119. Dotazník

9.6.2015 v Čtenáři 61

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chtěla jsem se optat ještě k tématu darování krve. Myslíš, že je nějaký dopad na dárce? Mám dojem, že vždy, když jdu dávat, se mi „těžiště“ přesouvá do jemnějších oblastí bytosti a jsem nějakou dobu lépe schopná vnímat a cítit. Jakoby ta ztracená krev trochu ovlivnila „poměr sil“ uvnitř. Dává to smysl?

Člověk dočasně oslábne a potom je na všechno citlivější, protože mu dá více práce zvládat změny, nebo zátěž. Všechno vnímá silněji. Další dopad je, že v Bruselu v krevní bance mají tvé kompletní a aktualizované údaje, které se dají kdykoliv podle potřeby zneužít. Svoji ampuli tam má každý, kdo někdy dal v nemocnici z jakéhokoliv důvodu krev.

2. Kdybys měla dostačující finanční obnos i pomocnou ruku, chtěla bys si založit rodový statek jak ho popisují knihy Zvonící cedry Ruska?

Ne. Já bych statek nechtěla, protože je to dřina od rána do večera. Můj životní sen je nevelký domeček na samotě u lesa, s nějakým pozemkem, kde by se dala vypěstovat základní nenáročná zelenina a kde bych mohla pást morčátka venku. Jinak můj úkol v životě není péče o zvířata a všechno stihnout taky nemůžu.

3. Chtěla bych se Tě zeptat, jaký je tvůj názor na paleo/primal stravování? Setkala jsi se už s tímto pojmem?

Slyšela a s filosofií tohoto stravování nesouznít. Je to z toho důvodu, že minulost je manipulovaná. Člověk se nevyvíjel z opice, ale opice je z člověka a to co běhalo po zemi v době kamenné nebyli skuteční lidé, takže se podle toho nemůžeme orientovat. S některými prvky částečně souhlasím, například ,,jíst jen když máme hlad“ je dobrá rada, ale je důležitá pravidelnost. Nepravidelná strava v nevhodnou dobu přispívá s obezitě, protože tělo neví kdy dostane znova, tak si předem udělá zásoby.


Jako čerstvý ,,přespůlroční vege“ nemůžu souhlasit ani s pojídáním masa.

Pojídání masa považuji za starý zvyk, starý nepotřebný program, staromodní zvyklost, která v dnešní době není potřebná, ale hlavně je vysoce nevhodná. Jsme přemnožení, nemůžeme jíst tolik masa, planeta nás neuživí. Už takhle se maso všelijak manipuluje, urychluje a šidí.

Kdyby všichni lidé na celé planetě žili pár měsíců stejně jako průměrný ,,civilizovaný člověk“, tak jsme vyřízení. Celá planeta bude jedna velká vyžraná skládka. – Mírnit se je nutné. Šetřit planetu je nutné. Žít ekologicky… A šetřit zvířata, to je důležité pro nadcházející dobu, převzít za sebe zodpovědnost. Nepotřebujeme jíst maso v době, kdy máme všech potravin hojnost a kdy máme i dovoz. Maso nechte chudým lidem a domorodcům, co kromě brambor nebo trošky zrní nic jiného dosažitelného nemají.

4. Existují řečtí Bohové jako Zeus Afrodita apd.?

Existují elementární bytosti nebo andělé ochraňující určité principy. Je tedy možné, že pradávná božstva jakýchkoliv kultur jsou ve skutečnosti personifikované přírodní síly a její bytosti, nebo Konstruktivní síla Vesmíru.

5. Jak vypadá tvoje celková péče o vlasy?

To se mění různě podle potřeby a toho, co zrovna řeším. Aktuálně vlasy nechávám jakoby ,,odpočinout“, takže toho na ně moc nepatlám. Myju kupovaným biologickým šamponem, kondicionér dávám vždy. Hlavu se snažím umývat až tehdy, kdy je fakt dost mastná, protože čím častěji se vlasy odmašťují, tím víc se na hlavě produkuje maz. Takže když si to můžu dovolit a nikam zrovna nejdu, odkládám to. Přirozené vlasové oleje jsou ochrana vlasů, takže prodlužováním mycího intervalu člověk ušetří prostředky, sebe i vlasy, které jsou pak zdravější a méně se mastí. Naučila jsem se dělat účesy, co jsou nositelné a koukatelné i na mastňáka, ale samozřejmě jenom do určité míry. Zatím se mi podařilo prodloužit mycí interval na cca 4 dny, kdy jsou vlasy pořád pěkné a učesatelné do nějaké podoby. Ale ono se stačí začít v nich hrabat, drbat, masírovat a jsou mastné hned. Každopádně kdysi jsem se musela umývat každý druhý den, protože jinak se na to nedalo koukat. Svoje udělají i nevhodné šampony, mám dojem že když je v tom chemka, vlasy se víc mastí, jakoby se z porů snažily dostat tu chemii ven a ochránit se.

Jednou za měsíc jsem dávala hennu Cassii, s tím jsem teď dělala pár měsíců pauzu, abych viděla co se stane, ale teď na ni zase najíždím. Olejové zábaly taky teď moc nedělám, co jsem obalila vlasy do henny jsem necítila tu potřebu, ale určitě je to moc dobré při zátěži. Namazat vlasy pořádně olivovým olejem, když jste u moře, nebo ve chlorované vodě. – Nepoškodí se. Teď v létě s těmi zábaly začnu, sluníčko/chlor vysušuje stejně jako mráz.

Koupila jsem nedávno kvalitní dřevěný kartáč na vlasy německé výroby. Údajně tolik nepoškozuje a neelektrizuje vlasy a dřevo do sebe údajně natahuje vlasové oleje, které potom při česání zpátky vlasům může dodávat po celé jejich délce, tím je pomáhá chránit a lépe vyživit. Údajně je maz, co se člověku dělá sám na hlavě, ta nejlepší ochrana vlasů. Nic jiného lepšího prý neexistuje. Ale když je jenom u hlavy a člověk má vlasy do pasu, tak to je celkem problém, že 😛 Proto se vlasy mažou jinými oleji, hlavně délky a konce jsou potřeba.

Taková teorie se mi líbí, tak to zkouším. Údajně by po česání dřevem měly vlasy zesílit a dobře růst. Uvidím. Ale vyplatí se fakt investovat, levné dřevo jenom kudlí a nic nerozčeše.

Vzhledem k tomu že pořád odrůstám, spíš sleduju konce a číhám, kdy můžu zase kousek odstřihnout. Ještě pořád jsem nedala dolů všechny zničené části, to ještě minimálně rok-dva bude, podle toho kam až si toufnu střihnout… Mohla bych si fiknout mikádo a odrůstání by bylo prakticky hotovo, ale to by mě trefil šlak.

6. Máš nějaký vyzkoušený recept na domácí šampon? Mně se zatím nikdy nepovedl. Chci přestat zatěžovat vlasy chemií, občas je opláchnu odvarem z kopřivy, ale to nenahradí umytí šamponem.

Dělám domácí šampon, ale jelikož není vhodný na moje vlasy, dělám ho pro někoho jiného, pro koho naopak vhodný je. Mohla bych udělat článek a nejlepší receptury společně s tipy, ale byl by to šampon určený na krátké vlasy. Na dlouhé vlasy to není, ty moje se po smytí slepily do tří cancourů a zbytek byl helma… Ale krátké vlasy naopak po takovém šamponu pookřejí a prý se pak dobře češou i tvarují… Takže je to vlastně ,,šampon pro chlapy.“ Když se dobře udělá, vlasy se posílí, méně řídnou, dobře rostou a dají se i mírně barevně natónovat.

Dají se koupit nechemické šampony, zkus trochu zahledat, nebo koukni ke mně do RECENZÍ. Případně zkus metodu No Poo, na serveru dlouhevlasy.cz k tomu najdeš všechny podrobnosti.

7. Ahoj, chtěla bych se zeptat k tomuto článku: Jak se je to se svobodnou volbou rozhodnutí a předurčením osudu? jestli je žádoucí snažit se radikálně změnit svůj osud (když je člověk se svým plánem nešťastný)?

Jak se velmi hezky a trefně vysvětluje už v samotném článku: To jaký jsi, jak myslíš, jak se rozhoduješ určuje tvůj osud. Pokud s ním nejsi spokojený, můžeš ho zkoušet měnit, ale většině lidí se to nepodaří, protože když chceš radikálně změnit svůj osud, musíš radikálně ZMĚNIT SÁM SEBE k obrazu toho nového osudu, aby na tobě rezonoval, což většinou nejde, povaha člověka je daná a dá se měnit jen to určité podoby, výrazněji jen při extrémních situacích. Kolej tvého osudu je volitelná na 5% doleva, 5% doprava, ale kdybys chtěl 50%, už musíš z 50% změnit sám sebe a to jak myslíš, jak se rozhoduješ. – Rozumíš, jak moc těžký úkol to je, kompletně změnit svůj osud?

Co je to ,,žádoucí“? – Je to tvůj život, tvoje volba, tvoje věc, tvoje rozhodnutí, tvoje zodpovědnost. Nikoho jiného. Ale prvně musíš vědět co děláš a jak na to půjdeš.

8. Slyšela jsi někdy o pobytech ve tmě? Myslíš, že může být prospěšné to absolvovat nebo znáš někoho, kdo pobyt absolvoval?

Nevím, jestli někoho takového znám, nemusel se mi o tom zmínit. Každopádně jsem o tom četla, slyšela, viděla filmy… A moc bych to chtěla někdy zkusit. Určitě to musí být hodně zajímavá zkušenost. – Teď si vzpomínám, jeden týden v temné jeskyni strávil pověstný Chosé, ale nevím jestli to mělo přesně ty podmínky, jako pobyty co děláme v Česku.

9. Máš nějakou představu o tom, kolik je na světě lidí, kteří jsou úplní materialisti bez zájmu o duchovno, dále lidí, kteří se zajímají o duchovno ale nechali se chytit do pasti různých esoterických učení, a kolik lidí je opravdu čistých a na správné duchovní cestě?

Asi je jasné, že největší je skupina první, menší je ta druhá a ohrožený druh je ta třetí. Na procenta to ale asi nepřepočítám. Taky by mě zajímalo, co to je ,,skutečně čistý“? – Existuje v tak zvráceném světě jako je tento něco jako ,,absolutní čistota“? Jsem přesvědčena o tom, že ne. To jsou leda andělé, ne omylní lidé.

10. Má bisexualita stejný důvod vzniku, jako homosexualita?

Většinou ano.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-06-09 06:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně se podařilo prodloužit interval umývání hlavy jednou za měsíc a konečně mám zdravé vlasy. Jakmile to člověk poprvé vydrží, vlasy se přestanou úplně mastit, padat, zesílí a obnoví se jejich přirozená struktura.

Ikona diskutujiciho terenc 2015-06-09 06:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otázka 10. a jaký je ten důvod?

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-09 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se vším souhlasím, hlavně s tou krví. Zvlášť když člověk daruje plazmu, je pak oslabený ještě víc. Většinou když jdeš darovat plazmu, dají ti zdarma i nějaké speciální nápoje. To o něčem svědčí. Pro tělo to není dobré, s každou krevní ztrátou se pak musí vyrovnat, člověk po odběru se pak celkově cítí i takový lehčí, jakoby míň vážil (to jsem slyšela od těch, co darovat byli). Nicméně je na tom velmi hezké a ušlechtilé, že tak člověk pomůže jiným lidem, hodně lidem cizí krev zachraňuje životy. Také dřív, u některých typů nemocí se pouštělo žilou a v některých případech to opravdu pomohlo (např při epilepsii), protože se snížil tlak a tím došlo i ke snížení intenzity záchvatů. Doteď se to někde na světě dělává.

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-09 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohové typu Zeus atd. mohli klidně existovat.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-06-09 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 9 – nevěřím, že největší část lidí jsou materialisti, určitě ne celkově ve světě. Možná snad jen v Evropě, ale i tak těžko soudit (že se navenek nehlásí k nějakému hnutí, neznamená, že vůbec nepřemýšlí o vyšším smyslu apod.)

Ikona diskutujiciho Alek 2015-06-09 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, velmi se zajímám o historii a když ve tvých příspěvcích nebo u tm. naleznu zmínku o tom že historie je zmanipulovaná, že část nebyla atd… tak by mě velmi zajímalo jak to opravdu bylo. Dají se někde sehnat pravdivé informace (kniha, spis, web, přednáška, cokoliv) o historii a historických osobnestech (třeba jak jsi minule zmínila tu matku terezu, kdo byli Slavníkovci a Přemyslovci, proč nejdřív vymřeli Slavníkovci, proč byli zavražděni Přemyslovci, byli vůbec???)??  Děkuji moc za jakékoliv nasměrování a odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-09 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To už jsme rozebírali milionkrát, ráda bych se tomuto tématu už vyhla.

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-09 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Přemyslovci byli, ale jak to bylo ve skutečnosti. To už si musíš poskládat sám.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-09 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Přemyslovci nebyli vyvražděni, tak skončil jen ten poslední, který byl bohužel jediným mužským potomkem rodu.

Ikona diskutujiciho Alek 2015-06-09 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Díky

Ikona diskutujiciho Pety 2015-06-09 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jako je frekvence 432 Hz zdravou verzí pro 440 Hz, která frekvence je pro překonvertování do 528 Hz? Vím, že ta frekvence taky má výborný vliv na člověka, ale kterou frekvenci mám na ni přeladit? Nebo je to jen "další verze" pro 440 Hz a já si musím vybrat, jestli poslouchat 432 Hz, nebo 528?

Ikona diskutujiciho Dominika 2015-06-09 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím mastěním vlasů souhlasím!! Můj interval mytí je jednou za 7 až 9 dní a moje vlasy vypadají krásně a nikdo by to neřekl 🙂 Začalo to tak, že jsem si je nemyla  z lenosti, poté jsem si začala dělat účesy ze 40. let, na které je třeba mít několik dní nemytou hlavu. No každopádně mám dvouletý odrost (mám podobnou barvu vlasů jako ty) a jak vlasy myji málo, tak jsou opravdu moc pěkné 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-06-09 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nepřipadá mi to jako nepříjemný pocit. Člověk se zklidní, více cítí, má nárok na den volna, takže si i oficiálně může hodit nohy na stůl a relaxovat, může beztrestně mlsat a ještě z toho má dobrej pocit. Navíc testujou krevní obraz, tlak a tak dál, takže se případné problémy snadněji podchytní. Nakonec, pořád nechápu 1) proč by někoho zajímaly informace o mě 2) k čemu by mu to bylo 3) jak by mě to mohlo jakkoli poškodit. I kdyby, tak ať si to ví, když je to baví, k ničemu jim to nebude.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-09 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Teď třeba podle svého mínění pro ně zajímavá nejsi, to ale neznamená, že za 5, 10, 20 let to bude stejně. Nikdy nevíš, kam se dostaneš.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-09 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: A Hitler ten první byl tedy původně dobrý? Sylšel jsem že válku nikdy nechtěl, ale fgakt už nevím, těch protichudných teoriíí je tolik a nevím co si mám poskládat.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-06-09 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi bodu 7. Naprosto hezky, moc hezky, a podle mě naprosto přesně.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-06-09 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nad 3000 lidí to není nebezpečné, ale velmi nebezpečné, pokud je to přístup denně.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-06-09 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Moc se omlouvám, nedopsal jsem to celé. To není jednom o počtu, ale o tom co píšeš. Ty podle, Mojí holky, jsi nekonfliktní, intelektuálně a eticky velice dobře učleněná, tedy nezmanipulovatelná blbostma, a jenom potencionálně nebezpečná. I když budeš mít 10000. Snad ti hrozí "zesměšňovací kampaně", "reklama proti tobě", "diskuzní Trollové", ale nepíšeš nic za co by zabíjeli na dálku. Podle Ní.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-09 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem tady taky včera v noci psal jakousi slátaninu o uprchlících pro změnu pod práškama na spaní :DDDDD zajímalo by mě co jsem to stvořil, už si to moc nepamatuju :D Promiň Aluško.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-09 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Katalyn 2015-06-09 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, není to s tou krví trochu zbytečná obava? Kdyby elity chtěly, stačí jim sebrat tvůj vlas, který ti vypadne na ulici a naklonovat si tě z něj :p

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-09 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Veškeré informace o dárcích se MUSEJÍ uchovávat a o všem se musí vést záznamy. Nejen čí ta krev je, ale i komu je podávána, kdo s tou krví přesně manipuloval a kdo s ní přišel do styku, kdo ty krve křížil (dárceXpříjemce)… Každá krev se musí křížit, i když jde o stejnou krevní skupinu, i přesto může nastat v organismu pacienta negativní reakce. Je to jednak k tomu, aby šlo všechno dohledat zpětně, pokud by se stal nějaký problém, a jednak určitě i k mnoha dalším účelům. To je asi tak jako by jsi se zeptala k čemu je Američanům, že se nám speciálními satelity dívají do oken a fotí si nás… Kdo ví k čemu to potřebují. A nejspíš jim to asi k něčemu bude, jinak by ty informace neschraňovali…

Ikona diskutujiciho Vénya Lunová 2015-06-09 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Aeonsun 2015-06-09 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ty jsi něco, jako já, i když asi fajnější, pro Ni. Ale, taky, jsi přiznal, že taky, u nádherných holek. Blbneš.

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-06-09 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Myslím, že je to přestřelené. Ano, kamarád spřízněný s belgickou královskou rodinou (pořadí na trůn prý asi 150., takže tak horký to není, ale dostává super pozvánky na "párty" na ambasádě) by se možná eventuelně mohl obávat. Možná by mohl mít obavu i další kamarád, nadějný biochemik – ten člověk má proti mě tak dvojnásobné IQ -  nakonec ještě tak možná i můj přítel, výborný programátor, už po něm firmy jdou a nabízejí mu práci, ani není ze školy :D Ale já, co plánuju "kariéru" ženy od dětí? V ideálním případě i pěstounky? Nehledě na to, že raději budu žít život po svém podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, než abych se stále strachovala, co vyvádí jacísi "oni".

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-09 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Přesně naopak. Mozek a jeho vědomosti přece nezkopíruješ, ale data z morfických polí ano. Na každé pole se umíš napojit, když víš jak. Právě proto je to možné. Bez morfických polí ani náhodou.

Ikona diskutujiciho Ivet 2015-06-10 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, já jsem se už naučila číst mezi řádky, brát věci které se doslechnu s nadhledem a nevěřit všemu co se nám řekne, sama si analyzovat poznané a přemýšlet a to i díky tobě. Ale začíná mi připadat, že jsi čím dál víc paranoidní. Abys jednoho dne se nebála vystrčit nos ze dvěří, aby ti ho někdo neukousl :-) Neber to zle, ale čím dál tím víc mi přijde, že za vším hledáš něco zlého viz teď to braní krve, že tě hned bude někdo sledovat a klonovat a pod… Je přece důležité žít i s trochou důvěry a nevidět celý svět jen jako nepřátele.

Ikona diskutujiciho Ajl 2015-06-10 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co bys dělala, kdyby jsi měla nějaký vážný úraz a potřebovala jsi krevní trnsfuzi?

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-06-10 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ty bláho, to je super! Já myju vlasy jednou za 3 dny – teda snažím se vydržet do toho 3. dne, ale bývá to kritické… Jednou za měsíc! Páni, asi mám novou metu:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-10 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: To s tou krví vím už celou řadu let, to že jsem to napsala na web až teď je jiná věc. Představa čtenáře, že co vím sem hned vyzvoním, je v zásadě mylná.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-10 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: V tom případě nemusí nikdo nic kopírovat, ale může si to rovnou sám "stáhnout". Krom toho nahoře si výslovně napsala "bude mít nahrané moje vědomosti" – pokud ale jsou vědomosti v těch polích, a ne ve tvé hlavě, tak co by z tebe pak kopírovali, když to o co by jim hypoteticky šlo, nemáš v hlavě ty, nýbrž je to zapsané jinde a ty si to vždy stahuješ?

Ikona diskutujiciho silvi 2015-06-10 13:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

takže keby prišla nejaká udalosť do života ktorá zmení myslenie človeka o takých 70%, úplne sa mu prevráti život…znamená to zmenu osudu alebo to už bolo v osude napísané?

Ikona diskutujiciho silvi 2015-06-10 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

asi to je veľmi diskutabilé…no ja si myslím že je možné všetko aj zmeniť ten osud…

Ikona diskutujiciho Tara 2015-06-10 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm klonům – zajímalo by mě, kde to je.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-10 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Z krve se dá nakopírovat fyzický klon. O tom byla řeč. Na morfické pole se dá napojit kdokoliv, ale jak už jsem řekla, musí se vědět jak. A ti co klony vyrábí to vědí, takže umí vyrobit přesnou kopii, ale nemá to duši a nemá to stejnou energii.

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-10 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: A já jenom chci pochopit tvůj pohled na věc a diskutovat. Co je na tom tak složitého k pochopení 😉 ? Já se tě zase výslovně zeptala na tohle a jsem ráda, že si odpověděla, ale nemusíš se tak podivovat a hned se bránit diskuzi (protože když napíšeš "ani se o tom bavit nebudeme" tak tím dialog celkem razantně uzavíráš). Je zvláštní, že nejprve píšeš o kopírování "celé osoby" a pak v posledním komentáři už nejde jen o zkopírování, ale i o jinou technologii, o které si předtím ale nenapsala ani ň, tedy jsem to ani nemohla pochopit správně, když jsem neměla celou informaci.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-10 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Wau tak to je teda síla, překvapila si mě že víš až tolik. Kéž bych taky jednou mohl mít ty přísně tajné informace co máš Ty.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-10 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Dle mé dedukce to nebude nikde kde je MHD, proto Aluška psala že kolem toho jezdíme autem. Čti mezi řádky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-10 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: No ano, o zkopírování osoby – těla.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-06-10 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Já jsem to pochopil.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-10 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Nechci se tady vměšovat do něčeho, co se mě netýká, ale nemůžu si to odpustit. Já bych se zase mohla zeptat asi takto: Co je tak složité k pochopení na tom, že o tom Alue diskutovat nechce? Myslím si, že každý svobodný člověk má právo rozhodnout se, kdy o něčem diskutovat chce a kdy ne, kor na svých vlastních stránkách…

Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-10 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Morwen 2015-06-10 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: A už slibuju, že do toho nebudu dál rýpat, neber to zle, fakt to měl být pokus o nevinnou diskuzi 🙂

Ikona diskutujiciho iriska 2015-06-10 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K diskusím o transfuzích a klonech, jsem v šoku a to fakt hodně. Věděla jsem, že je to zlé a jsme klamáni, ale až tak? A kolik toho ještě nevíme? Jsem asi naivní, ale jak je možné, že lidi, co se podílejí na takových zvěrstvech jsou toho schopni? Copak necítí ani v koutku duše trochu soucitu? Páni, jak je toto možný, kde to jako žijeme??? Omlouvám se za citový výlev ale… nemám slov.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-10 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Však v pohodě, ptát se mě můžete na co chcete… já na co chci odpovím.

Ikona diskutujiciho vedenim... 2015-06-12 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…ke svobode

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-06-13 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: musíš přejít přes tu hranici mastnoty a vydržet. Vlasová pokožka pak najede na svůj vlastní systém a obnoví se její vlastní schopnosti. To se pak promítne do kvality vlasů. Používám šampon Alverde.

Ikona diskutujiciho Marťa 2015-06-13 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ty víš o takových šílenostech a zmíníš to jen tak mezi řečí v diskuzi? Nejdříve že byli dva Hitlerové a později že všichni jezdíme kolem továren na klony? Jako nezlob se na mě, ale to jsou docela závratné myšlenky ne? :D

Ikona diskutujiciho dajalinka 2015-06-14 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

Ikona diskutujiciho dajalinka 2015-06-14 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš jak se napojit na morfologické pole vědomě?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek