Znamení, podle kterých poznáte, že vás hlídá anděl strážný

30.12.2022 v Bytosti 9

Pokud jste někdy měli pocit, jako by nad vámi někdo bděl, pak máte pravděpodobně pravdu. Všichni máme své anděly. Mohou to být naši strážci, někdy zemřelí blízcí, kteří na nás dohlížejí z nebe. Přítomnost, kterou zaznamenáte, bude mít milující a pečující povahu a bude se pocitově vymykat čemukoli z tohoto světa. Andělé strážní svým způsobem dokáží upozornit na nebezpečí která nám hrozí a doprovázejí nás od narození po celý život. Nenutí nás do ničeho, ale postrkují nás směrem, kterým bychom se měli ideálně vydat. Jejich význam pro lidský život je mnohem větší, než si většina lidí – díky době propagující materialismus a konzum – uvědomuje.Zde jsou znamení, která vám ukazují, že někdo, kdo není z tohoto světa, vás vede a chrání. Až budete v úzkých a budete potřebovat pomoc, těmto projevům věnujte pozornost.

Změna teploty
Frekvence strážných andělů je mírná a teplá. Můžete být schopni vycítit lokálně konečky prstů teplo ve svém blízkosti, nebo jakoby lehce hustší vzduch.

Ucítíte specifickou vůni
Když je s vámi váš anděl strážný, může k vám vyslat specifickou vůni. Můžete rozeznat vůni květin, nebo povědomou vůni nějakého parfému či kolínské, který vám připomene někoho, koho jste dříve znali. Tento podivný jev se nemusí stát jen v interiéru, může to být i venku na čerstvém vzduchu. Obvykle zvláštní „vůně odnikud“ vydrží asi na tři nádechy a jakmile začnete zkoumat odkud jde, zmizí.

Přicházejí k vám ve snech
Pokud máte velmi živé sny, ve kterých vidíte anděla, který vám vyloženě i něco říká, neberte to na lehkou váhu. Naše sny jsou dimenze, kde nás ti, kteří nejsou z tohoto světa, mohou kontaktovat. Ignorováním poselství svých snů byste mohli přehlédnout něco velmi důležitého. Pokud byl sen intenzivní ale ne zcela jednoznačný, začněte dumat nad jeho symbolikou a pocity které jste během tohoto snu prožívali.

Vaši domácí mazlíčci nebo malé děti vidí něco, co vy nevidíte
Děti a zvířata jsou schopny vidět a slyšet věci, které dospělí často vidět a slyšet nemůžou. Mohou pozorovat strážného anděla, nebo i skřítka. Měli byste však věnovat pozornost tomu, jak na to reagují. Pokud reagují s odporem a strachem, není to dobrý duch.

Potkáváte andělská čísla
Jsou to čísla, která nám andělé posílají, aby nám připomněli svoji přítomnost. Většinou jsou to řady stejných čísel, nebo opakovaná kombinace čísel. Existuje spousta různých andělských čísel a každé z nich má svůj vlastní význam. Nejznámější (a asi i nejsilnější) znamení o přítomnosti strážných andělů je trojčíslí 444.

Doslova cítíte jejich přítomnost
Když je váš strážný anděl nablízku, cítíte to. Jejich přítomnost je něco, s čím budete rezonovat, co změní vaše vědomí, co vás uklidní a dodá vám naději. I když tomu nemusíte rozumět, budete to vnímat. Je to jako mít vedle sebe nějakého neviditelného přítele, který tiše vysílá velmi podpůrnou a láskyplnou energii. Když se objeví, vaše starosti a strach mizí.

Najdete bílé pírko
Když z ničeho nic najdete bílé pírko, je to připomínka od vašeho anděla, že je stále zde.

Do vašeho života přichází hojnost
Když máme vše, co potřebujeme, přestože procházíme těžkými časy, stojí za tím náš strážný anděl. Stará se o to, aby se věci v našem životě vyvíjely dobře, i když to přímo nevidíme.
Tato hojnost přichází v mnoha podobách a neměli bychom ji přehlížet. Když jste na dně a máte pocit, že je všechno špatně, zkuste se zamyslet nad tím, co se přitom pokazit mohlo ale záhadně nepokazilo, co vás drží nad vodou a jakoby zázračně to obstálo zatímco ostatní se zbortilo, nebo jak jste měli záhadně kliku. To jsou vaši strážní andělé, kteří se můžou přetrhnout, aby vás udrželi nad hladinou.

Máte zbystřené smysly
Někdy naši andělé posílí naše smysly, když je to potřeba, abychom byli vnímavější na určité změny, pocity, nebo znamení. Snaží se tím zvýšit šanci, že se zachováme správně a duchapřítomně. Například si všimnete mírného pachu kouře a nakonec zachráníte před vyhořením celý dům.

Opakovaně vídáte duhu
Duha je dobré znamení a poukazuje na přítomnost strážných andělů. Někdy se udělá, i když zrovna neprší. Pokud si jí všimnete, jste chráněni. Využijte tento okamžik k tomu, abyste svým andělům poděkovali za vše, co pro vás dělají.

Něco, co potřebujete, si k vám samo najde cestu
Vaši strážní andělé se starají o to, abyste dostali věci, které potřebujete. Máte například zdravotní problém. Už nevíte co s tím, požádáte tedy své vyšší Já, nebo anděly, aby se do toho vložili. Za pár dnů buď záhadně narazíte na vám neznámý produkt nebo bylinu, který je přesně na to co potřebujete a záhadně vám zabere, i když předtím nezabíralo nic. Nebo nevíte co máte dělat a pak začnete mít utkvělou myšlenku, že to máte řešit určitým způsobem. Jakmile to uděláte, problém se zlepší, nebo vyřeší. Nebo vám to někdo náhodou donese, či nabídne. To jsou andělé, kteří vás vedou.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Květa 2022-12-30 13:49:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkujeme Vám za překrásné články 🌹

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-30 13:50:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek a dost praktický. Děkuju 🙂 V obměnách už jsem tyto věci skutečně zažila.

Ikona diskutujiciho petr 2022-12-30 13:51:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pocit že člověk není sám i když fyzicky je sám. Ale vnitřně ví že není. Hodně to usnadňuje zvládat samotu. Člověk je sám ale není osamělý.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2022-12-30 13:52:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poprvé jsem o kombinaci 444 četla v knize od Doreen a od té doby to číslo vyhledávám. A když ho potkám tak se vnitřně zaraduju 🙂

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-12-30 19:03:52
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě úplně stejně. Dřív vlastně byly knihy od Virtue jediné použitelné čtení na dané téma. Myslím že to i dost přispělo k její slávě. Když nemáš konkurenci tak jasné že ti knihy jedou. Ale její knihy jsou skutečně krásné. Nelíbila se mi jenom ta s bohyněmi. Ale jinak je to opravdu balzám.

Ikona diskutujiciho Will 2022-12-30 13:53:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji. Jsem ráda že tu jsou v době svátků takové povzbudivé příjemné články. Opravdu si tu odpočinu.

Ikona diskutujiciho Zdenička 2022-12-30 19:11:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Četli jsme teď tvůj nový status na komunitě youtube. Je nám to hrozně moc líto. Moc jsme doufali že se ještě vrátíš a že to bude jako dřív. Nevěděli jsme že je to tak zlé a že šlo o život.
Byla jsi skvělá a pořád jsi skvělá. Moc jsi nám s tvými videi pomohla. Budeme tě navštěvovat alespoň na stránkách a nezapomeneme na tebe. Máme tě všichni moc rádi. ❤ děkujeme ti za všechno ❤

Ikona diskutujiciho Magdalena 2022-12-31 21:34:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou za čas chodím na brigádu na obslužní pulty/ saláty ,uzeniny /a moje časté číslo na váze které se mi povede navážit přes tovar, když někdo chce 200 gramů něčeho je 222 . Většinou nikdo nechce ubrat a vemou si to v té hmotnosti. Tohle číslo se zopakuje i 4-5 krát za každou směnu.

Ikona diskutujiciho Jana 2023-01-01 00:53:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za mě peříčko již poněkolikáté….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek