Zavolal na mě anděl?

14.1.2019 v Poradna 13
Dopis:
Ahoj Aluško, zdravím.
Nedávno se mi stal takový podivný zážitek. Skoro každý den trávím u své babičky. Mám jí moc ráda a často se mi zdá že je mezi námi takové spojení. Protože někdy se dokážu napojit na její myšlenky. Zní to možná zvláštně, vím ale je to tak.
Nikdy předtím jsem to téměř vůbec neřešila, ale jednou se stalo něco zvláštního a poměrně dost mě to vyděsilo.
Můj otec vstává brzy ráno do práce. Okolo 4-5. hodiny ráno. Jednou v noci jsem spala, vše bylo v pořádku, byla to klidná noc. Ale najednou na mě někdo nahlas zavolal “ Aničko ! “ ( moje jméno) Probudilo mě to, lekla jsem se a byla jsem z toho vystrašená. Znělo to jako ženský hlas a celkem takový ustrašený.

Ani nevím proč, asi z instinktu, jsem se podívala na hodiny a bylo 4:20. Rychle jsem zareagovala, protože v tu dobu už měl být táta v práci. Šla jsem tedy do ložnice ho vzbudit. Naštěstí díky mě nepřišel pozdě do práce.
Druhý den jsem šla za babičkou, vyprávěla jsem jí tento zážitek a ona na mě jen překvapeně koukala. A potom se mě zeptala: ,,To se ti stalo včera ? “ Na to jsem jí odpověděla, že Ano. A ona mi potom pověděla, že ten samý den se jí to stalo taky.
Prý spala a najednou na ni někdo zavolal ,,Heleno!“ (to je její jméno)
Prý ji to probudilo a lekla se, ale hned zase usnula.
Dodneška vůbec nevím, co to bylo… nicméně mě to pořád děsí…
Takže můj dotaz zní: Nevíš, co to znamená? Kdo to na nás volal? A proč ?
Vím, že je to možná těžké takhle přes internet poznat, ale moc by mě to zajímalo.
Děkuji mockrát, Anna.
Odpověď:
Ahoj,

Myslím si, že to byla nějaká bytost, které záleželo na tom, aby táta ten den neměl žádný problém. Tak vzbudila jednu z vás a když babička usnula, zkusila to u tebe. Osobně bych to vnímala jako důkaz toho, že andělé jsou a že na nás dohlížejí… v rámci svých možností.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-14 01:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len prečo anjel vzbudil celý barák a toho čo mal vstávať nie.

Ikona diskutujiciho Hvezda 2019-01-14 02:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Kdyby mohl vzbudit toho co mel vstavat tak to udelal. Jenze otec ma asi hodne tvrde spani a andel to vedel. kdyby spadla nejaka vec kolem neho tak by stejne neveril ze to neni sen a spal by dal. Jinak takhle brzy chodit do prace je hodne velka obet. Me by take nikdo nevzbudil. Takze to chapu

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-01-14 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: myslím, že její otec nemá třeba napojení a jemnohmotný svět jako pisatelka a její babička. Proto anděl kontaktoval babičku, která prostě usnula a pak pisatelku, která evidentně toto napojení má 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-01-14 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaktože se mi hned přidal komentář? To se mi ještě nestalo. Zrušila jsi moderaci?

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-14 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hezké:) před pár lety jsem měla zážitek, kdy jsme byli domluvení s kamarádem že ráno pro nás přijde a pojedeme na lyže. Přítel nějak asi nenastavil budík a já jsem ráno byla doslova probuzena andělem, slyšela jsem jak mě volá že už je čas vstávat, jenže já lemra, mně to nedošlo, řekla jsem mu že chci ještě spát. A pak nás probudil kamarád co zvonil u dveří! Tak mi to došlo že jsem měla poslechnout a vstát. Byla jsem na sebe naštvaná, takže si to dodneška pamatuju že když mi řekne vstávej tak je k tomu fakt dobrý důvod.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-14 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, to je hezké :D I to, jak to umí Aluška prostě jednoduše vysvětlit, zatímco jiný by si s tím lámal hlavu.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-14 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem nádherné obrázky ??? :D

Ikona diskutujiciho Helena M . Žďárská 2019-01-14 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Vím, že tohle není poradna,ale snad by mi někdo mohl poradit. Jsem poslední dobou čím dál unavenejsi a cítím se psychicky hůř a zesláblá. Nevím jestli to je pozůstatek toho jak jsem v minulosti vyvolávala temné síly. Když se snažím přejít na konstruktivní stranu,tak mě vždycky něco stáhne k té temné (ať už metal,filmy, tématika). Když se snažím poprosit konstruktivní síly o pomoc,tak mi vždycky naskočí, že ony mi pomoct nemohou a nepatřím jim. Těch problémů je okolo toho je víc,ale to bych se vypisovala hrozně dlouho. Prosím, má někdo radu jak přejít znovu k mé konstruktivní podstatě? Udělám pro to vše co mohu.

Ikona diskutujiciho Choco 2019-01-14 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkné ^.^

Ikona diskutujiciho Sofi 2019-01-14 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako maličké se mi stalo něco podobného.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-01-15 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Když jsem byl malý tak mě se dokonce povedlo zvládnout i meditaci někde v přírodě a to jsem nevěděl nic o meditaci ale líbila se mi přijemná vibrace nejspíš právě pohlazení od anděla tak jsem to meditací snažil navodit a zároveň jsem si pohrával s myšlenkou že chci letět do nebe. Vibrace se dostavila tak jsem se na ní pořádně soustředil a ona se sílila a sílila a pořád jsem měl v hlavě jediné přání letět do nebe.Pak byla už natolik silní a přijemná že už jsem se nemusel snažit, sílilo se to úplně samo a nejspíš jsem vstoupil do tranzu a pak vžum, vystartoval jsem do nebe rychlostí světla a byl to pocit jako kdybych vstoupil do hyperprostoru, v tu chvíli jsem začal ukrutně panikařit a prosil jsem že chci zpátky na zem a přání se vyplnilo a byl jsem tam kde jsem byl naposledy a byl jsem v šoku co se stalo, důvod mé paniky byl ten že takový podobný pocit jsem měl když jsem chodil spát a ač to začínalo hezky vždy to skončilo děsivými nočními můrami které byli až traumatizujicí a protože jsem ten astralní svět tenkrát pořádně ani neznal tak jsem to potlačoval, dneska toho zpětně hodně lituji že jsem se bál a nenechal jsem ten přenos dokončit a neměl jsem nikoho kdo s tím měl zkušenosti a kdo by mi to pořádně vysvětlil. Vzpoměl jsem si na to až po 28 letech a teď bych to chtěl napravit a zkusit to znova když už vím co to je a začalo mi docházet co jsem to vlastně všechno zažil.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-15 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Chm, tak to je spíš asi dotaz do poradny:/

Ikona diskutujiciho Hana 2019-05-28 12:19:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte.
Dnes k ránu se mi stalo něco, co se mi už 2-3x stalo… Ale dnes prvně jsem si jistá, že se mi to nezdálo.

V noci k nám do ložnice přišel syn, že měl noční můru, tak jsem si ho vzala do naší postele. Jakmile usnul a přestal s sebou házet ze spaní jsem se zvedla a šla spát na gauč, protože bych se jinak nevyspala, takže partner zůstal v ložnici se synem.
Měla jsem dost neklidnou noc, pořádně jsem nemohla usnout. K ránu mezi 5-6.hod mě vzbudili volání mého jména, ale ne v češtině (bydlíme v zahraničí a partner je cizinec) mužský hlas na mě naléhavě zavolal „Hana“! Vzbudilo mě to, ale myslela jsem si, že mě volá partner, když viděl, že nejsem v posteli. Chvíli jsem poslouchala a pak se šla podívat a kluci spokojeně spali. Jsem si jistá, že to jeho hlas nebyl,ale zase si říkám… Anděl by na mě přeci mluvil mým českým oslovením Hano…
Děkuju za názory

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek