Wingmakers 5: Řízená evoluce člověka

16.6.2023 v Matrix 9

Pátý díl seriálu popisuje, jakým způsobem byla naplánována řízená evoluce člověka do vyššího pokročilého stavu bytí. Rozhovor popisuje Atlantidu, vznik člověka, uvěznění člověka, povahu okřídlených bohů Annunaki, jejich spojence i jejich motiv. Vysvětluje, že svět ve kterém se nacházíme je tvořen vibrovaným zvukem, který působí hmotně a zdůrazňuje, že je to svět uměle vytvořený, iluzorní. Vysvětluje také princip reinkarnace, proč se děje a u jakých duší se děje, s jakým záměrem. Opět doporučuji, vyhradit si na následující videa čas a udělat si poznámky, protože množství nových poznatků k analýze je ohromující.Pátý rozhovor s Dr. Jamissonem Nerudou – 2/6

konec série rozhovorů s Nerudou

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-16 13:22:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pátý rozhovor je nejnáročnější, co se týče pochopení a absorbování nových dat. Trochu se mi to ale plete – v předešlých rozhovorech Neruda říkal, že nás vytvořila Centrální rasa jako ideální nosiče duše, zatímco v tomto pátém rozhovoru jsme se dozvěděli, že Anunnakiové vytvořili naše tělo, Siriusané funkční implantáty a Marduk naprogramoval implantáty na stezku vedoucí k návratu Anua.

Budu si to muset dát ještě jednou, tentokrát si asi pustím to mluvené slovo, zjistil jsem, že mi vyhovuje rychlost přehrávání 1,5x.

Ikona diskutujiciho K 2023-06-16 15:38:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velkej dík Alue za všechny, který tohle skutečně zajímá.
Osobně myslím, že lepší než poslech je to číst, protože některý věci při četbě si musí člověk třeba X krát přečíst znovu a znovu, než to kdesi v hlavě docvakne))), někdy to samozřejmě nedocvakne ))), ale většinou se stává, že to další docvakávání přichází samo postupně zničeho nic třeba když je jeden v lese na houbách…)))
Ještě jednou pak musím napsat, že číst Nerudu třeba v kontextu knih Projekt lidstvo a Brány Atlantidy je naprosto úžasný a to docvakávání ))) je pak snažší a líp docvakává jak text Nerudy, tak text zmíněnejch knih ))
Ještě jednou moc díky.
A všem čtenářům, případně posluchačům přeju , aby to docvakávání ))) bylo co nejsnadnější )))

Ikona diskutujiciho lenka f 2023-06-17 10:00:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připomnělo mi to, že bych se také znovu mohla podívat na knihu Ernsta Rifgatoviče Muldaševa – Neuvěřitelné výsledky vědecké himalájské expedice – Z koho jsme vznikli? Tam hovoří také o tom, že země byla vodní planeta původně i že nebyla původně fyzická. Kromě jiného píše i o tajemstvích jeskyní v horách v Tibetu, kde mají údajně přebývat lidé předchozí civilizace Atlanťané ve zvláštním stavu samadhi. Popisuje tam vzhled předchozích civilizací. Je tam spousta zajímavých myšlenek.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-17 11:55:12
Ikona diskutujiciho
sipka

To zní hodně zajímavě. V podstatě zopakování a potvrzení toho, co tvrdí i jiné zdroje, nejenom wingmakers.

Ikona diskutujiciho lenka f 2023-06-17 12:38:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas vidím potvrzení něčeho v různých zdrojích. Kolikrát je to řečeno jinak (třeba s jinými názvy), ale smysl je v podstatě stejný. A na tom pak něco je a to mě zaujme.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-20 10:44:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušel někdo poslouchat hudbu Tvůrců křídel? Na českém blogu tvůrců křídel se píše: „Ze všech součástí, ze kterých se materiály Tvůrců Křídel/Lyricusu skládají, má hudba pravděpodobně největší moc posunout vědomí jedince do zvýšených úrovní.“ To mě samozřejmě velmi zlákalo si hudbu poslechnout.

Stáhl jsem si ji odsud https://soundcloud.com/user-535010/sets/wingmakers , poslouchám ji ve 432Hz a musím říct, že zatím mám smíšené pocity. Jako zarytý jazzový posluchač jsem čekal složitou, propracovanou hudbu ve stylu klasiky jako známe od Bacha nebo Mozarta, ale namísto toho hudba Tvůrců křídel je docela jednoduchá, prokládaná zvláštními hlasovými projevy a elektro zvuky jak je známe obecně z hudby, která se hrála kolem roku 2000 a opakovanými vzorci melodie a rytmu. Abych se přiznal, moc mě nenadchla… toto se mi nezdá jako projev katalytické kultury Tvůrců křídel, čekal jsem víc :D. Má někdo podobný pocit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-20 10:52:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Originál určitě zněl jinak. V knížce se píše, že to překládala UI podle přeložených dat a notových záznamů, což byly jen útržky, zbytek se dopočítal.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-20 11:10:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď – to jsem také z textu pochopil, že to překládala UI z notových záznamů, ale i tak jsem čekal něco víc. Čekal jsem propracovanější melodii, ta se jako taková v notách nemohla ztratit.

Mám trochu podezření, aby to nebyl podvrh a původní CD, které vytvořili v ACIO a poslouchal ho Neruda, neznělo kompletně jinak.

Ikona diskutujiciho AaQby 2023-06-20 14:19:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Naopak, každé album Wingmakers, které je k dostání, mohu pouze doporučit. Žánrově je to sice téměř nezařaditelné a zrovna od jazzu úplně vzdálené, ale to se dalo očekávat. Stejně jako se dala očekávat skutečnost, že originál bude taktéž někde jinde.

Třeba se ani nemusí jednat o hudbu, jenž zalíbí na první poslech….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek