Známky toho, že jste obětí čarodějnictví

12.8.2023 v Návody 9

Čarodějnictví existuje již po staletí a je to praktika, která byla jak obávaná, tak obdivovaná. Zatímco někteří lidé mohou považovat čarodějnictví za neškodnou formu spirituality, ve skutečnosti jde o temné umění, které lze použít k poškození ostatních. Čarodějnictví je bohužel v populární kultuře na vzestupu, mladým lidem připadá cool a je to pro ně způsob úniku z reality. Čarodějnictví proto není vzácné, ve skutečnosti je v populaci velmi rozšířené, i když se schopnosti a znalosti jednotlivců hodně liší.Čarodějnictví je praktika, která zahrnuje použití magie k dosažení požadovaného výsledku. Existují různé druhy čarodějnictví a každý má své jedinečné vlastnosti. Některé z nejběžnějších typů čarodějnictví zahrnují: Wiccu, Voodoo, Hoodoo, Santerii a Brujerii.
Každá z těchto čarodějnických tradic má svůj jedinečný způsob použití magie pro dosažení požadovaných výsledků.

Známky toho, že jste obětí čarodějnictví
Být obětí čarodějnictví může být děsivá zkušenost a je nezbytné znát známky toho, že jste terčem.

Fyzické příznaky
Jedním z nejčastějších příznaků toho, že jste se stali obětí čarodějnictví, jsou nevysvětlitelné fyzické příznaky.
Tyto příznaky mohou zahrnovat: Náhlá nemoc, bolesti hlavy, únava, ztráta chuti k jídlu, nevolnost, závrať, nevysvětlitelné bolesti, poruchy spánku a noční můry.

Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, v minulosti jste jimi netrpěli a nedokážete je logicky vysvětlit, můžete být obětí čarodějnictví.

Psychické příznaky
Čarodějnictví může mít také dopad na vaši emocionální pohodu. Jsou to nejčastěji: Úzkost, deprese, podrážděnost, hněv, strach, paranoia, pocit že jste sledovaní.
Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, je nezbytné vyhledat pomoc a radu odborníka.

Duchovní příznaky
Čarodějnictví může ovlivnit i váš duchovní život. Některé z duchovních příznaků oběti čarodějnictví zahrnují: Pocit odpojení od svých duchovních průvodců, ztráta svého původního duchovního přesvědčení, ztráta zájmu o duchovní praktiky, pocit cizí přítomnosti ve vašem domě, vídáte stíny nebo slyšíte hlasy.
Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, je nezbytné vyhledat pomoc u duchovního poradce.

Ochrana proti čarodějnictví
Pokud máte podezření, že jste obětí čarodějnictví, je nezbytné se chránit. Zde je několik věcí, které můžete udělat:

Vyhledejte odbornou pomoc: V závislosti na typu vašich potíží může být i potřebný lékař. Duchovní učitel, léčitel či alternativní terapeut, vám zase pomůže identifikovat příčinu vašich příznaků a poskytnout vám vedení, co dělat. Každý příběh je trošku jiný a zkušený průvodce by měl být schopen navrhnout řešení podle vaší situace. Předem si připravte odpovědi na otázky, které vám pravděpodobně bude klást: Kdy to začalo, za jakých okolností, kdo je váš okruh podezřelých a jaké máte symptomy.
V této těžké době je také důležité hledat podporu u své rodiny a blízkých přátel.

Vyčistěte energeticky svůj domov: Svůj domov můžete očistit vykuřováním šalvějí nebo palo santo, které odstraní špatnou energii z vašeho domu. Zde najdete podrobný návod a vykuřovadla si můžete vybrat v eshopu Alue.cz zde.

Používejte ochranné symboly a pomůcky: Mohou být založeny na symbolice, v takovém případě hledejte modré oko, slunce s pravotočivými paprsky, nebo pentagram stojící na dvou špičkách. Můžou vám pomoci odvrátit od vás špatnou energii pasivním působením. Zajímavý je také šungit, který posiluje auru, harmonizuje čakry a zvyšuje vaši rezistenci proti temnému vlivu. Jiný typ pomůcky jsou výrobky datované, nebo energetické, které působí aktivně proti černé magii, jako jsou Energetické krystaly, nebo kartičky TM.


© aluska.org 2023

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho MarTom 2023-08-12 19:43:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký den přeji 🍀🌞💐
Prosím, co jsou KARTIČKY TM?
Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-08-14 18:56:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Harmonizační karty.

Ikona diskutujiciho rk 2023-08-12 22:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

klasika, otevru alusku a zase to do detailu sedi, uz delsi dobu me hloda(rekl bych i roky), ze bych mel nekoho vyhledat, ale clovek se s tim pak nejak szije a doufa, ze to prejde.

Ikona diskutujiciho housenka 2023-08-13 12:56:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice nevím co přesně řešíš ale některý problémy si člověk umí s dobrým návodem vyřešit i sám. Ty horší problémy se dají s dobrým návodem aspoň oslabit když ne úplně vyřešit.

Ikona diskutujiciho Will 2023-08-13 12:54:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pár čarodějnic jsem potkala. A zkušenost bych shrnula jednoduše: Zakomplexované báby plné psychických problémů se zlou a mstivou povahou. Přesně te typ lidí které přitahuje moc a manipulace s druhými lidmi. Od čarodějnic co nejdál. Nenechte se opít rohlíkem až vám budou vykládat že Wicca je bílá magie nebo blbosti o pohanství.

Ikona diskutujiciho adri 2023-08-15 12:59:53
Ikona diskutujiciho
sipka

jo tak nějak to nejspíš bude …. ty jejich videa, co jsem viděla, tak si vyloženě libují v image – mají spoustu cinkrlátek, elixírů a žabích nožiček, je to …. úsměvné

Ikona diskutujiciho vap 2023-08-17 12:45:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna taková zakomplexovaná bába měla kdesi v Praze obchod s ezoterikou, na zaměstnakyně, mladé slečny, bývala pěkně jedovatá.A slyšel jsem to i od jiných zákazníků s kterými jsem se tehdy znal.Byla to taková babička z perníkové chaloupky.
Jako občasný tehdejší zákazník si na ní ale stěžovat nemůžu.Jinak obchod už dávno neexistuje.

Ikona diskutujiciho Saiorsé 2023-08-13 12:58:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alu. Nejlepší web ever. ❤ ❤ ❤

Ikona diskutujiciho vap 2023-08-16 16:31:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle těch nočních mur jsem obět magie už od raného dětství, takže pro mě defakto životní norma.V dětství jsem byl spíš silný emoční typ, ale „vyšší duchovní vibrace“ jsem nepoznal ani tehdy a byl jsem (to ovšem doposud) nenáviděn temnými lidmi, ty po mě doslova šli.
Ještě jiná zajímavost, dle informací na internetu jsem se zhodnotil jako zhruba fálsko-nordický typ člověka, v dětství jsem byl blond, potom mi vlasy ztmavly na hnědo.Také je mi sympatická Švédská mentalita ( i když dneska nevim, svět je v háji všude).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek