108. Dotazník

22.12.2014 v Čtenáři 113

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Co si myslíš o alkoholu ve vztahu k vývoji člověka a jeho schopnostem? Jsi pro úplnou abstinenci od všech drog, nebo dle Tvého názoru nevadí, když si člověk občas něco dá?

V životě platí, že všeho moc škodí. Žádný extrém není dobrý a dříve nebo později se zvrhne a pošle člověka na sebedestruktivní cestu. Extremismus v jakékoliv podobě, je projev strachu a vnitřní blokace.

Proto všechno v životě dělám tak, abych nic nepřeháněla. Tedy ani to duchovno, ani to vegetariánství, ani tu abstinenci. V praxi to vypadá tak, že jednou za dva týdny mám maso a občas si dám víno, pivo, medovinu, nebo ořechovku. Nepiju však moc a jen tehdy kdy jsem zdravá, cítím se dobře a troška alkoholu mě akorát ještě více zrelaxuje a uvolní mozek. Když člověk pije jen když je zdráv a neřeší si tím žádný problém, stává se z alkoholu občasný relaxant, protože nemá potřebu se opíjet.

Tvrdý, destilovaný a v továrnách vyráběný alkohol nepiju prakticky vůbec, jdu pokud možno jen po tom, co vzniká přirozeně a co pily generace našich předků. Tedy to, na co je lidské tělo generacemi nastaveno a v pohodě to přijme i zpracuje.

Také o tom, že některé druhy alkoholických nápojů jsou velmi zdravé, není sporu. Nevidím důvod vyhýbat se vínu, když vím, že ve správné míře je zdravé. Nemám důvod nedělat si každý rok domácí ořechovku, když vím, že odčervuje… A Švédské kapky (léčivý bylinný výluh na střevní potíže, ale já je používám úplně na všechno) mají přece taky 40% alkoholu. A vyléčíš s tím zanícenou ránu, uhry, váčky pod zubama, afty, průjmy, břichabol. – Geniální věc!

2. Co volná energie … myslíš, že v dohledné době (tím myslím, že se toho ještě dožijeme) je šance na masové rozšíření volné energie a odstřižení od rozvodné elektrické sítě?

To elity nikdy nedovolí. Už se kvůli povraždily stovky (možná tisíce) lidí a bude se v tom pokračovat dál. Dokud nebudou elity svrženy a jejich moc nepadne, nebude lidstvo nikdy svobodné.

3. Myslíš, že se dá nalézt nějaká univerzální jediná pravda o světě, nebo jsi zastánce toho, že co člověk, to „jedna malá pravda“?

Podle toho, o čem mluvíš a jak to myslíš. Pravda je vždy jen jedna, ale když se na ni dokážeš dívat z mnoha úhlů pohledu, potom dokážeš pochopit i to, když ji někdo nevidí, nebo jedná jinak, než by podle Pravdy měl. (Tedy že má vlastní pravdu a z jeho úhlu pohledu všechno vypadá jinak.)


4. Uz dlhé roky ma strasne trápia znamienka. Mám ich veľa! A su moc viditeľné. Neviem co robiť. Ku kožnej nechcem ísť. Mám 14 a ani rodičia to nechcú, vraj to nepotrebujem. Ale podľa mňa potrebujem! Chcem sa spytat nedá sa ich nejak zbaviť? Alebo aspoň nie je nieco, nejaké krémy, vďaka ktorým by vybledli? Aspoň čiastočne? Naozaj ma to trapy. Ocenil by som čokoľvek co by mi pomohlo.

Znamínka způsobuji určité kmeny parazitů, s tímto by ti měl pomoci zkušený homeopat. Na kožním to zevnitř léčit neumí, protože tohle ani nevědí. To je opravdu zbytečné.

5. Co si myslíš o židovské hvězdě? Je konstruktivní nebo destruktivní?
Mate mě, že má 6 cípů, což je dá považovat za destruktivní, ale na jednu stranu prý zobrazuje spojení ženského a mužského principu (ta „normální pyramida“ prý zobrazuje mužský aspekt – jakože hrot a a ta „obrácená pyramida“ prý zobrazuje ženský aspekt – lůno). Dost by mě to zajímalo, takže předem moc děkuji 🙂

Jak už jsem psala nahoře, pravda je jenom jedna, ale vzhledem k tomu, jak obecenstvo nevraživě reagovalo na moji výuku symboliky, znovu opakuji, že už to znovu dělat nebudu, takže je většinou zbytečné se mě na to ptát. Speciálně, když se to týká nějaké menšiny.

6. A ještě by mě zajímalo, zda lidé, kteří se narodili úplně ve stejný den, měsíc i rok, něco spojuje, jsou si podobní (povahově) a jestli si téměř automaticky rozumí. A jak to mají lidé, kteří se narodili pouze ve stejný den a měsíc, též mají teoreticky k sobě nějak blízko? 🙂

Zkus si trošku nastudovat numerologii a porovnej si ty lidi, uvidíš sám, nakolik to sedne. Budeš čučet.

7. Sú nejaké druhy alkoholu ktoré nedoporučuješ piť? Ktoré druhy alkoholu sú najlepšie (vodka, borovička/gin, víno, atd..)? Napríklad taký absinth by mohol vypáliť parazity. Z piva sa hlúpne, fernet a rum je hnus, takže tieto si dovolím z tých lepších vyškrtnúť.. no ale pýtam sa na tvoj názor.

Jen to, co jsem psala v otázce jedna. Tvrdý alkohol (cokoliv nad 40%) je naprosté tabu, ničí organismus. S 40% ale také opatrně, používat jen jako lék.

8. Co rikas na pisnicku Wishmaster (odNightwish) v podani Van Vanto? Znas skupinu Wintersun, Two steps from hell? Libi se Ti sborove pisne?

Originál je beze sporu mnohem lepší, nevím co to měli za blbý nápad zpívat v doprovodu ,,dilydilydamdam“, zní to pak jako nějaká divná parodie. Taky tam měli celkem dost falešných a neladících pasáží, které do sebe nezapadaly. Trhalo mi to uši. Nightwish mají pro mne hodnotu hlavně v tom, že dokáží tvrdou hudbu interpretovat jako melodickou, čistou, nemají skoro vůbec falešné disharmonické pasáže a pořád je to přitom metal. Což se o této předělávce v žádném případě říct nedá.

Ale zpracování klipu super a hlavně mi šel mráz po zádech ze zpěvačky, ta je velice nadaná. Jdu si o ní něco nastudovat a vyšmejdit více z jejího zpěvu.

Two steps from hell mám komplet, dokonce překonvertované do 432hz 🙂

9. Chtěla by jsem se zeptat, jak je to s šungitem? Je dobré nechat si jím zenergetizovat vodu? Většina lidí o něm mluví jako o velké záhadě, alespoň co jsem četla. Co si o něm myslíš ty? Kdesi jsi psala, že jsou všechny černé kamínky špatné, je to tak i s šungitem?

Šungit je výjimka potvrzující pravidlo (každé pravidlo má výjimky). Šungitová voda je velice zdravá a léčivá, dokonce i vodu chrání, že déle vydrží uskladněná a neskazí se. Určitě kup a určitě nakládej do vody, vyplatí se ti to na lepším zdraví.

10. Zajímalo by mě jak se očišťuješ od negativních energií a nánosů. Máš na to nějaké cvičení?

Na energetizaci své bytosti běžně nic nepotřebuju, protože jsem velice konstruktivní člověk, žiju klidný tichý spořádaný život, takže nemám tento druh problémů. Ale stane se mi třeba, že se s někým setkám, kdo na mě nahází svůj bordel, nebo mě vysaje, když se ho nezvládnu rychle zbavit. A to je problém, protože jak mi klesnou energie, tak mě strašně bolí hlava, je mi na vracení a nedokážu usnout, takže se musím okamžitě začít napravovat. Funguju prostě na určité rezonanci a když mi ji někdo sebere, musím se k ní rychle vrátit, protože na nízkých energiích nejsem schopná fungovat.

Na to pak mám energetickou kartičku od TM (zasvěcení vědí), mám prsten atlanťanů a nově mám k dispozici svoje energetické krystaly (které jsem avizovala že budou k dispozici na mém e-shopu, z technických důvodů to zatím není zrealizované, ale slib pořád platí… zatím je mám pro svoji potřebu, prodej začnu, až jich budu mít dostatek i pro ostatní… velice se mi osvědčily). Taky mám k dispozici velké křišťály do ruky a na očistu domova mám nejenom zařízení, ale také jsem zásobená silicemi, kadidlem, zápalnými uhlíky, kadidelnicí… A když pojmu podezření, že je potřeba, vyčoudím pořádně celý dům, abych si udržela vysoce energetické prostředí, které pro sebe a pro svoji práci nutně potřebuju. Snažím se předcházet takovým problémovým situacím, takže se nestýkám s destruktivními lidmi. Nehody se ale přesto občas stávají, člověk nemůže pořád žít ve své krásné bublině, občas přijde setkání s tou běžnou lidskou realitou, anebo nečekaný zvrat.

Taky samozřejmě můj kocour je velmi léčivá bytost, která vidí energie líp než já. Pozná, jestli je člověk u vchodových dveří dobrý nebo ne, a dává to velmi jasně najevo ještě dřív, než stihne vůbec zmáčknout zvonek. Je to věrný průvodce a rádce. Občas ho schválně pokládám na místa, kde chci, aby čistil energii. Takže ho ukládám i na svou postel na deku, když jsem měla třeba v noci špatné sny, nebo divné pocity… Ale když mi tam spává, je všechno dobré.

(edit: Tento článek byl napsaný hodně dopředu, takže energetické krystaly už k dispozici JSOU. http://www.kramky.cz/alue)

11. Znáš způsob jak rozvíjet moudrost a inteligenci?

Žeby vědomým žitím?

12. Zajímalo by mě co si myslíš o celibátu. Má to podle tebe nějaký přínos? Taoisté věří, že když člověk vydrží bez jakékoliv sexuální aktivity (masturbace, sexu) víc jak tři měsíce, tak se jeho tělo vrátí do stavu novorozeneckého děcka a nebude mít sexuální potřebu. Co si o tom myslíš? PS: Já už měsíc a půl sexuálně abstinuji. Zatím se držím, ale někdy zažívám silné napětí.

Celibát je naprostý nesmysl, který si vymyslela náboženství a jiné pochybné systémy víry. Také proto jsou skoro všichni pánové, co slouží mše v kostelech, pedofilové a úchyláci. Tím neříkám vůbec nic nového, nebo tajného, odhalených afér je po celém světě plno a kdo chodil do kostela, ledacos i sám zažil, nebo slyšel… Zkrátka jim z toho přeskočilo, dodržovat se to nedá, je to proti přírodě. A my jsme příroda, i když si nalháváme, že ne a že příroda je tam někde venku.

Já preferuji soulad s přírodou: Jdi do přírody a běž se podívat, jak tam žijí všechny bytosti. – Bohatě souloží, dokonce hned několikrát do roka (podle druhu). Dokonce ani masturbace není v přírodě žádné tabu, děje se hojně.

Nebo si pořiď psa a sleduj, co ve volných chvílích provádí… Nebo pokud mi nevěříš, vysvětlí ti to tato veverka:

Caught this perverted little buggar loving up my GoPro.

https://www.youtube.com/watch?v=Awp7v1YIgps

… Mimochodem toto video jsem nenašla sama, dal ho do svého okénka tomáš marný na prvopodstatě. Když jsem se ho jen tak mimochodem zeptala, jestli ví, co tam vlastně dal za video a co tam dělá ta veverka na konci, byl z toho celkem vykulený. ,,Ne, ona ji jenom okusovala… Já myslel že .. ee?“ 😀

Například církev si sexualitu démonizovala, aby měla lidi za co trestat a čím strašit. Osvoboď svou mysl od těchto hloupostí a otevři oči, inspiruj se životem okolo tebe a sám uvidíš, jak to má správně být. Neříkám, ať se hned vrhneš na první ženu nebo předmět… jen abys pochopil že je to přirozené, nemáš co potlačovat a za tři měsíce budeš akorát tak na prášky a na nervy, žádné znovunavrácení se konat nebude. Běž se zeptat do kostela, jak to (ne)dávaj… 🙂

Vždyť v přírodě je tolik podobností, jsou v ní i monogamní páry (labutě)…

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Marta 2014-12-22 05:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím alkoholem a tímhle názorem na něj souhlasím. Zlatá střední cesta, tu se vyplatí alespoň vyzkoušet, asi snad, ve všech směrech 🙂 (nebo tak nějak…XD).

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-22 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta církev, která má celibát kněží, to jak známo nemá jako obecné pravidlo pro lidi ale týká se to jen těch kněží a zasvěcených osob, kteří si to svobodně zvolili, v dospělém věku a s vědomím, co to obnáší (v současné době, dřív asi byly doby, kdy do toho rodina nutila i příliš mladé děti). Takže bych to tak nedramatizovala. Existuje část lidí, kterým takový život vyhovuje, jsou tak nastaveni psychologicky, že netouží po rodinném životě a nemají sexuální touhy, ale takových je poměrně málo. Oni to berou tak, že se mají plně věnovat společenství, což je jednodušší, když nemají vlastní rodinu.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-22 08:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé na rozdíl od zvířat mají schopnost sebeovládání v sexu, však mnohdy to situace vyžaduje. A nemusí jít jen o doživotní celibát, někteří tak žijí, protože nenašli vhodného partnera.

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-12-22 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl by jsem se zeptat, jestli se duševní krása pokaždé odrazí i v té fyzické, nebo jestli se může u někoho stát, že je uvnitř krásný, ale vnější vzhled nemá moc pěkný?

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-12-22 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, jestli si četla knihu Nebe a Peklo od Emanuela Swedenborga, nebo knihu Putování Duší od Agnes Pilchové? A pokud ano, tak co si o těch knihách myslíš?

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-12-22 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue čím jsou pro tebe Vánoce? Jak je vnímáš? Jako nějaký odkaz na narození Ježíše jako zvyk podarování blízkých dárky? …

Ikona diskutujiciho Hmm 2014-12-22 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetkého veľa škodí resp. nie je dobrý žiadny extrém hovoria ľudia keď chcú obhájiť prečo robia to a to a to. Pravda je taká, ž emnoho vecí dnes robia ľudia iba preto, že to je v spoločnosti bežné a robia to aj ostatní. KeĎ raz niečo škodí resp. robí zle tak v ideálnom prípade resp. ak chceme aby to bolo pre nás prospešné tak to nerobíme vôbec, neexistuje primeraná miera. Tak ako neexistuje primeraná miera muchotrávky zelenej, lebo proste ťa zabije tak neexistuje ani iných vecí, ktoré ale nemajú natoľko deštruktívny a hlavne rýchlo viditeľný účinok na človeka ako ona. Ja by som s touto teóriou šiel za miliónmi ľudí po svete, ktorí tu žili alebo žijú čo napr. sa stravujú extrémne skromne a paradoxne sú veľmi zdravý, vitálny bez chorôb a dožívajú sa vysokého veku…

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-12-22 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používání volné energie je zatím problém z několika důvodů, ale v malém množství by to šlo kdyby byl volně k dispozici návod na sestrojení jednoduchého přístroje, aby si jej mohli doma kutilové vyrobit z dostupného a levného materiálu. Možná princip čerpání energie ze Slunce pomocí solárních panelů přenést na čerpání energie z vakua pomocí pyramidových tvarů? Kdo ví, jak na to, ať o tom něco napíše a dá volně na internet :-)

Ikona diskutujiciho Karloon 2014-12-22 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě jestli třeba na jiných planetách byly elity které lidi svrhli a jejich moc padla, kde začali používat ty volné energie a začali přes všechny snahy elit žít jako na povrchu. Nebo jestli existují planety které přes snahy elit dokázaly projít transformací do 5D. Mrzí mě že tady se to nepovedlo tak bych si přál vědět jestli se něco povedlo aspoň jinde.

Ikona diskutujiciho vea 2014-12-22 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o černé kameny, počítá se mezity špatné i noc kaira? V podstatě černá je ale zas úplně černá taky není

Ikona diskutujiciho Maruška 2014-12-22 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak jsem nepochopila, jak to myslíš s tím "zasvěcení vědí". Jak jako "zasvěcení"? Asi nebudu zasvěcená no :D

Ikona diskutujiciho W 2014-12-22 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Schopnost sebeovladani maji jenom roboti.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-22 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Přitom plození a milování je BOŽSKÉ. Je to projev božství v nás, akt stvoření… O tom je celý Vesmír.

Ikona diskutujiciho kristína 2014-12-22 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue. Kedysi som malá nádherné husté vlasy, vlnité, zdravé, pevné… a pritom som sa stravovala tak ako teraz. Jediné, čo som zmenila, je to, že už takmer vôbec nechodím do lesa, zatiaľ čo v čase hustých vlasov som tam bola pomerne často :-(

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-12-22 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak pořád člověk sleduje ty zvířátka, co kolem sebe, tak se musí jen divit. Pes sexuálně obtěžuje kocoura. Asi mu chybí nějaká fenka. A co teprve naše slepice. Asi jim chybí kohout. A tak jedna z nich supluje úlohu kohouta a obšťastňuje všech seset slepic se svém harému. Zajímavý. A pak že homosexualita v přírodě neexistuje.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-22 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: No když psovi stačí polštář, co by nemohly řádit slepice mezi sebou? :D

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-22 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Co to má co dělat s roboty? Lidé jsou schopni ovládat své pudy (nejde jen o sex), to se  nedá popřít, patří to k tomu, že máme víc vyvinutý mozek než zvířata. A také k tomu, jak je organizovaná společnost, a tak pro ochranu jejích členů je nepřípustné např. znásilňování. Nebo sex na veřejnosti, protože můžu počkat až budu v soukromí, a nemusím obtěžovat ostatní. Fakt nepovažuju za ideální stav, kdy by lidi neměli schopnost ovládat se, nevím, co ti na tom vadí.

Ikona diskutujiciho David Kudělka 2014-12-22 17:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Naopak, u nás se to povedlo, jen to ještě ve hmotě není vidět…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-12-22 17:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celibát neni len náboženský výmysel, veď v celibáte žijú aj ľudia ktorí nemajú partnera, buď ich nikto nechce alebo žijú niekde na samote kde nikoho nezoženú, a asexuáli. Celibát neni pre každého, ale dá sa tak žiť, zase by som ten sex nevnucoval, každého vec, a netvrdil že ten kto žije v celibáte neni normálny, len za to že to robia zvieratká, nemusíme sa po nich opičiť, tie posexujú každého na koho narazia a je tam i homosexualita. Ten trojmesačný celibát chcem vyskúšať, som zvedavý či to funguje, že sa muž stane asexuálny. Pre muža je to celkom výhoda, byť oslobodený od sexuality, odpadajú tým starosti so zháňaním (a financovaním) ženskej a tak ďalej. Keby človek netrpel/nebol hnaný potrebou sexu a mohol len vtedy, keď je "vhodná príležitosť", bolo by to ideálne.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-12-22 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Pre kňazov má celibát význam v tom že tým dokazujú že ich viera je silnejšia ako pudy. A sexovať môžu prípadne tajne, veď potom sa pomodlia a Boh im odpustí.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-22 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Jo, mám stejnej názor. Holt dneska to je tak, že ti, kdo vykřikujou, co jsou tomu božství nejblíž, tak jsou od něj nejdál :D

Ikona diskutujiciho moudravrba 2014-12-22 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl by jsem se přiznat, že po dvou měsících celibátu jsem to vzdal a udělal jsem to co jsem musel. Na druhou stranu souhlasim s Luz, že jsou lidé (asexualové), kteří prostě nemají tu sexuální potřebu. Jedna věc je když to člověk zadržuje násilím a druhá věc je, když je u někoho přirozené nemít žádnou sexuální aktivitu.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-22 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-22 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Vlastně i zvířata se umí ovládat… vem si třeba toho psa, když kouká na stůl kde jsou pochoutky a ty mu říkáš že nesmí a on jak drží… to strašné mučivé sebezapření :D A řekněte mu někdo, že je biorobot, to by si klepal na čelo.

Ikona diskutujiciho Mounika 2014-12-22 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, naprosto ti věřím, vše co o tomto téma říkáš je podle mě pravda, ale jedna věc mi nesedí- číslo 69. Je to částečně sexuální číslo, ale numerologický základ tohoto čísla je číslo 6, čemuž nerozumím… Je to snad také výmysl církve?

Ikona diskutujiciho W 2014-12-22 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ano, jsou lidé žijící bez partnera, ale nežijí takto dobrovolně a trpí.

Ikona diskutujiciho Julina 2014-12-22 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 6. Znala jsem takové lidi kteri byli narozeni ve stejny den, rok a vsechno a vůbec v nicem se nepodobali. Ba naopak. Pak ale taky znam lidi kteri meli uplne jine datumy a byli si hodne podobni dokonc ei vzhledove…

Ikona diskutujiciho W 2014-12-22 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ten víc vyvinutý mozek lidstva se zatím moc neprojevuje…. škoda.

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-12-22 22:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Na druhé straně je argument, že když sex, pak bez ochrany a tedy pouze, pokud stojíš o dítě, protože tím se v podstatě neutralizuje jeho účel… Nesouhlasím s tím, protože v tom hledám spíše věci ohledně lásky a vztahu, na druhé straně já zase prakticky neuznávám sex jen za účelem sexu…

Ikona diskutujiciho Luz 2014-12-22 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Vždyť neříkám, že by všichni měli být tak extrémní, aby se tomu vyhýbali úplně. Ale že obecně existují dobré důvody, proč tyhle touhy usměrňovat, a to je taky druh sebeovládání, i když ne tak extrémní jako doživotní celibát. Např. dokud jsem neměla láskyplný vztah, nic nebylo, neboť o náhodné známosti nestojím. I když nějaká tělesná touha byla, ale nestálo mi za to hledat její naplnění bez duševního souznění. I proto to je u lidí složitější, protože partnerství není především kvůli sexu, ale je důležitá i spousta jiných věcí. A setkat se s tím, kdo se k vám hodí, může třeba trvat hodně let.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-22 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co nejzásadnějšího podle tebe přinesl rok 2014 a co nejzásadnějšího asi přinese další rok 2015? (z celosvětového hlediska)

Ikona diskutujiciho Daniela 2014-12-22 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, já jsem tu veverku viděla taky na prvopodstatě a trochu jsem kulila oči a přemýšlela o tom, jestli mu došlo, co s tou kamerou dělá :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-23 00:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Měla jsi vidět, jak se na mě vyjeveně díval, že já, starý čuň, jsem mu musela vysvětlit, že ta veverka tu kameru SKUTEČNĚ NEOKUSUJE! :D … ale dělá něco jiného. Fakt to nepoznal.

Ikona diskutujiciho Fred 2014-12-23 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do Dotazníku:

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: V kamasutře je ke každému číslu nějaká poloha!

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Mám stejné zkušenosti jako vy.

Ikona diskutujiciho Iveta 2014-12-23 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Já myslím, že je to o té myšlence, pokud má třeba moc práce a jsi bez partnera, tak si na sex třeba ani nevzpomeneš. Žiješ v pohodě, netrápí tě to, nemyslíš na to, ale když si říkáš jsem sama (sám), trápí tě to, tak zákonitě myslíš i na sex a když na něj pořád myslíš že ho nemáš a nesmíš… tak je jisté, že to bude horší vydržet nějaký půst…

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Ti psi jsou fakt hloupí, musí každého stále jenom kousat…

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má někdo z vás stroj na čerpání volné energie? (libovolného druhu volné energie)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-12-23 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Asexuáli existujú, sú to tí čo ich nebaví sex. Občas môžu masturbovať aj mať partnera a viesť sexuálny život, ale robia to skôr z povinnosti. A potom sú ešte nedobrovoľný asexuáli ktorý nemajú nikoho na sex a ani nemôžu masturbovať, lebo nemajú kde. 🙂

Ikona diskutujiciho Kač 2014-12-23 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o režiséru Stanley Kubrickovi? Viděla si některý z jeho filmů? 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-12-23 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Ze všeho, co jsem zatím vyzkoušel, tak nejvíce volné energie mi uvolnily kamna, když jsem do nich vložil určité množství volných šišek co se válí v lese ;-)

Ikona diskutujiciho Farah 2014-12-23 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jdu se kousnout :D Milá to veverka a jak je svá. Mimochodem to je účel, že se hlásím k islámu (k základnímu a nepřeháním, mediální mě nezajímá) a chovám se nadále dle sebe, jak cítím- aby jednou také bylo vidět, že nic není jen černé a bílé. A že nejedu podle šablony? Že si někdo myslí, pokud mu povídám o něčem, tak se s tím nutně ztotožňuju a je to tedy můj názor? Nemusí být a nemá tak pořád potřebu být.

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Já jsem vyzkoušel tepelné čerpadlo.

Ikona diskutujiciho esterka 2014-12-23 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:Asexualita je normálna lekárska diagnóza, nie je to nejaké rozhodnutie človeka, to potom nie je asexualita, ale niečo iné. A k tomu, prečo je vlastne v cirkvi celibát. Vychádza to z Ježišovho kázania, kde sú viac cenení muži, ktorí odmietli ženu, zostali panicmi a oddali sa Bohu. Z toho to vychádza, ale epicky to zlyhalo. Namiesto pekného sexu so ženou zneužívajú deti, no čo môže byť väčší hnus?!

Ikona diskutujiciho Michal 2014-12-23 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mně zajímalo, čím by sex na veřejnosti "obtěžoval". Já bych se občas klidně rád podíval 🙂

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 18:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Právě na to čekám – na volně dostupný výrobní návod.

Ikona diskutujiciho W 2014-12-23 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je stroj na speciální elektrolýzu vody, jenž dosahuje účinnosti vysoko nad 100% – to je patrně způsobeno náhodným pohlcováním neutrin, které sice prolétají celou planetou a nic je nepohltí, ale za určitých okolností…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek