obal začal hýbat a psát slova. No pak jsem se toho začal bát a raději jsme to přestali po pár „sezeních“ dělat. Doufám, že to nemá nějaké následky doteď? Co myslíte? Zkoušeli jsme to tehdy se sestrou i samy a šlo to také, jen se to pohybovalo o hodně pomaleji, oba jsme si navzájem přísahali že s tím skutečně nehýbáme my. Dokonce se mi zdá, že jak jsme to zkoušeli v těch více lidech, tak někdy to jakoby úplně vystřelilo k nějakému písmenu zatímco jsme všichni měli prsty na stejném místě.

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-11-09 10:17:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na celé věci mi přijde zajímavý fakt, jak vlastně snadno a jednoduše jde vyvolat „duchy“ nebo…cokoli jiného. Zvládnou to děti, s deskou, či s písmeny položenými do kruhu. Evidentně tedy k tomu nejsou zapotřebí složité přípravy, tajné zaklínací formule, ani jakékoli jiné znalosti. Zvládnou to děti, jen tak v zájmu hry. Pokud to ale jde takhle snadno, pak to nebude jediná věc. Určitě jde takto snadno hovořit i s konstruktivní silou, ale jsem přesvědčen, že jde stejně snadno dalších mnoho věcí, o kterých se raději ani nemluví.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-09 11:30:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Funguje to tak, že jakou sílu si pozveš do života, taková ti na zavolání přijde. Pokud budeš pravidelně zvát démony, dřív nebo později přijdou. Pokud budeš pravidelně zvát anděly a prosit o ochranu vyšší já nebo konstruktivní sílu vesmíru, tak ji budeš mít. Rozdíl máš akorát v tom, že zatímco démoni a duchové jsou agresivní a volí manifestační formy komunikace jako posuny předmětů, rány, chlad, zvuky a jiné útoky, konstruktivní síly se ti do života nikdy agresivně necpou a tudíž je složitější zachytit jejich přítomnost. Když jsi citlivý tak vůbec ne, ale když jsi pařez, tak si spíš všimneš ducha než andělského zásahu.

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-11-09 11:38:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano. Děsivé mi na tom přijde, že vlastně jak je snadné si pozvat anděla je zřejmě i snadné, si pozvat cokoli, co člověku dá falešný pocit moci. Takoví lidé ale pak škodí nám všem. Jak to dopadá se nakonec můžeme podívat v přímém přenosu u voleb prezidenta v USA.

Ikona diskutujiciho ika 2020-11-10 10:01:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Ale, ďalší skvelý článok. Chcela by som sa opýtať ako to funguje s kyvadlom. Pred pár rokmi som si zadovážila rovno dve, vytlačila z netu rôzne kyvadlové tabuľky (áno, jedna je podobná tejto ouija) a chcela som kyvadlom riešiť príčiny chorôb moje, ale aj rodinných príslušníkov po vzore jednej pani liečiteľky, ktorá nám viac krát zdravotne veľmi pomohla a už žiaľ ‚nepracuje‘. Akosi som sa po pár pokusoch vnútorné zháčila a kyvadlá aj tabuľky ostali zabudnuté. Dá sa bezpečne pracovať s kyvadlom? Vraj ho vedie vnútorná intuícia človeka, čo ho drží. Mňa ale vtedy napadlo či som dosť silná osobnosť, aby kyvadlo neviedlo ‚niečo iné‘.

Inak duchárske zážitky mám z pionierskeho tábora. Tiež partia dievčat začala v našej chatke vyvolávať duchov, ale ja, ako 7-ročná som sa bála. Pozerala som na ne ležiac doluznačky na podeste prudkých schodov pomedzi schodnice (tie chatkové ‚rebríkové‘). Neviem, čo sa vtedy presne stalo, ale baby začali strašne kričať a ja – doteraz neviem ako je to možné, som dole hlavou z tých prudkých schodov letela po bruchu dolu. Skončilo to odhryznutou a následne šitou perou. Bol to druhý deň pobytu z troch týždňov, potom už nikto nemal potrebu žiadnych duchov privolávať a rešpekt mi ostal navždy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-10 10:13:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, kyvadlo nedoporučuji, protože jeho prostřednictvím komunikuješ s duchy, kteří ti s ním hýbou podle toho, co chceš slyšet, nebo co oni chtějí, aby sis myslela, aby tě pomocí něho mohli manipulovat. Jak jsi sama trefně zmínila, že jsou ty tabulky trochu podobné ouija, dalo by se i říct, že je to v přeneseném významu něco podobného, jako channelování duchů, ale praktikující o tom neví, protože na netu četl něco jiného. Skutečně ale jde o kontakt s destruktivními duchy, proto lidé, kteří ještě používají intuici, mají z kyvadel instinktivní obavu a pořád dokola se ptají, jestli je to bezpečné – protože cítí, že není a je to v rozporu s tím, co se dočtou.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-11-11 12:46:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Súhlasím s Ajou , že spájať sa s inými dimenziami je pre vyvolených. Ak nemáte vrodené schopnosti nezačínajte si so svetom, ktorého pravidlá nepoznáte. Kyvadlo jje predlžením energetickej dráhy človeka a jeho vnútorného stavu., ktorý sa pootm viaže na rovnaké energie v iných dimenziách. Veď to poznáte: “ Rovný rovného si hľadá…“ Ak nemáte silu odolávať rôznym bytostiam, tak ich nedráždite a nelákajte na seba. Pamätajte, že každé semeno v sebe nesie zodpovedajúci plod. Hlúposť použitia teoretických vedomostí (ak vôbec nejaké sú) bez podpory osobnej nadľudskej bioenergetickej vibračnej sily sa prenesie len do hlúpeho účinku, ktorý je adekvátny vašej sile. Upratovačka nemôže učiť v škole , vodič električky nemôže operovať v nemocnici,atď…., tak aj kyvadlo by sa malo prenechať ľuďom, ktorí sú k tomu zrodení a majú na to nielen vedomosti, ale hlavne silu, ktorú obyčajní ľudia nemajú. Moja rada? Jednoduchá – držte sa zdravého rozumu a neverte všetkému, čo na nete sa píše. Nechcite sa sami liečiť, ak nemáte liečiteľské schopnosti. Nepredbiehajte svoje znalosti v čase. Žite v prítomnosti, lebo to je tá dimenzia, ktorú môžete ovládať za pomoci svojich len piatich zmyslov.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-11 14:20:42
Ikona diskutujiciho
sipka

I tak by se kyvadlo dalo vysvětlit, ale otázka do placu: Koho znáš, kdo dělá kyvadlem a fakt komunikuje s dobrou sílou, která reálně něco konstruktivního tímto způsobem předává či dokáže?
V životě jsem potkala bambiliony kyvadlářů a všichni prakticky shodně kontaktovali temné duchy nebo dělali černou magii, nebo si natáhli něco, co si z nich dělalo jenom srandu a odpovídalo blbosti… máš jinou zkušenost?
A naopak lidé, kteří skutečně ty schopnosti mají – jak říkáš sám – vrozené, o kyvadlo ani nezakopnou, protože ho nepotřebují, mají přímé napojení.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-11-13 11:16:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu môžem ťa ubezpečiť, že kyvadlo využívajú aj tí , ktorí ho vôbec nepotrebujú a je akousi barličkou pri utvrdzovaní sa , kontrolným softwarom vo veciach či činnostiach a na komunikáciu s univerzom- 9. čakrou, či jemnohmotnými bytostiami. Ver-never , ale ak budeš komunikovať s takými jemnohmotnými bytostiami, akú vibráciu energie v tom čase maš to k tebe príde. Ak si nízko, tak sa ti budú pliecť do komunikácie podúrovňové bytosti, ak ale ladíš s vysokými vibráciami, dostane sa ti iného spojenia- s bytosťami svetla. Vibrácie človeka a jeho úmysel ( hoci je to len veľmi slabá vibrácia) sú dominantné pri napojení sa na iný svet.
Na tvoju otázku, či poznám niekoho, kto pracuje s kyvadlom a komunikuje s dobrou silou , ktorá robí niečo reálneho ti odpoviem : áno, poznám. Ľudí s nevšednými schopnosťami je veľa. Nemiešaj ich všetkých do jedného pohára. Niektorí dokonca likvidujú negatívne energie nielen z ľudí ( choroby, karmu, dušu, inkarnačné životy….), ale aj zo svojho okolia či prírody, Kto sa chce zabávať, mal by si nájsť čo najskôr iný druh zábavy, lebo môže dopadnúť podobne ako osoby z tvojho príbehu. Ale z roztopaše je všetko dovolené. Len do akej miery…. Zabudli sme, že čas a priestor je relatívny, menný.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-13 21:45:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to máš dobrý… moje stále špatné zkušenosti mi zatím ukazují opak, ale třeba taky někdy někoho potkám kdo bude výjimka z pravidla.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-11-17 13:05:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue, a všechny. Také používám kyvadlo, asi 35 let. Ptám se pouze svého vyššího já. Ptávala jsem se-jaké prvky,nebo vitamíny chybí mojim dětem,když dostali nějaké léky,jestli jsou vhodné nebo ne. Když se chytne do ruky nějaká potravina,nebo vitamíny, funguje to i přes skleničku, a člověk se může ptát, jestli je to pro mne vhodné.Tak například kávu pít můžu, ale mléko ne.Jednou jsem si udělala kruh z písmenek, a ptala jsem se vyššího já, co by mi poradil, napsal mi -zůstan rozumná a uvážlivá- a dál nic. Moje vyšší já je skoupé na slovo. Jana

Ikona diskutujiciho člověk 2020-11-17 15:18:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kyvadlo je na nic. Dlouho trvá než z něj něco člověk vydyndá.. Rychlejší je vlastní cit, rozum, intuice. To člověk dostane odpověď ihned. Moje zkušenost.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-17 15:24:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo tak vyrobiť kyvadlo z kryštálu alebo šungitu, mohlo by fungovať lepšie alebo budú aj s tým kvedlať zlí duchovia?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-17 21:14:09
Ikona diskutujiciho
sipka

mariáne, ty radši s ničím nekývej, tobě by odpovídal henjaký bambulák škaredý 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2020-11-17 21:42:50
Ikona diskutujiciho
sipka

mariáne,ale kyvadla se přece vyrábí i z křišťálu,to nevíš?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-18 12:19:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Izairi viem ale neviem či sú lepšie. A mám taký pocit že mne by s tým ani duchovia nehýbali, čakal by som 5 minút a ani ťuk. Preto som si žiadne kyvadlo nikdy nekúpil, mnou vyrobené napr. z medeného drôtu mi nefungovalo, šnúrku zožral kocúr a kyvadlo sa mi stratilo.

Ikona diskutujiciho ivan 2020-11-18 02:32:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vyprávení pusobí velmi autenticky – obsahuje jednu logickou chybu v reagování tech dívek, jde o jejich „zenský“ nedustojný, nelogický zpusob reakce. Na co to idiotstrasidlo bez ksychtu totiz cekalo, a snad i ceká dodnes, je prece to „uzavrení“ desky a formální odvolání ducha, nez se dívky rozutekly.Vzdyt jste to tam sama naznacila. Budto se idiotdémonovi nechtelo odejít, anebo, coz je jeste moznejsí, treba ani dost dobre nemoh a cítil se tam jaksi uzavren, zablokován. Z téhoz duvodu mozná i sám prihodil desku Mone do kufru, aby ji prece pripomnel, ze tam u nich nestrasí pro nic zanic. To bylo prece prímé vybídnutí seanci konecne uzavrít – nehrálo by totiz vubec roli, kolik let mezitím ubehlo. Takový potulný hajzlík muze na svuj únik odnekud cekat i sto let, zejména kdyz vidí, ze je to v rukou nevedomé, nesikovné lidské bytosti, která muze radeji chodit i pulku zivota zatízená nez aby se vzchopila a umetla ve svém prostredí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-18 08:48:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to nelogické, protože to přece byly jenom děcka. Moje sestřenice taky takhle blbly když byly děti, něco vyvolaly, už to neodvolaly a pak jim to strašilo doma dva týdny a nemohly se toho zbavit… podobný scénář jako tohle.

Ikona diskutujiciho ivan 2020-11-18 21:53:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no jiste, jiste, byly to deti, to vsechno jste uvedla. „Nelogické“ t j nezvládnuté to bylo z pozice toho ducha, jenz opomenutím ukoncení seance se mohl cítit jaksi „zasachován“ do prostredí takze nemoh pryc, anebo proste dostal záminku aby se tam potloukal dále. Ale krome toho ze je vsechny vydesil snad az k tomu blití se nastestí nezdá ze by jim zpusobil faktickou skodu (pokud nekdo z nich z toho na pr neonemocnel, Mone ale tekla krev z nosu), a ze otácel hlavu ke spícímu díteti, ani to není tak nenormální, není to zádná vina, je to spíse jen smula, která priblizne znamená: kontakt se nezdaril, pokud ji teda zase neposkodil za hranici toho desu. Verím tomu, ze z toho bylo díte do krajní míry nestastné, kdyby tam byl pes/jiné domácí zvíre, zacli by vyvádet k sílenství. Bytost byla jiste jednoznacne temná, setkání s ní by muselo být velmi odpuzující, at uz ve forme ducha nebo hmotného tela (coz by asi znamenalo: utíkat pryc tak rychle jak jen dokázeme). Jejich vzhled/pusobení také nejsou „vinou“ jako takovou, je to spís jejich osobní nedostatek jakozto dusledek jejich duchovne-morálního kolapsu. Práve tak jako setkání s cistou projasnenou bytostí muze být tak povznásející, ze muze zmenit nás osobní zivot k lepsímu. Ostatne, i ten pád té desky z police bylo demonovo upozornení: neuzavrela jsi seanci, holcicko, budu tady muset zustat dál. To by asi sotva napadlo vetsinu dospelých, natoz dospívající vsetecné deti.Jakkoli jsou demoni vetsinou serední, inteligence mají spíse na rozdávání. Mohou být jen zlí a nevypocitatelní. Zázitek byl ale pro dívky prece jen uzitecný: dostalo se jim poznání a zkusenosti, i kdyz neblahé, kterou si zrejme zádalo jejich karma.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-18 23:41:00
Ikona diskutujiciho
sipka

když si něco špatného přivoláš, rádo to u tebe zůstane, aby to z tebe mohlo sát energii. to tenhle typ bytostí dělá. naopak je to z jejich pohledu velice logické… poltergeisti jsou něco podobného. však si vzpomeň, jak se v některých „strašidelných domech“ nemohli lidé duchů roky zbavit a sotva to dokázal odborník.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek