Wingmakers 4: Kdo řídí osud lidstva

7.6.2023 v Matrix 44

Čtvrtý díl seriálu popisuje světové mocenské struktury a kdo skutečně řídí osud lidstva. Samozřejmě, že to nejsou politici. Skuteční vůdci jsou skrytí, nikdo nezná jejich tváře a jejich motivem rozhodně není vydělávat peníze, tak jako to vidíme u veřejných představitelů. Mnoho věcí, které zde zazní, již víte, pokud se zajímáte o konspirace, nicméně je zde málo známý termín Inkunábule. Má to být několik jedinců, kteří byli speciálně vybráni a poté celý život cvičeni na velmi zodpovědný úkol, chránit lidstvo a zajistit jeho přežití.Toho nejdůležitějšího, tedy samotného nálezu, se rozhovor zpočátku dotýká jen okrajově. Popisuje, že k lokaci Starobylý šíp bylo v lese skupinou studentů nalezeno naváděcí zařízení, které zanesli svému profesorovi z univerzity. ACIO si naváděcí zařízení vyzvedlo u tohoto profesora. Dr. Neruda také zmiňuje, že by další lokace podobná Starověkému šípu měla být poblíž města Cuzco (jižní Peru, Andy). V závěru mluví také o Velkém portálu a úloze lidí, kteří si prostřednictvím materiálů Wingmakers mají aktivovat DNA, aby ho mohli objevit a vytvořit.

aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-07 11:12:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je tak nudné a ospalé že som ešte len na prvom dieli. To je snáď naschvál. Nič proti babe ktorá to číta, je dobre že to číta aj pomalšie aby poslucháč stíhal tak ťažké informácie pobrať. Ale lepšie by bolo keby niekto kto si robí poznámky urobil prehľadný výcuc do komentárov alebo mohlo by to tu vyjsť i ako samostatný článok.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-07 16:57:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo si můžeš stáhnout knihu kterou sdíleli pod prvním dílem a číst.

Ikona diskutujiciho Liv54 2023-06-08 10:43:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to počúvam na youtube zrýchlene, až na 1,5 a príde mi to normálne tempo. Popritom robim rutinnu činnosť na počítači a občas sa zastavím na poznámky. Keď si to dám na normálnu rýchlosť, tak takým tempom som čítala netery knižku aby zaspala. Je to tempo u ktorého by som ja sama zaspala kľudne aj hneď ráno po vyspaní sa do rúžova:D

Ja už mám všetkých 5 rozhovorov za sebou a idem od začiatku. Pretože piaty rozhovor zmení úplne všetko čo bolo povedané predtým, resp. doplní. Dodá inú perspektívu z ktorej si chcem predošlé rozhovory proste vypočuť znovu. Je to ako keď po rokoch vytiahneš obľúbenú knižku. Máš už nový pohľad na svet, vyrástol si a z tohto nového pohľadu v knižke nájdeš nové hlbšie pochopenia.

Kto nepočul/nečítal piaty diel, tak by sa nemal vyjadrovať ku zbytku. Môže, ale je to ako hodnotiť plody stromu, ktoré ešte nedozrali.

Mimo toho, že piaty rozhovor dodá úplne iný nadhlad, tak samotné rozhovory sú nabité datami, tak že po prvom vypočutí pochopím prvú vrstvu, tu keď vstrebám, môžem venovať pozornosť novým datam a ich prepojeniam. Aspoň ja to tak mám.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-07 11:17:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo som pochytil tak ľudstvo stvorila dávna vyspelá civilizácia ako akýsi sklad ľudského genetického kódu. Lenže dnešní vedci stále viac špekulujú ako by mohli ľudskú genetiku ,,vylepšovať“. Nevieme či DNA nepoškodzujú už i tie covid vakcíny. To tej civilizácií ktorá nás má chrániť nevadí? Alebo to zatiaľ nie je také horké. A až neskôr, keď to genetické inžinierstvo zájde priďaleko tak zasiahnu a zatrhnú to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-07 17:00:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Materiály wingmakers jdou hlouběji. Navíc jsou z roku 98.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-07 11:56:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Studium rozhovoru s Dr. Nerudou je velmi náročné, jsem teprve na 21. stránce ze 176 v PDFku a už popisuji svými poznámkami druhý list A4.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-07 16:58:30
Ikona diskutujiciho
sipka

audio se dá zvládnout mnohem rychleji. posloucháš a u toho píšeš poznámky nebo makáš. proto mu dávám přednost

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-07 18:42:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že v mém případě by se tím proces neurychlil, protože si dělám opravdu pečlivé poznámky. Ale každému asi vyhovuje něco jiného.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-07 12:27:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že sa pyramída moci znázorňuje s oddelenou špičkou pyramídy nie je náhoda. Tiež som prišiel na to, že to označuje ľudí, ktorí majú špeciálnu úlohu a nemal som otca pôsobiaceho v tajnej organizácii, ktorý by mi to povedal. Stačí pozorovať to, čo sa okolo nás deje a študovať správnu literatúru. Všetky tie negatívne veci, ktoré prebiehajú dávajú zmysel ak človek pochopí, čo sa za nejaký čas udeje.
Depopulácia prebieha z úplne iného dôvodu než toho, že by ich tešilo zabíjať ľudí. Aj príprava na pojedanie hmyzu dáva zmysel.
Sme pripravovaní na to, čo za chvíľu príde aj takýmito materiálmi ako je Wingmakers, ale len veľmi málo ľudí pochopí pravú podstatu zdelenia a to, čo treba urobiť. Vôbec sa nejedá o technológie s úžasnými možnosťami cestovania v čase, ani o aktiváciu DNA.
To, čo je v Saksaywaman blízko Cusco zaujímavé, sú tunely, ale nie pre to, že by sa tam mali nachádzať technológie cestovania v čase, ale pre niečo veľmi prozaickejšie a potrebné pre prežitie ľudí v ťažkých chvíľach. Po celej zemi sú samé tunely, dokonca celé podzemné mestá. Je dobré si položiť otázku prečo ich budovali? Tu si môžete pozrieť čo je v Cusco…
https://nastub.cz/w/8d352557-76ba-4815-8c58-eb4faca66fbc

Ikona diskutujiciho Unknown 2023-06-08 18:27:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Kazdy komentar co napises, tak si v nom mudrejsi, ako ti druhi. Tak jak to teda je? Kedze pises, ze len „velmi malo ludi“ pochopi, tak zjavne ty si mimo tohoto kruhu a vies a chapes to. Vies sa s tym s nami podelit?

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-08 20:04:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Každú chvíľu sa s niečím delím a dávam odkazy na študijné materiály. Treba to pozrieť a pýtať sa na konkrétne veci.

Ikona diskutujiciho Jeenda 2023-06-08 16:51:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem dnes dočetl poslední díl.Je to neuvěřitelné a jsem zvědav jestli to zvládnu zpracovat. Spousta otázek se dere na povrch. Asi bych to měl dát ještě jednou. Děkuji za článek

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-10 17:00:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se právě prokousal až k tomuto čtvrtému rozhovoru s Nerudou. Je to opravdu velmi zajímavé čtení, ale musím říct, že tomuto čtvrtému rozhovoru rozumím asi nejméně, hlavně co se týče tajných spolků a globalizace.

Moc nevím, co si mám myslet o Inkunábuli. Jak to může být dobrá organizace? Chce řídit hrubou produkci ropy, chce elektronickou měnu (není Bitcoin přece krvavý?) a globální vedení skrze Ameriku, taky chce kontrolovat populaci, jestli jsem dobře pochopil. Co je na tom dobrého? Zní to vyloženě jako koncepce NWO. V tomto rozhovoru navíc Neruda vyloženě kritizuje vlastenectví, prý tak byly vedeny všechny války. Jako by vlastenectví bylo něco špatného. Doslova v rozhovoru říká: „Pochybujte o všem, co je vám politickou scénou řečeno, a to zvláště tehdy, jste-li vyzýváni k vlastenectví. To je jeden
z nejjasnějších signálů být podezřívavý k tomu, co je vám sdělováno.“ A taky se má podle něj lidstvo sjednotit prostřednictvím globalizace: „A těm, kteří raději kráčí svou vlastní cestou a kteří věří, že globalizace je hloupost, musím říci, že globalizace se musí přihodit. Je to vnější vyjádření toho, čím jsme, a je to přirozený vývoj našeho druhu ke sjednocení kolem vnitřní esence naší identity…“ Není globalizace na alternativní scéně právě velmi kritizována?

A čemu jsem už vůbec neporozuměl jsou Nerudovy poznámky na konci rozhovoru. Tvrdí, že Incunabula, Ilumináti, Svobodní Zednáři, NWO a další prý NEJSOU organizace se špatnými úmysly! To mi hlava nebere… Kdyby mi to někdo pomohl trochu osvětlit, byl bych moc vděčný.

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-06-10 22:14:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta propagace světové globalizace na úkor národů na konci tohoto čtvrtého rozhovoru s Nerudou je fakt nehorázná. Globalizace je prý nutná ve smyslu jednoty lidstva, spojení duší lidstva do jednotného hlasu jako pospojování toho velkého roztříštěného tzv. Božského vědomí ze kterého pocházejí úlomky Boha – naše Božské duše jak jsem to z toho rozhovoru pochopil. Už tehdy (31.12.1997) vytažena nutnost bezhotovostní elktronické měny, aby mohlo být vše sledováno, regulováno a řízeno. Masérka ve smyslu, že globalizace je pro lidi něco dobrýho.
Rozhovory s Nerudou z počátku sice obsahují mustry, které sedí do celkové mozaiky toho jak to všechno ve skutečnosti je a funguje (asi aby to udělalo nějaký dojem pravosti), ale nakonec je ta věrohodnost diskreditována tím jak slouží globalizaci. Tím je tam řečeno úplně všechno. A je otázkou, zda-li a co si z toho lze a může pak člověk vůbec vzít.

Jinak třeba k tomu jak je v rozhovoru třeba tolik mluveno o těch zásobách té světové ropy a jak prý docházejí. Ropy je ve skutečnosti stále habaděj, ale oni ji jen nechtějí lidem dát (stejně jako ty mimozemské technologie, které jen maximálně pro veřejnost ředí). Když se udělá ropný vrt, tak se vytěží jen to, co ze země vytriskne jen tím samovolným tlakem po tom, co se vrták provrtá k ložisku a vytryskává to ven. Od počátku, co ropa začne stříkat ven se postupem času během těžby snižuje její tlak a rychlost jejího průtoku, kterou do trubek teče až přestane téci úplně. Jakmile přestane téct, průtok se zastaví a už se pak netěží. Nevyplatí se to rozhodně při ceně pod sto dolarů za barel za použití techniky frakování ropy. Ropa, která samovolně ze země již ven nevytryskává se musí prostě pak frakovat (pumpovat). Ale to se nedělá. Vytěžená jsou prakticky jen malé části ložisek světových zásob ropy. Drtivá většina zůstala stále nevytěžená v zemi jako ta část ložiska, která samovolně bez frakování ze země nevyteče. Na přelomu tisíciletí to byl strašák, že má ropa dojít. Ale byla to jimi jen vymyšlená lež a klam pro stádo. Ve skutečnosti mají té ropy v té zemi stále ještě mraky. Jenom ji chtějí pro sebe a k jiným účelům.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-13 11:28:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděl bych to tak, že Neruda jelikož byl sám součástí tajné a dá se říct elitní organizace, tak je touto skutečností poznamenán a zmanipulován a racionalizoval si tím existenci tajných spolků a potřebu globalizace jako něco dobrého. Jinak si jeho postoj nedokážu vysvětlit.

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-06-13 20:20:56
Ikona diskutujiciho
sipka

@ astrei swingař: Neruda podle mne kopíruje názor hvězdných ras obecně. Tajná organizace pro kterou pracoval a nebo pracuje následuje tento názor a názor zejména části progos (správců) této planety, kteří zůstavají věrně na straně hvězdných ras (Galaktické federace, centrálního vesmíru, Syndikátu, no prostě jak chcete). Organizace pracuje podle mne skrytě před tou druhou částí těch rebelujích progos jak už jsem to zde v minulých komentářích popisoval – těch, co chtějí tuto planetu uchvátit pro sebe a stát se sami hvězdnou rasou a expandovat do vesmíru. Ve zkratce progos jsou lidé z přímé pokrevní línie od Noah a nemají narozdíl od nás zkrácené telomery DNA. Dožívají se tedy asi 850 až 1050 let. Ti to zde mají ve správě pod hvězdnými rasami a to jsou ti, kteří ovládají ten osud lidstva. Neruda v tomto řekl pravdu jen částečně. Jsou to opravdu geny, které rozhodují o tom, kdo jsou ti, kteří řídí osud této planety, ale jinak díly mozajky, kterou vidím já nezapadají do toho, co v rozhovoru jinak prohlásil. Myslím si, že je možné, že mu v tomto zůstal poněkud zastřený pohled a skrze organizaci a jeho pozici v ní se blíže ke špici řízení této planety totiž jeho zrak asi nedostal. Je tedy možné, že byl držen z části opravdu v určité nepravdě. Progos jsou na špici řízení a čím se jde níže pod ně do různých tajných organizací, tím lidé vědí méně tajemství – nemají prostě dostatečnou úroveň zasvěcení. Všichni pod progos jsou tedy zmanipolovaní. Čím jsou níže tím méně chápou věci, které jejich tajné organizace, společnosti dělají. Narazí-li progos na nějakého nepřítele, kterého se jim nepodaří zmanipulovat nebo zlikvidovat, jednoduše počkají až sám přirozeně zemře a pak si tam protlačí svého nachystaného kádra a jeho lid tak dostanou do svých spárů. Obvykle se jednalo o aristokratickou šlechtu, která jím mnohdy překážela v minulosti v jejich plánech. Jejich dlouhý věk dožití jim umožňuje plánovat věci na celé generace lidí dopředu a to jim poskytuje jejich hlavní výhodu. Mají prostě čas.

Hvězdné rasy chtějí to, co chtěl i Animus. Chtějí mít tuto planetu zelenou, plnou genetické biodiverzity. Na přemnožené lidstvo se pěkně nekoukají. Všimněte si jak se v jeho rozhovoru dívali šediváci na fiftýna oproti ostatním lidem. Z toho je patrné jak i jiné hvězdné rasy pohlížejí právě na nás, na ty ostatní tady běžné lidi. Tato planeta má pro ně cenu a nikov my. Corteum (pokud to vůbec existuje) spolupracovalo s nimi údajně také jen na záchraně planety před Animem. Proč se k nám asi nedostávají jejich technologie? Proč je na veřejnost vypouští jen zředěné? Progos mají prostě řízení ve svých rukou a ani tato organizace není před nimi ukrytá. Je možná pouze skrýtá před tou částí, co chce tuto planetu vlastnit a která na území USA a západního světa svojí mocí nyní dominuje a různě ovládá země ekonomicky skrze své banky a vojensky skrze NATO nebo AUKUS.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-06-11 20:45:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikto vám to nepovie ktor iadi osud sveta.
Všetko sa ľudia dozvedia, len čakať.
Ja som riadil registráciu Jehovových svedkov do 27.1.1993. Česko až po nás bolo registrované.
A ako znalý práva aj okultného som prišiel na niečo čo neskôr si povieme.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-06-12 14:33:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za to čo som odhalil ma nezdraví 8 000 000 000 osôb.Jw.org.
Poviem po socialisticky. Sme akciou Z podľa ČSSR.
Akcia Z je potľapkávanie po pleci za prácu. Právny vzťah v jw.org je potľapkávanie po pleci. Akurát sa vystavil dobropis pre komunistický postup kariérny.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-12 20:26:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímalo by ma do akej miery je učenie Jehovistov pravdivé. Zatiaľ mi ich učenie pripadá zo všetkých asi najviac realistické. Ale trebárs sú to len výmysly. A inak pochybujem že jw org má 8 miliárd členov.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-06-14 07:16:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Písal som že omylom som uviedol počet. Je nás 8 000 000.
Je to najvyššie učenie len Satan je všade.Ja som z najvyššej okultnej rodiny tak myslím si že viem to posúdiť.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-14 14:32:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neruda v pátém rozhovoru popisuje dechové cvičení zvané Kvantová pauza, které má v člověku podporovat Svrchované Sjednocení. Doporučuje se dělat vždy v celou hodinu, aby se toho zúčastnilo co nejvíce lidí najednou. Cvičení je podrobně popsané v příloze tohoto PDF https://uloz.to/file/dnUmere0WmGG/rozhovory-s-nerudou-1-az-5-wingmakers-tvurci-kridel-pdf#!ZGHkZmR2AzIyLGIxMTSzLwDmZJWuZRqUoIqzZ210pRSxMzExBN== .

Je bezpečné toto cvičení provádět?

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-06-15 07:42:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Já na tohle odpovím jenom jednou proti otázkou.
A je bezpečné číst tadesco a články tomáše marného, který z těchto materiálů vychází a je jimi (těmi, kteří za vším stojí) také po celé časy manipulován stejně jako ACIO a jiní?
Nechcete věřit? Tak se nyní pořádně zamyslete třeba nad tímto. Naletěli jste a zabodali jste se byť třeba jen jen 1x tou jejich depopulační vakcínkou? Tak honem běžte udělat tečku na způsb tomáše marného a vlezte do nějaké jeho depopulační brány ať mají hvězdné rasy radost a ať tady na Zemi zase ubude trochu z těch přemnožených lídí. Viz. jeho článek zde na odkazu níže:

https://tadesco.org/nachazite-se-na-ceste-ke-svobode-vytrvejte-a-obrnte-se-trpelivosti-tecka/

Větším hlupákem než on je leda už jen Aluščin manžel, který mu tam na tom tadesku dělá ještě poskoka. Alušce už pravděpodobně aspoň něco dochází. Na dotazy zde neodpovídá. Pátý rozhovor s Nerudou už u ní zřejmě nevýjde. Damage control a bezradnost. Jo bezradnost. Bezradnost je první fází a počátkem pochopení.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-15 09:37:48
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 Nedá mi to a na tuto hovadinu odpovím.
1. Já v diskuzích nemám povinnost cokoliv vysvětlovat, ani nemusím na nic odpovídat. Rozhodně ani nemusím vysvětlovat stanovisko člověka, který něco řekl v roce 98 a v životě mě neviděl. Toto není mateřská školka pro mentálně zaostalé, je to prostor pro sdílení a studování, inteligentní člověk si umí na věci udělat vlastní názor a přebrat si je a nepotřebuje ode mě vodit za ručičku, nebo po mě papouškovat moje názory. Pokud to někdo potřebuje, asi by neměl chodit na internet, protože ještě není svéprávný.
2. Mého muže si neber do huby. Na internetu se nevyskytuje, nemá ani sociální sítě a žádné weby nepíše. Nic o něm nevíš a jediný důvod na něj útočit a vymýšlet si o něm nesmysly bude zřejmě tvoje závist. Tak si zajdi za psychiatrem a vyřeš si to, žárlit takhle na lidi, které ani neznáš, je patologie. Toto není žádný ústav.
3. K článku tm: Jsou to jeho věci, má důvod proč je píše a má také právo si k sobě napsat co chce. Pokud s tím má někdo problém, ať si stěžuje u něj a neotravuje s tím tady. Já za cizí články ani za jiné weby odpovědnost nenesu a nemám důvod je vysvětlovat nebo obhajovat. Nejsem zvědavá na mentální hnis tohoto typu a pokud si někdo zdejší web plete s prostorem k šikaně a obtěžování, tak si velmi spletl adresu.
4. Představa že jsem bezradná nebo že mi něco dochází jenom proto, že mám taky svůj život a nesedím tady 24/7, je zásadně směšná. Nevím, jestli sis toho všiml, ale venku svítí sluníčko a rostou kytičky, možná bys mohl zvednout kysnu a jít se ven nadýchat, možná by ti čerstvý vzduch přinesl do hlavy trošku střízlivého myšlení a základní lidské slušnosti, které evidentně hrubě postrádáš.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-06-15 10:25:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Někteří lidi by fakt na internet vůbec chodit neměli. Šokuje mě co si někteří dovolují jenom protože jsou na internetu a nemůžou za svoje výroky dostat po papuli. O to víc mi to vadí na webu, kde bych očekávala že se budou zdržovat chytřejší a uvědomělejší jedinci, ten lepší vzorek z naší společnosti.

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-06-15 10:27:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty budeš taky dobrej případ jabade. Aneb mám to zadarmo ničím do mlýna nepřispívám tak si aspoň prdnu abych zasmrděl.

Ikona diskutujiciho Q 2023-06-15 10:33:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Poskok budeš asi ty když se můžeš z její rodiny pomalu posrat a hledáš záminky k tomu abys na ně mohl zvracet. Občas ty diskuze vypadají že vůbec ani nejsem na webu zabývajícím se duchovnem. Fakt lidi proberte se. Před deseti lety bylo pozdě a jestli se ještě ani neumíte chovat slušně k lidem co pro vás něco tvoří tak vám komplet ujel vlak. Já bych se takovým ztraceným případem vůbec nezabýval to nemá cenu.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2023-06-15 10:34:00
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak tohle je síla. Dělej něco pro lidi a ještě ti nakálí do dlaně. Já bych tuhle práci dělat nemohla.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-14 15:56:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kvantová pauza: https://www.youtube.com/watch?v=i4_ss0TBEZY

Ikona diskutujiciho Iren 2023-06-15 08:32:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyjde zde i pátý rozhovor s Nerudou?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-15 09:03:11
Ikona diskutujiciho
sipka

všechno bude.

Ikona diskutujiciho Jabadabadooo 2023-06-15 17:37:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová tedy neodpovídá za obsah který na svůj webík dává = tedy, když ona tam dá někoho, kdo propaguje očividně globalizaci tak na tom není nic špatně? Bylo to v roce 1998 a není to tudíž žádná chyba a nic z toho, co jsem popsal výše v komentářích z toho nepramení? 😀

Teď se ti teda vážně ale směju. Fajn vydej si tedy nakonec i ten pátý rozhovor s Nerudou a tvrď, že je to všechno OK a já jsem jen nějaký vyšinutý cvok, který nemá asi nic na práci. To, co mimochodem napsal ten, co si říká tomáš marný na tom odkazu, který jsem uvedl, to mohl podle mne napsat fakt jenom zmanipulovaný blázen, který je pro společnost nebezpečný. Sama jsi tu taky napsala, že čerpal také právě z těchto materiálů Wingmakers a proto jsem ho taky zrovna zde uvedl. No. Podle toho jeho uvažování to asi fakt na to i vypadá, když čerpá z takových sra*ek a chápu, jako dobrá manželka chráníš svého manžela.

Ale lidi. Nejdříve si poslechněte tady ten čtvrtý rozhovor s tím Nerudou, než-li mě tu budete za něco kritizovat. Fakt to, co tam řekl byla opravdová nehoráznost. Pokud to budete přehlížet, tak budete prostě všichni mimo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-15 18:59:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to víc než 30 hodin záznamu na všemožná témata. Je to 25 let staré a můžou tam být úpravy. Nikdo neví, jestli do toho někdo nesáhl. Musíš si to přebrat a udělat si vlastní názor na to co s tebou rezonuje. Podle tebe jsou to sračky, ok, tak si běž číst něco jiného, mně to žílu netrhá. Nemusíš se vším souhlasit a můžeš svůj názor napsat normálně, aniž by ses uchyloval k pomluvám a napadání lidí, co s tím nemají nic společného. Ne, skutečně nemusím vysvětlovat výroky někoho jiného, i pokud je někde nasdílím. Já totiž nejsem Neruda a moje výroky to nejsou. Evidentně nechápeš koncept projektu. Dokonce nejsem ani tomáš marný, takže jestli ti na něm něco vadí, napiš to jemu a neotravuj mě s tím, protože mě to skutečně nezajímá. A ano, skutečně se chováš jako opičák a na mém webu nejsi vítán, když se neumíš chovat normálně a neumíš napsat slušně svůj názor. Já, ani moje rodina, nejsme tvoje rohožky a nejsme na tvoje stupidní blepty zvědaví. Jiní před tebou to zvládli, tak se inspiruj.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-06-15 19:12:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapuje mě že někteří lidé chtějí od Alue vysvětlovat věci které jsou poměrně jasné. Tahle diskuze je naprosto hloupá. Kdyby Alue doporučila knížku a já bych v ní našla kapitolu která mi nesedí, tak ji za to budu nadávat? Samozřejmě, že ne. Když mi doporučí knihu tak je tam asi něco co je zajímavé ale určitě nemusí být svaté každé slovo. O úrovni trola Jabad. jsem si udělala představu jasnou. Rozhovory jsem si poslechla, problém s nimi nemám, zato mám problém s internetovými náfuky a brouky pytlíky jeho typu.

Ikona diskutujiciho Q 2023-06-15 19:14:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli je někdo společnosti nebezpečný blázen tak jsou to debílkové jako ty. Je evidentní že vůbec nejde o téma jako takové. Jenom si vymýšlíš důvody proč tady vysírat. Chápu proč se ani nepodepíšeš svým jménem. Já bych se pod tohle hovno taky nepodepsal.

Ikona diskutujiciho Růženka 2023-06-15 19:25:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosimvás omluvte se a běžte pryč. Jste mimo a nás to obtěžuje

Ikona diskutujiciho housenka 2023-06-15 19:26:29
Ikona diskutujiciho
sipka

TM je fajn. Má moc zajímavé články a to s tím portálem mě nepohoršuje. Tady pána to asi žere protože je zabodanej. To je celé.

Ikona diskutujiciho Dracena 2023-06-15 19:16:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co tady máte za problém? Světelná strana už mnoho let hovoří o nutnosti sjednocení lidstva. Jedno je agenda NWO a druhá je něco jako zlatý věk. Jsou to dva koncepty. Jabad asi bude v alternativě nový protože tomu vůbec nerozumí a místo aby se zamyslel tak kolem sebe hystericky kope jako malý jarin.

Ikona diskutujiciho jindřich desátý 2023-06-15 19:18:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdo to tam mohl dopsat aby shodil věrohodnost materiálu. Navážet se do Alue za to že sdílí audioknížku a snažit se ji dělat zodpovědnou za věci co neřekla je totální trapas.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-06-15 19:19:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jabe prosimtě udělej nám laskavost a vysmahni. Všichni jsou debili a blázni a ty jsi letaddlo. Tak co tady děláš a proč obtěžuješ. Na internetu je místa dost.

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-06-15 19:20:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak po tomhle už chápu proč jsou tu moderované diskuze XD tvl ty jsi lempl že to svět neviděl.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-06-15 19:22:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Část o NWO se mi nelíbila tak jsem ji přeskočil. Jinak mi ta série přijde hodně zajímavá. A nepotřebuju kolem toho dělat scény jako nějaké děcko. Jab je fanatik, že se neumí srovnat s tak triviálními věcmi?

Ikona diskutujiciho Voldemort 2023-06-15 19:27:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak je tam kapitola o nwo. poserte se lidi. fakt.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-06-18 07:43:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NWO je zložitý systém. Je zaujímavé ako budú kontrolovať človeka ak nebude mať znamenie.
Slovensko zaviedlo zaručenie hotovosti ale s podmienkou / Viskupič /Revelation 13. kapitola.
A budeme sa musieť prežehnávať prekríženými rukami na slávu cézara DIA.666

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-06-19 21:52:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O Národných bankách sveta nemáte údaje čo to je za spoločnosť. Krajiny riadi 17 hláv. Akých hláv to postupne, aby sa ľuďom nekrútila hlava. Nie je to tých 17 tvári ktoré tvoria radu FED !!! 17 riadi 17.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek