Na srazu UFO v roce 1954 byla odhalena Venušanka s doprovodem. Když byli vyfotografováni, uprchli

21.5.2023 v Zajímavosti 10

Je Venuše obyvatelná planeta? V současné době je údajně pokryta hustými mraky s povrchovou teplotou přes 462 stupňů za slunečního svitu. Avšak kdysi mohla být obyvatelná (nebo je obyvatelná Venuše vnějšího Vesmíru, pokud jste fanoušek teorie Duté Země).
Sedm let po roswellském incidentu (1947) v roce 1954, skupina výzkumníků UFO tvrdila, že na Zemi přiletěli mimozemšťané z Venuše, aby se dozvěděli, co o nich lidé vědí.Případ Dolores Barriosové je klasickým příkladem, který je často spojován s teorií o mimozemšťanech z Venuše.

V srpnu 1954 se na kalifornské hoře Mount Palomar, ve výšce přes 6 000 stop, před chatou Skyline Lodge, odehrál masivní sjezd příznivců UFO fenoménu. Hlavními propagátory tohoto sjezdu byli George Adamski, Truman Bethurum a Daniel Fry.
Všichni tři měli vlastní zkušenosti s UFO, které byly velmi přínosné pro Ufologii. Akce se zúčastnily tisíce lidí včetně kontaktérů s mimozemšťany, agentů FBI a svědků, kteří zahlédli UFO.

Sjezd příznivců UFO fenoménu v Palomaru v srpnu 1954
Během prvního dne sjezdu se každý z kontaktérů podělil o své zážitky. George Adamski se proslavil svým kontaktem s mimozemšťany z Venuše. Vysvětlil, že Venušané vypadají jako lidé. Podle něj pronikli do naší společnosti a žijí ve velkých městech. Ukázal dokonce malbu humanoidního Venušanky, která byla velmi podobná světlovlasým lidem se standardní výškou a stavbou těla, ale ne s tak bledou pletí.

G. Adamski a jeho malba Venušanky (obr. nahoře)

Na konci prvního dne bylo publikum vyvedeno z míry a zmateno přítomností tří lidí bledé pleti, mezi nimiž byla i krásná žena v doprovodu dvou mužů. Žena měla světlé vlasy a intenzivní černé oči. Měla větší lebku v oblasti čela a podivné kostěné znamení na čele. Jeden z mužů měl na očích brýle.

Zvláštní žena na sjezdu UFO v roce 1954. Novinový výstřižek z O Cruzeiro (obr. nahoře)

Lidé na sjezdu si šuškali, že by mohlo jít o tři mimozemšťany z Venuše, protože se podobali popisu, který uvedl Adamski. Jeden z lidí neodolal a trojice se přímo zeptal, zda jsou z Venuše. Žena se na něj usmála a řekla mu:„ne“.
Trojice řekla, že tam přišli ze zvědavosti, protože věří na létající talíře a na příběh, který Adamski sdílel o Venušanech.

Brazilský novinář João Martins, který přijel na sjezd, udělal se třemi cizinci rozhovor. Při pátrání zjistil, že žena se jmenuje Dolores Barriosová a je módní návrhářkou z New Yorku. Dva muži byli Donald Morand a Bill Jackmart, oba hudebníci žijící na Manhattan Beach v Kalifornii. Martinsovi byla Dolores podezřelá, protože vypadala přesně jako žena na obraze, který ukázal Adamski. Dokonce je požádal, zda by je mohl vyfotografovat, ale oni odmítli a byli podráždění, že je nazývá Venušany.

Dva hudebníci, kteří doprovázeli Dolores.

Donald Morand a Bill Jackmart oba tvrdili, že jsou hudebníci žijící na Manhattan Beach v Kalifornii.

Druhý den srazu jeden účastník, João Martins, trojici vyfotografoval. To je vyděsilo, a tak utekli do lesa a brzy poté bylo v této oblasti spatřeno UFO, které vzlétlo. Bohužel se nepodařilo pořídit žádné fotografie.

Později byla tato událost zveřejněna v brazilském týdeníku „O Cruzeiro“ v říjnu 1954 a příběh vyprávěl Martins. Byl jedinou osobou, která o této události informovala.

Toto se však nelíbilo pořadateli akce Adamskému, protože si myslel, že lidé, kteří byli považováni za Venušany, chtějí poškodit jeho pověst. Adamski tvrdil, že se setkal s Venušanem jménem Orthon, který přišel na Zemi předat poselství, že lidé by měli žít v míru, jinak se zničí. Podobné poselství bylo ukázáno ve filmu „Den, kdy se zastavila Země“ z roku 1951. Mnoho lidí se tedy domnívalo, že si Adamski mohl svůj příběh vymyslet.
Kromě toho v průběhu padesátých a šedesátých let ukázal několik fotografií UFO, které se později ukázaly jako podvody.

Obrovskou kontroverzi vyvolaly také fotografie UFO João Martinse. Jednoho dne João Martins a jeho přítel Ed Keffel vyfotografovali modrošedý létající kruhový objekt, když v roce 1952 dělali rozhovor s jedním párem v Riu de Janeiru. Je známý jako incident s UFO v Barra da Tijuca. Přestože fotografie byly mnoha úředníky shledány autentickými, další členové redakce časopisu se přihlásili a potvrdili, že se musí jednat o vtip uvnitř redakce.

O Dolores Barriosové se stále spekuluje, zda byla skutečně mimozemšťankou z Venuše, nebo ne. Někteří badatelé se domnívají, že byla pozemšťankou a že možná zemřela v roce 2008.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho dodo 2023-05-21 12:31:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vo svojej zbierke mám unikát publikovaný v Pražských novinách 13.2.1997, kde sa píše o kontakte Billy Meiera. Pochádza to z prednášok dnes už zosnulého Františka Hladíka, ktorý bol jedným z mnohých rekrutov Ivo Bendy z Mladé Boleslavi. Jedná sa o telepatický kontakt Meira, nie fyzický, preto sú tie obrázky pouze namalované. Adamski má Venušanov, Meirer Plejáďanov.
https://ibb.co/H4cWnGR

Ikona diskutujiciho sm 2023-05-21 14:12:22
Ikona diskutujiciho
sipka

V knížce UFO – a přece létají, která se nám doma válela na začátku 90. let, jsou mnohé fotografie Billyho Meiera sporné, mj. fotka plejáďanky Asket, kt. se náramně podobá zpěvačce a tanečnici Michelle DellaFave. Někteří zase tvrdí, že jsou to dvě zcela odlišné osoby 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-21 22:59:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

brzy si budeme moct podat s těmito mimozemštany ruce cestovat na jejich planety a poznávat jejich zvyky a kulturu k dizpozici budou teleportační kvantové stroje které vás budou moct přenest kamkoliv budete chtít země bude propojená z veškerými vyspělími civilizacemi země se stane součástí galaktické federace, lidé vudou velmi rychle duchovně růst

Ikona diskutujiciho Will 2023-05-22 07:53:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

úžasný příběh. myslím že jsou to praví návštěvníci

Ikona diskutujiciho Q 2023-05-22 07:54:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popření a útěk je vlastně to nejlepší potvrzení že 😀

Ikona diskutujiciho Simona 2023-05-22 07:55:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za skvělý článek. Je to moc zajímavé téma. Ráda bych si přečetla další na podobné téma jestli se najde.

Ikona diskutujiciho petr 2023-05-22 07:56:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě jich tam bylo ještě mnohem víc. Ti byli rádi že podezření nepadlo zrovna na ně.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-22 13:23:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vám nepřijde zvláštní že mimozemštané jezdí na ufo srazy možná tam zkoumali veřejné mínění o mimozemštanech

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-22 13:43:19
Ikona diskutujiciho
sipka

jn, zážitková exkurze

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-22 23:11:46
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško a ted si představ kolik jich musí být na scififest tam se musí slétat celé galaxie tam by byli dokonale kryti každý má nějaký kostým nikdo by je nepoznal tam by měli o zážitky postaráno-))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek