14. Dotazník

23.10.2012 v Čtenáři 26

Další díl dotazníku je na světě 🙂 Pokud vás během čtení napadne další zajímavá otázka, která tu ještě nezazněla, položte ji do diskuze, vyjde v přístích dílech…..

1. Alusko co si myslis o nazorech RnDr.Emila Palese?

Neznám ho a nemyslím si vůbec nic.

2. Co ty a Feng Shui? Máš třeba v souladu s tím vhodně zařízený byt anebo ohledně toho zastáváš jiný názor?

O feng shui jsem se nikdy dopodrobna nezajímala. Asi každý z nás občas na nějaké základy narazí v různých časopisech. Vím ale, že různé věci které doma dodržuji a které doporučuji, se s tím tak trochu shodují. Takže dejme tomu že bydlím podle toho co sama doporučuji dál, ale feng shui to není, ačkoliv tam jsou semtam podobnosti.


3. Znáš Marii Brožovou? Líbí se ti její obrázky? Popř. Jestli sis oblíbila nějaký konkrétní?

Osobně ne, ale četla jsem její životopis a vím o jejích projektech, které se mi velice líbí a se kterými hodně souzním. V článku, kde píšu o pastelkách, ji také zmiňuji.

4. Dá se “natrénovat” pocit naprostého štěstí? Jednu chvíli tu bylo video, jak pomocí těchto emocí dokázala jistá dívka v ruských lesích levitovat. Bohužel to video již někdo smazal..

Pocit naprostého štěstí není o tréningu, ale o tom, jak vidíš svět a jaký jsi uvnitř. Jde to z nitra, na sílu nic takového nezískáš. Pokud chceš být tak moc šťastný, měj první rád sám sebe a svůj život. To je základ. Mimochodem video pro nás sehnal ,,malé srdce” a je dostupné na mém kanálu youtube. Doplnila jsem ho i do toho článku, odkud původně zmizelo, takže se na něj můžeš podívat znovu.

5. Vidělas film Počátek? (Popř. jak se ti líbil?)

Ne. Dívala jsem se na csfd.cz a zájem to ve mně nevzbudilo. Akční thrillery nejsou moje hobby.

6. Nevieš o nejakej ezoterickej literatúre, ktorá by sa zaoberala zvieratami a ich liečením a pod. Neviem, či som to napísala správne, ale napr. to, aký kameň dať psovi na obojok, aby sa vyrovnal so stresom prenášaným z ľudí….

Nevím, že by nějaká taková kniha existovala. Kdybych o ní věděla, už by tady na ni byla recenze v příslušné rubrice.

7. Také by mě zajímalo jak pomoci zvířeti od bolesti. Náš pes má artrózu jen v jedné noze a už na ní příliš nedošlapuje. Když je zataženo, chodí víceméně po třech. Veterinář předepíše leky a prd. Celkově mám chuť s tím něco provést, můžu tohle nějak ovlivnit?

Vem psa k homeopatovi a požaduj homeopatika na vyčištění kloubů. – Pejsek bude zase zdravý, zvířata na tento druh léčby reagují skvěle, paradoxně mnohem rychleji a lépe, než člověk. Se psy jsem vyrostla a na nemocné klouby není nic lepšího.

8. Jako fanynky těchto stvoření, znáš nebo máš nějaké doplnění příběhu víly Paradikty?

Co? 😀

9. Máš ráda pavouky a hady?

Malé slepýše ano, ale je to výjimka potvrzující pravidlo.

10. Když už jsi sem předhodila Davida, co třeba takhle Criss Angel? Je to sice kaskadérskej magor, ale v některých dílech jeho Mindfreak je i ta levitace anebo tzv. ovládání mysli či takové čtení myšlenek.. Ano, je tam toho ještě spousta. Když David levitovat umí, co teda Criss? Jaký na něj máš názor (pokud o něm něco víš)? 😉

On ještě dneska někdo věří, že Chriss je podvodník a kaskadér? – To bych chtěla vidět podvodníka, co před skupinou lidí rozpůlí holku na dva kusy a nechá ji hysterickou chvilku poskakovat po trávníku jako torzo, nebo si nechá prolézt minci pod kůží. – Lidé pořád chtějí důkazy, že tyhle věci skutečně jdou dělat. A když vám ty důkazy konečně někdo dá, tak je pro vás podvodník?

11. Chováš doma nejaké zvieratká?

Chci, ale zatím nemůžu, takže bohužel ne.

12. Jak poznáš vílu
v davu lidí? Zkušený
šeptat zář vidí.

Co?? 😀

13. Jaký máš názor na ayahuascu a chtěla by jsi ji někdy zkusit?

Myslím, že nezkušeným a nepovolaným bělochům to do pusy nepatří. A ne, vůbec mě to neláká. Slyšela jsem už dost šílených zkušeností od jiných lidí a to mě poučilo dostatečně.

14. Dá se levitovaná voda nějak vyrobit doma, případně kde ji levně sehnat?

Vyrobit doma se nedá. Prodává ji stále AHC, 8kč za litr po telefonické domluvě předem.

15. Ahoj, Alue, mohla bys mi poradit co si dávat na obličej během té periody? Mám s tím trošku problém.

Výborné je potírání Tea tree oil, nebo Švédskými kapkami: Dezinfikují a urychlují hojení.

16. Co si myslíš o filmech Paranormal Activity?

Jeden jsem viděla, protože mi to někdo doporučil, že je to úžasný film o mimozemšťanech. Bohužel asi myslel něco jiného, než to co jsem sehnala já. Málem jsem se z toho posr. – Už nikdy více, fuj.

17. Když už nás zklamala i balená voda, zkusím se zeptat na energy drinky 😀 Hmm nevím, Monster, Semtex, Big Shock… taky se do toho dávají nějaká zajímavá svinstva? A má to nějaký význam, když to lidi pijou? ( I kdyby jim to rozleptalo ledviny, chci to vědět :D) Anebo budu příjemně překvapená?? ale nemyslím…

Je to plné jedů a hlavně s Aspartamem. – Zásadně tyhle patoky nedoporučuji! (všechny ze jmenovaných)

18. Chci se tě zeptat, co si myslíš o věštění z ruky. Do jaké míry je nám osud dán a do jaké ho můžeme ovlivňovat? Nejdřív jsem se snažila mít vše, co se děje pod kontrolou. Pak jsem začala chápat, že je potřeba důvěřovat v děje v mém životě. A pak se mi stalo, že jsem podlehla egu a chtěla jsem si nechat číst z ruky. Já vím, že jsem to nepotřebovala a dříve ani nevyhledávala. Proto nechápu, proč jsem byla tak slabá. V podstatě jsem se dozvěděla hodně pozitivních věcí, ale neudělalo mi dobře, že teď něco z budoucnosti vím. Ale už se stalo. Byl to známý pan M.D.

Měla jsem jako dítě období, kdy mě to hodně zajímalo. Zjistila jsem, že výklady z ruky sice sedí, ale nejsou úplně spolehlivé do praktického života. Navíc když vám čte někdo jiný, je to jako s kartářkou: Řekne vám, co chcete slyšet.

19. Vždyť se učíme, že žijeme přítomností a tvoříme si budoucnost. Tak do jaké míry jsme tedy svobodní? Mám tomu věřit? Teď mám pocit, že v mých rukách je málo.

Pokud jsi silná osobnost, můžeš vzít svůj daný osud, do vlastních rukou. Pak pro tebe původní lajna neplatí. – Tvoříš si svou. Ostatní lidé si sice budoucnost tvoří, i když jedou podle stanoveného plánu a nemají osud ve svých rukách, ale míra, v jaké mohou rozhodovat, je velice omezená. Můžou doleva nebo doprava například jenom jeden krok, ale už ne dva kilometry, jako někdo, kdo má osud ve svých rukách: A v tom je zcela zásadní rozdíl.

Jsi svobodná jenom tolik, jak moc velkou máš sílu si věci dělat po svém, i kdyby to znamenalo jít proti silnému proudu, totálně mimo všechny zvyky. – Rozhoduješ si o tom sama.

20. Jaký máš názor na gymnastiku? Myslíš, že je to dobrý sport nebo jen ničí tělo?

Já jsem jako dítě dělala gymnastiku pár let vyloženě jako kroužek. A měla bych ji ráda, kdyby tam na mě nebyly hnusné starší holky, kterým to šlo hůř, než mně… takže záviděly. – Odešla jsem kvůli nim. Pokud se do toho člověk nezblázní, neudělá si z toho vrchol života a nedělá to na profesionální úrovni, je to fajn ,,zábava”. Nemám nic proti. Dodneška dost ráda vzpomínám na hvězdy přes celou tělovičku, nebo na protahovací cviky. – Ty dělávám dodneška, jsou mi příjemné.

Ale profesionální gymnastky, které dřou od rána do večera, ty pěkně lituji. – To už je likvidace těla a vymývárna mozku.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2012-10-23 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otazka16- mozna mel na mysli Ctvrty druh, tenhle film je o mimozemstanech…

Ikona diskutujiciho pavel 2012-10-23 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to já víly v davu zase vidím. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-23 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já zase nedávno viděla film Černá labuť. To je zase o tom, jak se člověk může zbláznit, kdy mu až moc stoupne do hlavy balet. – Hlavní hrdinka se postupně zbláznila, trpěla halucinacemi a na konci filmu umírá, přestože svoji vysněnou roli dostala i zatančila perfektně. Ovšem za jakou cenu?

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2012-10-23 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:hehehe…..:)

Ikona diskutujiciho Vepřík 2012-10-23 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím, mužeš mi vysvětlit ohrožují, nebo neohrožují homosexuálové naše děti? Podpořila by si jejich oprávnění k adopci cizích dětí?

Ikona diskutujiciho Mončaa 2012-10-23 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jo je to děsný svinstvo. Možná bys ho měl varovat než se něco stane. Můj přítel to pil taky furt, byl na tom závislej. Pořád jsem mu říkala ať to nepije a občas jsem na něj kvůli tomu byla i hnusná páč mě to fatk štvalo, ale nedal si říct a vypil klidně 3 plechovky za den dokud ho neodvezla záchranka a neřekli mu že měl štěstí že to takhle dopadlo, že na 19 let má hodně špatný srdce a mohlo to dopadnout i hůř. Škoda že mě neposlech a muselo to dojít až sem. Opravdu je to hrozné svinstvo.

Ikona diskutujiciho Božka 2012-10-23 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pán Emil Páleš vlastne na vedeckej úrovni dokázal existenciu anjelov… To už nie je ezoterika, to je duchovno, čomu sa on venuje.

Ikona diskutujiciho Mončaa 2012-10-23 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: *měla (promiň:))

Ikona diskutujiciho Babe 2012-10-23 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: !!! Mělas upozornit na spojler! :D

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-10-23 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]::D tak , tiež som si všimla, že v knihách vystupuje veľa ryšavých ľudí, ale akosi sa mi to nespojilo s tým, že práve všetci sú z budúcnosti

Ikona diskutujiciho Farah 2012-10-23 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(3) take diky za tip, jdu stahovat 🙂

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-10-23 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na tomhle článku se mi líbí jen ten křeček. Sorry.

Ikona diskutujiciho Avene 2012-10-24 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký internetový prohlížeč používáš? Co si myslíš o zakomponování čísla 666 do loga prohlížeče Google Chrome?

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-10-24 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přidáš na blog v blízké době nějakou krátkou povídku z tvojí tvorby? Já vím, že píšeš momentálně knihu, ale co tahle si od ní odpočinout a vytvořit něco kratšího?

Ikona diskutujiciho Avene 2012-10-24 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych se chtěla zeptat, co si myslíš o Unicefu a tak, jestli ty peníze opravdu jdou, kam mají. Ráda bych se nějak zapojila, třeba Dobrý Anděl vypadá skvěle, ale já si nemůžu 'dovolit' zadat trvalou platbu, protože jsem středoškolák a nemám příjmy. Takže bych to prováděla jednorázově, tak co bys mi mohla doporučit? :D

Ikona diskutujiciho Angel 2012-10-25 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký posloucháš žánr hudby?

Ikona diskutujiciho Zuzana 2012-10-25 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen tak informačně – slepýš není had, je to ještěrka se zakrnělými nožičkami. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-10-26 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aké máš skúsenosti s MMS?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-10-26 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá sa na osud.cz bezplatne zaregistrovať? Teda kebyže sa tam chce niekto zaregistrovať aby mohol čítať aspoň časti článkov, tak mu nebude nič účtované?

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-10-26 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsem o jakési knihovně palmových listů či co. Má tam prý být o každém člověku na světě předem zaznamenaný jeho osud. Já to beru s pochybami, protože osud není nikým určený, tvoříme si jej sami, nemyslíš??

Ikona diskutujiciho knihofil18 2012-10-28 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako sa dá zsitiť svoje duchovné meno? 🙂

Ikona diskutujiciho Annie7 2012-10-28 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, díky za odpověď o Crissovi. Jen abych se trochu ospravedlnila.. Nenapsala sem, že je podvodník, já ho mám ráda a Mindfreak sleduju 🙂 To s tím kaskadérem byla narážka na věci, kdy například skáče z auta, chvíli před výbuchem a tak (to přece je vlastně kaskadérství, no ne? :)). Magor být trochu musí, jinak by do toho nešel (v dobrém slova smyslu). Takže asi tak 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-10-30 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na poľovníctvo (myslivost).

Ikona diskutujiciho Avene 2012-11-02 00:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existují elfové? Ve svém fantasy světě jsem se do nich moc zamilovala :D

Ikona diskutujiciho Qabab 2012-11-28 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu se zeptat co se stalo s dotazníkem č.3?

Ikona diskutujiciho Qabab 2012-11-29 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oprava č.13, ale už vidím, že je zpět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek