103. Dotazník

1.9.2014 v Čtenáři 14

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Neuvažovala jsi někdy o nějakém setkávání s námi návštěvníky tvých stránek? Společné meditace, výlety atd.?

Dělala jsem předloni společné výlety ob 14 dní, přes léto. Zezačátku nás bylo hodně, pak se z toho utvořila menší skupinka kamarádů, co se potkávají dodnes. Na skupinové meditace mám rozhodně jiný názor, než ti co je pořádají a rozhodně nemám v plánu je někdy dělat.

Výhledově to nevypadá na žádné další Alušpacíry, ale co bude za dalších pár let už se předpovídat moc nedá, uvidím. Nějaké nápady a plány výhledově mám.

2. Proč máš s klukama tak špatné zkušenosti?

Já mám špatné zkušenosti s lidmi obecně, ale rozhodně to nesvádím na muže a už vůbec lidi nemám v jednom pytli.

3. V čem jsou kluci tak špatní?

Nesdílím tvůj názor, ,,že kluci jsou špatní“.


4. Myslíš, že bude nějaký větší vojenský konflikt (třeti světová?), když se podíváš na současné vojenské konflikty, které v tento konflikt můžou vyústit (Ukrajina, Sýrie, Irák, Izrael)?

Já tady něco napíšu a pak mě budou lidi probírat, že šířím poplašné zprávy a budou mi vyhrožovat, že mě nechají zavřít… To už tady bylo mockrát. Vyhledej jiné servery, které se na tohle specializují.

5. Psala jsi :,,Autentické nepříjemné zážitky během NDE jsou jen projekcí dané osoby, protože při opuštění těla se nachází v astrálním světě. A tam – jak známo – se jakákoliv myšlenka či rezonance stává okamžitě skutečnou.“ To znamená, že když někdo rezonuje na úrovní pekla, tak skončí pekle? Čili svět si po posmrtném životě, vytvářime svou myslí?

Dejme tomu se to tak dá říct, ale to ,,peklo“ je zjednodušeně stav mysli. Může mít mnohé podoby a formy. A pleteš navíc dohromady smrt a NDE. Near death experience a skutečný odchod do jiné dimenze, jsou dva rozdílné pojmy. Sice se u obou objevíš v astrálním světě a pozoruješ své tělo, ale ve druhém případě si pro tebe přijdou bytosti, aby tě převedly na druhou stranu. Při NDE si pro tebe nikdo nepřijde a než se vrátíš do těla, jsi odkázán na svoji schopnost čistého myšlení a pohybu v astrálu. Když se tam začneš chovat jako slon v papírové krabici, není divu, že to pro tebe může být nepříjemné.

O tom co se děje při skutečné smrti a co je poté, píšu podrobně ve své knize Svítání.

6. Psala jsi, že nejsi příznivcem meditace? Co je na meditaci tak špatného? Mě třeba meditace pomáhá najít vnitřní klid. Nebo je to podle tebe iluze?

Meditace pro každého znamená něco trochu jiného. V té klasické, kdy člověk sedí, snaží si vyprázdnit hlavu, být v klidu a stát se jedním, nebo hledá v nitru Božskou jiskru, já osobně nenacházím užitek. Nic nového mi to nepřináší, jednoduše proto, že pro takový stav nemusím meditovat.

Cílené vnitřní ztišení naopak používám pro přechod jinam, jdu do toho s nějakým záměrem, něčeho dosáhnout, něco zjistit, něco vidět. Vnitřně se například ztišuji, když se chci seznámit s nějakými bytostmi a začít s nimi mluvit, když jim chci naslouchat. – A to osobně nepovažuji za meditaci.

Pokud někomu sezení s prázdnou tichou hlavou dělá dobře, ať klidně medituje, je to jeho věc, jeho cesta a jeho čas. Každý máme svoje metody a možnosti trochu jiné.

7. Zajímá mě, proč samice zvířat nemenstruují na rozdíl od lidí.

Samice zvířat menstruují. Co myslíš, že je Vajíčko? Nebo co myslíš že je za krev, když feny velkých psů hárají? Chce to trochu se zajímat o přírodu, vždyť ,,co je to Vejce“ je jedna ze zásadních otázek, kterou by snad každý měl mít vyřešenou. Nebo ještě dnes existuje někdo, kdo jí vajíčka, aniž by věděl, proč vznikají?

8. Četla jsem, že ženská menstruace byla míněna pro zachování rodu, což mi připadá jako hloupost, protože se zachovala většina zvířecích druhů. Pak také že menstruace ženu vyčerpává a bere jí energii, kterou by mohla využít k něčemu jinému. Prý je možné menstruaci jako takovou zastavit nebo zpomalit, aniž by byla ohrožena plodnost. Jaký máš na to názor?

Jsou to blbosti. Ten kdo si je vymýšlí, má buď peníze na kvalitní drogy, nebo je to nějaký vtipálek. Normální vysvětlení pro takové pochybné teorie prostě není. Pomalu jako kdyby takoví teoretici ani neměli biologii na základce. Přesto každý alespoň trochu gramotný člověk si to může vygooglit na internetu, když už biologii prospal.

Skvělá kniha o ženské mestruaci a vztahu žen k měsíci je Rudý měsíc.

9. Nevíš jak udělat abych měla hustší vlasy? Ty moje mi připadají hrozně řídké…

Možných příčin je hromada, stejně tak i řešení. Napiš do mailové poradny souvislosti.

10. Jak je mozne, ze elity dovolily aby film Matrix spatril svetlo sveta, kdyz je v nem v podstate vysvetlene jak dnesni svet funguje a jak jsme vsichni v otroctvi? Vcera jsem na ten film koukala a az jsem z toho mela husi kuzi jak moc se tento film zaklada na pravde.. Neni mi jasne jaktoze se dopustilo aby tento film opravdu vznikl.

Elity musí lidstvu poskytnout někde pravdu, jinak by se to obrátilo proti nim, podle Zákonů Vesmíru. Proto schovávají pravdu do filmů, písní, nebo do symboliky. … Jooo že jsou lidé slepí a nevidí to, to už není jejich problém, oni svoji povinnost splnili.

11. Jak se přestat porovnávat s ostatními?

Každý se porovnává s ostatními, i podvědomě. Jediný rozdíl je v tom, že když se má člověk rád, tak to míň řeší, protože je se sebou spokojený. Když není, tak ho srovnávání užírá.

12. Zajímalo by mě, jak je to s trestáním zvířat. Je to správné? Když se cvičí třeba velký pes nebo kůň, měl by se trestat když třeba kousne nebo podobně, nebo se na to má jít jinak?

No… řeknu to takhle: Mě můj otec mlátil nespravedlivě jako malou v jednom kuse a k ničemu mi to dobré nebylo. Akorát jsem se ho bála. Asi mu to přišlo jednodušší, než zjišťovat pravdu, nebo se mi snažit něco normálně vysvětlit. Zmlátit dítě a nechat ho brečet v koutě, bylo podle něj asi rychlejší.

Se zvířaty jsem vyrostla, včetně velkých psů, nikdy jsem neměla s nimi problém a nepotřebovala jsem je bít, abych jim něco vysvětlila, nebo abych je něco naučila. Nefunguje ani řvát… Asi jsem takový pacifista právě proto, že jsem byla hodně bité dítě a vím moc dobře, jaké to je. Poperu se jedině při sebeobraně, jinak se násilí vyhýbám jak jen to jde.

Stačí názornost, přirozená autorita a spravedlivost, ohleduplnost… Člověk tomu prostě musí rozumět a ne že se bude chovat jako křupan ,,Všechno bude po mém, a jestli ne, tak tě zmlátím že si týden nesedneš.“

Takže tresty neuznávám. Ani na zvířatech, ani na dětech. U obou je potřeba názornost a umět se vcítit, umět mu to nějak ukázat, nebo vysvětlit. A umět protistranu RESPEKTOVAT. Řvaním nebo bitím ani dítě ani zvíře nepochopí, proč/jak má něco dělat, nebo nemá. Je známo že kočky a psi jsou na mentální úrovni 3-4 letého dítěte, proto je srovnávám. (A kůň je stoprocentně ještě mnohem inteligentnější.)

Pokud je nějaký problém, je to nedostatek vhodné komunikace. Svého kocoura jsem jednoduše vymazlila a vyhladila, proto je tak vzorný a hodný, přestože ze začátku nebyl… Bitím bych toho nikdy nedocílila.

Pokud někdo bije zvířata nebo děti, je to pro mě magor. Možná by těmto magorům pomohla léčba šokem: Udělat jim to stejné, co oni dělají zvířatům, nebo dětem. To by je hned naučilo.

13. Jsi spíše baťůžkář nebo máš i nějakou kabelku, kterou nosíš ráda? A nebo máš velké kapsy, kam se ti všechno vejde?

Oblékám se slušně a jako žena. Jeden batůžek mám, ale většinu roka leží ve skříni.

14. Když jsi třeba několik hodin mimo domov, třeba ve městě, vydržíš bez vody a nebo všude nosíš nějakou lahvičku, abys dodržovala pitný režim?

Nosím 2dcl v kabelce. Jako nouzovka to stačí. Do lesa nosím samozřejmě větší, tam není co řešit.

15. Co si myslíš o barvení vlasů, je to špatné?

Podle toho, co se na vlasy použije. Když je to chemie, tak to samozřejmě pro ty vlasy špatné je.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Baka 2014-09-01 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-09-01 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může se člověk reinkarnovat na jinou planetu a mimozemšťani sem?

Ikona diskutujiciho obycejnilide 2014-09-01 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 7 – "vysvětlení" Vejce možno podat zde:

Ikona diskutujiciho Lada 2014-09-01 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli jsi o tom už psala, tak se omlouvám kdyby jo. Když jsem si nechal vytetovat pentagram (ten ochranný)na tělo, jak moc špatně to je?

Ikona diskutujiciho Fairy 2014-09-01 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co bys doporučila proti chrápání? jde to nějak vyřešit nebo se s tím nedá nic dělat?

Ikona diskutujiciho Mounika 2014-09-02 07:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Vladka 2014-09-02 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, už několikrát jsi psala o tom, že jsou lidi "slepci".Jsem  ve věku Tvých rodičů. Vyrůstala sjem v době- kdy tu nebyl nikde žádný náznak toho, že existuje nějaký nehmotný svět se svými zákonitostmi.Nepamatuji si, že bych něco vnímala jako dítě.. možná jo.. ale nepamatuji si to. Pro mě vždycky byl strom stromem- co roste v lese, rostou na něm šišky,a pak se pokácí a je z něj dřevo nebo papír.. třeba.A jako malá jsem se maximálně bála bubáků… nikdo mi to nevysvětlil,nic mě jako malou a pak mladou nenaučil.Pracně se do toho ponořuji až posledních 10-15 let.Jde to ztuha- rozum to cca pojal, ale není to beton100%. Ty píšeš , že je vše schováno

Ikona diskutujiciho g 2014-09-02 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nesouhlasím s tím, co píšeš o psech. A trestání přece není bití – nikdo, kdo miluje psy by je nikdy zbyteně nebil -, počítá se i zvýšení hlasu, přitisknutí k zemi a tak.

Ikona diskutujiciho Lara Jack´s 2014-09-05 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

není nějak negativní nebo špatné tohle tetování? chtěla bych nějaké maličké ale nechci aby mi ten symbol nějak uškodil…

Ikona diskutujiciho valihora 2014-09-06 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co si myslíš že se za 20 let nejvíce změní

Ikona diskutujiciho obycejnilide 2014-09-06 23:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Někde jsem četl, že k Pravdě se nedostaneme loudajíce.

Ikona diskutujiciho obycejnilide 2014-09-06 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Popravdě? Uškodí všechny. Zkoušela jste papat inkoust? Ale je to na Vás 🙂

Ikona diskutujiciho Evča 2014-09-07 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Úplně s tebou souhlasím. Ještě bych ráda dodala příklad mých blízkých, kdy pes byl vychován jedním člověkem, ale jeho žena se výchovy moc neúčastnila a nic jako přirozená autorita z ní taky nesálá. A ačkoliv k psovi se vždycky chovala co nejlíp, tak pes pochopil, že je v hierarchii tak trochu nad ní. Pak když si paní chce třeba jen sednout do křesla místo psa, tak to nejde, ten pes jí to varovně zakáže. No ale myslím že stejně je mnohem a mnohem víc případů, kdy lidi bijou psy, buď z hrubosti nebo protože neví, že to vůbec jde udělat jinak (to samé s dětma, ale to by bylo téma na několik stran..), tedy s láskou a respektem, proto má cenu to pořád lidem připomínat.

Ikona diskutujiciho Karla 2014-09-09 18:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško mám jeden dotaz na který neznám odpověď mám jednoho kamaráda a on je jak říká transsexual a už začal i brát ženské hormony a on mi říkal že to tak cítí že je to jakoby jeho poslání které má a že i když je to proti přírodě tak cítí že je to v pořádku jak to říci prostě nějaké vyrovnáni nebo tak sama mu nerozumím tak se chci zeptat proč se tohle děje že jsou mezi námi i tito lidé a jak to pak je s vesmírem když tím jdou proti němu vlastně proti dualitě, děkuji za odpověď a přeji krásny večer .

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek