Walter Rawls docílil aktivace své šišinky za pomoci magnetu

12.3.2023 v Paranormální jevy 18

Mnoho lidí se snaží najít způsob, jak plně aktivovat svou epifýzu. Dnes se dozvíte zvláštní příběh muže, který pomocí severní strany magnetu aktivoval svou šišinku mozkovou (třetí oko), aby viděl nejen věci v této dimenzi, ale i mimo ni.Experiment Waltera Rawlse se šišinkovým stimulátorem
Walter Rawls se spolu se zesnulým Albertem Royem Davisem zabýval účinky monopolárních magnetických polí na hmotu a popsal výsledky svých pokusů s magnetem, který se severním magnetickým pólem umísťoval nad epifýzu.

Vyrobil si speciálku masku, která držela severní stranu dlouhého válcového magnetu nad jeho epifýzou. Účelem pokudu bylo stimulovat tuto žlázu a zjistit, zda na vyprávěních o schopnostech třetího okua skutečně něco je. Magnetická expozice probíhala v rozmezí 10-30 minut denně po dobu asi 4 týdnů.

Na obrázku výše vidíte výsledky pokusu, při kterém se kovové hobliny samovolně rozmístily podle siločar následujících póly podlouhlého magnetu.

Během prvního týdne tohoto pokusu seděl Walter u svého stolu a četl dokumenty, když si koutkem oka všiml, že se něco pohnulo. Když vzhlédl, zjistil, že jednou stěnou prošla přízračná postava muže, přešla přes místnost a zmizela v jiné stěně. Postava si Waltera vůbec nevšímala. Walter v pokusu dál pokračoval.

Druhý týden se stejná přízračná postava opět pohybovala po místnosti a při průchodu zdí se podívala směrem k Walterovi. Tentokrát se zdálo, že postava je o něco více detailní a není už tak přízračná.

Třetí týden, když byl zrovna Walter zaneprázdněn prací na dokumentech, si všiml změny v místnosti. Když vzhlédl, stěna se rozplynula a on se díval na malý kopeček, kde pod stromem seděli muž a žena. Byla to tatáž mužská postava, kterou viděl předtím. Seděl zcela nehybně a několik minut pozoroval tuto nábožnou scénu.

Muž se podíval směrem k Walterovi a zdálo se, že je vyděšený. Vypadalo to, jako by tentokrát Waltera jasně VIDĚL a možná v něm poznal ducha, kterého viděl minulý týden!
Pak obraz zmizel a zeď se vrátila do normálního stavu. Od té chvíle Walter už nikdy šišinkový stimulátor nepoužil.

Zajímavé je, že v dílech amerického spisovatele Charlese Forta je zmínka o tom, že na přelomu 19. a 20. století bylo provedeno mnoho spiritistických studií organizacemi, jako je Americká společnost pro psychický výzkum, které přímo spojovaly vyšší frekvence pozorování duchů a paranormálních aktivit s vyššími energetickými emisemi ze Slunce.
Zdá se, že Slunce propůjčuje dodatečnou energii lidskému vědomí, která lidským bytostem umožňuje nahlížet do jiných sfér a způsobuje také efekt prolínání mezi realitami.
Existují však lidé, kteří tyto sféry vidí i bez jakékoli dodatečné vnější energetické stimulace.

V roce 2007 se zjistilo, že vnitřek šišinky má ve skutečnosti velmi podobné složení tkání jako sítnice oka. Proto je představa, že jde o skutečné třetí oko, mnohem přesnější, než si většina lidí uvědomuje. Epifýza je nejdůležitější hyperdimenzionální styčnou žlázou, kterou máme.

Epifýza funguje na základě velmi jednoduchého principu. Představte si určitý objem vody ve tvaru šišky, který pokud je zcela odstíněn od elektromagnetické energie, zvuku a dalších rušivých vlivů z našeho vlastního časoprostoru, vytvoří bránu do jiného časoprostoru – do metafyzické sféry. Vnitřek šišinky je totiž naplněn vodou.

Šišinkou protéká více krve než kteroukoli jinou částí mozku, to je zdokumentovaný fakt. Z výpovědí svědků také vyplývá, že vodu uvnitř šišinky přirozeně obklopuje elektromagnetický štít, a zdá se, že neporušenost tohoto štítu je velmi, velmi důležitá.
Užívání drog, jako je LSD, může tento štít narušit a dočasně deaktivovat, čímž vzniká efekt interdimenzionálního vědomí, který může být nebezpečný. Údajně užívání takových drog vytváří v ochranném štítu trhliny, které nikdy doopravdy nezmizí a pokud se člověk příliš rychle otevře, může to mít katastrofální účinky na jeho duševní zdraví.

Ve výše uvedeném pokusu se tedy ukázalo, že vystavení šišinky magnetům může dočasně narušit její štít stejným způsobem, jako to umí drogy. Čtenářům proto není doporučeno, abys tohle zkoušeli doma, protože nejsou známy vedlejší účinky takového experimentu. Není známo, co a jestli se u toho může pokazit. Dále je třeba vzít v úvahu, že jen velmi málo osob psychicky unese setkání s dějem a bytostmi z jiných dimenzí. Slabší povaha by se z toho mohla zbláznit. Proto nechápejte informace o proběhlém pokusu jako návod a nezkoušejte to.

Přiložení magnetu na část kůže nad třetím okem po dobu několika hodin během dne stimuluje epifýzu a pomáhá ji odvápnit. Magnety na lidském těle způsobují, že se tělo stává více zásaditým, zejména ta část těla, kde je magnet přiložen. Na tomto principu fungují oblíbené magnetické náramky. Funguje jakákoli síla (gauss) magnetu. Ve studii o vlivu magnetického pole Země na epifýzu bylo zjištěno, že geomagnetismus je jeden z vlivů vnějšího prostředí, které zřejmě zvyšují její aktivitu.

Objevují se názory, že paranormální schopnosti souvisí se změnami intenzity magnetického pole. Také schopnost proutkaření souvisí s elektromagnetickým polem. Dokonce častější zpozorování UFO souvisí s oblastmi geomagnetických anomálií.

Spojíme-li si všechny tyto jednotlivé části dohromady, vznikne zajímavý výsledek, který naznačuje, že projevy šestého smyslu souvisí s citlivostí na EMP. Schopnost uvědomování si EMP a uvědomování si paranormální vjemy, se proto projevuje velmi podobně.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-03-12 08:09:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ti aluško za článek. Jestli to chceme opravdu někdo vyzkoušet pomocí magnetové másky otázka zní co by se mohlo pokazit duchy sem viděl, takže asi bych se nezbláznil tady problém nehrozí. tady je jiny problém vliv magnetu na činost mozku magnet by měl dosahovat jisté intezity

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-12 08:40:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak je to pravda, to len dokazuje že sú tu viaceré reality, dimenzie ktoré sa prelínajú. Takže je kľudne reálne možné že tu okolo nás lietajú aj strigy na metlách, len my ich nevidíme – ony nás možno áno.

Ikona diskutujiciho Marína 2023-03-12 10:53:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa vedcov človek dokáže vnímať svojimi zmyslami len 0,005 % okolitej hmotnej reality.
To nie je ani zďaleka ani malinké 1 %.

Takže ako odpoveď mariankosnac – človek nemá ani potuchy, čo všetko sa nachádza okolo neho, nedokáže to – takže kľudne aj tie tvoje strigy na metlách 😉

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-03-12 18:47:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tohle je ten obsah kvůli kterému sem chodím.. a určitě to NEBUDU zkoušet 😀

Ikona diskutujiciho housenka 2023-03-12 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paráda Ali, doufala jsem že to bude něco úplně nového 🙂

Ikona diskutujiciho Saiorsé 2023-03-12 18:48:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tento skvělý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Miroslav Kollár 2023-03-13 09:20:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já si teď objednal jeden neodymový magnet. Určím si tam severní pól pomocí buzoly. Vytisknu si na něj držák a jdu zkoušet :-).

Ikona diskutujiciho Kuník 2023-03-13 10:37:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem překvapen, že polarita magnetu jde určit pomocí aplikace na telefonu. Více o tom zde: https://www.unimagnet.cz/clanek/314/jak-urcit-poly-magnetu-snadno-pomoci-mobilu/

Otázka je, jak by magnet měl být silný? Příjde mi, že na příklad Břemenový manget se silou 2000 kg, spíš do možku udělá díru? 😀

A poslední otázka je, kdyby se to náhodou opravdu povedlo, jestil se z toho nepo*erem 🙂 ostatně asi proto je v článku upozornění, že to nemáme zkoušet 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-13 11:36:40
Ikona diskutujiciho
sipka

můžeš se z toho pos*at, protože můžeš vidět cokoli na co nejsi psychicky připraven. můžeš vidět něco krásného, ale můžeš vidět i zrůdy

Ikona diskutujiciho Jarda 2023-03-16 07:33:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že psychonauti by překvapení nebyli 😉.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2023-03-16 13:42:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Přiložení magnetu na část kůže nad třetím okem po dobu několika hodin během dne stimuluje epifýzu a pomáhá ji odvápnit. Magnety na lidském těle způsobují, že se tělo stává více zásaditým, zejména ta část těla, kde je magnet přiložen.“

Jakou stranou/pólem by měl být magnet přiložen k tělu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-16 15:03:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tam napsané 🙂 sever

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-17 13:42:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, dělala jsi s tím magnetem na šišinku nějaké pokusy? Stále bys to lidem nedoporučovala?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-17 16:52:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokusy jsem dělala, jen na vlastní nebezpečí samozřejmě. 🙂 Nikomu nedoporučuji a nikoho nenavádím.

Ikona diskutujiciho peace 2023-05-30 16:45:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak silné magnety jsi použila případně bys doporučila na pokusy na vlastní nebezpečí, Alue? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-30 18:59:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Neodymové a změřit si sever.

Ikona diskutujiciho peace 2023-05-30 21:41:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, ale jak velké? Respektive s jak velkou magnetickou silou?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-31 09:13:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, vyhrabala jsem co bylo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek