125. Dotazník

12.8.2015 v Čtenáři 50

Napadá-li Vás otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!
Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

1. Lidstvo usiluje o to, aby jme znovu neprohráli tento matrix. Proč si tedy někdo vybírá být špatný když se vtěluje? Je to tak že všichni máme stejné šance když se narodíme? Proč je tedy někdo jako ty a někdo “tupá ovce” či rovnou vrah?

Každý člověk se narodí jako dobrá konstruktivní bytost. Teprve vliv prostředí mu nahraje do mozku ve větší či menší míře destruktivní data. V potom záleží na tom, jestli je dotyčný člověk silná osobnost. Pokud není, neustojí to, pokřiví se mu charakter a stane se ,,zlým”, ale není to v jeho přirozenosti, má zkrátka infikované myšlení.

Naopak silná osobnost dokáže tyto problémy a destrukci transformovat, překonat, vytěžit z ní poučení, moudro a zachová si svoji dobrotu dál. Někdy to její dobrotu i posílí, protože si právě tím uvědomí, co je v životě skutečně důležité a co rozhodně už nikdy znova nechce zažít, nebo udělat… A tento proces se odehrává u každého. Jsme sice z různých prostředí, na každého z nás se vyvinul jiný a jinak silný tlak, ale každý z nás je jinak odolný, jiná osobnost, jinak umíme zacházet s překážkami a zlem, které se nám v životě stane. Ale rodíme se jako dobří.

I já měla na výběr. Nechat se zlomit, nebo to překonat. Všichni tu volbu máme – Osud nám nediktuje co musíme udělat, osud jen dopředu ví jací jsme a jak nás prostředí zformuje, až na tento svět přijdeme. Takže co je to vlastně předurčenost? – Je to to, jací jsme a je to výsledek našeho chování a našeho rozhodování.


2. Kde zjistit rezonanci jména s příjmením?

Zabývá se tím vícero věd, například numerologie.

3. Nemohla by jsi uvést nějaké kontakty na léčitele nebo homeopaty? Nebo dát odkaz na stránku kde je najdeme?

Joalis je má krásně vypsané v seznamu zde: http://www.joalis.cz/cs/specialist

4. Mají ty zvířata co jdou na jatka duši?

SAMOZŘEJMĚ!!!

5. Kde jich berou tolik? A to tam jdou dobrovolně nebo prostě musí?

Duše nejsou jako pytle brambor na skladu, nemáš jich omezené množství a ,,když dojdou tak už nic není”. Vše je řízeno synchronně zeshora a opravdu se nemůže stát, že by vznikalo přirozeně tělo a Vesmír řekl ,,já tam nemám co šoupnout.”

Duše vidí svůj úkol a svůj život – když ho začíná – jinak než my teď. Ona vidí zkušenosti a cestu, vidí všechny souvislosti. My ne…. To je podobná otázka, jako proč a jestli mají chudé děti v Africe duši a jestli tam ta duše jde z donucení… Duše jde tam, kde je zkušenost. A zkušenost je vždy.

6. Ježíš je na křížích často zobrazován ukřižovaný po celém světě. To podle toho co říkáš, mu musí v duchovním světě způsobovat obrovské rány do srdce. Nebo to na něj nemá vliv?

Nevím proč by mělo, ani nevím jak to souvisí s tím co píšu. Pokud máš na mysli kříže na hrobech, tak znovu připomínám slovo ,,hrob”. Duše je jinak svobodná a nemá důvod trpět jenom proto, že si na zemi banda nějakých pomatenců vyřezává podobu jejího hmotného dočasného kabátu který pár let nosila a pak s tím dělají kdeco. Je to jejich problém, ne té duše. Ty nejsi svoje tělo. Ani Ježíš nebyl svoje tělo.

7. Ahoj Alue, ráda bych se zeptala, zda je možné, že každý člověk má rysy nějakého zvířete, nejen povahově. Nemůžu si pomoci, ale v každém obličeji vidím nějaké zvíře.

Taky to mám. Před nějakou dobou jsem o tom dokonce i psala. Proč to je a jestli to vidí všichni, to by byl asi zajímavý předměk k diskuzi a většímu průzkumu.

8. Kolika let se průměrně dožívají lidé na povrchu?

Údajně do tisíce. – A než položíš tu další otázku, tak ji zodpovím rovnou tady: I my bychom mohli, ale jsme geneticky upravení a taky je to dobře, protože jsme moc primitivní a strašně moc se množíme bez ohledu na přirozenou kapacitu planety. Na povrchu se udržuje standardně určité číslo a to se nepřekračuje. Dva lidé mají vždy jen dvě děti, nikdy ne víc… Lidé zde na to nejsou dostatečně duševně vyspělí, aby směli žít 1000 let a nezničili mezitím celý svět. Věřím, že jednou až se přestanou lidé chovat jako opice, se to spraví, ale rozhodně si nemyslím, že se toho dožiju já nebo moje děti.

9. Znáš nějaké ověřené zdroje (knihy, filmy..) kde se o nich mohu dozvědět více?

Takové materiály neexistují. Ani nevím, jestli je vůbec dobře, že o nich propouštím takto skazky na internet, aby se mi to ještě nevymstilo.

10. Pokud je sója v BIO kvalitě, je v pořádku? Tím myslím nemodifikovaná? Lze vlastně nějak poznat tu bez GMO, nebo raději nejíst žádnou?

Sója bez ohledu na GMO je odpad přírody a není pro člověka jako potravina vhodná. To máš jako houby, některé jsou jedlé jenom jednou… Pokud je GMO, je to o to horší. Já nejím žádnou soju, nechybí mi a jsem v pohodě. Ale pokud ti chutná, máš ji rád a neumíš si to bez ní v jídelníčku představit, tak kupuj alespoň tu bio a trošku to omez, když už… Však alkohol taky není zdravý, pijeme ho a žijeme. Zase bych všechno nehnala tak do extrému a řídila bych se zlatou střední cestou.

11. Ahoj, můžeš poradit nějakou “mast”, nebo cokoli podobného, hlavně účinného, na plíseň na nohou? Je sama plíseň znakem zanesení organismu – nebo něco podobného?

Ano, pokud plíseň proleze až na povrch kůže, znamená to, že je jí v těle opravdu hodně. Využij odkaz co jsem dávala v otázce 3. http://www.joalis.cz/cs/specialist a dej se do toho. Joalis je na plísně velmi dobrý.

Plíseň ničí koloidní stříbro, MMS, mletý hřebíček, skořice, pálivé koření. Zevně můžeš zkusit obklady z KS, MMS, nebo tea tree oil.

12. Cetla jsem, ze Jezis mel dvojnika a prave ten jeho dvojnik byl ukrizovany a Jezis jeste zil dlouho potom. Co si o tom myslis?

Nemyslím si nic, protože Ježíš ani nebyl takový jak ho popisuje bible. Jsou to vykonstruované a pokroucené příběhy.

13. Poslední dobou jsem čím dál víc přesvědčen že naše realita není skutečná, já mám pocit že tohle je jenom jakoby “počítačová hra”. Takže mi reálně někde sedíme, naše mozky jsou připojeny k nějakému serveru jménem planeta země, rok 2015, máme tam na očích 3D realitu a po těle připíchané senzory. A tohle je jen jako, i když to vnímáme skutečně. Protože mi nejsme stavu rozlišit co je doopravdy a co ne. Když spíme zdá se nám že je ten sen skutečný, potom tedy je skutečný nebo je to jen přelud našeho mozku? A je skutečnost skutečná nebo je to jen další kybernetický přelud? Aluško jak moc se pletu když toto tvrdím?

Neber film Matrix tak doslova, je to obrazné vyjádření které v přirovnáních má něco předat lidstvu. Nebyl natočený k tomu aby z něho lidi blbli.

14. Bylo by možné v budoucnu založit tady na Aluška.org “snové okénko” kde by čtenáři mohli psát své zvláštní sny?

Sny lidé píšou různě kde je napadne do diskuzí a nejvíc se jich soustředí v transformačním okénku. Zapisuj tam podle libosti… Zakládat nějaké speciální snové okénko si neumím představit, systém neumožňuje něco do obsahu psát. Pouze do diskuzí.

15. Ak sú tu nejakí Vesmírni lidé či Plejáďania, sú všetci modrookí blond?

Na povrchu naší planety ano. Na ostatních čtyřech planetách nevím, ale když nějakého potkám kdo bude vědět, tak se ho zeptám.

16. Máš recept proti mravencům v baráku? Jak je každoročně horko a sucho, mám jich plnou koupelnu – není to pár cestiček, spíš to vypadá, že si u mě dělají náhradní mraveniště. Jdou zjevně po vodě, čisto je. Barák je starej, utěsnit nelze, a fakt nechceš mravence ve vaně. Nereagují na nic kromě biolitu, což mi přijde takové hloupé.

Taky jsem měla ten problém v minulém bydlišti. Zkoušela jsem všechno včetně obsypávání spár skořicí, zalepování děr silikonem a herkulesem a podobně, ale vždycky si našli nebo vykousali novou cestičku… Ten silikon ale alespoň pár dnů vydrží. A mně lezli po celém domě. Udělali si venku díry v sádrokartonu a pak lezli za škvírami v kachličkovém obkladu u země… Skutečně nic jiného než Biolit pořádně nezabírá.

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Luz 2015-08-12 07:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věda neustále vymýšlí způsoby, jak by se dal uměle prodlužovat lidský život, zpomalovat stárnutí. Co si o tom myslíš? Nepřijde mi to rozumné vzhledem k tomu, že lidí stále přibývá, časem budou chybět zdroje a s tímhle vynálezem navíc pak budou chybět i věci jako např. bydlení nebo uplatnění v práci pro mladší generace, protože je budou držet ty starší. A co duchovní pohled, měly by být duše drženy tady v těle déle, než by normálně bylo přirozené?

Ikona diskutujiciho Kirja 2015-08-12 08:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty otázky se mi zdají trochu… "jiné", než ty předešlé…:D

Ikona diskutujiciho Anchor 2015-08-12 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže jak tady letí plno tmavovlasých mužů po moc se zde nevyskytujících (aspoň né přírodních) blondýnkách, tak lidi z povrchu by mohli čistě teoreticky letět po tmavovlasých ženách, protože jsme pro ně výjimečné svou barvou vlasů? :D Super! :D

Ikona diskutujiciho Leňule 2015-08-12 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té sedmičce.. Taky jsem nedávno viděla jednu paní, co vypadala, jako chobotnice,fakt taková vystouplá hlava, krátké vlasy, trochu vystouplé oči, no prostě jsem si hned k ní přiřadila chobotnici. Pak ženská co vypadala jak ryba (těch je docela dost.. i chlapů..), nebo někteří vypadají vyloženě jako skřítci,jiní zas opravdu jak "mimozemšťani"..

Ikona diskutujiciho Tara 2015-08-12 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té první otázce – souhlasím s Alue, ale mám další odpověď.

Ikona diskutujiciho armag 2015-08-12 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad7: Zde je kniha Smoky god, napsal ji člověk, který zem uvnitř zeměkoule navštívil.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-12 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To se jeden utrhl ze řetězu a svým příspěvkem hromady otázek fakticky pokryl skoro celý tento díl :D

Ikona diskutujiciho Tara 2015-08-12 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak co se týče toho Ježíše, existuje nějaká kniha, kde je pravdivě popsán? Nebo patří mezi témata, jako například lidé na povchu, které se moc (tedy vůbec) dohledat nedají?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-12 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: O tomto dostupná pravdivá literatura opravdu není, maximálně nějaké útržky.

Ikona diskutujiciho Amon 2015-08-12 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mne, co se stane se stromovou Dévou, když její strom porazí lidé a neumře sám od sebe, přirozeně stářím. Nebo když strom napadne nějaká choroba a on například pomalu usychá. Snaží se tomu Déva nějak zabránit ? Zůstává v tom stromě až do jeho konce, nebo odchází, když vidí, že snažit se už nemá cenu ?

Ikona diskutujiciho Yuni 2015-08-12 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš jak/v jakém programu se dá hudba přenastavit z 440hz na 432hz? Já jsem to zkoušela podle jednoho internetového návodu, ale na takové věci jsem strašně nešikovná tak jsem vůbec nevěděla co a jak.. ? nevíš třeba o nějakém návodu co zvládne opravdu každý? Nejlépe kde bych mohla dát přenastavit více písniček naráz (mám jich na mobilu cca 400).. Vím, že už jsi o tom psala, tak jestli jsem něco přehlédla, promiň!..

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-08-12 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Věda furt něco vymýšlí. A paradoxně se nejvyššího věku dožívají lidé vědou nedotknuti. Ti tvrdí, že recept na dlouhověkost je jasný – nejí červené maso, jedí hlavně zeleninu, cvičí tai chi a mají uplně jinou životní filosofii, než průměrný člověk v ČR.

Ikona diskutujiciho Lucka 2015-08-12 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tem mravencům – do misticky s vodou hrstku hrebicku. Davam k oknu, mravencum to smrdi a odlezou. Mmch trochu to pomáhá i ted na vosy ;-)

Ikona diskutujiciho zabiik 2015-08-12 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

11. mě pomohl krém Imazol plus… roky jsem měla problém s plísní mezi prsty na nohách… potom jsem dostala tenhle krém a za pár dní bylo po problému 🙂 ale je na předpis 😉

Ikona diskutujiciho Ajra 2015-08-12 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkáš, že lidé na povrchu jsou všichni blond a modroocí, max. 2 děti(skvěle zavedený systém) a dokážou si cokoli "vyrobit" sami (samzřejmě myslím ty schopnosti, které my neovládáme). Jen mě tak napadlo, není tam trochu nuda?

Ikona diskutujiciho huh 2015-08-12 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-08-12 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dnes čtu pasáž o umučení Ježíše v knize Kateřiny Emmerichové,  předlohy filmu Mela Gibsona. Odkládal jsem to snad 2 měsíce a ty víš, že žádné náhody neexistují…Mé vnímání Ježíše je jako symbolu dobra, lásky, skromnosti,  hlubokého citu.  Myslím,  že v tom nejsem sám. Pro mne není důležité, jestli jsou texty přesné nebo vhodně poskládané, pro mě je důležitý jeho charakter, pokora, oduševnění, lidskost, čistota. Je to vzor hodný následování,  i když často chybuji a nezvládám některé životní zkoušky. Ale už mne nebaví nemít v životě jasně daný cíl a jen si tak žít, dalo by se taky říct užívat. Ale nikomu to nechci vnucovat, každý si volí svou cestu sám.

Ikona diskutujiciho Anett 2015-08-13 02:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je bezpečné pouštět se do astrálního cestování, když vím, že mám u sebe nějakou temnou bytost nebo energetického upíra, který mě chodí vysávat když se cítím oslabená nebo smutná..? Příp. jak se toho zbavit, když se vás to snaží "vytáhnout" z těla během spánku? Věřím, že víš, co mám na mysli.

Ikona diskutujiciho stenly919 2015-08-13 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Také mě tahle otázka napadla, a došel jsem k záěru, že evidentně hodně cestují a to i tady uvnitř planety. dokonce jsem někde četl(jestli to dokonce nebylo tady) že v německé tv v jednom pořadu vystoupilo pál lidí, kteří tvrdili že jsou z povrchu planety a vzkázali lidem tady, aby byli všichni na sebe hodní. A možná by se dalo nalézt i pár dalších příkladů, kdy se lidé z povrchu vyskytli zde uvnitř. No škoda, že nám oni sami nemůžou nic o svém původu vzkázat více, stejně tak o jejich běžném životě, bylo by fjn mít aspoň představu, jak může žít společnost lidí bez peněz a v harmonii s přírodou, abychom měli vzor jak naši společnost utvářet. A přitom by třeba stačilo, kdyby tam odsud vzali pár lidí, kteříby byli obdařeni pozorovatelským talentem a kteří by mohli posat jejich styl života a udělat s lidmi z povrchu nějaké rozhovory a tady to nechat vyjít knižně. Je jasné, že k životu těch lidí z povrchu se nepřiblížíme v následujících pár letech, ale když budeme mít aspoň nějaký vzor, tak by se aspoň malé skupinky a pozdějc třeba i větší skupinky lidí moli vydat tou správnou cestou..

Ikona diskutujiciho armag 2015-08-13 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:To platí jen o jedné části tamního světa, která je v okolí severního a jižního polu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-13 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: To už jsou smyšlenky. Držme se faktů.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-08-13 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Mám to samé. Furt mě to tahá ven a obtěžuje mě. Hold mít na chodbě zrcadlo velké až ke stropu opravdu výhoda není… Ale co s tím nadělám. No rodiče si ťukají na čelo, pokaždé, když v nějaké místnosti házím přes zrcadlo přehoz, ale na tak obrovské a nebezpečné zrcadlo, jako máme na chodbě nemůžu.

Ikona diskutujiciho Lori 2015-08-13 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže ma niekto obrať o energiu, ak mu to sama nedovolím?

Ikona diskutujiciho panda 2015-08-13 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak je to na povrchu s růstem a starnutím? Trvá tam dospívání déle, a projevuje se tam stárnutí?

Ikona diskutujiciho armag 2015-08-13 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Nejsou. Předpokládám, že znáš prvopodstatu. Nůžeš se tam zeptat. Admirál Byrd prolétl nad pólem do toho druhého světa a dostal se do země Ariani, obývali ji vysocí světlovlasí blonďáci – typičtí Árijci. To není výmysl.

Ikona diskutujiciho hnilda3 2015-08-13 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš zajímavý blog.

Ikona diskutujiciho andrea 2015-08-13 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: tak toto raz vysvetľoval človek – antropozof, ktorý ich aj vníma a komunikuje s nimi. Stromová Déva sa nachádza v časti, kde kmeň prechádza do koreňov. V prípade, že sa strom zotne , Déva ostáva uväznená v pníku, ktorý ostane. Preto je nutné vykopať pník aj s koreňmi. Oslobodená Déva potom môže ostať v záhrade, ak ju pozvete.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-08-13 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OTÁZKA: Pokud se někdo probouzí, pracuje se sebou, s informacemi a postupuje mílovými kroky, v jakém okamžiku lze tvrdit, že je již dotyčný probuzen, v jakém okamžiku je zcela probuzen a v jakém okamžiku je plně při vědomí…?

Ikona diskutujiciho Auri 2015-08-13 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Hodne zajimavy utrzek o Jezisovi je napriklad v knize Thovt – Brany Atlantidy.

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-08-13 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazníky mám ráda, ale tento mi také přišel něčím trošku jiný 🙂 A celkem mě zaskočila otázka č. 4..? Jinak zajímavý výsledek ankety! Včera jsem se s dalšími 3 lidmi dívala dlouho do rána na nebe a krom smrště padajících hvězd jsme viděli spoustu zajímavých objektů, které nevíme, kam zařadit. Bílé světlo, veliké asi jako jasná hvězda, co letí asi tak 3x rychleji než letadlo a uprostřed nebe jen tak zmizí do ztracena. Napadlo nás, jestli to není družice.. Nevíš prosím o co by mohlo jít?

Ikona diskutujiciho gréta 2015-08-14 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alue ráda by jsem se tě zeptala protože mi to hrozně vrtá hlavou.na prvopodstatě jsem četla článek který se týkal datumu 22 září v tom článku se spekulovalo o tom že ilumináti chystají něco velkýho.možná že o tom nebudeš moc psát,ale já si myslím že opravdu něco chystají v tom článku to bylo tak přesvědčivě podanný.

Ikona diskutujiciho J. 2015-08-14 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se něco dělat s křivými zuby? Tedy myslím bez rovnátek…

Ikona diskutujiciho armag 2015-08-14 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Buď v klidu. Nic se nestane. Podobných dat již bylo oznámeno spousta…

Ikona diskutujiciho Tania 2015-08-15 01:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko 🙂 Mam pro tebe otazku do dotazniku,ktera mne osobne opravdu velmi vrta hlavou.Co si myslis o Harrym Potterovi?Jsou tam podprahovky,nebo ne? Slysela jsi o tom neco? Pokud ne,o cem mluvim,pochopis zde: www.osud.cz/kryci-jmeno-harry-potter-neskutecne-pozadi-sagy-o-malem-carodejovi    www.osud.cz/harry-potter-slabikar-medialni-manipulace-1  www.osud.cz/harry-potter-slabikar-medialni-manipulace-2-podprahove-zpravy

Ikona diskutujiciho Kess 2015-08-15 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

celta jsi knihu ztraceny svet v podzemi? moc doporucuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-15 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: To už v dotazníku bylo. Ano, je to plné podprahovek.

Ikona diskutujiciho fininka 2015-08-16 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, čtu tě už dlouho a jsi mi inspirací, jen chci říct, že zvířata duši nemají, mají jen energii, duši mají jenom lidi. A jak to vím? Teprve nedávno se ke mě dostala knížka od Lorny Byrne, znáš jí? Ona vidí anděly a spoustu věcí ví, co my nevíme a tak mě zajímá na to tvůj názor. A taky aby jsi se kvůli těm zvířatům nemusela tak trápit 🙂

Ikona diskutujiciho Alek 2015-08-16 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě jestli to že jsou ty vedra je normální cyklus (jeden rok je vedro, příští zase zima) nebo jestli se opravdu otepluje a pokud se to děje tak jestli samovolně anebo jestli je to nějak řízeno. Dík moc za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2015-08-16 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Lorna Byrne zcela jednoznačně nemá pravdu a to mi potvrdí každý, kdo někdy nějaké zvíře choval a skutečně miloval.

Ikona diskutujiciho Aneska 2015-08-16 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: S tímhle taky nesouhlasím. Nevím jestli je to možné, ale když jsem byla ještě malá, umřel nám pes, kterému bylo teprve 6. Za nějaký čas se u mámy v práci objevil králík, kterého někdo vyloženě "zahodil" takže by tam chudák zůstal napospas, nebýt nás a tak jsme si ho vzali domů. Myslím, že nebyla náhoda, že ten králík mi chováním spíše připomínal pejska c:

Ikona diskutujiciho Lily 2015-08-16 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám pár otázok, chystáš 3. knihu? Alebo máš v pláne s ňou začať alebo s i už začala?

Ikona diskutujiciho Nick 2015-08-16 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Sein 2015-08-17 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, proč je tvůj blog v dnešní době méně esoterický, než býval kdysi? 🙂 Přijde mi, že tady teď máš samé články o zdraví, kosmetice, co se ti kde přihodilo, Bovisy, všelijaké testy, ale esoterika nikde? Přitom jsi nejsledovanější český esoterický blog..

Ikona diskutujiciho fininka 2015-08-17 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  a znáš její knížky, nebo jenom prostě nesouhlasíš s touhle konkrétní záležitostí? 🙂

Ikona diskutujiciho Daniela 2015-08-18 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:Ahoj, jestli můžu k těm zvířatům. Spousta lidí tvrdí a píše spoustu věcí, ale to neznamená, že tomu musíme automaticky věřit, jen proto, že paní taky vidí anděly. Řiď se srdcem. Já tomu nevěřím. Když nám umřel pejsek, přišel se rozloučit. Mamka slyšela ráno vedle postele, jak vrtí ocasem jako vždy a klepe na podlahu. Je si 100% jistá, že to nebyl sen. A já druhý den v noci viděla její siluetu (byla to fenka). Alue tu myslím kdysi měla článěk (možná pořád má), o tom, jak jedné paní umřela kočka a pak se vrátila jako jiné koťátko. Přesně tam, kde měla její kočka amputované nožky, mělo to koťátko pruhy nebo něco. A kočka se jí ještě předtím zjevila ve snu, kde jí řekla, že se jí vrátí. Starám se o koně a poznám na nich, jak se cítí. Přitulení se ke koni, který klidně stojí a přivírá oči je jedna z nejkrásnějších věcí pro mě. Ani v nejmenším nevěřím, že je to jen tak nějaká energie jako možná v rostlinách. Zvířata mají zvířecí duše, jiné, než my a pomáhají lidem.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-08-19 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám taky otázku.

Ikona diskutujiciho Elise 2015-08-20 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, měla bych otázku do dotazníku. Vím, že už si pár krát v dotaznících psala, že znamínka se dají léčit u zkušeného homeopata. Ale zajímalo by mě, jestli existují i jiné způsoby, třeba potírání znamének určitými extrakty, oleji… Jak bys je sama řešila ty, kdyby ti vadily?

Ikona diskutujiciho R. 2015-08-21 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den, Alu 🙂 Chtěla bych se zeptat – je to jen čistě ze zajímavosti ale nedávno mě to tak napadlo a celkem by mě i zajímalo, jak to vidíš Ty. Existují různé energie – Vesmírná, energie lidí, bla bla.. to jsou ty konstruktivní, že? A pak je tu elektrická energie – ta je co? Na jednu stranu nám slouží, tudíž by měla být také konstruktivní, ale na druhou stranu když se jí dotkneme, může nás i zabít.. A to by konstruktivní energie neměla, že?

Ikona diskutujiciho Mára 2015-08-23 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, můžeš prosím někdy napsat článek o Larpech? Kde najít dobrou komunitu lidí kteří hrají Larpy? (Nikdy jsem to nehrál ale moc bych to chtěl zkusit)

Ikona diskutujiciho iriska 2015-09-05 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázky do dotazníku: Jaký je tvůj názor na raw stravování (neboli vitariánství)? / Máš ráda orchideje?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek