120. Dotazník

18.6.2015 v Čtenáři 52

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Chtěl bych se tě zeptat. Kdyby jsi měla dítě a stát ti nařídil ho třeba nechat očipovat, nebo očkovat pod hrozbou pokuty 50 tisíc Kč, když to neuděláš, tak co by jsi udělala? (PS: Pro ty co neví. Už teď je očkovaní děti povinné pod hrozbou pokuty 10 tisíc Kč pro ty co své děti nenechají očkovat).

Pokud by to situaci vyřešilo a stát by mi pak dal pokoj, zaplatila bych pokutu. Čip by se dal řešit snadněji: nechat čip píchnout a doma ho odstřelit, zlikvidovat. Zařízení na to jsou.

Očkování likvidovat v těle už je horší. Nebo bych dítěti zařídila jiné občanství. Ještě zbývá taky emigrace.

Sama jsem zvědavá jak tohle budu řešit, ale tak jako tak mi stát může vlézt na záda v každém případě.

2. Jsi ranní ptáče, nebo si ráda pospíš?

To záleží na okolnostech a podle toho kdy jdu spát. Pohybuju se v různých obdobích. Někdy vstávám v sedm, někdy v devět. Obecně by se ale dalo říct, že jsem typ dlouhého spáče. Abych byla dobře vyspaná, měla sílu, nepotřebovala odpoledne šlofíka a nebyla večer protivná, potřebuju spát 8 hodin. Po devíti hodinách jsem úplný Milius. Méně než 7 hodin už se na mě podepíše únavou, nízkým výkonem a nenáladou.


3. Máš předsudky vůči nějaké lidské rase, nebo národu a naopak je pro tebe nějaká rasa z tvého pohledu dokonalá, nebo sympatická?

Diskuzím na toto téma se veřejně vyhýbám a vyhýbat dále budu, protože jsou proti zákonům České republiky, ve které se mi sice bůhvíjak moc nelíbí, ale emigrovat zatím neplánuji. Svobodu slova nemáme, nikdy jsme ji neměli a upřímně se divím, že mi takovou otázku někdo vůbec dává do dotazníku.

4. Můžeš říct něco víc o tvém osudu, který ti byl vyčten z palmových listů (profese, sláva, přátelství, cestování, životní poslání atd.)?

Já už se pěkně dlouho chystám na nějaký pořádnější článek, ale na web napíšu spíš to, co už stejně víceméně sami vesměs víte. Jestli i něco navíc, to nevím. Jednak nechci nic zakřiknout, navíc jsou tam tak velké a silné věci, že si myslím že byste tomu nevěřili. I já sama chvilkami trochu pochybuju o tom, že něco takového fakt v budoucnu dám/budu mít/ umět/dělat.

Zatřetí nechci aby to vypadalo, že si tahám triko a machruju. Už takhle mě spousta lidí nesnáší i za to, když konstatuju jenom základní fakta o sobě a své práci (očividná, ověřitelná). Nechtějí věřit, nebo závidí. Ukázat jim navíc ještě palmáč, tak jim asi rovnou už prdne cévka… Začtvrté si potrpím na soukromí (i když to tak možná na první pohled nevypadá) a dvacetkrát něco převaluju v hlavě, než se rozhodnu to pustit ven. Protože to je na internetu nevratný krok, z toho už se nic nevymaže.

Ale věřím, snažím se věřit i těm největším zázrakům co jsou tam vepsané, protože dobrými myšlenkami si přece programuji budoucnost… Nicméně veřejně bych ráda shrnula hlavně fakta, co jak sedlo, co se vyplnilo, jaké byly moje dojmy a jak moc mi to vlastně pomohlo.. To je nejdůležitější, důležitější než honit senzace. Článek odkládám taky proto, že pořád čekám co ještě dalšího se splní, a zatím nestíhám čučet, protože se fakt plní.

5. Teď vyšla zpráva, že v Dánsku se bude platit jenom bezhotovostně, tj. jenom kreditní kartou a fyzické peníze se v Dánsku nebudou používat. Co si o tom myslíš?

Myslet si o tom můžu co chci, ale hlavně nám jde o to, že to ti šmejdi chtějí udělat i u nás a v celé EU!

6. Věříš na čtení z ruky? Nakolik je to směrodatné? Pokud má někdo čáru života velmi krátkou, je pravděpodobné, že bude mít opravdu krátký život nebo je to hloupost? Máš s tím nějaké zkušenosti?

Já se se čtením z ruky nikdy nedostala moc daleko, ale obecně to považuju za metodu podobně zrádnou jako je irisdiagnostika. To znamená že funguje, ale když to člověk fakt dobře umí a ví přesně co a jak. Kdežto laik se velmi snadno splete… a spíš se fakt splete, než aby vyčetl něco dobře. 😀

Já mám třeba čáru života extra dlouhou a podle palmáče ten život fakt bude dlouhý, takže tady základní shoda je. Ale jsem laik, nemůžu z toho vyvodit nějaký závěr. To bychom měli spíš na ulici odchytit nějakou šikovnou cigaňu, aby nám to vysvětlila. Mezi nimi údajně pár dobrých vykladaček dodnes je 🙂

7. Mohla bys prosím říct svůj názor na ženy, co nemohou otěhotnět? Případně na potraty, kdy žena o děťátko přijde? Existuje nějaké obecnější vysvětlení, proč se tohle hlavně v posledních letech často stává nebo je to čistě individuální, tzn.každý člověk, jiný důvod?

Neschopnost otěhotnět je v 95% případů zdravotní problém. Chemtrails, léky, těžké kovy, konzumace GMO, nákazy viry, bakteriemi, plísně, toxoplasmoza, nemoc z ozáření: mobil, Wifina, nemoc štítné žlázy… a toto lze léčit, člověk s tím akorát nesmí k doktorům, kteří ho naopak ještě víc zdrbou. Žijeme v době, kdy je plodnost lidí cíleně likvidovaná. Ještě bychom si mohli připomenout hormony ve vodě a v mase a pesticidy v zelenině.

A jak řekla Lilia v TOMTO videu které doporučuji, většina těhotenství končí už v ranném stádiu potratem, o kterém se ani neví. Pozdější fáze jsou opět dané z 95% zdravotním problémem, a ty možnosti už jsem vyjmenovala. Když tělo není dost zdravé a nemá dost síly, tak dítě pustí. Zbývajících 5% jsou psychické a duševní příčiny.

To by byla fakta. Jaký mám na to názor, těžko říct. Taky si kladu otázku, jestli je nebo není dobře, že nás elity cíleně likvidují. Přemnožení opravdu jsme a blbneme pořád víc… ale kdybychom hlavně my konzumenti uměli žít úsporně a nejedli maso, tak s přemnožením problémy nemáme a nikdo se nemusí ve velkém otravovat takovými jedy.

8. Mě by zajímalo jaký je tvůj náhled na rakovinu z psychosomatického hlediska. Já se hodně zajímám o psychické, duševní příčiny vzniku nemocí a pozoruji, že v poslední době neustále přibývá počet lidí s rakovinou, v mém okolí už několikátý případ. Hlavně rakovina prsu u žen. Proč myslíš, že je v současné době takový nárůst, když pomineme vnější okolnosti, ale zaměříme se spíš na kolektivní psychiku?

Rakovina nemá nic společného s kolektivní psychikou. Je to záležitost maximálně osobní, je to silný vnitřní konflikt. Rakovina prsu je konflikt mezi matkou a dcerou. Ve spojení se stresovým jedovatým prostředím, které rakovinu dál podporuje, vzniká onemocnění. Co typ rakoviny, to jiný druh duševního konfliktu.

Ještě nutno podotknout, že rakovina nevzniká rychle, vzniká velice pomaličku, třeba 10-15 let. Je to poslední výkřik organismu, který je vyčerpaný stresem, mindrákem, hádkami, konflikty.

Ale jinak jsou i potraviny a přídatné látky, které hodně napomáhají spustit rakovinu. (Chemická Éčka, aspartam a hlavně GMO.) Osobně jsem ale nepotkala jediného člověka, co by to měl vyloženě jen z potravy, nebo toxického okolí. Vždy hrál hlavní příčinu konflikt na osobní rovině. Počítá se mezi to i když člověk válčí jenom sám se sebou.

9. Slyšela jsi někdy o aura somě, barevných lahvičkách?

Vím zhruba o co jde, ale zkušenost s tím nemám.

10. Je lepšie KS alebo MMS?

Rozdíl je účinek a cena. Koloidní stříbro funguje o dost lépe. Pokud je kvalitní, koncentrované (několik set ppm) tak je to jednoznačné, protože koluje v těle až týden, než se všechny částice setkají s patogeny. Problém je jeho nedostupnost a vysoká cena. (X tisíc)

Ty vodičky 10ppm apod. které se prodávají, prakticky nemá smysl vnitřně užívat, je to strašně slabé, to už je víc léčivá i becherovka.

Pokud člověk nemá žádný speciální nebo podpultový zdroj na stříbro, zbývá mu jenom MMS, které je naopak snadno dostupné, extrémě levné a má účinky, když se správně a přiměřeně užívá.

11. Je možné se nějak zbavit alergie? Mám 4 roky morče, ale teď se mi najednou objevila alergie projevující se kopřivkou. Nevíš, jestli se dá alergie zbavit nebo aspoň potlačit příznaky, abych si morče mohla nechat? Samozřejmě ji nikomu nechci darovat nebo tak, ale na druhou stranu jsou ty projevy alergie strašně nepříjemné.

Alergie je zamoření organismu parazity (často získané i ze zvířat, proto když máš doma zvíře, musíš se o to víc a o to pravidelněji čistit a starat o své zdraví), také je to silné oslabení jater. Takže je nutné dát se na detoxikaci a také si vyčistit játra.

Dopředu ale upozorňuji, že tohle je úkol – sice velmi důležitý – ale může trvat roky, než se to zlepší, nebo spraví, protože alergie je hodně komplexní problém, který dlouho vzniká a dlouho se řeší. Léčitelná je, ale většinou složitě. Než se vyléčíš, morčátko už dokonce nemusí být na světě, může to trvat rok, ale i dva, tři, čtyři… Rychlé řešení bohužel neexistuje, ale pokud by ti zjistili hodně parazitů, mohly by se příznaky trochu zmírnit po vhodném odčervení. Tebe i morčete. Dál už je nutné to konzultovat u detoxikačního praktika.

12. Chtěla bych se zeptat, co si myslíš o křišťálových lebkách? Nevíš aspoň přibližně, k čemu sloužily? Já si to nedovedu představit, ptotože křištál je konstruktivní kámen a lebka je destruktivní symbol.

O křišťálových lebkách ,,něco“ vím, ale nepovažuji za vhodné to psát veřejně na internet. Co ale podotknout můžu je, že ty pravé jsou velmi zvláštní a velmi konstruktivní (i když je to lebka). Padělků je hodně, ale kdo ví jak fungují ty pravé, poznají padělek okamžitě. Pravé lebky mají absolutně nenapodobitelné a nevídané vlastnosti.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-06-18 04:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Léčím celkem úspěšně ženy z neplodnosti a je to přesně naopak: 95% je psychika.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jaká je tvá profese?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-06-18 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak bys reagovala, kdyby ti chtěl papež požehnat?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: … ten byl dobrej :D :D

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-18 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K první otázce. Pozor, s těmi čipy to nebude tak jednoduché, protože když někdo nebude mít čip, tak si třeba nebude moci vůbec nic koupit, nebo se třeba nedostane do různých budov. Když takovou osobu uvidí policajtia to uvidí, protože se jim nebudou objevovat osobní údaje o ní, tak ji chytí.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To by mě zajímalo, kdo by v něčem takovém chtěl žít. Já určitě ne.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-06-18 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: :D tak to je boží otázka, chacha. Vidím to úplně živě.

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-18 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Mi se nelíbí ani to, v čem musím žít nyní.

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2015-06-18 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: (Tak se mi povedl! :DD )

Ikona diskutujiciho Jarek VanEk 2015-06-18 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z vlastní zkušenosti bych chtěl doporučit hloubkovou detoxikaci, tedy i odčervení po vyšetření detoxikačním poradcem. Absolvoval jsem to před 2 týdny a našli jsme pěknou zoologickou zahradu i mezi viry. Velmi pěkné vysvětlení najdete, když do vyhledávače na You Tube dáte Hana Bláhová. Některé její názory se mohou zdát nadnesené, ale hodně to funguje. Detoxikaci doporučuji před očkováním,  není li vyhnutí, proti alergiím i k posílení organismu před otěhotněním.

Ikona diskutujiciho žena 2015-06-18 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alergie není zamoření organismu parazity. Alergie je přecitlivělost na určité látky, tzv. alergeny, proti kterým si organismus vytváří protilátky a na základě toho dochází k dalším reakcím (uvolnění histaminu atd.). Alergenem může být celá řada látek, v případě slečny výše to může být zvířecí srst nebo třeba sliny. Příznaky alergie se dají potlačit za 1. antihistaminiky, 2. ovlivněním imunitního systému např. pomocí injekcí. Je to složitý mechanismus na vysvětlení, ale jde o to, že v těch injekcích jsou malé dávky alergenu a ty potencují tvorbu jiného typu protilátek, který místo aby způsoboval alergickou reakci, tak ji potlačuje (=zvyšuje proti němu imunitu). Zajdi si na alergologii, tam ti poradí.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ano, to je to pomyslné ,,A". Ale ,,B" je důvod, PROČ JE TĚLO CITLIVÉ NA URČITÉ LÁTKY. A to jsou parazité v těle, kteří dráždí nervový systém a poškozují imunitu. Což doktoři nevědí, ale přírodní medicína ano. Proto přírodní medicína alergii léčit může, kdežto doktoři umí pouze potlačovat její projevy.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-06-18 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie vodičky KS 20 ppm majú nejaké využitie, alebo sa to ani neoplatí kupovat?

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-18 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:U těch alergií ještě hrají úlohu dva faktory:

Ikona diskutujiciho vika 2015-06-18 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

70 % imunity a více je závislé na kvalitě tenkého střeva, pokud je sliznice tohoto střeva propustná (což způsobuje bílá mouka, molekuly bílkovin atd.)tak se přímo do organismu dostávají látky, které tam nemají co dělat a tělo reaguje.Alergie, ekzémy zmiznou, pokud tělu dáte stravu, na kterou je tělo uzpůsobeno. Srozumitelně to vysvětluje MUDr. Strnadelová v knize – Radost ze zdravých dětí.Přirovnává to třeba k autu, co jezdí na benzín. Také byste tam nenalili naftu a pak se divili, že nejede. Bílou mouku tělo neumí zpracovat, ještě když je zapečená, tak to už je úplně nestravitelné(pečivo), žaludek to nezpracuje a pak to putuje až do střeva, kde to nemá co dělat. Mléko to samé, enzymy na trávení mléka ztrácíme po 2. roku věku… My doma vůbec nepijeme mléko, nekupujeme jogurty a světe div se, dcerka má nádherné zoubky bez fleků a kazů a zubařka nás moc chválila :)Základem zdraví je opečovávat svá střeva 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To mě zaujalo. – Co jíte místo toho klasického chleba s něčím? Nebo prostě jedete špaldu? – Ani ze smetany nevaříš? Dáváš tam něco místo toho?

Ikona diskutujiciho sp 2015-06-18 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Ten údaj o tom, že člověk neumí zpracovávat mléko je přehnaný.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-06-18 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho fluttershine 2015-06-18 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S alergiemi mám taky problém, právě proto nemám žádné chlupaté domácí zvířátko (a tajně si přeju chameleona, jelikož je hrozně roztomilý, i když ne tak moc jako kočky). Ale pak jsem hodně na pyly a trávy, ty asi moc odčervovat nepůjde.

Ikona diskutujiciho Evča77 2015-06-18 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Fellien 2015-06-18 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Alue, jednoznačně žitný chleba! 🙂 Ale má dost specifickou chuť a působí tak vlhce a rozmočeně :D Ale mně chutná. Já taky pečivo nemůžu. Už od malička mám po bílém pečivu strašné křeče ve střevech a v žaludku… Takže prostě pečivo nejím, nebo si kupuju speciální ve zdravé výživě, nebo ten žitný chleba. Navíc jsou v pečivu lidské vlasy od různých vězňů – děkuji, nechci.

Ikona diskutujiciho Jarek VanEk 2015-06-18 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho vika 2015-06-18 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho žena 2015-06-18 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj, jde to všechno se vším. I ty predispozice k alergii se dědí a i proto se to pořád rozšiřuje. Já jen reagovala na tu "definici", jelikož alergie podle mě není čistě jen zamoření parazity, samotná definice je jiná a alergie může být způsobena různými faktory. Samozřejmě není špatný nápad postupně se zbavit parazitů, ale je to na dlouho (a nevím, jak moc to doopravdy souvisí se vznikem alergie a jestli se jí půjde takto na 100 % zbavit). A pokud lékaři umí projevy potlačit, přijde mi to třeba lepší, než se toho zvířete rovnou zbavovat a nezkusit tam zajít.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-06-18 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho :) 2015-06-18 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si taky myslim ze vetsina je psychika nebo pul na pul.

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-06-18 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Proto se asi odstěhuji do Liberlandu. Už jsem si požádal o občanství. Žádné daně, byrokracie ani omezování (jenom v nejnutnějších případech, aby mohla společnost fungovat).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-18 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Na zmírnění projevů jsou i přirozené přípravky, i z řad homeopatie. Problém je, že když máš parazity ze svého zvířete a na základě toho ti vnzikne alergie, začneš se na ně léčit a to zvíře ne, tak se nevyléčíš, protože se nakazíš znova a znova.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-06-18 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, jestli by jste někdo nevěděl co se štítnou žlázou. Od 4 let ji mám a každý rok/půl rok chodím na odběry krve na kontrolu. Beru na to denně prášek. Mám ji poměrně silnou.

Ikona diskutujiciho Raja 2015-06-18 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško 🙂 Přemýšlím, že bych si taky nechala udělat výklad z palmového listu. Ty jsi měla ten všeobecný výklad-Khandam 1? Díky moc za případnou odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2015-06-19 00:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: já si někdy místo chleba vařím jáhly nebo pohanku a k tomu zeleninu, salát… Zrovna včera jsem si uvařila jáhly a dala do toho kokosák- boží! už jen tak samotné, mmmm:)

Ikona diskutujiciho esterka 2015-06-19 05:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:S tým Liberlandom by som moc nepočítala. Hneď ako som videla na mapke kde sa to nachádza ma napadlo, že je to záplavové územie, kde sa Dunaj môže vyliať a nenarobí škodu. Videla som na vlastné oči ako to vyzerá, konkrétne na Váhu, stromy pätnásť metrov vysoké zaliate do polovice hnedou vodou. Ver mi, že tam by si žiť nechcel. Celý Liberland je jeden veľký vtip.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-06-19 07:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-06-19 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Však dneska se to dá udělat tak, aby tam k záplavám nedocházelo. Pozvou se architekti z Nizozemska a Benátek, kteří tu zemi upraví tak, aby k záplavám nedocházelo (zvedne se výška země, postaví protipovodňové bariéry atd.)

Ikona diskutujiciho vika 2015-06-19 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Já bych si zašla za celostním doktorem a zamyslela se nad svou komunikací. Štítná žláza je v oblasti komunikační čakry, je to tam asi pořádně bloklé.I to co si jenom myslíš v nitru, ale nahlas neřekneš, vnitřně ale prožiješ, je komunikace. Já bych to léčila zdravou stravou, jak už Hippokrates říkal – Nechť strava je Tvým lékem a ne lék Tvou stravou. Západní medicína Tě bude otravovat léky a nikam to stejně nepovede.Pěkný den.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-06-19 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Mám hypofunkci s dalším onemocněním. Jen jsem hubená.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-06-19 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Chemicky vyrobený jod likviduje štítnou žlázu, takže se bude víc a víc zhoršovat! Je nutné doplňovat ho přírozeně!

Ikona diskutujiciho Bohunka 2015-06-19 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ot. č. 10. Mám vyzkoušeno jak koloidní stříbro, tak i mms. Koloidní stříbro velice účinně likviduje plísně v těle, což mms méně. MMS zase likviduje viry a baktérie. Na výrobu kol.stříbra se dají pořídit kvalitní generátory a poč. investice se velmi rychle vrátí. U mms je zapotřebí si hlídat střevní mikroflóru. Doporučuji po léčbě kvalitní probiotika popřípadě léčbu doplnit kvalitním Aloe vera gelem.

Ikona diskutujiciho Fred 2015-06-19 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho lenka f 2015-06-19 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro toho, kdo má štítnou žlázu je nejlepší konzumovat biologický jód a pro toho, kdo jí už nemá (jako třeba já) zase nezbyde než konzumovat už hotové uměle vyrobené hormony štítné žlázy (letrox, euthyrox). JÓd je pouze základní stavební prvek, ze kterého si štítná žláza vyrobí příslušný hormon. Tudíž speciálně pro mě konzumace biologického jódu už je o ničem. Bohužel.

Ikona diskutujiciho iriska 2015-06-20 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Kromě úpravy jídelníčku vyzkoušej taky hormonální jógu, je to sestava jógových cviků které působí na ženský hormonální systém a harmonizují hladinu (všech) hormonů. Pomáhají ženám při přechodu, bolestivé nebo nepravidelné menstruaci, pomáhají prý i při onemocněních ŠŽ. Osobní zkušenost nemám, ale určitě věřím, že při pravidelném důsledném cvičení to zabírá. Mám v plánu jít na kurz a naučit se to (taky řeším ŠŽ) :)) myslím že je to skvělá investice pro každou ženu, jako prevence, každodenní péče o sebe i pro řešení různých potíží.

Ikona diskutujiciho Emanuel 2015-06-20 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, keď tak čítam tvoje dotazníky, tak som rád, ze dobrý ľudia ešte nevymreli, a ze niesom sám na tejto Zemi co ma ešte normálne nezmanipulovane názory… 🙂

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-06-21 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: To jsem nevěděla… Nicméně já si nemůžu moc vybrat v 15ti. Informaci, co jsi mi sdělila, mi rodiče okamžitě vyvrátili, takže můžu jen čekat.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-06-21 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Kéž by mi k tomu doktorka řekla více, než jen předepsala prášek a hotovo.

Ikona diskutujiciho Jméno 2015-06-22 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co když mám jméno, které se mnou "nerezonuje", a ve spoustě případech, když mě tak někdo osloví, mi naskočí husina? Přemýšlím o tom už dlouhou dobu a do hlavy mi naskočilo jméno, které se mi opravdu líbí, na druhou stranu, kdybych si ho chtěla změnit, připadalo by mi, že tím zrazuji všechny okolo. Plus je v něm zakořeněná moje minulost. Ráda bych, aby mě tím novým jménem oslovovali ostatní, zní tak jemně a krásně narozdíl od mého občanského jména. Jak bych to podle tebe měla řešit? Děkuji moc za odpověď. 🙂

Ikona diskutujiciho vika 2015-06-24 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:Tady máš odkaz na příběh, kde paní brala Letrox a díky změně stravy už nemusí.http://www.jimejinak.cz/?s=letrox

Ikona diskutujiciho Ventrue 2015-06-24 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co když někomu odoperovaly štítnou žlázu, to je vlastně v háji a nadosmrti musí jíst léky? Nebo se dá nějak ,,přírodně" nahradit?

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-06-24 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Podle několika vědeckých studií, co jsem na to téma četla, přidávání chemického jódu sice pomohlo proti nejhorším projevům jeho nedostatku (kretenismus, vývojové vady), ale zato statisticky zvýšilo výskyt autoimunitních onemocnění štítné žlázy. Jinak ještě by v tom měl hrát snad roli selen, který chrání před toxicitou vyšších dávek jódu (předpokládám, že testováno proti chemickému, nevím), které mohou rozjet vysokou funkci.

Ikona diskutujiciho Michal 2015-06-24 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co dodat… Zase dobrý článek 🙂

Ikona diskutujiciho Fred 2015-06-24 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Vyvážená, harmonická strava pomáhá k vyléčení šž.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek