123. Dotazník

18.7.2015 v Čtenáři 44

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Nedávno se tě někdo ptal na tvůj pohřeb co by sis představovala a co ne.. Psala si že by jsi se nechala zpopelnit. A to duši nebolí? Nebo po kolika dnech je to bezpečné se nechat zpopelnit? Já bych se taky nechal zpopelnit ale nejsem si jistý, zda to ještě pořád necítíš to pálení, někde jsem to slyšel. Jak to teda je?

Duše necítí bolest, nemá přece nervy. Když umřeš, tvoje duše se od těla odpojí… Proto je to také SMRT. Ty nejsi svoje tělo. Nevím kde jsi takové tvrzení četl, ale postrádá veškerou logiku.

2. Opravdu je tak důležité nebýt pohřben do rodinné hrobky, tedy pro žijícího člověka je to hodně důležité to chápu když ho týrali, ale po smrti by ti to asi bylo jedno, nebo by to pro odcházející duši do nebe mohlo mít nějaký špatný dopad že bude hnít vedle vlastně už rozpadlé zeminy v rakvi? Taky mě to zajímá jestli se mám nechat pohřbít do rakve do hrobky nebo ne.

To záleží na tobě, co ty chceš a jak to cítíš. Alue ti asi těžko bude plánovat pohřeb, tohle máme přece každý jinak. Ano, duši to je víceméně jedno jestli bude tam nebo tam, ale splnit zemřelému poslední přání, které měl za života, považuji za nejlepší způsob, jak ho uctít.


3. Ještě by mě zajímalo až člověk přijde do nebe a před tebou už tam jsou ti co ti ubližovali za života, jak to na ně zapůsobí když tam přijde „jejich obět“ ze života. Budou s tebou moci komunikovat? Mají potřebu se s tebou usmířit? Zastydí se? Všichni se tam milují jako kdyby se nic nestalo? Budou se ti omlouvat, milovat tě jako nikdy předtím, nebo se zkrátka už nepotkáte a už se nebudete chtít potkat ani v nebi ani na zemi?

Když umřeš, potkáš v nebi toho, koho budeš chtít potkat a na koho budeš myslet. To znamená, že pokud nebudeš chtít vidět lidi co ti za života ublížili, prostě tam nebudou. Když je budeš chtít vidět, budou tam. Je to úplně jednoduché.

4. Myslím, že někde jsi na svém blogu psala, že vlasy jsou vysílače. Pokud jsem se nespletla, tak by mě zajímalo jak jsi to myslela?

Myslela jsem to tak, že vlasy (a všechny chlupy na těle) jsou energetické anténky, kterými vyzařuješ energii ven a kterými zároveň energii přijímáš z okolí. Rozhodující pro funkci vlasu/chlupu je cibulka a několik milimetrů délky, aby to fungovalo správně.

Proto není úplně zdravé nechat si dělat například laserovou depilaci, kdy se cibulky zlikvidují a už netvoří žádné chlupy. Člověk tak snižuje svůj energetický potenciál a své možnosti.

Nutno také podotknout že silnější porost máme tam, kde je víc potřeba. To znamená podpaží a rozkrok je v pořádku holit, ale ne permanentně vydepilovat, má to vliv i na nejbližší tkáně pod kůží a její energetizaci, což jsou dole pohlavní orgány a v okolí podpaží jsou to lymfatické uzliny.

Holení je v pořádku proto, že když se oholí chlup, je pod kůží pořád aktivní cibulka a asi 2 milimetry chloupku.

Zajímavé také je, že u žen je lepší mít vlasy dlouhé, u můžu krátké. Vlasy mají oproti chlupům ještě trošku specifičtější funkci a dalo by se říct že jejich délka ovlivňuje, jaké energie/vibrace přijímají.

To je třeba ten důvod, proč jsem závislá na dlouhých vlasech a když jsou kratší než pod lopatky, necítím se dobře. Je tam totiž rozdíl v energiích a když jsi na něco zvyklá celý život, najednou při ustřižení o něco podstatného přijdeš, kolikrát ani nevíš o co, jenom to někde v skrytu duše cítíš.

Lidská bytost je velice zajímavá, komplexní a každá její část má nějaké opodstatnění. Od prstů až po nejposlednější chlup, všechno má svůj význam.

5. Jaké „mimosmyslové“ nebo tzv. nadpřirozené schopnosti myslíš, že se u tebe časem rozvinou?

Já si to nemyslím, já to mám naprosto konkrétně předpovězeno. Psát to sem ale nebudu, jednak abych to nezakřikla – opravdu chci aby se to vyplnilo tak jak bylo řečeno – druhak nechci vzbuzovat strach, závist, nebo pochybnosti.

6. Dále bych měla dotaz na AC, proč jsou lidé během něj většinou ve světě vytvořeném z velké části jejich vlastní myslí, zatímco v našem „reálném“ světě, tak jak ho vnímáme teď v ten přítomný okamžik kdy cestují nejsou skoro vůbec (aspoň podle toho co jsem si četla)

Astrální svět je dimenze MEZI fyzickou realitou a světem duchů. Je to rovina polohmotná, polo duchovní a to znamená, že se v ní manifestuje jak fyzično, i tvoje myšlenky, i podvědomí, i jiní duchové. Je tam všechno tohle dohromady, navíc dochází k cestování v čase, nebo spontánnímu přemisťování už během výstupu, proto někdy bývá problém poznat kde přesně jsi. Nutno také podotknout, že astrální svět má mnoho rovin, některé hrubší jiné jemnější a podle toho se také prostředí formuje lépe, nebo hůř.

7. Další související otázka, jestli znáš někoho, kdo se v tom AC setkal nebo setkává s někým jiným koho zná i z našeho světa a pamatují nebo třeba vyprávějí si své společné zážitky.

Osobně přímo ne, nebo jsem se na to jiných neptala (zeptám se, díky za nápad), ale Tom Poutník tyto zkušenosti má a popisuje je v rozsáhlém pětidílném rozhovoru, který jsme spolu udělali pro Aluška.org. Najdeš ho tady: Rozhovor s Tomem Poutníkem: Poselství astrálního cestovatele

8. Jak bys reagovala, kdyby ti chtěl papež požehnat?

,,Dík za péči dědo, ale nemám zájem.“

9. Co říkáš na současného papeže Františka?

Je úplně jedno, kdo tam teď sedí. Je to pořád pouze figurka a satanisti jsou všichni úplně stejně.

10. Tie vodičky KS 20 ppm majú nejaké využitie, alebo sa to ani neoplatí kupovat?

Je to dobré jako prevence a podpora hojení pokud máš akné, protože to zklidňuje pokožku a léčí záněty. Takže na potírání ano. Na pití úplně k ničemu. Záleží na tom, k čemu stříbro chceš používat.

11. Ako dlho sa môže užívať MMS? Počul som že MMS môže zničiť imunitu keď sa užíva dlhodobo, teda je treba si s MMS dávať nejaký čas prestávku. Alebo je dobré dať si preventívne 1-2 kvapky každý deň? Tak ak máš nejaký dobrý návod na užívanie MMS tak napíš/daj odkaz. Ideálne nejaký jemnejší, kde sa nepije moc kvapiek lebo je to hnusné.

Doporučuji pořídit si knihu Jima Humble, tam jsou všechny podrobnosti o MMS řečeny. Jim tvrdí, že MMS, pokud ho užíváš správně (to je MAXIMÁLNĚ 3 kapky na jednu dávku), je jako dlouhodobá prevence proti nemocím výborné. http://knihy.abz.cz/prodej/mms-prevrat-v-leceni-nemoci

12. Přemýšlím, že bych si taky nechala udělat výklad z palmového listu. Ty jsi měla ten všeobecný výklad-Khandam 1?

To byl můj prvmí výklad. Pak jsem se objednala ještě na druhý a po zralé úvaze jsem si nechala otevřít doplňující podrobné kapitoly pro aktuální dobu, abych se na ni mohla lépe připravit.

13. Co když mám jméno, které se mnou „nerezonuje“, a ve spoustě případech, když mě tak někdo osloví, mi naskočí husina? Přemýšlím o tom už dlouhou dobu a do hlavy mi naskočilo jméno, které se mi opravdu líbí, na druhou stranu, kdybych si ho chtěla změnit, připadalo by mi, že tím zrazuji všechny okolo. Plus je v něm zakořeněná moje minulost. Ráda bych, aby mě tím novým jménem oslovovali ostatní, zní tak jemně a krásně narozdíl od mého občanského jména. Jak bych to podle tebe měla řešit?

Pokud už ti bylo 18 let a myslíš to smrtelně vážně, zajdi na matriku. Změna jména je za drobný poplatek, ale musí se změnit doklady, ve tvém případě to bude občanský průkaz. Pokud podnikáš etc., tak je toho papírování samozřejmě víc, změna jména se musí nahlásit úplně všude.

Za zradu bych to nepovažovala, je to tvoje jméno a tvoje rozhodnutí, nikoho jiného tím neomezuješ, takže se nemusíš ptát kdo na to co říká. Otázka ovšem je, jak to tvoje okolí přijme. To už je o lidech a jejich zralosti. Já to řešila jednoduše, papírové jméno jsem nechala zatím jak je – v mém případě by se toho muselo nahlašovat a měnit strašně moc – a představuji se a nechávám se oslovovat ,,uměleckým“ jménem, resp. mým pravým jménem. I mi to vyhovuje, že pošťák nebo úředník koukne na doklad a neřeší jak se to píše, vyslovuje, odkud to je atd.

14. Co když někomu odoperovali štítnou žlázu, to je vlastně v háji a nadosmrti musí jíst léky? Nebo se dá nějak ,,přírodně“ nahradit?

Když něco z těla odřežeš, už to ničím přírodně nenahradíš, protože příroda by ti to nikdy neuřízla… není blbá jak doktoři. Proto na to nemá mechanismy… Štítná žláza se dá vždy léčit, ale další si ve zkumavce prostě nevypěstuješ.

15. Narazil jsem na tvůj článek „holit, či neholit“ a na to, co píšeš o původních lidech a o nás. Říkáš, že jsme nejchlupatější lidi ve vesmíru. Tohle ale platí, pokud vím, jen u Evropanů. Třeba asiati skoro chlupatí nejsou. Má to nějaký důvod?

Já mluvila pouze o bílých lidech. Asiaté, černoši, indiáni, cikáni, indové a další další další barevné vzhledové variace lidí jsou specialitka pouze této planety, jinde takový pestrý výběr není.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2015-07-18 07:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1) Kde bych si mohla přečíst pravdu o všech rasách? Je to pro mě moc důležité.. Nejvíc mě zajímají třeba Arabové.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-18 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se dozvěděla zase něco nového! 🙂 Já jednou zkoušela epilovat nohy. A když jsem epilaci provedla, tak jsem byla strašně dlouho nesvá, bylo mi dost divně a připadalo mi, že to prostě nejsem já. Asi dvakrát jsem i brečela (ne z bolesti, ale v průběhu týdne po epilaci) a tak už jsem to nikdy neudělala a už jen holím. Jinak já a moje kamarádka jsme se dřív v astrálu setkávaly :). Plánovaly jsme si společné výlety, létaly spolu a bylo to fajn. Teď už se moc nevídáme a vzájemné AC, stejně jako spousta dalších věcí jaksi utichlo…

Ikona diskutujiciho Deepy 2015-07-18 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1.Co říkáš na rovnátka? Nemyslím ty,co se dají na předkus,ale ten případ když máš v nepořádku málo zubů a celkově ty tvé zuby vypadají normálně.

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2015-07-18 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodatek k č. 11

Ikona diskutujiciho M.T. 2015-07-18 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo, jak je možné, že když se děti potí, tak cítit nejsou (jako že by nějak hodně smrděly), zatímco dospělí cítit jsou? Může to být hormony?

Ikona diskutujiciho Lily 2015-07-18 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja tiez rozmyslam nad vykladom palmovych listov a len mi napadla taka otazka. Je potrebne tam dať otlačok palca a prvé písmeno krstného mena. Alue, ty si si dala K alebo A? Ani neviem, prečo ma to zaujíma ale nejaka som zvedava :D

Ikona diskutujiciho Yuni 2015-07-18 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, byla bych moc ráda, kdybys mi nějak mohla pomoct. Mám husté, lehce vlnité zrzavé vlasy a co mě trápí je že jsou šíleně suché, krepatící(po mytí vlasů skoro jak afro:D) a nedají se jakkoliv upravit, takže je vůbec nemůžu nosit rozpustene(maximálně s kvalitní zehlickou na vlasy tak na 1 den, ale nechci je upravovat teplem)Díky toho jsem si je začala trhat a ted už se toho nemůžu zbavit.. Zkoušela jsem úplně všechno – různé domácí masky, šampony, balzámy, nebo občas třeba 100x napíšu, že mám své vlasy ráda, ale fakt nic nepomáhá.. A mam pořád stejné vlasy, kt. si trham.. . Nevíš, co by mohlo trhání vlasů způsobovat? A co způsobuje suché 'frizzy' vlasy? Vím, že tvoje vlasy jsou uplne jine než ty mé, ale kdybys o něčem věděla, určitě by to pomohlo.. . ?

Ikona diskutujiciho Tyki 2015-07-18 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak slavis vanoce?

Ikona diskutujiciho Ive 2015-07-18 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, k té první otázce – o smrti a o žehu jsem kdysi něco četla z různých na sobě nezávislých zdrojů, většinou o duchovních naukách, asi podobně jako tazatel, zejména o tom nezbytném a důležitém časovém odstupu několika dní, už jen mlhavě si vybavuji údaje. Nikdo nemáme a neznáme pravdu ve všem, připadalo mi potřebné reagovat aspoň takto. Přeji samé hezké dny.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-18 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To není normální, aby dospělí při pocení smrděli. Normální pot zdravého člověka nesrmdí, popř. není to nepříjemný pach. Já ani můj přítel nijak cítit nejsme a co vím, kamarádky taky ne. Pokud někdo cítit je, tak je to tím že se dlouho nesprchoval a je mu to prostě jedno, nebo to je způsobeno přemnožením bakterií které se v potu tvoří, může to být i odplavováním některých škodlivých látek z těla, jiné tělesné pH… Příčin může být víc ale rozhodně to není normální, aby člověk smrděl hned co se spotí. Pokud to tak máš, mělo by se to řešit, detoxikace apod, eventuelně lékař nebo léčitel, aby se zjistila příčina.

Ikona diskutujiciho K. L. 2015-07-18 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby u mužů byly lepší vlasy krátké, tak by jim dlouhé nikdy nenarostly, protože příroda ví, co dělá 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-18 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Podle mě hormony a tělo dítěte ještě neni tak dodělaný jak tělo dospělýho. Taky strava k tomu přispívá.

Ikona diskutujiciho Asteracea 2015-07-18 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, je to biologická detekce k páření, aby se k sobě našli geneticky vhodní lidé, kteří zplodí zdravé dítě. Proto si člověk u potencionálního partnera podprahově očichá pach na "voní" – "nevoní". K tomu slouží v popaží a v klíně chlupy které přenos feromonů zesilují.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2015-07-18 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to vypadá na ostatních lidských planetách(příroda, zvířata, města atd. a jak se ty planety vůbec jmenujou? :D)? Jak se tam žije? A jak kde vypadají lidi?

Ikona diskutujiciho Marja Virtanen 2015-07-18 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že časté pití destilované vody způsobuje rozkládání buněk?

Ikona diskutujiciho jan 2015-07-18 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co když mě přestala mít ráda komplet celá rodina a jsem pro ně nicka. Může zato nenávist že si plním svůj sen a dělám věci které by se oni báli udělat a tak závidí? Vlastní rodina? Mám lepši vztahy s kamarády než s rodinou…

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2015-07-18 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajny obrázek 🙂

Ikona diskutujiciho Lara 2015-07-18 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s časovými dimenzemi na naší planetě?

Ikona diskutujiciho Zanicneřeknu 2015-07-18 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpověď na otázku číslo 13:

Ikona diskutujiciho Svatka 2015-07-18 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško ráda bych se zeptala  na Tvůj názor na vyzařování oblečení.Protože je známo,že každá věc má své vyzařování a paměť,i např.kámen.Je prý třeba nebezpečné mít doma starodávné předměty u kterých neznáme minulost.Pokud je to věc ,kterou vlastnil např,vrah nebo satanista,může negativně vyzařovat do prostoru,ve kterém trávíme více času(domov,kancelář)a negativně nás ovlivňovat.Takže svůj dotaz směřuji konkrétně k oblečení z druhé ruky.Například si někdo v sekáči koupí oblečení po někom,kdo měl velmi nízké vibrace.Může ho to nějak ovlivńovat,nebo jsou to zbytečné obavy a vyprání je dostatečnou očistou,která oblečení zcela neutralizuje?Budu vděčná,pokud se budeš zabývat odpovědí,neboť jsem se touto otázkou v životě už mnohokrát zabývala.Předem děkuji.

Ikona diskutujiciho Jarek VanEk 2015-07-19 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K11-MMS:

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-19 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Časté pití destilované vody způsobuje smrt. Destilovaná voda je zbavená veškerých minerálů a všeho, co naše tělo z vody právě potřebuje. Ve výsledku do sebe liješ jen tekutinu bez ničeho a když piješ jen destilku, v podstatě umřeš na totální dehydrataci organismu, protože to je jakoby jsi nic nepil. Nejlepší je voda levitovaná, přírodní ze studánky, eventuelně filtrovaná z kohoutku. Destilku rozhodně nedoporučuju a divím se, že to tolik lidí neví, že je to nebezpečné z dlouhodobého hlediska…

Ikona diskutujiciho armag 2015-07-19 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Protože mají výborně fungující trávicí a vylučovací systém.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-19 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Petulinda 2015-07-19 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při automatickém psaní se na člověka napojují bytosti a píší jeho rukou, takže on ji neovládá. Ale kdo (nebo co) diktuje slova při tzv. volném psaní? Když nad tím člověk nepřemýšlí, ale sype slova a věty tak, jak mu přijdou do hlavy. Mluví to podvědomí, nebo i tehdy je to jakási forma channelingu?

Ikona diskutujiciho Marja Virtanen 2015-07-19 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Díky moc za odpověď! 😉

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-07-19 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: No jo, čerstvý pot a feromony… Nejenom klukům se plaší hormony, mně se taky plaší hormony, když je přítel spocený, jsem z toho uplně hotová a nemůžu se pak soustředit na nic jiného! 🙂

Ikona diskutujiciho Černá Hvězda 2015-07-19 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak mám také otázku. Žije něco na/vevnitř černé hvězdy?

Ikona diskutujiciho mmmm 2015-07-19 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Hani 2015-07-19 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslis o ockovani proti rakovine delozniho cipku?Ano,ci ne?

Ikona diskutujiciho Kaia 2015-07-20 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

CO máme dělat až bude zatmění slunce (to třídení) připravit si nějaké zásoby? Nebo elektrika normal pojede?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-20 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: To se neví. MŮže to být i jenom symbolická tma.

Ikona diskutujiciho Maya 2015-07-20 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mám další otázku. Co si myslíš o kauze uprchlíci do ČR?

Ikona diskutujiciho Václav 2015-07-21 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: je to chaneling. je jedno, jestli to člověk slyší, vidí ap. tyto vjemy jsou mimosmyslová vnímání, které jdou více, nebo méně z kolektivní mysli. toto ale není spojení s kolektivním vědomím,zdrojem. někteří si myslí, že kolektivní mysl je předstupněm k poznání skutečnosti. tak to ale není. chození do kolektivních myslí je další iluzorní oblast. cesta k poznání skutečnosti-kolektivnímu vědomí nevede přes kolektivní mysl.

Ikona diskutujiciho mary 2015-07-21 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslis o hare krisna? Vcera jsem je potkala a zacla s nimi tancit a citila jsem z toho takovou zvlastni energii.

Ikona diskutujiciho Dyta 2015-07-21 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaky mas nazor na ockovani proti rakovine delozniho cipku?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-07-21 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A už niekto zomrel z pitia destilovanej vody?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-07-21 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nemohla by si naučiť tomáša marného vkladať obrázky na blog? Lebo asi tam robí nejakú chybu, polka obrázkov z prvopodstata.blog.cz zmizla.

Ikona diskutujiciho Level 2015-07-21 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do kterého levelu musíme dojít, aby jsme převibrovali?

Ikona diskutujiciho Petulinda 2015-07-24 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je kámen drátkovaný, například aby se dal nosit jako přívěsek na krku, neomezuje to jeho sílu?

Ikona diskutujiciho Gilraen 2015-07-24 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mají i lidé na povrchu roční období, mají zimu? Jestli ano, jak ji přečkávají?

Ikona diskutujiciho Lara 2015-07-26 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je naše země dutá? A žijeme na vnitřní nebo vnější? Vůbec to nějak nechápu.

Ikona diskutujiciho Lara 2015-07-26 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byli jsme někým upravení nebo jsme se vyvinuly postupně?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-07-30 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, mám pro Tebe tentokrát hodně speciální dotaz. Co si myslíš o vztazích typu 13ti letá slečna a dvacetiletý kluk? Konkrétně když se ti dva mají rádi, je jim spolu dobře, píšou si zamilované smsky, a všechno jim klape? S tím že spolu nemají nic sexuálního až na takový ten flirt a pusinky. Slečna je s ním samozdřejmě dobrovolně a není do ničeho nucena ani manipulována. (Samozdřejmě dle zákona je to špatně, chtěl bych ale znát Tvůj osobní názor názor) Děkuji moc za odpověď 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek