Žena, která si pamatuje 10 předchozích inkarnací

26.8.2022 v Paranormální jevy 5

Existuje spousta lidí, kteří tvrdí, že si pamatují podrobnosti ze svých minulých životů, ale Joey Verwey si pamatuje mnohem víc, než většina ostatních. Její vzpomínky jsou přesvědčivé, historicky přesné a některé se dokonce i podařilo prokázat.
Už od útlého věku dokázala popsat některé nejživější detaily o svých minulých životech. Dokonce i když jí byly pouhé tři roky, dokázala rodičům vyprávět o věcech, o kterých by neměla mít žádné znalosti.Její pestré reinkarnační příběhy byly tak podrobné a neobvyklé, že nebylo možné, aby si je vymyslela sama. Odmalička se u jejích dveří objevovali reportéři, badatelé, parapsychologové, odborníci na vzpomínky na minulé životy a odborníci na reinkarnaci s žádostí o spolupráci. Strávili spoustu času zkoumáním jejích minulých životů a ověřováním co největšího počtu z nich.

První život Joey Verweyové zachycuje vzpomínky humanoida žijícího v jeskyni před přibližně 200 miliony lety. Joey si pamatuje, že v jeskyni zanechala kostěné a kamenné nástroje a popsala zážitek, kdy ji pronásledoval dinosaurus. Přestože tam ve svém současném životě nikdy nebyla, dokázala přivést výzkumníky do jeskyní, které si pamatuje ze svého minulého života v Jižní Africe.
Shodou okolností to byly tytéž jeskyně, v nichž člen Královské společnosti Robert Bloom učinil slavný objev chybějícího článku mezi opicemi a lidmi, Australopithecus Africanus.

Ve svém druhém životě byla Joey otrokyní v Egyptě. Dokáže velmi podrobně vyprávět o otrocké galéře na lodích a o tom, jak staří Egypťané dláždili své kamenné cesty.

V dalším životě si vzpomíná, že měla na tváři těžký závoj a viděla slona s kočárem, který vezl princeznu.

V době strašlivé vlády římského císaře Nera si Joey vzpomíná, jak byla v prvním století pronásledovanou křesťankou. Možná se dokonce setkala se samotným svatým Petrem.

V jiném životě v Jižní Africe na počátku devadesátých let 19. století Joey vzpomíná, že vyrůstala jako vnučka prezidenta Paula Krugera. Vzpomíná také, že měla 10 dětí a 2 manžele. Po prozkoumání tohoto neuvěřitelného příběhu se podařilo najít tento její minulý život v archivech a zjistit, že jedno z jejích dětí je stále naživu a je mu 90 let.
Když bylo Joey 5 let, setkala se díky tomu se svou dcerou z předchozího života. Žena uvedla, že jí mladá Joey okamžitě připomněla její matku a obě vedly dlouhý rozhovor obsahující propracované detaily jejich společného minulého života.

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adria 2022-08-26 07:12:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, máš tam chybu, mělo by to být v 90. letech 19.stol, poslední odstavec nad obrázkem dole

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-08-26 19:38:56
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji, mám to

Ikona diskutujiciho Jarka 2022-08-26 09:03:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavé čtení hlavně to o jejích dětech…jednomu je 90 let a je to dítě, které se jí narodilo v minulém životě….a to setkani se s dcerou předchozího života to je úžasný. Věřím tomu. Pracuji se starýma lidma a stalo se mi, že si mě oblibila jedna klientka, kterou jsem nikdy předtím neznala. Byl mezi námi zvláštní vztah jak kdyby jsme se znaly hodně dlouho a byly si velmi blízké.

Ikona diskutujiciho vap 2022-08-26 12:43:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je dobrá.Já si vzpomínám na první vzpomínky z dětství, kdy mi byly sotva dva roky, z předtim nevim nic.
Já mám tak dokonalé temno, že ani regerska u mě není možná.Ale jinak je také otázka, zda se telepaticky nenapojuje na někoho jiného, kdo tehdy žil, a myslí si, že to byl její život.Počítač také mumí ovládat jiný počítač skrz vzdálenou plochu nebo pomocí nějakého programu.V tom energeticko-informačnim binci se jeden těžko vyzná.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-08-26 15:37:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ta žena má můj velký obdiv pomatovat si 10 minulých životu ja se přiznám že by mi stoho asi kleplo spousty traumat ze životů a zkušenosti prostě tohle nemůže mozek vydržet to já mám život jenom jeden a sem spokojený

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek