Znamení, která ukazují, že jste na správné cestě k naplnění svého osudu

28.8.2023 v Spiritualita 3

Když začnete vidět a cítit, že se váš život mění konstruktivním směrem, pak vězte, že vás Vesmír vede k vašemu osudu.
Jsou chvíle, kdy máme pocit, že jsme ztraceni. Někdy tento pocit přetrvává po dlouhou dobu a tehdy doufáme, že přijde něco, co nám ukáže cestu. Vesmír obvykle neustále ukazuje znamení, že jste na správné cestě. Musíte být ale všímaví a včas identifikovat tato osudová znamení.Znamení, že jste na správné cestě

Váš život se náhle stane bohatým na události
Váš život byl poměrně nudný. Nedělo se toho moc a neměli jste moc přátel. Občas vás chytala nostalgie po zajímavějších časech ve vaší minulosti. A teď se najednou všechno změnilo.
Do vašeho života přicházejí noví přátelé a i když to nemusí být stejné jako v minulosti, budete mít pocit, že váš život nabral nečekaný obrat. Všechno se pohybuje zběsilým tempem. Otevřete se všem těmto pozváním a řekněte jim ano.

Váš život má svůj účel
Cítili jste vnitřní hlad a prázdnotu. Ale teď jakoby ve vás Vesmír zažehnul nový oheň. Může vás to znepokojovat a může vás to motivovat. Všechno se soustředí kolem vašeho účelu, a na tom vám opravdu záleží.

Otevírají se vám nové možnosti
Když se začnou objevovat nová pozvání a přátelství, budete zažívat nové zkušenosti.
A s novými zkušenostmi přicházejí i nové možnosti. Měli jste zlomené srdce a nechtěli jste už znova dovolit, aby vás zase něco takto hrozně zlomilo. Ale nyní cítíte, že je čas prolomit tyto zdi. Otevřete se světu nových zážitků, světu rozšířených  možností. Vesmír vám přináší spoustu darů. Nebraňte se. Zkuste jít s proudem a uvidíte, kam vás vesmír zavede.

Začíná se kolem vás scházet vaše duševní rodina
Nemusí to být pokrevní příbuzní. Jsou to lidé, kteří vstoupí do vašeho života a vnesou do něj zcela novou definici. Jsou to lidé, kteří jsou s vámi duchovně na stejné vlně. Když je potkáte, prostě vám úplně oživí život. Nemusí to být ani romantické. Mohou to být také vaše duševní sestry, nebo bratři. Mohou být také vašimi přáteli. Jsou to lidé, se kterými je vše v pořádku. A čím více vám jich vesmír pošle do cesty, tím budete mít skvělejší život.

Vaše senzitivní dary se zesilují
Když vás vesmír vede správným směrem, vaše intuice začne být silnější, než obvykle. Jste v souladu s vesmírem a v důsledku toho máte vyšší vibrace.
Možná v tomto období pravděpodobně nebudete chtít trávit čas v hospodě, kvůli všem těm destruktivním vibracím, které se na vás v takovém prostředí mohou dostat. Toto však bude vaše vlastní volba.

Jste plní radosti 
Všechno kolem vás žije. Když na vás dopadá sluneční světlo, cítíte v něm energii. Chladný vítr do vás vnese nový život. Neexistuje nic, co by vás mohlo položit. Svět se téměř spiknul, abyste se cítili šťastní. Ve vzduchu je cítit radost, kterou nemůžete konkrétně zdůvodnit, ale je tam.

Jste otevřeni vedení vesmíru a držíte se také svého záměru
I když je v pořádku být otevřený vůči vedení vesmíru, ujistěte se, že se znovu neztratíte. Takže musíte vést v patrnost i svůj záměr – kam jdete a co potřebujete. Řekněte svému duchovnímu vedení, ať vám pomůže se tam dostat. Vesmír je s vámi. Buďte připraveni přijmout jeho pomoc.

Důvěra je klíč
Pokud někam vědomě směřujete a vložíte do toho všechno, vesmír vám pošle znamení, která potvrdí, jestli jste na správné cestě. Objevuje se to v podobě synchronicit, nebo se ve správný čas objevují ti správní lidé, zažíváte deja vu, náhody, zjevení, potkáváte řady stejných čísel. Tyto věci se objevují opakovaně, jak jdete dál tímto směrem.
Když se vám začnou dít tyto věci, začnete přitahovat přesně to co potřebujete, abyste dosáhli svého cíle. Všechno do sebe začne zapadat a vy vnitřně cítíte, že to je dobré a probíhá to hladce.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lukáš 2023-08-28 09:18:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za super článek.

Ikona diskutujiciho Ellie 2023-08-28 22:14:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duchovně rostu a každým rokem se to projevuje, občas mám rentgenove vidění, vidím u člověka, jestli má zdravotní problem, čakry, kterou uzavřenou či otevenou, nebo naopak hodně čistou. Vidím prostě energie, ale ne barvitě, jednou jsi zveřejnila i tady muj dotaz.

Vnitřní práce na sobě se vždy odrazí tak, že se to projeví v duchovní dary. Joe Dispenza ale píše, že je máme všichni ve všech svých knížkách, jak odemkout božske dary v sobě

Ikona diskutujiciho adri 2023-08-29 22:27:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jj děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek