105. Dotazník

10.10.2014 v Čtenáři 47

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Kdo je podle tebe v současnosti, nebo v historii považován za největšího myslitele, nejmoudřejšího člověka?

Za jiné lidi mluvit nemůžu, jenom sama za sebe. Osobně chovám velkou úctu k lidem jako je Anastasia, Viktor Grebennikov, Nikola Tesla, Leonardo da Vinci, Jim V. Humble, Hildegarda z Bingenu, nebo doktor Hammer. Také jsou to autoři moudrých a úspěšných knih o vnitřním růstu, nalézání duševní síly a znovu-uvědomování si své podstaty bytí. A takových autorů je také poměrně hodně.

2. Kdyby jsi si mohla vybrat stát, kde by jsi chtěla žít, který by sis vybrala a proč?

Je více zemí, které se mi líbí. Kdybych se tam mohla narodit a už odmala vyrůstat (nemusela bych řešit kulturní rozdíly), nejraději bych se narodila co necivilizovaného kmene, třeba nějaké křovácké rodinky. Která téměř nepotkala bílého člověka. Domorodé kmeny, které ještě nemají zničené své kulturní dědictví, to jsou jediní šťastní lidé na této planetě. Křováci nemají peníze, neznají fyzické tresty a věří, že Bohové jim posílají jen to dobré. – To odpovídá mé představě o ideálním životě.

Ráda bych byla malinká, černá, kudrnatá, běhala po savaně a neřešila pořád nějaké krávoviny. Jen podstatné věci… Nemusela bych chodit do školy, platit pojištění a daně, nemusela bych se neustále před někým obhajovat, ani snášet cizí útoky. Žádná práce, nikdo by mi nic nezáviděl. Jen bych prostě BYLA. Žila bych si svobodně, vyznávala přírodu a nikdo by nevěděl, že vůbec existuji. – Lepší život si nedokážu představit. Na jiné planetě možná, ale ne tady.

Otázka ale je, jestli vůbec ještě nějací poslední nezasažení Křováci jsou…


Nebo bych odešla za Anastasií do Tajgy, kdyby mě brala. Její styl života také odpovídá mé ideální představě o tom, jak by člověk měl žít a prožívat. Líbí se mi také to, co jsem slyšela o Havaji, jaká tam panuje mentalita. Tam by se mi jistě taky líbilo.

Kdyby to musel být ,,civilizovaný“ stát, šla bych do Ruska, do Švýcarska, nebo alespoň do Rakouska.

Česko je sice krásná země, ale nelíbí se mi jak je vedená a nelíbí se mi zdejší obecná mentalita, která je pro Čechy typická. A co se k nám vozí za šroty, protože to Češi kupují aby ušetřili, to už víc ani rozebírat nebudu.

3. Moc by mě zajímalo jestli když cestuji současně s jiným člověkem můžeme se potkat, nebo jestli můžu potkat víly nebo lidi z jiných planet? Jak to vlastně chodí v astrálu?

Můžeš, tam jde všechno, když se to umí. Pokud chceš vědět jako to tam chodí (nebo si stáhni e-book), přejdi do rubriky Zážitky: Astrální cestování.

4. Ako veľmi sa riadiš heslom “ Kto nič neočakáva, nebude sklamaný?“ 🙂

Neřídím, protože vzhledem k mé profesi musím umět kvalitně plánovat, umět si spočítat kolik čeho, jak co půjde a jaký by měl být reálný výsledek. A podle toho všechno sestavit, zainvestovat, objednat.

Nečekat nic, nebo naopak čekat naivně moc, je jistá cesta do kompletního krachu.

A pokud nejde o profesi, tak když někam jdu, nebo někam jedu, samozřejmě se těším a představy mám. Jet někam netečná a říkat si ,,Když nic nečekám tak nebudu alespoň zklamaná“, tak to rovnou zůstanu doma. Musím se přece první pro něco nadchnout a na něco se těšit. Tetelit se radostí že ,,něco bude“ je jedna z mála radostí, které tak ještě člověku v běžném koloběhu zůstávají a které mu nikdo nevezme, pokud se jich nevzdá.

,,Na nic se netěšit“ je pro mne synonymum pro ,,vzdání se naděje“. A když umře naděje, tak nevím co by ještě mělo mít v životě smysl.

5. Jaký máš názor na seriál Buffy, přemožitelka upírů?

Na to jsem se nikdy nedívala.

6. Chodíš na houby?

Vášnivě. Problém je však co potom s tou hromadou sušených hub, když mám radši čerstvé ve smaženici, nebo v řízku.

7. Máš nějakou teorii, proč američtí herci a zpěváci neustále páchají sebevraždy?

Protože skoro všichni berou drogy ve velkém a přes drogy do nich stupují temné bytosti. Kdo by se pak po letech nezabil? (Pokud je tedy nezkrouhne jejich elitářský spolek a je to opravdu sebevražda.)

8. Neustále tvrdíš, že tě nic – týkající se politiky nezajímá. Nemůžeme ale přece žít neustále ve státě, kde nám řídí zákony banda lupičů a padouchů!

Já totiž bytostně neuznávám a nemám důvěru ke kompletnímu systému voleb, politiky a vedení státu. Kdyby to bylo po mém, všechno to hned zruším, politiky pošlu makat k pásu, jejich majetek rozdám chudým matkám s dětmi, a zavedu to kompletně jinak.

Proto se do politiky nijak necpu, nebudu přece podporovat, nebo se snažit napravit chorobný systém, který je OD SAMÉHO ZÁKLADU POSTAVENÝ ŠPATNĚ a v prospěch elit. Obyčejný člověk tam nemá žádnou moc a jeho hlas už teprve ne.

Kdo věří ve spravedlivé volby, nebo že hlasováním něco změní, je naivka. Tento systém se nenastavuje pro obyčejné lidi, ani podle lidí. Nikdy tomu tak nebylo. Kdyby tomuto světu opravdu vládli obyčejní lidé a ne elitáři, vypadal by úplně jinak.

9. Co bys tedy říkala na to, kdyby vznikla nová politická strana: Věděním ke svobodě? 😀

Nechtěla bych s ní mít nic společného. Už takto mě lidé pomlouvají, že prý vedu sektu… Přitom jenom píšu webovky a knížky.

10. Máš ráda meloun? 🙂

Kdo by ho neměl rád? Jiná liga jsou však chemické melounové příchutě. To už je hnus, velebnosti.

11. Co si myslíš o autorech jako Tolstoj nebo Dostojevskij?

Čtu jiné knihy.

12. Co si myslíš o Šlágr TV?

Jelikož už hromadu let nemám televizi, tak ani nevím co to je.

13. Ve svém pokoji mám veliké zrcadlo, když ho zakryju, snížím tím přístup destruktivních energií a nebo ho musím úplně odstranit z pokoje?

Lepší je dát ho pryč úplně. Ale spousta lidí z různých důvodů tu možnost nemá, takže poloviční řešení je zakrytí nějakou tlustou látkou, alespoň na noc.

14. Když astrálně cestuji, můžou na mě zaútočit destruktivní energie nebo démoni? Jestli ano, co by se mi mohlo stát?

Pokud máš tyto myšlenky, tak se ani o výlety do astrálu nepokoušej, zhmotnily by se ti tam.

15. Může se člověk reinkarnovat na jinou planetu a mimozemšťani sem?

Třeba duše lidí a zvířat planety mění. Tady nejsme jediná lidská planeta, pouze jedna z pěti.

16. Ještě bych se chtěla zeptat, jak je to s duší, když je člověk v komatu. Je stále v těle?

Duše člověka v komatu cestuje Vesmírem, prožívá v podstatě neustálé astrální cestování. Podle toho jaké má energie a jak myslí, to tam může být božsky nádherné, ale i velice nepříjemné. Platí tam stejné zákony jako u normálního AC, akorát že se duše vrátí do těla až v případě probrání… K čemuž nedojde pokaždé.

17. Jde ji třeba přes AC navštívit?

Ano, určitě to jde, jen je nutné mít k tomu vhodné okolnosti, zkušenosti a schopnosti. Jak mnozí z nás už zažili, nalézání osob a předmětů v astrálním světě není tak snadné, jak to v příručce vypadá 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-10-10 03:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím napíšeš něco víc o lidských planetách?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-10 04:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. To si asi videla film "Bohové se museli zbláznit" alebo tak niečo. No v skutočnosti ten život mimo civilizácie neni až taká idilka. Domorodci v prírodných kmeňoch majú rôzne rituály, ktoré by sa ti asi nepáčili, napríklad pijú ayahuascu a potom zvracajú a tak ďalej a celý čas tam len tak nepobehujú v prírode a nemeditujú, tiež musia niečo robiť, nosiť vodu keď nemajú vodovody, atd, veď si pozri nejaký dokument o nich. Každopádne je správne, že žijú takto prírodným spôsobom, ja by som taký život bral radšej než "civilizáciu" v ktorej ľudia žijú ako otroci. Nejakí civilizáciou nezasiahnutí indiáni ešte žijú v Amazonských pralesoch.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-10 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Tak nevím, křováky osobně fakt neznám… Ale vodu nenosili, tu sbírali ráno jako rosu. Jídlo se buď vyhrabalo, nebo občas se něco ulovilo.

Ikona diskutujiciho Yasminn 2014-10-10 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale ta nová politická strana je jediný způsob, jak tu něco změnit. Mně se to také nelíbí, ale někteří lidé fakt mají snahu tu něco zlepšit. Mluvím hlavně o politicích, kteří nejsou politiky z povolání – třeba lidi od pirátů, kteří za to, že jsou v straně, neberou ani korunu. A vážně se snaží, neplatí si žádné reklamy, peníze, které dostanou na propagaci věnují na dobré věci, mají veřejný účet, věnují tomu spoustu času a nic z toho vlastně nemají, protože ještě k tomu mají civilní povolání… A program mají skvělý.

Ikona diskutujiciho Anička B. 2014-10-10 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-10 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Jo krováci sú v pohode, tú ayahuascu majú domorodci v amazónii to som dal len ako príklad toho, že aj prírodné kmene majú rôzne divné zvyky ktoré by sa civilizovanému človeku asi moc nepáčili.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-10-10 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 16: Co člověk, který je uvězněm v nefungujícím těle s poškozeným mozkem, jako třeba po mrtvici, je při vědomí, vnímá, ale neumí např. rozlišit mezi vzpomínkou, snem a realitou, rozumové schopnosti na úrovni batolete… Lze s takovým člověkem na astrální úrovni komunikovat, jako kdyby byl v pořádku, nebo je stav jeho mysli odražen i v jeho astrální podobě?

Ikona diskutujiciho Victoria 2014-10-10 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkem zajímavé a inspirativní odpovědi, v hodně věcech máš pravdu.

Ikona diskutujiciho myší královna 2014-10-10 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty planety mě taky zajímají, nečetla jsem u tebe o ničem takovém – kde jsi přišla na to číslo?

Ikona diskutujiciho kiray 2014-10-10 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před nedávnou dobou mě oslovila paní v autobuse a začala mi vykládat o tom že bych si měla pozvat Ježíše do srdce a prosit ho o moudrost a odpuštění. Mají tihle lidé pravdu nebo jsou to intrikáři?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-10 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ženskou obřízku – trochu se o to zajímám, kdyžtak mě oprav – praktikují muslimové a velmi chudí lidé v některých částech Afriky (ne úplně všude, civilizovanější místa jsou na tom trošku jinak) …. Proto jsem taky psala, že bych brala vyloženě Křováky, ne úplně jakýkoliv kmen nebo místo, kde jsou černí lidé.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-10 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: … spíš chudáci. Chytají se stébla.

Ikona diskutujiciho paja 2014-10-10 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou mívám takovou jakoby pulzovanou bolest(může to být úplně všude, nejčastěji na prstech nohou a rukou), je to dost nepříjemné, já už se pak totiž dokonce bojím, že jsou to příznaky nemocí jako např. ALS a tak.. . :D Neviíš prosím co by to mohlo být? 🙂 :D a pak jsem se ještě chtěla zeptat, jak se zbavit laloku.. 🙂

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2014-10-10 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď na otázku číslo 2. Nezbívá mi s tebou než souhlasit ohledně toho způsobu života, který vedeme. Lidi jsou vlastně otroci závislý na systému. Musíme platit pořád ty p.coviny a co vlastně z toho máme? Rodiny a sociální společenství se kvůli penězům rozvrácejí, mladí jsou na drogách a alkoholu. Málokdo tu má možnost nepracovat (pokud není zrovna milionář), protože kdyby to udělal, tak by se z něho stal bezdomovec. Sociální systém tady funguje, jenom pro obyvatele tmavší pleti, takže bílí jsou totalně v háji. Prostě v ČR je  všechno špatně. Co se týče těch zemí, které jsi jmenovala (Švýcarsko a Rakousko) si myslím, že by byly dobré pro život, navíc je to kousek. Rusko si nejsem jistý jestli by tam mohl být člověk šťastný, ikdyž musím přiznat, že Putin se o své obyvatele stará celkem dobře. Například teď nedávnou zavedl v Rusku čtyřdenní pracovní týden se zachovaním dosavadních mezd. Tím pádem snížil nezaměstnanost a zároveň mají lidé více volného času. No teď jsem trochu odbočil poďme zpátky.

Ikona diskutujiciho anysek 2014-10-10 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,jaký máš názor na Michaela Jacksona ? Posloucháš ho ?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-10 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Mám podobnou představu. – Sehnat peníze na nějaký menší domek, topit dřevem co si můžu částečně stáhnout sama z lesa, zainvestovat solární panel a z elektriky sosat jen částečně… Teplé jídlo mám na oběd, k večeři mi stačí krajíček chleba a čaj, takže s jídlem taky dobrý… Něco zasadím, něco přikoupím.

Ikona diskutujiciho Míra 2014-10-10 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-10 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tak tohle zrovna jsou otázky, na které se v dotazníku odpovídat nedá.

Ikona diskutujiciho TrinityT 2014-10-10 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď mi dá niekto krížik na čelo v domnení, že ma tým požehnáva, naozaj mi to môže pomôcť? Nie je to náhodou tak, že mi tým pohybom blokuje tretie oko?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-10 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  spíš Jehovisti. Oni Ježiša ani moc neuznávajú, skôr zneužívajú jeho meno.

Ikona diskutujiciho vea 2014-10-10 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: k tomu ti můžu doporučit knihu: "Byla jsem otrokyní" je tam o ženské obřízce taky něco málo napsané 🙂 a kniha celkově je hezká a dobře čtivá, po první kapitolce jsem přestala až když jsem u čtení usla :D

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-10-10 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Obřízku praktikují v Africe poměrně hojně a muslimská záležitost to není, právě je to spíš tradice místních domorodých kmenů, které v ženských genitáliích vidí nebezpečí pro muže.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-11 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Podle mě to takhle nemyslel, že bude parazit, zbytečně se nečerti.

Ikona diskutujiciho Moudrá 2014-10-11 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Maruška 2014-10-11 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se při AC podívat do svého nebe?

Ikona diskutujiciho BE 2014-10-11 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Máš pravdu o tom štáte. Ja som začínala s poodnikaním na Slovensku v r 1990, ešte nebol ani živnostenský zákon. Po roku a pol dali podmienku /aby mohli "oprávnenie" zdierať/ v každom  ochodíku pokladňa. – či predávate drevo, či lízátka.

Ikona diskutujiciho Morwen 2014-10-11 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: To chápu, že když se člověk fakt snaží něco dělat, tak by uvítal nějakou podporu. To je samozřejmost. Ale to co napsala MoudráVrba mě fakt vytočilo, pardon.

Ikona diskutujiciho Elleisa 2014-10-11 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám otázku (jinak bych nepsala :D) i když vím že je to asi blbost aleje možné ovládat chakru jako je to zobrazené v narutovi? (anime/manga) funguje to tak že třeba nahromadí chakru schodidlech a správnou manipulací s ní (fakt nechtěj abych to dopodrobna popisovala) dokážou lést po stromech bez použití rukou apod.

Ikona diskutujiciho Kač 2014-10-12 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o keltských propletencích (znacích, jsou konstruktivní? A co keltský kříž, ten je destruktivní a nebo se jedná mezi kříži o nějakou z výjimek? 🙂

Ikona diskutujiciho Ilona 2014-10-12 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ke 4. Tetelit se radostí, že něco BUDE v budoucnosti nepraktikuji, protože z většiny pak vůbec k ničemu nedojde anebo dojde, ale totálně mě to zklame, takže to, že člověk praktikuje tenhle přístup neznamená že se v životě neraduje, jedině tedy v případě, že by byl v radování značně omezen. Na nic se netěšit je podle tebe vzdání se naděje jo?? A co takhle se těšit teď a tady v tuto chvíli a z této chvíle?a ne to nechávat někdy až na nějakou budoucnost?Naděje je podle mě to, že věřím v to, že vše bude ok a že pokud to není ok, tak ještě není konec. A ne to zda se raduji nebo ne.

Ikona diskutujiciho ainé 2014-10-13 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mně, co si myslíš o  klipu Depeche mode Heaven…. je plný symbolů. Myslíš, že konstruktivních? Díky O.

Ikona diskutujiciho Fred 2014-10-13 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Jen malá poznámka – ženská obřízka se praktikovala dávno před vznikem islámu i vznikem křesťanství.

Ikona diskutujiciho vea 2014-10-13 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je možné že jsou někteří lidé imunní vůči čárovým kódům při skenování?

Ikona diskutujiciho The Wretched Egg 2014-10-13 18:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Školné se platí možná tak na nějakých soukromých pseudovysokých školách typu BIBS, další jsou poplatky za prodlužování studia (a to jsou větší částky). Na získání bakaláře má člověk čtyři roky studia zdarma (takže může jednou měnit či jednou opakovat).

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-10-13 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě něco o podstatě zápisu hudby. Hudba se většinou ladí podle tónu A (=432Hz, v lepším případě). A když se hrají přirozené tóny (a,h[="b" v zahraničí],c,d,e,f,g), tak nám to dá stupnici MOLL. (Naopak od C máme s "přirozenými tóny"-c,d,e,f,g,a,h,c- stupnici DUR.) Proč se hudebníci rozhodli rozhodli kdysi pojmenovat tóny abecedně od "místa", kde to má tendenci dát vzniknout mollové=smutné tónině? Má to souvislost s tím, že vážná=klasická=pro člověka nejlepší hudba je "od přírody" taknějak smutná; nebo to tak tehdy vnímali? Nebo jsem úplně vedle? 🙂

Ikona diskutujiciho vea 2014-10-15 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je možné něco udělat se zrcadlem pokud není možnost ho vystěhovat a ani ho něčím přikrýt?

Ikona diskutujiciho Evik 2014-10-15 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, sotva co vynalezli lék na rakovinu, tak se oběvila ebola. Myslíš, že se to náhoda?

Ikona diskutujiciho Fred 2014-10-16 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:Ebola se objevila v roce 1976, resp. v té době ji západní medicina identifikovala u lidí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-10-16 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou ebolou je to podozrivé. Nikdy v histórii sa takto nerozšírila a nezabila toľko ľudí. Ebola sa ani nešíri vzduchom, mala by sa slinami. Ebola je tropická choroba a v našich podmienkach sa nemôže šíriť. Ak áno je to nejaká zmutovaná ebola.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-10-16 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Bingo! 🙂

Ikona diskutujiciho Kač 2014-10-17 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o Teosofické společnosti? 🙂

Ikona diskutujiciho Jiří 2014-10-18 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,zdravím tě a chci ti doporučit jednu knihu která se týká osobního rozvoje,jelikož v první otázce ti dle mého jedno jméno chybí.Kniha se jmenuje ZHUAN FALUN a mě osobně(a pár milionům dalších po celém světě) změnila život. Přeji krásný den 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-10-18 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, nevíš jak rostlinky snášejí swing https://www.youtube.com/watch?v=_X8sz_wgrSc (a džez)? 🙂

Ikona diskutujiciho Kač 2014-10-18 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě jeden dotaz: Jsou rohy destruktivní nebo konstruktivní symbol? Totiž rohy se často vyskytují ve spojení s něčím špatným a často objevují i v různých satanistických a illuminátských záležitostech, ale zároveň to přeci nemůže být tak špatný symbol, když je mají mnohá zvířata. Navíc jsem četla, že byly rohy (a rohatý bůh) uctívány pohany jako symbol plodnosti…tak jsem celkem zmatená…

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-10-19 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je opravdu čtyřlístek symbol štěstí?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-10-21 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čistě pro zajímavost- Je biokineze (možnost změnit fyzický vzhled, barvu vlasů, DNA…) reálný jev, který stejně jako telekinezi, levitaci, atp. ovládá pouze pár jedinců, nebo je zrovna tohle zrovna pohádka?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek