101. Dotazník

11.8.2014 v Čtenáři 60

101. Dotazník
Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Může duše uvízlá zde na zemi v astrálu komunikovat s jinou duší( jako ve filmu Duch, kdy ten jeden učí toho druhého život v astrále bez těla) a krátit si tak ten nekonečný čas co má a být spolu třeba přáteli na věčnost, podobně jako duše v lidských tělech? Nebo jak většinou uvízlé duše nakládají s tím nekonečným časem, žádnými povinostmi a nekonečným nicneděním se, může to třeba tomu kdo byl za života líný jak veš vyhovovat?
Duchové se v astrálu mohou navzájem potkat a může dojít ke komunikaci. Ale pokud tady někdo zůstane, vždy je nějaký důvod, proč. Až pomine důvod uvíznutí, jdou dál. Navíc tam neexistuje čas jako tady, není lineární, takže nějaká ,,nekonečná doba nicnedělání“ je nesmysl.

2. Znáš nějakou tabulku, podle které se dá vypočíst číslo jména?
On-line to na internetu vypočítá kalkulačka na gematrix.org, sleduj Anglický výklad.

3. Jak víš, že neexistuje zákon karmy. Vždyť se o tom mluví v budhismu, hinduismu, v křesťanství se mluví o hříších atd. Takže člověk, který páchá velké zlo (uplný padoch) je na tom stejně jako ten co žije jako světec? Na takového člověka se nenabalují, alespoň nějaké záznamy o jeho životě na základě kterých by následoval trest, nebo odměna?
Karma neexistuje, to je náboženská propaganda. A náboženská propaganda je jak křesťanství, tak jakékoliv jiné sektářské seskupení, včetně hinduistů atd. Existuje pouze zákon kauzality, CO ZASEJEŠ TO SKLIDÍŠ, ale V TOMTO ŽIVOTĚ. Tedy ne, není to jedno, jestli se chováš špatně nebo dobře. Také se samozřejmě všechny činy zaznamenají do morfogenetických polí a do rezonance tvé bytosti.


4. Jak mít pevný a menší prsa?
Zhubnout a cvičit. To je klasická a osvědčená metoda. Pro zlepšení elasticity kůže (kolagen) je potřeba zajistit zdraví štítné žlázy (užívat biologický jód) a jíst správné tuky. Nejenom mazat vhodnými bio oleji, ale užívat i vnitřně.

5. Říkáš, že se docela domluvíš anglicky a miluješ a učíš se němčinu. Baví tě, učíš se nebo se chceš naučit ještě i nějaký jiný jazyk?
Po dokončení němčiny bych ráda ruštinu. Nějaké základy mám, azbuku dodneška přečtu a bavilo mě to moc, takže bych na to studium chtěla zase navázat. Ale uvidím, jako to vyjde a kolik budu mít času. Zahodit talent na jazyky by byla škoda, kdybych se měla kde učit a stíhala bych to… Kdyby mě už jazyky nebavily, mám více snů. Například znovu navázat na své hudební vzdělání, tedy vrátit se ke hře na jakýkoliv hudební nástroj. Nějak mi to po letech chybí… Uvidím, jestli si to splním. Tohle totiž můžu dělat v každém věku.

6. Jednou mi jedna paní, která prodávala v krámku s esoterickými potřebami ve Zlíně řekla, že v životě člověka se střídají určitá období po určitém počtu let, a to něco jako smolná období a šťastná období. Nikdy jsem nic podobného neslyšela. Co si o tom myslíš ty? Může na tom být něco pravdy?
Každý člověk má občas smůlu a někdy štěstí. To mi připadá úplně normální, že některé roky se ti daří víc a jiné méně. Na tom nevidím nic esoterického, nebo tajného.

7. Teraz keď je to nové zloženie chemtrails ktoré sa rýchlejšie rozpúšta aby ho ľudia nevideli, funguje ešte proti nemu octovanie?
Octování funguje pořád stejně dobře. Však to zkus a uvidíš/ucítíš to sám.

8. Závisí úspech/neúspech viac od šťastia/neštastia alebo od našich schopností/neschopnosti?
Od každého něco. Když se začíná něco velkého, je důležité na to mít, dobře si spočítat možnosti, následky a co daná věc obnáší. Ale někdy stačí mít v začátku smůlu a můžeš být dobrý jak chceš, podělá se to. Ale když už je něco funkčně rozjeté delší dobu, člověk tomu fakt rozumí a nic nepodělá, už hrají větší roli jeho schopnosti. Táhnout dlouhodobě něco, nemůže záviset na vrtkavém štěstí. Ono obecně to štěstí sice občas ,,sedne na vola“, ale pravidelněji sedá na ty, kteří jsou na něj připravení a dokážou ten šťastný okamžik včas využít. V podstatě je to o tom, být dobrý, dělat co můžeš a když přijde štěstí, nenechat si ho utéct. Pak to funguje jak má, protože všichni dostáváme příležitosti. Rozdíl mezi smolařem a šťastlivcem je pouze o tom, jak dotyční umí využít své příležitosti… Ne se ptát ,,mám, nemám“? To se člověk nedostane nikam.
A kdybychom mluvili vyloženě o úspěchu, tam má maximální slovo schopnost. Každý úspěch je tvrdě vydřený (pokud do toho nepočítáme mediální slávu hvězd co kopou pro Illumináty a satanisty, nebo politiky co si u koryt nahrabali. To už mluvíme o podvodech, ne o úspěchu.).

9. Je 3 nejak výnimočné číslo, jak veril Nikola Tesla?
Trojka značí tři dimenze, ale o tom jestli v ni Tesla ,,věřil“, slyším poprvé.

10. Ahoj, tak jsem si přečetla článek o používání pouze oleje na opalování, to je sice hezké, ale co má dělat člověk jaké já, který má velmi citlivou kůži? Mě stačí být chvilku za sluníčku a už jsem spálená. Doteď jsem musela i tady v létě používat vysoké faktory, abych vydržela venku. Minule jsem se jen procházela 10 minut po zahradě a měla jsem červená ramena, myslím že po oleji bych za chvíli vypadala jako opečený špekáček.
Měla jsem přesně ten samý problém (přírodní blondýnka, bílá kůže). Vyřešilo to natírání olivovým olejem a přidávání sluníčka po minutách. Vylezu ven na pár minut, zalezu. Další den (pokud nejsem červená) zase.
Používání vysokých faktorů, spálení a žádné opálení, to je přesně problém chemických krémů na citlivé pleti. Dokud budeš věřit klasické propagandě výrobců mazadel, budeš s tím mít problémy pořád. Kůže si musí na slunce pomaličku zvykat, a ne že se něčím natřu, jsem tam hodinu a přitom bílá jako ředitelka vápenky. S chemkou si citlivá kůže na slunce nezvykne, bude se jenom dál spalovat.
Tak než o tom jen uvažovat, to prostě zkus a uvidíš sama. Šlo to mně, šlo to jiným, půjde to i tobě. Ale musíš být poctivá a trpělivá.

11. Veríš na čítanie z dlane? Môže byť naozaj ľudský charakter, talent, múdrosť a dokonca aj minulosť a budúcnosť zapísaná v dlani?
Vzhledem k tomu, že irisdiagnostika, fyziognomika a jiné metody tohoto způsobu čtení těla fungují, podle zákonu analogie by mělo sedět i čtení z ruky. Rozhodně to ale – jako všechny tyto metody – plně závisí na tom, jak to dotyčný vykladač umí. Osobně žádného takového sice neznám, ale metoda jako taková mi jako naprostý blud nepřipadá.

12. Fungují na zrak i ostatní hvězdy podobně blahodárně jako Slunce?
Ne, protože hvězdy nevyzařují fotony… A Slunce navíc není hvězda.

13. Co si myslíš o pránické výživě?
Škoda, že nemám buňky na to, vydržet ten dlouhý půst. Párkrát jsem dala po jednom dni a konec.

Jinak tomu samozřejmě fandím a osobně by se mi to líbilo z praktických důvodů.

14. Nevím jestli si to slyšela nebo četla ale naše hodná vláda si vymyslela že by mohla zjednodušeně odvádět brance muže i ženy! ve věku od 18-30 let na povinnou 3-měsíční vojenskou službu, protože to bezpečnostní situace v evropě vyžaduje. Ale parlament musí prvně schválit vyhlášení „ohrožení státu“. První branci by prý mohli narukovat už na podzim. Důvodem je že branná povinnost a výcvik než je člověk vůbec použitelný jako voják je 72 dnů a to je v případě přímé hrozby na náš malý stát strašně dlouhá doba. Proto se musí cvičit už při pouhé spekulaci. Kde na to vezmou nevím, ani co civilní životy branců. Od zrušení povinné vojenské docházky v roce 2004 se nic nedělo a bylo to drahé, teď ale naši nenažraní papaláši mají pocit že možná budou v nebezpečí(že by zevnitř státu od vlastních lidí, nebo zhoršující se situací na ukrajině?) Nevím a je mi to jedno, mě ať do žádných takových akcí rozhodně netahají, nic jsem si nevymyslel a mě se to netýká. Chtěl jsem se tě zeptat co by si dělala kdyby tě chtěli odvést? A co poradíš klukům? Vždyť nikdo z nás nestojí o válku, nebo zachraňovat majetky papalášů vykořistěné od pracujícího lidu. A nebo si myslíš že vojna by dnešním klukům byla potřeba? Já si to nemyslím, je to omezování osobní svobody a i táta mě říkal – ztracený 2 roky, vojna z tebe lepšího člověka neudělá, to udělají jiné situace, vojna z tebe akorát může udělat buď psychickou trosku nebo zelený mozek, a co se týče fyzické kondice ta se taky dá udělat jinde, děkuji za odpovědi a názory.

K tomu už jsem se vyjadřovala v dotazníku č. 100, ale kdyby ode mě chtěl někdo radu, řeknu jenom tolik: Představte si že je válka/cvičení a nikdo by tam prostě nešel. Všechny nás stát zavřít nemůže a po jednom člověku hledat?

Já nepůjdu nikam, potřebuji se věnovat své práci, politika státu je mi naprosto ukradená a pochybuji, že mě za to zastřelí. Já je nevolila a jsem razantně proti. Nejsem žádná ovce, abych dělala cokoliv proti své vůli jenom proto, že si to nějaký politik vymyslí. Veškeré války v celé lidské historii byly vždy naplánované dopředu, i ta co se chystá teď je uměle vyrobená a toho se já účastnit nebudu, ani v rámci cvičení.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pjaa 2014-08-11 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co je teda Slunce, když to není hvězda?

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-08-11 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue:,,Veškeré války v celé lidské historii byly vždy naplánované dopředu, i ta co se chystá teď je uměle vyrobená a toho se já účastnit nebudu, ani v rámci cvičení.´´

Ikona diskutujiciho Leyla 2014-08-11 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o barvení vlasů, je to špatné?

Ikona diskutujiciho Flox 2014-08-11 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám stejný dotaz. Proč podle tebe Slunce není hvězda a hvězdy nevyzařují fotony?

Ikona diskutujiciho benetka 2014-08-11 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, chystáš do budoucna zase nějaký seriál z tvého života, jako byl ten o Chosém? Mělo to velký úspěch a všichni se dobře bavili, myslím že by čtenáři nepohrdli podobně zábavným i napínavým literárním počinem.

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-08-11 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přemýšlela jsi někdy o tom, že by jsi své vytisknuté knihy odvezla do sběru a dala je sem na webovky volně ke stažení za dobrovolné libovolně vysoké příspěvky, tak jako to udělal se svojí knihou Jiří Mašek na osud.cz?

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-08-11 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych se ráda chytila té karmy. Ani já nevěřím na nějaké tresty, třeba formou karmy, protože je to jen šikovná manipulace a zastrašování. Ale nedávnou jsem četla něco co mě zaujalo, kde někdo vysvětloval karmu ne jako trest ale jako určitou zkušenost, kterou si sama duše vybere než se vrátí na zem. Například někoho v tomto životě zabiju a po smrti moje duše cítí, že to bylo špatné a že chci pro sebe nějaké poučení, abych se něco naučila a vyvarovala se takového jednání, tak si pro sebe sama naplánuji třeba že zase někdo zabije mě, abych dokázala mít tu zkušenost z opačníé strany pro další život, a jako živostní lekci. Jaký na to máš názor?

Ikona diskutujiciho Miky 2014-08-11 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim,

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-08-11 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jo, přesně to mě taky napadlo.

Ikona diskutujiciho Stefi 2014-08-11 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věříš, že existují lidé, kteří umí ovládat telekinezi? Pohybovat předměty pomocí myšlenek?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-11 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Tak na takovou hovadinu ani nevím, co bych měla odpovědět. !!!!!

Ikona diskutujiciho Kajco 2014-08-11 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Ventrue 2014-08-11 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: A pak by mohla smazat web, jít zažádat o práci do fabriky nebo se jít pást na louku, co??

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-11 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Fakt… to je otázka/rada stylu ,,Tu máš lano a bež se rovnou sama oběsit."

Ikona diskutujiciho sp 2014-08-11 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad bod 3 karma)

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-08-11 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mou 2014-08-11 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak pomoct nemocnému člověku, aby nezemřel? Nemyslím to teď jako lékař, ale jestli znáš nějaký rituál, nebo zkrátka co dělat/nedělat.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-11 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Jirka ty knihy dal do sběru, protože byly staré a neprodejné! To absolutně není můj případ a nevím proč bych kvůli tomu měla zlikvidovat svoji práci a svoje drahocenné knihy!!

Ikona diskutujiciho Honza 2014-08-11 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Napadla mne taková metafora. Ze základky si pamatuji, jak na každém sešitě bylo napsáno " Až dosloužím chci do sběru ".  :-)

Ikona diskutujiciho Honza 2014-08-11 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já chci jen poznamenat, že Karma je jen synonem k Zákonu kauzality, je to jiné slovní vyjádření.  Když to hodně zjednoduším až to zní blbě, tak stejně můžeme vytvořit synonymum k Zákonu Kauzality třeba ECHO aneb " jak se do lesa volá tak se z něho ozývá ". Co ze sebe vyzařuji to se mi vrací.  Je fakt, že slovo Karma zní trochu divně, spousta lidí si pod tímto slovem představí průtokový ohřívač vody.

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-08-11 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Vojta 2014-08-11 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt by mě zajímalo co chce vrchnost dělat, až zjistí, že se jim na nějakou válku nebo ochranu kocourkova můžeme (doufám že všichni) vys…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-08-11 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak neexistuje karma, ako to že sú prípady ľudí ktorí vraj karmu mali. Teda prípady, keď sa nejakému človeku v živote jaksi nedarí, má nevysvetliteľnú smolu, nevie čo s tým tak zájde za liečiteľom a ten zistí, že si to ťahá ešte z minulého života, keď spravil niečo zlé, dobrý liečiteľ dokáže vyčítať i podrobnosti, kým ten človek bol a čo robil v minulom živote a (vraj) dokáže toto karmické zaťaženie zrušiť. A povedal by som že je hodne zlých ľudí, ktorím sa v živote nič zlé nestalo, takže neboli potrestaný ešte počas svojho života.

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-08-11 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k odpovědi č.14

Ikona diskutujiciho Victoria 2014-08-11 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue. Nevíš, jak bych mohla vyléčit atopický ekzém? Četla jsem, že by se měl člověk detoxikovat, ale mám docela strach z toho, jak to bude probíhat. Teď pracuji na tři směny a pak budu chodit do školy, tak aby mě to nějak nevyřadilo z normálního života.

Ikona diskutujiciho Sue 2014-08-11 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na tetování? Nemyslím nějaké obludné motivy, ale třeba něco maličkého, co tě vystihuje. A škodí nějak tetování tělu?

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-08-11 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

20) Naprosto souhlasím. Je to to samé. Alue říká, že lidé zaplatí za své jednání ještě za svého života, ale podle mě někteří lidé spáchali za svého  života takové zlo, že musí prožít několik životů, aby to splatily. A pokud ani to nestačí, tak nasleduje zánik těla a duše. Myslím, ale že to postihne jenom ty největší zločince.

Ikona diskutujiciho Jara 2014-08-11 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ano. Karma znamena " cin, akci ". Presne podle dobreho znameho sazeni a sklizeni:-) stara pravda pravdouci..nevim, proc se karmy lide boji, nebo ji odmitaji..vzdyt kdyz sazis zdrava seminka, sklizis zdrave plody:-D o karmu min.zivotu se nezajimam, co si nepamatuju, to neni. Ale v kazdodennim zivote to pozoruji stale.

Ikona diskutujiciho A. 2014-08-12 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo postavil pyramidy? A proč?

Ikona diskutujiciho Vénya 2014-08-12 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě ale vážně zajímá, co je teda Slunce:-)

Ikona diskutujiciho Xya 2014-08-12 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím proč by měla Alue vyhazovat svoji velmi dlouhodobou a úžasnou práci jen kvůli nějakému s prominutím debilovi, který nechce utrácet prachy za knihu, která je k dostání ne za moc velký peníz. Promin ale já být tebou tak e zahrabu hodně daleko do země.

Ikona diskutujiciho Muška 2014-08-12 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj:),

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-08-12 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik komentářů průměrně pod článkem smažeš/nezveřejníš?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-08-12 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Představte si že je válka/cvičení a nikdo by tam prostě nešel" -no myslím že v prípade vojny sa nás nebudú pýtať či chceme alebo nie ale nejak nás donútia. Myslíte že napríklad na ukrajine išli všetci bojovať dobrovoľne? Nasilu odvliekli mužov do vojny, a ešte aj vojenské vybavenie si museli dokúpiť sami, keďže ukrajinská armáda nemá peniaze.

Ikona diskutujiciho monika 2014-08-12 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:máme dobré zkušenosti s krémem SKIN-CAP, dá se koupit v lékárnách

Ikona diskutujiciho REPKI 2014-08-12 12:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, k tomu slnku je nieco zaujimave tu. Aluska, neviem ci tu mozem dat odkaz, snad ano….  http://www.auria.sk/blog/wp-content/uploads/studené_slnko.pdf

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-08-12 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je škodlivé nosiť kovové retiazky a podobne? Vieme že blokujú energie, ale keď človek nepracuje s energiami tak mu to nevadí, alebo je to zlé mať zablokované energie?

Ikona diskutujiciho Vladimír 2014-08-12 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: :-))) Mě jen napadlo, že "2012" už poněkud ztrácí aktuálnost, zatímco knihy Alue jsou nestárnoucí a budou se číst na klasickém papíře pořád :-) Jsou prostě ozdoba knihovny a za pár klibytů dat bych je určitě nevyměnil… V.

Ikona diskutujiciho Victoria 2014-08-12 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Děkuju, určitě vyzkouším :-)

Ikona diskutujiciho Dutá země 2014-08-12 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, my žijeme uvnitř duté země, že? A znáš tu civilizaci, která žije na povrchu? 🙂

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-08-12 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš film pojedeme k moři? (Jestli ano názor, jestli ne, plánuješ se podívat)

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-08-12 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Joo a ještě se chci zeptat, budou nějaké další večerky či něco jiného :-)

Ikona diskutujiciho Igimaster 2014-08-12 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se tu někteří ptali co je Slunce, tak podle Alue je to jen rezonátor, který má teplotu lidského těla. Hvězdy jsou jen projekce hvězd, která přesně odpovídá reálným hvězdám, co lze pozorovat z vnější strany Země.

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-08-13 01:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Mně to připomíná, jako když jeden známý v době, kdy se řešil státní dluh, vymyslel řešení, že jej stát prostě nemá platit. Teda možná to v jádru stejný není, ale to WHAT THE F… mi vyskočilo dost podobně :D

Ikona diskutujiciho Daniela 2014-08-14 06:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, tohle není do dotazníku, jen mám otázku. Před pár měsící jsi na stránky myslím poslala odkaz na nějaký film o tom, co se tady děje. Chtěla jsem se na něj podívat, ale měla jsem hodně práce a pak zapadlo do pozadí a zapomněla jsem na něj. Vím, že to bylo něco o elitách a takových věcech nebo o Matrixu a co se připravuje a v čem žijem. Ale nemůžu to nikde najít. Vzpomínáš si, co to bylo za video? Mohla bys prosím poslat popřípadě odkaz? Myslím, že jsi k tomu psala (nebo někdo ze čtenářů), že je to krutá realita a některé povahy by to nemusely unést. Chtěla jsem se na něj podívat a nevzpomenu si na název. Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-14 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Nevím… projdi rubriku ,,Oblíbená videa".

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-08-14 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Roger Morneau – zkušenost s démony

Ikona diskutujiciho Daniela 2014-08-14 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: To není ono. Bylo to myslím i o tom, jak z nás chtějí udělat roboty a o takových věcech. Oblíbená videa jsem procházela a nenašla 🙁 Možná, že o tom videu někdo psal do komentářů a já si nějak zafixovala do hlavy, že o tom byl článek.

Ikona diskutujiciho ttt 2014-08-16 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na urinoterapii?

Ikona diskutujiciho Markét 2014-08-17 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám dotaz  jak se zbavit chrápání? 🙂 děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek