Vzestup do vyššího stavu vědomí a spojení s Vyšším Já

19.4.2024 v Spiritualita 6

Jednoho dne se probudíte a cítíte, že jste nějak mimo sebe. Vaše psychika je rozlítaná a něco se děje i ve vaší hlavě. Jakoby se aktivovaly doposud spící části vašeho mozku a náhle přenáší data o tom, kým jste, z čeho jste poměrně zmatení. Najednou nejste tím, kým jste si mysleli, že jste. Do vašeho srdce a vašich myšlenek přichází nová energie, aby vás vyléčila.
Jednoho dne se podíváte do zrcadla a najednou se uvidíte třetím okem. Uvidíte svoji pravou podstatu a to vás šokuje. Nebudete to umět vysvětlit. Považovali jste se za srovnaného a racionálního člověka, ale to, s čím jste od nyní setkali, vám přetočilo svět naruby. Slyšíte zvuky, které nemají vysvětlitelný původ… Poznáváte se v tomto popisu? Pak velká gratulace. Prožili jste duchovní probuzení.Mluví s vámi Andělé
Vesmír vás vyzývá k tomu, abyste vzestoupili do stavu vyššího vědomí a spojili se s vaším skutečným Já… Stojí to za to? Ano stojí, protože jste nyní připraveni vibrovat na vyšší úrovni. Vaše biologické i energetické buňky, naplněné a poháněné Sílou Vyššího Zdroje, vám dávají vědět, že jsou připravené na postup. Ve skutečnosti nad tím nemáte kontrolu, protože se jedná o organický a přirozený proces vašeho osobního růstu.

Všimnete si možná, že vám už náboženské modlitby nic neříkají. Jsou sterilní a neoslovují tu skutečně mocnou svrchovanou sílu, která se s vámi spojila. Možná zjistíte, že si uvědomujete, že náboženství nás ve skutečnosti od této nejvyšší síly odděluje, protože se mezi vás dva snaží postavit a říkat vám, jak to máte dělat a co máte cítit. A to je nepřípustné. Mezi vámi a vaším vyšším já totiž nejsou žádní prostředníci, ani vykladači. Nikoho nepotřebujete, aby vám říkal, jak máte pěstovat svůj soukromý a osobní vztah k duchovní síle. Je vaše a nikoho jiného.

Vzestup vám ukazuje, že jste celou dobu žili v nějaké formě sebeklamu a nyní je čas žít v pravdě. Vaše Vyšší Já vám odhaluje některá tajemství Vesmíru. Například tu, že existují bytosti, které chtějí, abyste žili v pravdě, a abyste věděli, že jste součástí úžasného a věčného Zdroje, který se na vás nikdy nezlobí, ani za nic netrestá.
Naopak je tento Zdroj je naplněn láskou, soucitem a posilující energií.

Naučíte se respektovat svůj čas a uvědomujete si širší dosah svého působení. Vše, co děláte, zažívá současně i několik bytostí kolem vás a jsou přítomni i vaši duchovní průvodci, kteří vám touží pomáhat a radit. Jste schopni vnímat data o komkoli, na koho se v mysli zaměříte. Vaše Vyšší Já je schopno vám říci, zda je tato osoba v souladu s vaší energií, či nikoli. Cítíte, jak vám posílá nápovědy.

Začínáte si všímat, jak se za vámi táhne modré světlo když se pohybujete, nebo když na chvíli zazíráte do jednoho bodu a jak se světlo táhne i za lidmi okolo vás. Pokud se v noci probudíte a cítíte se zaseknutí, s pocitem jako by váš život nikam nevedl a začnete propadat zoufalství, vyšší Já k vám promluví a řekne vám, abyste se podívali na dveře a ne do zdi. Utěší vaši duši a ukolébá vás ke spánku.

Je to individuální cesta
Většinou je zážitek duchovního vzestupu v blízkosti těch, kteří ještě nejsou vzhůru, osamělou poutí.
Pravděpodobně prožijete agresi a energetické útoky, pokud to dáte najevo. To vás nutí pokládat si otázku, jestli je něco v nepořádku s vámi, nebo s lidmi okolo vás… kdo je ten blázen? Jste to vy, nebo lidé kteří se vás snaží zadupat a ponížit?

Někdy, když zrovna mluvíte, slyšíte, že ve skutečnosti nemluvíte vy. Že skrze vás mluví tato moudrá síla.

Respektujte, co vás vaše vyšší Já učí. Přijměte fakt, že jste jedinečná bytost. Vaše myšlenky a názory jsou důležité. To, co děláte a milujete, má smysl a důvod.
Jste zde, abyste něco dokázali – ať už velkého či malého – a byli nadějí i pro ostatní lidi, kteří se chystají jít stejnou cestou jako vy. Když přijmete svůj duchovní rozvoj, můžete jim pomoci i na jejich jedinečné cestě sebeobjevování jejich vztahu k mimořádnému Vesmíru.

Věřte sami sobě
Nečekejte, že vám spáči vysvětlí, co se s vámi děje, protože absolutně nemají ponětí. Uslyšíte od nich jen dezinformace. Lidé, které možná milujete, mohou začít naznačovat, že jste šáhlí. Tento brzdící mentální program může být zničující pro vaše duševní zdraví a vnitřní integritu. Může vrhat temný stín na spiritualitu a metafyziku a tím poškodit vaši cestu a rozvoj.

Udržujte svou mysl otevřenou a čistou. Snažte se nesrovnávat se s ostatními lidmi, protože vy nejste ostatní lidé. Vytrvejte v dobrém díle a uvidíte, že sklidíte ovoce. Pamatujte, že vaše Vyšší Já je stále s vámi. Neprocházíte ničím, čím si ještě neprošel někdo jiný před vámi. I když se vám to možná zdá jako naprostá abnormalita, je to zkrátka něco, čím v určité fázi projdou lidé s potřebnou úrovní duchovního vědomí – a vy mezi ně nyní patříte.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho sm 2024-04-19 13:44:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem to dost chtěl. Dnes, pokud by mi to přineslo vyšší inteligenci a možnost se více osvobodit a tedy i vydělat víc peněz, tak bych to bral taky. Ale jinak ani náhodou. Pokud to člověku vlastně nepomůže na tomto světě, nemůže být existence mezi spáči žádná lahoda. Aneb netřeba vědět něco více, co mi stejně k ničemu není. Třeba osobně jsem multiinstrumentalista a nahrál jsem asi 50 skladeb, vše jsem si složil a všichni se vždycky kolem divili že se tím neživím. Jistě, byla to špičková práce. Ale dnes k tomu potřebuješ megaprodukci, která jediná rozhoduje o tom co se bude prodávat a co ne. Taková je doba. To že to perfektně umíš je samozřejmost. Sítem jsem neprošel, jako 99% ostatních. Takže ano, umím to, perfektně, ale není mi to vůbec k ničemu. Naštěstí jsem tuto superzbytečnou činnost už před mnoha lety opustil 😀

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-04-19 14:00:14
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude asi důvod proč jsi se tam nedostal. Je to proces zrání, postup vědomí.

Ikona diskutujiciho sm 2024-04-19 15:54:14
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem mluvil o hudbě a velkých produkcích. Ale máš pravdu, vlastně jsem neprošel ani jedním sítem 😀 Njn, genetika je neúprosná a mám dost blbý rodiče, takže jsem po nich samozřejmě taky blbej..asi to souvisí i s tímhle 😀

Ikona diskutujiciho Q 2024-04-19 14:01:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je neuvěřitelný jak věrné články na tohle téma jsou. Jde z nich poznat že to dělá člověk co to zažil. Všude jinde se jenom melou obecný definice a klouzá se po povrchu aniž by se řeklo něco pořádně a narovinu.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-04-19 14:02:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za skvělý článek ❤

Ikona diskutujiciho Kuník 2024-04-22 10:35:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„To vás nutí pokládat si otázku, jestli je něco v nepořádku s vámi, nebo s lidmi okolo vás… kdo je ten blázen?“ Tak to je přesné….nicméně vždycky existuje procento pravděpobonosti…že jsem to já 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek