Znamení, že se vás andělé snaží před něčím varovat

6.4.2022 v Poselství 1

Všichni máme anděly, kteří nad námi bdí. Jsou zde proto, aby nás chránili a vedli správnou cestou. I když k nám většinou nemluví, občas se nám potřebují ozvat. Když se tak stane, mohou se nás pokusit kontaktovat různými způsoby. Zde jsou nejčastější metody, které andělé používají, aby vás varovali před něčím, co má přijít. Všímejte si těchto věcí a věnujte jim zvýšenou pozornost.Vaše sny
Pokud se vám opakovaně zdá stejný sen, něco se děje a vy byste na to měli reagovat. Naše sny nám mohou hodně napovědět o tom, co se v našem životě děje. Zkuste popřemýšlet nad symbolickými a obraznými přirovnáními, pokud děj vašeho snu není zcela jednoznačný. Určité postavy mohou představovat archetypy a v určitých předmětech se může skrývat symbolika.

Podezřelá zpoždění
Zdá se, že všechno důležité má zpoždění, které obvykle nemívá. Nic nejde hladce a události na sebe nenavazují. Děje se to z nějakého důvodu. Andělé používají mnoho různých taktik, aby změnili váš časový plán. Například pokud se chystá vlakové neštěstí, udělají vše pro to, abyste do vlaku vůbec nenastoupili.
Když události drhnou a dostáváte špatná znamení ze kterých jste nervózní, chtějí vám zkrátka andělé říci, že to je špatná cesta. Neignorujte to a nepřehlížejte to.

Hlasy
Všímáte si hlasů, které jako by přicházely odnikud. Může to být hlas někoho, koho jste dříve znali, nebo hlas, který nepoznáváte. Může to být cokoli, od připomenutí, abyste se v autě připoutali, až po intenzivní varování.

Cítíte, že je něco špatně
Naše intuice je silně propojena s našimi anděly. Pokud cítíte, že je něco v nepořádku, pak s největší pravděpodobností něco opravdu špatně je. Neignorujte svou intuici, dělá svou práci. Věci se mohou navenek zdát v pořádku, ale vás vnitřně svírá na plicích, v žaludku, v břiše a nevíte proč. Někam jedete a máte pocit, že tam nemáte být, že tam nepatříte, že s těmi lidmi nemáte trávit čas. Nevíte proč to máte, ale prostě to cítíte.

Máte předtuchy
Předtucha může být zlý neurčitý pocit, že se něco stane. Tyto pocity mohou být poměrně intenzivní, a přestože jsou podobné intuici, jsou mnohem drtivější. Je to pocit extrémní úzkosti a hrozícího nebezpečí. Většině lidí to stačí k tomu, aby se dostali z potenciálně životu nebezpečné situace. Andělé tyto předtuchy používají častěji, než si uvědomujete.

Ostatní lidé vás varují
Někdy andělé promlouvají prostřednictvím jiných lidí. Přivedou je k vám a nechají je, aby vám řekli, že máte zůstat doma, něčemu se vyhnout, na něco dávat pozor… Někdy si tito lidé nejsou přímo vědomi toho, proč vás vlastně varují. Mohou to utrousit jako poznámku mimochodem, ani si nemusí pamatovat, že ji řekli, ale s vámi to hluboce otřese. Vaši blízcí také mohou vycítit nebezpečí a v určitých situacích, třeba když se chystáte na nové místo, nebo jste si našli nového kamaráda, mohou mít lepší odhad a náhled, než vy. Pokud kolem sebe máte blízké lidi, kterým víte, že můžete zcela důvěřovat, dejte na jejich doporučení a varování, i když vy sami zatím nebezpečí nevidíte.

Náhle onemocníte
Když jste nemocní, skončíte doma v posteli. A to vás udrží mimo nebezpečí. Naši andělé mají schopnost udržet nás doma, pokud to opravdu vidí jako nutnost. Pokud jste náhle onemocněli před důležitým setkáním, nebo výletem, je to důrazné varování a znamení, že jste tam neměli chodit, nebo se s dotyčnými stýkat.

Když se v životě dějí takové věci, je potřeba se zastavit a zeptat se sami sebe, co po nás naši andělé chtějí. Všechno se děje z nějakého důvodu. Ujistěte se, že jste přišli na to, jaký je ten důvod, než bude pozdě.

Více o komunikaci s anděly a naslouchání intuici najdete v knize Anděl strážný


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Daniela 2022-04-07 10:45:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mi hodně pomohl na tyhlety věci Energetický krystal. Pořídila jsem ho vloni na Alue.cz prostě jsem byla zvědavá jak to pracuje. A zjistila jsem že mám živější sny, jsem klidnější, věci mě tak nerozčilují a o hodně líp slyším intuici. Častěji cítím že něco je špatně nebo víc vidím znamení.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek