117. Dotazník

18.5.2015 v Čtenáři 45

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Je pravda, že jsme se všichni ocitli v jiném roku, i když je všude pořád psané, že jsme v roce 2015?

Patrně máš na mysli skutečnost, že se píše jiné datum, než je ve skutečnosti, protože k historii našich dějin od narození Ježíše ve skutečnosti vůbec neuběhlo 2015 let, ale několik STOLETÍ bylo uměle přidaných. Kompletně celé dějiny, které se učíme jsou zmanipulované. Měla jsem k dispozici i metodu jakou se to počítalo, někde to mám v dokumentech ještě zahrabané… Ale odhadem je tuším něco kolem roku 720 plus minus, muselo by se to ale znova přepočítat.

– Než tady vznikne panika kolem letopočtů: Toto je věc kterou jsem se dozvěděla a považuji ji za možnou. Jak je to doopravdy se stejně nikdo z nás už nedopátrá, takže se tím nijak zvlášť nestresuju (ani vy nestresujte), protože zmanipulování dějin není pro nás nic nového pod sluncem (nebo v to alespoň doufám).

Snad je to odpověď na položenou otázku, ale nejsem si úplně jistá, jestli nebyla myšlena ještě nějak jinak.

2. Pokud můžeš, co se stalo v pátek 20. 3. 2015?

Hm…. 🙂 To je zajímavá otázka. 20.3. 2015 byl pátek, v pátek je všech bláznů svátek. A na Aluška.org v té době dost frčel ten návod ,,Jak správně platit penězi, aby se vracely zpátky„. A teď by mě pro změnu zajímalo, proč mi někdo pokládá takovou otázku?


3. Znáš, nebo slyšela jsi někdy o Marii Brožové ? Kreslí nádherné obrazy pastelkami s přírodní a pohádkovou tématikou.

Znám, i jsem o ní kdysi něco napsala.

4. V jednom svém článku jsi popsala, co se dělo, když se ti podařilo rozbít zrcadlo a jak ti s tím musel někdo pomoci zbavit se následků. Můžeš prozradit, staly se ti někdy jindy i nějaké další průšvihy v téhle oblasti třeba náhodou nebo nevědomostí (teda nemyslím se zrcadlem, spíše v oblasti esoteriky), ze kterého tě musel nějaký člověk vytáhnout zcela nebo ti musel pomoci, protože jsi nebyla toho schopna sama v daný okamžik ?

Zažila jsem celou řadu průšvihů, protože se na mě občas líčí různé pastičky, do kterých se dostávám kvůli druhým lidem. Sama od sebe průšvihy nedělám, ale setkávání se s destruktivními nebo nevědomými lidmi mi vždycky zadělalo na problémy už samo o sobě. A vzhledem k tomu že člověk svoji vlastní cestu nikdy nevidí (jistě ano.. pokud ovšem nezná svůj palmový list, to je taky pravda) určitě jsem využívala i pomoc odjinud. A poučila jsem se. Například byl pro mě dlouho problém si připustit, že se nesmím setkávat s destruktivními lidmi a že je jich tak moc, že je naopak problém najít někoho dostatečně konstruktivního. A člověk vzhledem k tomuto uvědomění musí zůstat ve střehu.

Naštěstí v životě i duchovnu platí, že čím více těžkých překážet člověk překoná, o to víc je příště moudřejší a líp si poradí. Takhle alespoň vím, na co dávat pozor a jaké projevy kdy sledovat, protože některé věci se opakují a dá se jim tím pádem předejít už v zárodku.

5. Už si někdy zažila ASMR? Jaký máš na to názor?

Nevím co to je, vygooglila jsem něco o ,,virtuálních drogách“, tak ani nevím, jestli jsem googlila dobře. To by mi musel někdo vysvětlit.

6. Nevíš, jaký je skutečný důvod, že nám tu jezdí Americké vojenské konvoje?

Do těchto věcí se necpu, ale podle mě je to demonstrace údajné ,,síly“ a preventivní zastrašování už tak ustrašených Čechů. Možná potřebují, abychom byli více poslušní a čuchli si, jak jejich děla smrdí krchovem.

7. Chtěla jsem se zeptat k otázce vlivu jódu na lidský organizmus. Ten ve Vincentce je fajn? Nebo také „chemiš“?

Vincentku jsem nikdy nepila, ale pokud je přímo v prameni obsažen jód a nic se do ní už nepřidává, mělo by to být v pořádku. Tohle je ale spíš otázka na výrobce, ne na mě.

8. Jak se dostat z lucidního snu do astrálního světa? Je na to nějaká technika?

Technika je primitivní. V lucidním snu se rozhodneš probudit a když se to stane, vylezeš rovnou z těla. To je vše… Mnohokrát to popisuji se svých zážitcích z astrálního světa.

9. Jak se daří s odrůstáním? Jak to postupuje?

Postupuje to normálně, tak jak by člověk při odrůstání očekával. Problémy jsou už dávno za mnou a nezbývá než si počkat… Nedávno jsem dávala na přání i fotky, byl to zápisníček v Dubnu – zde

10. Nevadí ti v bílých rohlících sádlo? Víš o tom, z čeho jsou? V pořadu Jídlo s.r.o. to v 03:22 říká pracovník pekárny. https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10002412-pecivo-2-rohliky-a-sumava

Jídlo s.r.o. sleduji pravidelně, kromě dvojdílu z jatek. Sádlo v rohlíku mi nepřipadá jako něco divného… Z čeho myslíš, že se asi pekly dřív? Sádlo bylo nejdostupnější a dělalo se na něm všechno.

11. Jak moc špatné je mléko z krabice?

To můžeme znova využít už zmíněný pořad a kouknout se na díl o mléku: https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10003790-mleko-a-mlecne-vyrobky-2-zpracovani-v-mlekarne

12. Napíšeš niečo o synchronicite (čo ju spôsobuje, deje sa to každému alebo niekto máva tú synchronicitu častejšie a iní zriedka)? Dáš ju do slovníčka?

Synchronicita je zvláštní řetězec a souhra ,,náhod“ a okolností, která nás přivede vždy k něčemu velice zajímavému a dobrému, pokud se tomuto řetězci poddáme a nasloucháme. Tento pojem jsem převzala od Jardy Duška, který ho používá často a podle mě je to super slovo, perfektně vystihující danou skutečnost. – Do slovníčku ji rozhodně doplním, to tam chybělo 🙂 díky

13. Co pro tebe znamenají Velikonoce? Slavíš je nějak?

Když jsem byla úplně malinká, byly pro mě Velikonoce svátek, na který jsem se strašně těšila, že si užijeme hromadu srandy. Náboženský význam mi byl ukradený vždy… Pak mě párkrát surově zmlátili rákoskou, anebo nikdo nepřišel, když jsem byla nachystaná… Takže jsem svůj názor přehodnotila, na Velikonoce jsem se těšit přestala, všechno kolem nich jsem bojkotovala a naopak mizela z domu, aby mě nikdo neotravoval, nebo abych zase nenarazila na nějakého tupce, co si na mě vybije zlost, protože může… Protože jsou přece Velikonoce, že? A o Velikonocích je asi podobné týrání beztrestné?… Taky mě vždycky dorážely historky mé tehdejší nejlepší kamarádky, kterou každý rok její nonstop ožralý otec vytáhl před šestou ráno z postele a ještě rozespalou ji hodil do vany s ledovou vodou, kde ji potom zmlátil prutem a měl z toho obrovskou srandu. – Takhle se likvidují dětské představy o hezkých rodinných velikonocích.

Každý rok mě taky děsně rozčilovalo, že kluci si dotáhnou dvě igelitky plné žrádla, zatímco moje výslužka je rozdaná, zbylo jenom pár posledních méně povedených vajíček… A nepodělí se. Takže kluci žerou ještě dva týdny poté ve velkém čokoládu, zatímco holka z prázdnou miskou a zmalovaným zadkem se na to dívá. – DÍKY MOC TEDA!

Pak se pár let prostě neslavily a vyšumělo to úplně do ztracena, tak jsem mezitím stihla zapomenout na tu bolest z minulosti.

A letos jsem si je oslavila, ale po svém. Nabarvila jsem si vajíčka, koupila jsem si čokoládu a udělala si hezký den, takovou ,,oslavu jara“. A bylo to fajn, budu praktikovat dál a dělala bych to podobně i s rodinou, až bude. A rozhodně bych dost dbala i na to, aby děti bez ohledu na pohlaví dostaly k Velikonocům všeho stejně. Myslím si že Velikonoce můžou mít hromadu podob, můžou být fajn a může to být děs, všechno ale záleží na lidech a na tom co mají v hlavě.

14. Je Bůh (nebo konstruktivní síla, nebo jakkoli to nazveš) jen nějaká „síla“, nebo je to osobní bytost?

Tady je nutno zásadně rozlišovat. Náboženský bůh je konkrétní bytost a je to SATAN. Jemu náboženství slouží a jemu se odevzdává veškerá energie vytěžená z oveček.

Vyší síla / Konstruktivní síla Vesmíru není žádná konkrétní bytost. Je to mechanismus plný energie, ze kterého vše vzniklo a uvnitř kterého všechno funguje podle určitých zákonitostí a principů. Je to pochopitelně životadárný konstruktivní mechanismus, jinak by nemohl stvořit planety a život.

15.V jednom starším článku jsi psala, že někteří křesťanští svatí byli uměle „dosazeni“ a nemají žádné dobré zásluhy, ale někteří byli vážně velcí lidé. Mohla bys napsat, kteří světci jsou podle Tebe vážně „obdivováni“ zaslouženě?

Ježíš, protože byl vidoucí, ale v Bibli je to zneužitá postava, přetvořená do podoby jaká se církvi hodila. Rozhodně vize a schopnosti měl, ale to nebylo dílem ani zásluhou církve, která si ho přivlastňuje jako svého spasitele. Tak jako vždy, Ježíš byl svými schopnostmi a inteligencí na úplně jiném levelu než ostatní masa a vládnoucí elita, která to nerozchodila, našla si na něm něco co by se dalo očernit a tak ho ukřižovali. Byl pro ně nebezpečný a nepohodlný, protože až moc věděl a získával vliv. – Kdo chce psa bít, hůl si najde. Klasika. Dneska se nekřižuje a neupaluje, dneska se pomlouvá, zajíždí autem, rozdávají se bludné kameny, likviduje skálárními zbraněmi na dálku (Michael Jackson)…

Také Hildegarda z Bingenu byla velice nadaná žena s úžasnými schopnostmi.

… Oproti tomu tolik opěvovaná Matka Tereza nemá zásluhy které se jí přičítají a její práce pro církev byla za úplně jiným účelem, než se lidem říká. Znám dokonce jednoho člověka, co se při hesle ,,Matka Tereza“ otřepe a prohlásí, že to byla ,,největší bestie ze všech“. Dávejte si pozor ke komu se modlíte, mnohé z postav nejsou takové jak se vám tvrdí.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-05-18 08:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velikonoce jsou stupidní svátek. Po zadku se má holka hladit, ne mlátit.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-05-18 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.7 – Vincentka obsahuje jód přirozeně. Vyvěrá jako léčivý pramen v Luhačovicích. Léčivých pramenů je lázních Luhačovice několik, s různým složením a pod různými názvy. Vincentka se prodává i v lékárnách. Z osobní zkušenosti doporučuji navštívit Luhačovice aspoň na jeden den a pít minerální vody přímo z pramenů.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já je pila jako dítě, když jsem byla navštívit mámu po chemu. Je tam krásně, kačenky, smradlavá slaná voda a tak, ale moc jsem si to neužila. Každopádně by stálo za pokus se znova vrátit, ochutnat, ale nevzpomínat.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-05-18 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.12 – synchronicita. Je to pojem zavedený ve 20.letech 20.století švýcarským analytickým psychologem Karlem Gustavem Jungem. Tento jev/fenomén si lidé ucvědomovali už daleko dříve. "Synchronicita je smysluplná koincidence určitých událostí vnějšího světa s událostmi psychickými."

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-05-18 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,jsem vděčná za témata,která tu dnes zazněla.Obzvlášť za č.4,14 a 15.Ano,je to opravdu těžké najít dnes konstruktivní lidi.Měla jsem úžasnou kamarádku,se kterou jsem si báječně rozuměla.Jak po stránce duchovní,tak výchovné.Svoje děti vychovávala láskyplným způsobem.Její zvonivý smích,byl jako živá voda a uměla se radovat z maličkostí.Život si vychutnávala plnými doušky.Byly jsme si vzájemnou inspirací.Bohužel se mi odstěhovala daleko,takže se nevidíme.Už je to dva roky a nedaří se mi najít plnohodnotnou náhradu.Bývám unavená z té přemíry destrukce kolem sebe.Lidé jsou jak prázdné nádoby,co jen hledají,kde si něco urvat pro sebe.Příliš lpí na názorech ostatních.Jako by jim "systém"vyrval duši a vzal osobní jiskru.

Ikona diskutujiciho Míra 2015-05-18 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu ASMR: Je to takový zvláštní stav, kdy ti jakoby brní mozek. Je ti v té chvíli strašně příjemně. Spoustě lidem se to už stalo, jen nevěděli o co se jedná. Tento pocit můžete mít když vám kadeřnice stříhá vlasy, nebo když posloucháte něco co vás nadchne… třeba mě se to děje, když koukám na youtube na videa Boba Rosse, který maluje krajinu. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Děkuji, dojalo mě to 🙂

Ikona diskutujiciho Míra 2015-05-18 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Ano, mohlo by být. Bohužel nemám jak bych to zjistil, tak dávám alespoň na svůj dojem, že ten, kdo tam ty videa přidává je důvěryhodný.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-05-18 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, co si myslíš o křišťálových lebkách? Nevíš aspoň přibližně, k čemu sloužily? Já si to nedovedu předslavit, ptotože křištál je konstruktivní kámen a lebka je destruktivní symbol.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-05-18 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nová otázka do Dotazníku: Jak vysvětlíš průběžné výsledky ankety "Jaké jste znamení?" (pod květnovým Zápisníčkem)?

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-05-18 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Když se ti to stane, jak pozoruješ kamaráda, co hraje na housle, jak prsty chytá akordy, smyčec se pohybuje jednou svižně, jindy bolestně pomalu, v dřevu houslí se odráží světlo, tebe obklopuje nádherná hudba… v tom nemůžou být z definice podprahovky. Pak teda pár lidí začalo dělat asmr videa, který začaly být populární. Vím, jak když jsem si o tom kdysi něco hledala, našla jsem jeden článeček, jedno vlákno ve fóru. Pak se to rozběhlo, někdo zkusil nahrát video, to se stalo populární… a jelo se dál.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-05-18 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

20.3. bylo zatmění Slunce, někteří očekávali, že to bude nějak významné z ezoterického hlediska, takže proto nejspíš ten dotaz.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Zatměním jsem se zabývala v transformačním okénku, to se divím, že tazateli uteklo.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-05-18 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo toto: Jak poznat, jestli má smysl něco zkoušet, vytrvat, snažit se dál i přes neúspěchy, anebo jít od toho, protože je nějak dáno, že to pro mě není a nevyjde to? (A co když to, o co se snažím, dosud nevychází, ale jinou možnost prostě nevidím?)

Ikona diskutujiciho Mája 2015-05-18 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda že jste se zmínila o Matce Tereze. Vždycky když jsem jí někde viděla, měla jsem z ní hodně divný pocit. Má zlé oči. Připadala jsem si divná, všichni jí opěvují a mně z ní jde máz po zádech.

Ikona diskutujiciho Linda 2015-05-18 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pre c.7:

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Pravda… taky rybí tuk, nebo výluh z ořechových slupek (kdesi jsem četla návod jak se dělá, ale nemůžu ho teď vydolovat) ale občas se dočtu o jodu i u běžně dostupného ovoce nebo zeleniny, není to s jeho dostupností tak hrozné.

Ikona diskutujiciho Alu 2015-05-18 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Myška 2015-05-18 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíš jak má říkat konstruktivním silám vesmíru zkráceně když je slovo bůh špatné?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Nic nezkracuju, to heslo rezonuje nejlíp vyslovené celé a procítěně.

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-05-18 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: O Matce Tereze jsem četla,že trpěla syndromem vyhoření.Psala o tom ve svých soukromých dopisech,že už ji pomoc bližnímu vůbec netěší…Ale zdroj čtiva už si nepamatuji.

Ikona diskutujiciho :) 2015-05-18 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co si myslis o darování vajíček a spermatu?

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-05-18 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat v čem byla matka Tereza tak špatná? Co přesně činila za zlo?

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-05-18 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si něco o té matce Terezi zjistil. Podporovala diktatorské režimi, spronevěřila milióny peněz na pomoc lidem. Nemocné nechala trpět v těch jejích sanatorích v bolestech a bez podání léků. Věřila, že utrpení je jím prospěšné. Přitom na konci svých let když onemocněla, tak se nechala léčit ve špičkových zdravotních zařízeních. Čili podle těcho zpráv úplný netvor.

Ikona diskutujiciho :) 2015-05-18 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsem zacala vydelavat slusne penize tak se na me lepi samy bezdomovci cim to?:/

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-18 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ano. To je přesně ono. Děkujeme za průzkum internetových zdrojů.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-05-19 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já sem Matku Terezu nikdy neměl rád, mě stačila že ta ….. zavedla povinou školní docházku! Zrůdnost.

Ikona diskutujiciho Michaela 2015-05-19 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dvě otázky… Zaprvé, Alu, máš nějaké rady co s oparem? Prý virus zůstává schován v nervových gangliích a vždy se opakovaně vyraší (potvrzuji, dělá se mi cca dvakrát do roka na nose na stejném místě), dá se ho nějak uplně zbavit aby to zabilo i ten virus přebývající v nervech? A druhá otázka, co bys poradila člověku při rakovině jako podporu při chemoterapii (za předpokladu že člověk na chemo trvá a nechce se léčit alternativně)? Napadlo mě podávat chlorellu, tvaroh s lněným olejem, hodně červené řepy.. Co dál? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Jindra 2015-05-19 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: To sis trošku popletl 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-19 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Ty názvy jsou podobné, ale ta illuminátka co máš na mysli byla Marie Terezie.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-05-19 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Klári 2015-05-19 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  

Ikona diskutujiciho Alue 2015-05-19 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Nás skutečně na ZŠ učili, že ji zavedla Terezie. Ale dějiny jsou komplet manipulace, takže mě to už ani nepřekvapuje :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-05-19 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Fakt? Tak to taky slyším poprvé. Přesně si vybavuji řádek v sešitě dějepisu na ZŠ "Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku a školský systém."

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2015-05-19 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně Velikonoc: jediná přijatelná varianta je pro mě "tak když teda chceš, tak počkej před barákem, já si vemu kýbl ledové vody a rozdáme si to na férovku – když se netrefím a chytíš si mě, tak mi zmaluj zadek, ale na vlastní riziko". Trpné čekání, až někdo odříká básničku a doplácá proutkem, jsem ze svého života vyškrtla v den, kdy mě vytáhli z postele s děsnou kocovinou a zešvihali mě jalovcem.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2015-05-19 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím, že konstruktivní síla vesmíru je určitý princip, který je nějakým způsobem vědomý, ale je to velmi vzdálené tomu, co jsme my zvyklí chápat jako "bytost". Má to tak ještě někdo, nebo je to jen moje soukromá teorie? :-)

Ikona diskutujiciho Klári 2015-05-19 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-05-20 01:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Falošných guru a pravdoláskarov tu už bolo mraky, od Sai Baby a matky Terezy po Václava Havla a Vilka Rozborila. Zrúdy ktoré vedia zmanipulovať ľudí a presvedčiť ich že sú anieli.  Matka Tereza nebola taká svätica ako bola prezentovaná ale aj tak verím, že páchala aj dobro a vykonala viac dobra než väčšina ľudí.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-05-20 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K Matce Tereze řeknu jen tohle: Když jsme byli u její sochy v Chorvatsku (doufám, že to byla ona a s ničím si ji nepletu -.-), bráška o ní řekl, co je to za starého dědka…takže tak :D :D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-05-20 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trošku (hodně) si dělám srandu, nemyslím si o ní nic, neznala jsem ji osobně a těžko říct, čemu věřit. Protože nesmysl může být klidně to, co tady máte vy, a to, co říkají jiní…asi tak.

Ikona diskutujiciho Tara 2015-05-21 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s náměsíčností.

Ikona diskutujiciho Viki 2015-05-22 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat jakou SŠ, SOU či gympl jsi studovala a jak se ti tam líbilo? A jaké byly maturity?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-05-23 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tarja, Anette nebo Floor (koho máš nejradši)?

Ikona diskutujiciho James 2015-05-26 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat na pár věcí. Jak se třeba díváš na monádu (symbol principu Jin a Jang). Nevysvětluje to krásně smysl a nezbytnost zla i dobra? Je potřeba těch zlých, abychom mohli vzhlížet k těm hodným. A nejde aby byli všichni jenom hodní, stejně by byli hodnější a ti méně hodní. Navíc jsou tu duše, které si vybírají tresty za hříchy z minulých životů.

Ikona diskutujiciho myší královna 2015-06-04 02:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ježkovy, to znám! Akorát co cítím vždycky jen lehoučce a dostává se mi to do celého těla, dělává mi to muzika od Sigur Ros

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek