Zvláštní věci, které často zažívají duchovně nadaní lidé

10.5.2022 v Spiritualita 13

Duchovně nadaní lidé často prožívají věci, které ostatní lidé ze svých zkušeností vůbec neznají. Je to proto, že jsou velmi jedineční.
Pokud jste duchovně nadaní, víte přesně, o čem je řeč. Zvláštní věci zažíváte poměrně často a někdy se to stává i více, než byste si přáli. Zde jsou některé z těch nejtypičtějších. Možná máte pocit, že to je normální, protože se vám to děje odmalička, ale není to tak. Ve skutečnosti to prožívá jen velmi málo lidí.Náhlé probouzení okolo čtvrté ráno
Říká se tomu čarodějná hodinka. Tato doba je nejvíce spojována s nadpřirozenými událostmi. Během této doby se můžete náhle probudit a mít pocit, že vás někdo pozoruje, nebo vás vytrhne velmi intenzivní prožitek z živého snu.

Zvláštní mravenčení
Zvláštní, ale zajímavý tělesný pocit, který čas od času máte. Může to být mrazení v zádech, záchvěv který vám proběhne páteří až se oklepete, píchání a horkost v konečcích prstů. Jsou to vlny různých typů energií, které vnímáte.

Lidé vás vyhledávají
Lidé jsou nadvědomě přitahováni těmi, kteří mají duchovní dary. Pokud takoví jste, lidé se k vám mají a vyhledávat vás. Hlídejte si však zdravé hranice, může se vám snadno stát, že se na vás zaměří jedinci, kteří to nemají v hlavě v pořádku, začnou být vámi posedlí, protože cítí vaši vysokou energii a chtějí si z ní cucnout. A mohou se také najít takoví, kteří by chtěli vašich schopností a dobroty vašeho srdce zneužívat. Buďte opatrní, komu svěříte svou důvěru.

Máte hodně živé sny, nebo časté noční můry
Duchovně nadaní lidé mají často velmi reálné sny. Je to proto, že ve svých snech přijímají poselství od svého vyššího vedení. Někdy jsou tato poselství dobrá a jindy ne. Věnujte pozornost i nočním můrám. I zlý sen vám může pomoci, pokud si vyslechnete to, před čím vás varuje.

Ovlivnění lunárními cykly
V závislosti na fázi Měsíce můžete mít problémy se spánkem, nebo být dokonce úzkostnější, než obvykle. Za novoluní vám může být lépe, za úplňku můžete být neklidní a nespat.

Cítíte špatnou energii ještě předtím, než vůbec vstoupíte do místnosti
Ještě než vstoupíte do místnosti, můžete cítit energii, která z ní vyzařuje. Pokud vcházíte do špatného prostoru, s největší pravděpodobností to víte už předem. To vám v mnoha situacích může hodně pomoci, doslova zachránit zadek, ale je potřeba naučit se to sledovat a věnovat tomu pozornost.

Můžete zažít náhodné výbuchy emocí
Citlivost způsobuje, že chytáte energie a pocity z okolí. Cítíte emoce druhých lidí, nebo na vás má vliv energie nějakého místa. Pokud s tím neumíte pracovat, může vás to přemoci a vy můžete prožít emoce, u kterých ani nevíte, proč je máte. Pokud tím trpíte, naučte se uzemňovat a osvojte si metody pro harmonizaci energií. Naučte se myšlenkově relaxovat, být víc v klidu, zpomalit. Když budete energeticky stabilní, nebudete na to tak náchylní.

Zvířata cítí vaši energii
Zvířata přitahují energie, které jsou vřelé a přívětivé. Pokud jste duchovně nadaní, takovou energii máte. Často se tak ocitáte obklopeni zvířaty. Vyhledávají vás, když je něco bolí, nebo když potřebují pozornost, protože ví, že u vás to dostanou. Vaše vysoká energie jim dělá dobře. Dokonce i v přírodě vás někdy provázejí divoká zvířata.

Slýcháte nápomocný hlas
Už se vám někdy stalo, že jste nad něčím přemýšleli a najednou se vám ozve záhadný vnitřní hlas s odpovědí, kterou jste potřebovali? Buď se jedná o tichý hlas v hloubi vaší mysli, nebo dokonce o hlasitého člověka, který není vidět. I když to může být znepokojující, je to vesmír, který vám posílá odpověď.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Elis 2022-05-10 06:45:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No teda, to mi opravdu přijde jako zcela normální život. Až na ty hlasy… (ale lidi a kočky jsem od sebe kdysi odháněla… teď už ne, ale někteří mají pořád traumata :D)

Aluško, moc děkuji za článek.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-05-10 06:47:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje máti se třeba budí okolo 4 ráno už řadu let. Říká že je to od žaludku, je hodně stránek které takhle buzení okolo 4 vysvětlují, ale tohle se mi zdá popravdě uvěřitelnějši :DD

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-10 09:03:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady mám o 3-4 ráno celý článek, kdyby byl zájem: https://aluska.org/carodejna-hodinka-proc-se-nam-stavaji-divne-veci-v-case-300-az-400-rano/

Ikona diskutujiciho klara 2022-05-10 09:54:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áno, tie hlasy sú skvelá pomoc. Registrujem ich už od cca 16-17-tich rokov. Raz som riešila 3-4 mesiace jeden problém, až som nakoniec čakala niekde v poradí na niečo….a ako som sedela, upadla som (aj od únavy) do zníženého stavu vedomia. Predtým som si ale ešte stihla dať mierne zúfalú otázku, „čo mám s tým ďalej robiť?“ A v tom tichu som úplne jasne počula hlas, ktorý povedal, že nemám robiť nič. Všetko, čo som mala rozbehnuté ohľadom toho problému, som hneď zrušila a nerobila som nič. O 2 týždne sa problém vyriešil sám. To je iba jeden prípad, vlastne „nápomocný hlas“ som považovala vždy za bežnú súčasť života.

Ikona diskutujiciho Rady 2022-05-10 10:05:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se sem tam stává, že pozdravím děti a ony si mně všimnou tak nějak jinak. Zrovna včera jsem jela na kole a nějaká holčička volala – mami, to je ta paní. A maminka – Kam to prosím tě běžíš? :))
Tak nevím, co to je.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-05-10 16:44:08
Ikona diskutujiciho
sipka

To se mi taky hodně stává. Děti školkového věku (i trochu mladší) si mě většinou doslova uloví a mají potřebu si se mnou hrát. Mám děti moc ráda, takže mi to nijak nevadí, i když mě to občas vyčerpává…

Ikona diskutujiciho Anežka Al 2022-05-10 20:15:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue .
Tak ted nevím co si mám myslet .Budím se pravidelně .Kolem třetí a čtvrtý ráno .Pak spím dál .Stěma lidma to asi znám .Mám pár kamarádů .A pak mám pár lidí které nevyhledávám .Zvířata ke mě přijdou aniž bych je o to prosila .Od kočky po psi .Do konce i ve snech není noc kde by provádělo nějaké zvíře . A lidi co si chtějí jak píšeš sosnout .Ty snima dlouho nevydržím. Bud to se začnou chovat hnusně .A nebo na mě hledají mouchy . A jednou za čas na razím na cvoka .Takže to mám brát že dosáhnu časem na nějakou duchovní úroven ? Je pravdou že občas se o to snažím .Chodím ráda na procházky do lesa a křece .A o naší chatě nemluvím .Vnímám ráda ranní rosu a západy slunce .A když jsem v lese .Do kážu se ponořit do zpěvu ptáků .Takovím způsobem .Že mám pak pocit ,jako bych v hlavě měla koncert .Někdy i vnímám to co druhý ne . Děkuji za odpověd .Normálně se o otěhlech věcech s jinýma ani s kamarádama nebavím .Aby na mě nekoukali jak na cvoka 😀

Ikona diskutujiciho lenka f 2022-05-10 22:18:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si myslím, že duchovně nadaní lidé vidí pod povrch věcí, pokud jde např. o chování lidí nebo o lidi samotné. Dokáží se vcítit a říct, co se skrývá za různým jednáním a chováním lidí. Člověk co má tento duchovní vhled dobře rozvinutý tímto taky chápe spoustu věcí potom, protože pozná, co lidi motivuje k tomu, aby se chovali určitým způsobem. Pak může takový člověk tzv. „uhodit hřebík na hlavičku“, jak se říká.

Ikona diskutujiciho Vláďa 2022-05-10 22:18:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle web je úžasnej. Vždycky si tady tak odpočinu.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-05-10 22:19:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noční můry jsem měla hodně jako malá. Pak jsem se naučila pracovat se svým strachem, naučit se mít ráda, vypouštět toxické lidi ze života pryč a hodně se to zlepšilo.

Ikona diskutujiciho Silvie 2022-05-11 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je zvláštní i děsivé, protože jsem ještě dítě, lidi moc nepřitahuju asi, ale zvířata ano.

Ikona diskutujiciho Vaclav 2022-06-07 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem ockovany. Nedavno jsem byl v mistnosti s ockovanymi po nekolik hodin. V noci jsem se pak potil. To nocni poceni jsem nedavno zazil pokazde, kdyz jsem letel plnym dopravnim letadlem asi 1.5 hodiny. To nemuze byt nahoda, protoze jinak se v noci nepotim.
Nocni poceni trva vzdy jen jednu pristi noc a telo se tak zbavuje patogenu, ktere vylucuji ockovani lide. Jine vysvetleni nemam. Chtel bych na to upozornit. Mozna, ze mate podobnou zkusenost.

Ikona diskutujiciho Veritas 2022-06-08 19:38:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle a mnohem vic muze dokazat kazdy clovek uz proto, ze je clovek. Rozhodujici rozdil je v nasi urovni vnitrni vyspelosti/zkusenosti. Ta se buduje v prubehu nasich zivotu a my na ni postupne stavime vse, cim jsme.
Zdanlive zazracne veci dokaze uskutecnit kazdy clovek, musi se ovsem vzdelavat a vnitrne rust. Nekdo tady muze mit za sebou klidne zivotu tisic a v tisici byt jen ustraseny poskok ostatnich bez kapky vyspelosti.
Kdo v pravde zije, pravdou je a nikdo ho nedokaze porazit

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek