Význam kombinace čísel 11:11: ,,Něco si přej!“

26.9.2021 v Symbolika 3

,,Je čas 11:11, něco si přej!“

Proč je číslo 11:11 tak zvláštní? V numerologii je číslo 11 tím, co spojuje smrtelné a nesmrtelné. Na základě toho mnozí lidé věří, že když hodiny odbijí 11:11, otevře se brána do nebe, což je důvod, proč je tato asociace spojena s plněním přání. Jiní se domnívají, že 11:11 je symbolický odkaz na synchronní portál.Pokud jde o vysvětlení, proč mnoho lidí opakovaně vidí toto číslo, mohou existovat tři možnosti: náhoda, predispozice a akcelerace. Dalším důvodem by mohla být synchronicita.

Náhoda vysvětluje, jak se může stát, že toto číslo náhodou uvidíte. Například vytáhnete telefon a vidíte, že je 12:12, nebo že vám zbývá 22 procent energie.

Predispozice by mohla spočívat v tom, že vás určitá čísla prostě přitahují. Pokud vás určitá čísla přitahují, je pravděpodobnější, že je uvidíte.

Akcelerace vysvětluje, proč číslo vidíte opakovaně a pak se o něj začnete zajímat. Proto ho pak vidíte častěji.

Synchronicita je harmonická souhra okolností mezi zdánlivě různými lidmi, místy, věcmi a jevy, může se projevit i jako číslo, nebo řada čísel.

Když vidíte 11:11, ať už jde o datum, nebo čas, je to malé přátelské znamení od vaší duše, vyššího Já, nebo dokonce celého vesmíru, že je ve vašem životě vše správně sladěno a že jste přesně tam, kde v danou chvíli potřebujete být.

Bez ohledu na to, co přesně vás k tomuto číslu přitahuje, nelze zpochybňovat sílu, která se za čísly skrývá. Pokud si z tohoto článku něco odnesete, možná byste si mohli položit otázku: Jste tam, kde chcete v životě být?
Stává se vám, že se neustále díváte na hodiny a uvědomujete si, že je 11:11? Pokud ano, přejete si něco? Někdy i ten nejmenší okamžik, to nejmenší přání, vám může dát naději na lepší přítomnost a budoucnost.

Pokud si příště všimnete, že je 11:11, můžete být přesně tam, kde v současnosti potřebujete být.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho matyas 2021-09-26 17:53:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám třeba ještě rád kombinaci 17:27 🙂 A teda, vždycky mám radost když se vzbudím, ať už ráno nebo během noci, a je třeba 4:55 nebo 9:54 🙂 ….. Tak, a konstruktivně laděný komentář je na světě 😀

Ikona diskutujiciho Kamila 2021-09-26 23:09:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já v tom vidím dvě křídla řízení světa globálního prediktora.

Ikona diskutujiciho kiana 2021-09-28 20:12:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem viděla celkem často a pak jsem se dozvěděla, že to je dobré znamení – a od té doby to vidím ještě častěji!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek