Znamení, která vám říkají, že se brzy celý váš život změní

28.3.2023 v Spiritualita 4

Vesmír nám vždy dává znamení. Ať už je vidíme, nebo ne. Když se má něco velkého změnit, máme tendenci to vnitřně cítit, i když nedokážeme přesně určit, co to bude. Znalost znamení vám pomůže lépe určit dobu, kdy se chystáte projít změnou. Ne všechny změny, které vás čekají, jsou snadné nebo dobré, ale všechny vás posunou dál a pomohou vám osobnostně růst.Stále více se otevíráte
Když se blíží velká změna, můžete být obratnější a jste více sami sebou. Budete ostatním odhalovat části svého já, které byste jinak neodhalili. Už nejste tak uzavření a skrytí. Některé vaše nejskrytější stránky se dostávají na světlo.

Čísla ve vašem životě nabývají na významu
Když přichází změna, můžete si všimnout více synchronních událostí. Mohli byste najít opakující se čísla ve všem, co děláte, a pokud se tak děje, měli byste se těmito čísly zabývat. Všechna čísla mají svůj vlastní význam a numerologie hraje velkou roli v životě nás všech.

Cítíte se tak trochu ztraceně
Když přichází změna, můžete se cítit docela ztracení. Nebudete vědět, kam směřujete, a to vás může pořádně zmást. I když s tím budete bojovat, postupem času začnou věci dávat větší smysl. Není nic špatného na tom, když se čas od času vnitřně ztratíte.

Vaše emoce jsou mnohem intenzivnější než obvykle
Jste citlivější a víc svou realitu emočně prožíváte. Jen nezapomeňte přijmout každou emoci tak, jak přichází a neskladovat ji v sobě. Tím, že se svými emocemi budete zabývat a že se s nimi vypořádáte, nad vámi nepřevezmou moc v nevhodnou chvíli.

Začínáte vidět i to, co nechcete
Když přichází změna, začnete přesně vidět, co ve svém životě nechcete a kdo vás brzdí. Všechny špatné věci se zvýrazní. I když přetrhat vazby a odejít od toho co nefunguje nebude snadné, je to moc důležité.

Vaše sny vám přinášejí poselství
Když se blíží změna, můžete si ve svých snech všimnout mnoha poselství. Vaše sny jsou pro vesmír a duchovní svět způsob, jak vás kontaktovat. Čím jsou vaše sny živější a výraznější, tím více byste se jimi měli zabývat.

Cítíte, jak kolem vás rostou energie
Když se blíží velké změny, opravdu je energeticky cítíte. I když možná nevíte, co se blíží, můžete cítit, že se něco okolo vás děje. To může být dost matoucí a frustrující.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Mari 2023-03-28 03:27:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, tyto články píšeš ty nebo je jen překládáš?

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-03-28 19:30:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zažila jsem většinu z toho. I formu jakéhosi odpoutání od aktuální zastaralé reality. Člověk dává sbohem starému životu, klidně i rok předtím než samotná změna přijde. Je to opravdu zvláštní.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-03-28 19:44:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za hezký článek. Myslím si že změnu cítím ale bude spíš globální než jenom moje osobní. Svět je teď hodně divoké místo a já v něm cítím velkou nestabilitu. Čekám jen kam se to překotí a doufám že do dobra.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2023-03-30 04:28:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, ja vzdycky par mesicu dopredu vim, co se stane. Presne citim, kdy nastane nejaka vyznamna zmena v mem zivote. Vetsinou vidim tak 3 mesice dopredu, ale pulrok uz je moc. Vzdycky to vyslo. Sranda akorat je, ze se pokazdy seknu s odhadem, ceho se to bude tykat 😃Vzdycky je to neco jinyho 😄

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek