166` Dotazník: Odhalení Gotthardského tunelu byl satanistický rituál

5.9.2016 v Čtenáři 53

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ráda bych věděla, jak mám skutečně pohlížet na číslo 13, protože toto číslo všichni známe jako to, kterého bychom se měli obávat (ale já to tak neberu). Naopak jsem se i dočetla, že je to číslo pro posvátné ženství (13 lunárních cyklů za rok), což je dost zajímavé. Ale nevím, jestli nemají illumináti také nějakou spojitost s tímto číslem a jestli si ho nevykládají jinak. Zajímá mě to, protože jsem se narodila 13. 7. 1998 (rok 1307 – proběhlo vyvraždění templářů, a pak skryté ďáblovo číslo v roku narození – zajímavé datum pro narození :D). Tak se jenom ptám, jestli nemáš vlastní výklad čísla 13, protože různých popisů andělských čísel, numerologie.. je na internetu spousta, ale nějak mi to stále nestačí.

Asi tě nepotěším, ale já nikdy v čísle 13 velkou symboliku neviděla, co se týče elitních spolků, tak tam firugují spíš 11, nebo 322. Se třináctkou se nesetkávám. Tak bych dala spíš na ty andělské výklady, když už.


2. Jaký má vlastně vliv na člověka měsíc, když se do něj dívá? Hlavně třeba úplněk. Psala jsi, že je destruktivní a spoustu lidí se tě tu na to ptalo, ale nenašla jsem odpověď.

O destruktivním vlivu úplňku jsem možná něco zmínila (stručně v diskuzi když se mě na to někdo ptal) kdysi před mnoha lety když jsem byla ještě malá, alespoň mám ten pocit, že to tak nějak bylo. Ale ten dojem pramenil spíše z nedostatku dat a neznalosti všech souvislostí, takže jsem o tom nic nepsala. Radši jsem si to nechala, až budu vědět víc.

Obzory mi hodně rozšířila tato kniha Rudý měsíc, kterou ti velice doporučuji, pokud chceš opravdu vědět, jaký má měsíc spojitost s ženskou spiritualitou a proč má takový vliv na psychiku, co se při něm vlastně děje. Ve skutečnosti to destrukce není.

Před třemi lety se mi nelíbil článek jednoho chlápka, co na úplňky opakovaně na internetu plival, takže mě to inspirovalo k tomuto článku: Je měsíc opravdu taková potvora, nebo jen lidé něco nepochopili?

Je to v podstatě jediný můj článek na téma měsíc a úplněk, za kterým si stále stojím.

3. Proč si myslíš, že lidé upisují svojí duši ďáblu, když stejně umřou a hmota je jim k ničemu a budou trpět? Žádnej normální, uvědomělej člověk tohle neudělá – stejně jsou pak nešťastní, protože ti tolik hmoty radost nepřinese. Myslíš, že tomu nevěří, že je to pravda že pak budou patřit ďáblu nebo je jejich ego tolik rozmohlé, že chtějí i přes to slávu, bohatství atd.?

Ptej se satanistů, proč jsou satanisti… Myslí si, že souhlasí s jeho plánem, ale o jeho skutečném plánu neví doopravdy vůbec nic. Jsou to jen slepí zmanipulovaní pěšáci, kteří vůbec nechápou skutečný účel. Myslí si, že využívají, ale pouze jsou využiti. Satanismus je náboženství a sebeobětování Pánu je jeho součást. Tak nakonec fungují všechna náboženství, kde se pouze zneužívají a fanatizují lidé, kteří jsou ochotni se pro svého Boha zabít, nebo zabíjejí jiné ,,bezvěrce“. Praktiky jsou pořád stejné, mění se jen jména dotyčného ,,Boha“ a záminky…

4. Mě by zajímalo jaké celebrity mají svuj úspěch vydřený, a naopak kdo má pakty s ilumináty. Taky jsem přemýšlela, jak ze své práce mužou mít radost, když to je podvod? Četla jsem, že ilumináti rozhodují kdo bude populární či nikoliv. Narazila jsem taky na to, že některé celebrity mají alter ego. Třeba Beyonce má Sashu, kde popisuje jak do ni na stagi vstupuje. Sama přiznala, že na stagi vidíme Sashu, a ne ji, že je na takové tančení až moc stydlivá. Takže ji prostě ovládne démon? Když chtěla být populární, tak musí projít určitým rituálem? Navíc je děsivý, že stejný tanec bey, je stejný jako jedno uniklé video od iluminátů…

Vydřený úspěch mohou mít i slavní umělci, ale ti nikdy nebudou masově a globálně propagovaní. Poznají se i podle symboliky v klipech. Mám dojem, že se na tohle téma dotazy pořád opakují, takže dovysvětlím dál pár souvislostí:

U těch globálně slavných je to ještě jinak. Ne že illumináti rozhodnou kdo bude slavný, ale dotyčný první musí vstoupit do spolku, složit přísahu, podepsat pakt s Ďáblem a potom teprve jsou mu umožněny výsady a propagace. V těchto spolcích se pravidelně obětuje jeden z členů Ďáblu, který si žádá lidskou krev. A různě se to pak maskuje, aby to vypadalo jako sebevražda, nebo nehoda. Ale praktiky satanistů se různě liší a záleží na tom, k jakému účelu seanci vedou. Také se to liší u různých spolků a jejich vnitřní hierarchie. Jedni obětují sebe navzájem v určitém časovém intervalu a jsou na to pravidla, jinde se používají děti, někde pouze blonďaté modrooké panny… Záhadná úmrtí, ,,sebevraždy“ celosvětově slavných umělců, herců a hudebníků není nic jiného, než že na ně přišla řada.

Beyonce je praktikující černé magie, patří k nim a pokud přiznala, že má alter ego, není to nic jiného, než Ďábel, který do ní na podiu vstupuje.

Aby Ďábel mohl do člověka pravidelně a bez problémů vstupovat, je důležité, aby dotyčný bral drogy, hlavně tvrdé. Proto všechny velké hvězdy hulí a fetují, i před samotným vystoupením a dokonce i přímo na podiu (Miley).

Mají nás už za takové blbce, že zatímco dřív dělali seance tajně, dneska už to ukazují lidem veřejně a prochází jim to.

V souvislosti mě napadá připomenout udílení cen Grammy v roce 2014, což byla velká Satanistická Show (na obrázku dole, záběrů je hodně, zkuste pohledat, ale nebude se vám to líbit). Na zahraničním webu je o tom celá řada článků… Tyto celebrity, které svět tak zbožňuje, jsou jeden obrovský spolek fanatických Satanistů a dělají to zcela vědomě.

Další obrovská veřejná satanistická seance proběhla nedávno ve Švýcarsku při odhalování Gotthardského tunelu (železniční, dlouhý 15km). Mnoho lidí si všimlo, že toto není normální ceremonie. Podívejte se na toto video a jeho symboly. Po několika minutách se vám musí obrátit žaludek, jaký z toho jde hnus. Nedá se na to skoro dívat, ale zkuste to vydržet.

Existuje dosti pádná teorie, že touto ceremonií se tunel zasvětil Ďáblu, aby mohl přijít na zemi, o čem byl nedávný článek z Ruska, odkazovala jsem na něj v nedávném transformačním okénku.

Full Interpretation: The Gotthard Tunnel Illuminati Witches‘ Sabbat

https://www.youtube.com/watch?v=8bjeBVStaEw

Pár speciálně zajímavých momentů, co by vám tady neměly utéct:

04:35 – příchod padlého anděla, nad kterým visí lidské oběti

05:45 – Baphomet, symbolizován rohatým kozlem, se ďábelsky vysmívá lidstvu

06:30-07:05 – démoni

07:35 – průvod satanistů

08:05 – nevinná oběť (ta je potřeba vždycky)

10:00 – komedie pro tupé nevědomé ovce, co tančí, zpívají a hýří, aniž by si uvědomovaly nebezpečí a přítomnost démonů. V 11:48 korunuje celý výsměch papež, co kyne davům.

12:17 – tohle si dobře prohlédněte, co s tou ženou dělají. Nasazují jí useknutou hlavu, ze které crčí krev, a oblékají ji do rudé. Ďábel nenávidí ženy a likviduje je, proto byly a dodnes v některých zemích stále jsou naprosto utlačované a týrané, nejenom přes náboženský fanatismus.

14:05 Z předchozího výjevu plížících se nevědomých zombie, a obětí co padají ze skály, se náhle stává sexuální orgie. Svlékají se a kroutí, jakoby byli něčím posednutí.

15:00 – skupinový sex, nemravnost a orgie končí oběťmi, smrtí.

15:15 – ze tří obětovaných mrtvých se stávají duchové, modré oko za nimi ukazuje, že prohlédli, ale už jim to není nic platné, upsali se ďáblu, a byli obětováni spolu s mnoha dalšími dušemi. Ďábel je v průvodu v čase 15:40, tyto duše mu teď patří. Symbolicky byla obětovaná energie a duše herců, kteří si tady vůbec neuvědomují, co hrají. Kdyby nebyli blbí a přemýšleli nad svou rolí, nestál by na pódiu nikdo.

15:52 – ďábel má radost z toho co dokázal s lidmi, tančí a směje se jim

18:13 – duše trpící v pekle

18:35 – posvátný Skarabeus, symbol reinkarnace a za ním Ďábel. Absolutní kontrola našich dějin a životů. Celé generace jsou pod jeho vlivem.

17:01 – Ďábelské oči, které vše vidí.

… Je tam toho strašně moc, ale nemám čas to všechno klíčovat. Snad vám i tak pár mých základních postřehů pomůže.

Drzost, s jakou jsou nám tyto síly otevřeně prezentovány a jak se nám smějí, je naprosto nepředstavitelná, ale co s tím uděláme? 95% lidí si jenom řekne, že to ti umělci trochu přehnali, nad symbolikou se nezamyslí, stejně ji neznají a po těch kdo na problém poukážou, se hodí pomyslným kamenem, že jsou blázni, že za vším hledají konspirace… Radši budu za vidoucího blázna, než za slepce, co se nechá klidně obětovat v divadle, aniž by věděl, co doopravdy dělá. Správné vědění je moc a znamená jedinou skutečnou svobodu na tomto světě.

5. Milá Aluško, chtěl bych se zeptat na jednu věc, nejsem si jistý jestli to tady už bylo odpovězeno, pokud ano tak se omlouvám… V návaznosti na dotaz, který se týkal zvýšené bisexuality u dívek, by mě zajímalo co si myslíš o tom, co se u žen děje, když se sexuálně chovají vyloženě pudově a bez většího citu: U nás mužů je mi jasné, že by nás v takovém případě, kdybychom se chovali pudově, lákaly výlučně ženy. Ale u žen si nejsem úplně jistý a docela se děsím toho, jak to vlastně je, protože bisexuálních dívek potkávám nepříjemně mnoho… Přitahují ženy, pokud se chovají pouze instinktivně, jen muži? Ať si rozumíme – nejde o to, že je samozřejmě nechutné se chovat jen pudově sexuálně – ptám se na ryzí erotickou přitažlivost mentálně zdravé heterosexuální ženy, přičemž nehraje roli požití alkoholu.

Myšlenka, že u žen je zvýšená bisexualita, je přinejmenším zábavná. Patrně fáma, která vzniká proto, že dvě ženy spolu muže vzrušují a jiné ženy neiritují tak, jako kdy jsou spolu dva gayové. Potom se lesby nemusí tak bát projevit na veřejnosti, jsou více viděné, kdežto gayové si to radši nechají na doma, aby na ně nikdo blbě nekoukal. Tak se pak vykládají takové nesmysly, že každá žena je potenciálně lesba, nebo bi. Měla jsem mnoho kamarádek, se kterými jsme mluvily otevřeně o sexu. Některé byly sexuálně velice otevřené a žádná z nich bisexuální nebyla. Tak nevím, asi žiju na jiné planetě, ale mně už jen ta představa připadá vyloženě odporná a určitě nejsem sama. Akorát je můj názor asi nemoderní, tak není tolik slyšet. Všichni dneska spíš chtějí slyšet: ,,Jo já mám rád všechno – párky palačinky štrůdle, hrňte mi to lopatou!“

Taky je dobré vzít v úvahu, že některé ženy to mají jako experiment, něco mohou zkusit ze zvědavosti, někdy to říkají protože je nějaký muž hluboce ranil a ještě to nerozchodily, a pak jsou tu lidé, co si myslí, že když prohlásí, že jsou bi/homo/pan cokoliv, tak jsou víc zajímaví, působí modernějším a otevřenějším dojmem.

Pokud by ten nesmysl, že ženy jsou přirozeně bisexuální byl pravda, tak mizím odsud, protože zkáze každé společnosti vždy předcházel morální úpadek, destrukce tradičních hodnot a deviace.

Upřímně doufám, že se v příštích dotaznících už dostaneme k veselejším tématům.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Káťa 2016-09-05 01:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jaký je tvuj názor na gnózi? Zda se mi, ze je hodne blizka tvemu uvazovani- predstava naseho sveta jako spatneho, nedokonaleho a ovladaneho demiurgem(dosad si iluminaty nebo elity obecne) a jako protiklad tohoto temneho sveta svet svetly, dokonaly (jako ten na povrchu). Utek z hmotneho sveta je mozny diky gnozi- zjevenemu vedeni, ktere prinese spasitel a duse se diky nemu muze odpoutat od sveho hmotneho vezeni. Analogie me napadla u cteni tohoto dotazniku a vtipne je, ze odpovida i motto Tveho blogu☺

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-05 06:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě taky přijde že holky k té bisexualitě mají o dost blíž než kluci.. Tak mě napadá: Proč by chlapy tak šíleně vzrušovaly dvě holky v sobě, když by bisexualita ženy znamenala úpadek společnosti, destrukci hodnot a deviaci? Mě spíš přijde že veškerý "deviace" jako je bisexualita, fetish, BDSM, piss a tomu podobné, jsou uplně normální, akorát většina lidí se pod tlakem aby na ně nebylo pohlíženo jak na uchyláky omezilo na klasický sex bez ničeho zajímavého.

Ikona diskutujiciho jezek 2016-09-05 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O cisle 13 bylo v clanku o Jemenu na prvopodstate, druhy dil. Cituji…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Bohužel nevím o čem je řeč, tak jsem googlila a ani tak z toho moc moudrá nejsem… Ale je to jedno. Všechny ,,ismy" jsou špatné, protože škatulkují mysl do určitého ohraničeného rámce. Co se umezuje, to se likviduje. Já se neškatulkuji a nevyznávám žádné náboženství.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No vidíš, na tohle jsem úplně zapomněla, díky že jsi to dohledal 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To je jednoduché, chlap si totiž představuje, jak ty dvě lesby má obě naráz… No komu by se to nelíbilo.

Ikona diskutujiciho Aťa 2016-09-05 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem Aluško za vysvetlenie scén z videa,mám odpor k jeho pozretiu,videla som to raz a to mi nateraz stačilo. Súhlasím aj s tvojou odpoveďou na piatu otázku.Ešte raz ďakujem a všetko dobré ti prajem,pekný deň.

Ikona diskutujiciho Vojta 2016-09-05 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se dotázat, zda po smrti těla jdou duše vysoce postavených iluminátů do nějaké pouze pro ně určené dimenze, něco jako iluminátské nebe.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: 🙂 – Přečetl sis článek, Vojto? Přečti si to o těch satanistech a koukni na video s přiloženou vypsanou symbolikou. Protože v té ceremoniii na videu je ukázané, co se stane s dušemi, které se upíšou ďáblu.  - Žádné nebe. Jejich energie je spoutána a využívána.

Ikona diskutujiciho :) 2016-09-05 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky co znam holky, pulka je jich bi. Osobne si myslim, ze resime neskutecne hovadiny, protoze pokud nekomu vadi ze je nekdo bi ci gay, tak bude mit dost problemu sam s sebou. Beru to tak, ze pokud se zene nelibi zenska tela a jeho krivky, nikdy se ji ve skutecnosti nemuze libit poradne jeji telo. Protoze mit rada sve telo hraje u zeny mnohem dulezitejsi roli nez u muze. To je jak kdybychom zacli rikat, ze kdyz se ma zena rada tak je bisexualni. Tohle je otazka pouze moralky niceho jineho. Nekdo ji ma nastavenou vysoko jiny nizko. Ohledne alter ega. Nevim kdo vymyslel ten nazev a proc se tomu tak rika, ale prirovnam to k praci. Clovek je v dnesni dobe bohuzel v nekterych etapach jeho zivota nucen delat praci kterou delat nechce, nebavi a nenaplnuje ho, ale za to ho trebas dost dobre uzivi. Neni tak tezke aby to bylo min bolestive, vymyslet jmeno a predstavovat si sebe jako nekoho jineho, nekoho koho to narozdil od nas bavi a uziva si to. Je to asi jako afirmace. Napriklad Lucie Bila ma taky dve jmena, vlastne spoustu lidi ma pseudonym a rika, ze pri praci to jsou ti druzi a doma jsou pak se svym pravym jmenem. Dnes uz Pracharova je ve spolecnosti taky raubir pac ji to vydelava penize, a media maji radi kdyz se neco deje, ale doma je to matka a manzelka milujici tak jak to o sobe i zpiva. Skoro kazdy v sobe dokaze najit vic osobnosti, nikdo neni jen hodny nebo spatny, vse ma svuj rub i lic a kdyz to nekoho zivi tak proc toho nevyuzit.

Ikona diskutujiciho renata 2016-09-05 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To video som len preklikala, nedokazala som to pozerat ucelene,ako tam ten s hlavou "kozy" kvilil, musela som stopnut, ja byt ucastnikom ceremonie nazivo, odchadzam. Je to psycho myslim aj pre ludi,co vnimaju normalne aj ked nevedia nic o symbolike. Ludia su fakt blbi, ze cumeli na toto divadlo a povazovali to este za umenie. Minule som pozerala fotky z najvacsieho letneho festivalu u nas, Pohoda 2015,padli mi oci na foto jednej spevacky,mala cierne oci,vygooglila som si foto kapely,nejaka die Antwort, ani neviem, aku maju hudbu,ani nechcem vediet, stacia fotky,zostalo mi zle, ze toto podporuju,taketo kapely sem tahaju, mladym tam vymyvaju mozgy, tento rok tam bol aj vas Schlafenberg vymyvat hlavy a postavili tam minaret, kde si buzny pod nim davali pusinky ,fotili sa a posielali ich na FB jednemu slov.politikovi ,odporcovi buzien a migrantov. Hnus,kto taketo festivaly navstevuje, toto svinstvo podporuje,aj ked tam ide len koli svojej oblubenej kapele. Dolezite je nepodporovat to.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Tvůj názor dává smysl, přesto… Tahle doba, kdy si hraješ na někoho kdo nejsi a předstíráš něco jenom kvůli penězům a slávě, je fakt hnusná. A jsem ráda, že v té situaci nejsem a můžu se chovat normálně. Kdybych v té situaci byla, tak to nedělám. Radši budu dělat něco jiného i za cenu méně peněz. Prachy a sláva člověku štěstí stejně nezaručí, často je to naopak.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Od toho jsem právě vypsala přesně časy, aby to člověk nemusel absolvovat celé, ale jenom kouknout na hlavní symboly… Pro  nás to slouží leda jako vzdělávací materiál. Nic víc.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2016-09-05 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Jj, i když člověk vypadá jako homofob, což je v dnešní době "super", osobně si myslím, že homosexualita je z větší části způsobená prostředím, ve kterém člověk vyrůstal. Sexualita je úsečka, na jedné straně je heterosexualita a na druhé homosexualita a každý člověk se mezi těmito dvěma polohami pohybuje v jiném poměru. A právě všechny tyto trochu bi, trochu mi je to jedno, pochází z toho, že člověk vyrůstal v prostředí, kde byly mužské a ženské role velice pokřivené, přehozené, nedostatečné. V místě, kde člověk nebyl např. milován svým otcem, si dítě může těžko vytvořit zdravý vztah k mužům. Není divu, že v dospívání pak tak trochu tápe, protože s druhým pohlavím nemá vytvořené žádné spoje, a když, tak ne hezké. Vím, že všechno se dá srovnat v hlavě, člověk musí chtít a musí hlavně sobě porozumět. Z mého pohledu je to vždy z větší části "jen" nerovnováha. Taky na to má velký vliv zdravotní stav hormonální soustavy matky v době těhotenství. No která žena to má dnes v pořádku, že? A navíc, vzhledem k tomu, co se mi občas snaží temňáci procpat do snů, tak nemám nejmenších pochyb o tom, jak to vlastně je. Třeba tenhle zážitek, jednou večer jsem si zavolala svého anděla a měla jsem trochu rozvernou náladu, tak jsem ho poprosila, jestli by mi mohl celou noc šeptat do ucha nějakou větu, co teď potřebuju slyšet. Celou noc jsem měla krásný, barevný sny, úplně jiný než jindy a cítila jsem se tak lehká, a v jednom z těch snů ke mně dolehla věta "Jsem konstruktivní". Ale co se nestalo, někomu se to pochopitelně nelíbilo, tak mi nejdřív začali dělat bordel v pokoji a pak mi do snů nacpali nechuťárny typu, porno, sex, lesby apod. Takže tak. Je to těžký, hlavně pro ty, co se v tom máchají, ale myslím si, že z větší části to tak bude.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-09-05 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je někdo reptilián (už od narození, nikomu se neupsal výměnou za bohatství a slávu), ví o tom? Nebo je přesvědčený, že je člověk?

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-09-05 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné se naučit telekinezi, telepatii, levitaci??

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  No, já myslela vyloženě úchylky, že mohou vzniknout vlivem prostředí v dětství. Odchylky mimo normální orientaci naopak vypadají na prenatální vývoj. Buď ozáření, nebo jak říkáš, můžou v tom sehrát roli hormony, vždyť lidský mozek je tak složitý a citlivý…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-05 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já nejsem až tak dobře ,,zasvěcená" do toho, jak to vlastně reptiliáni dělají a jaké mají strategie. Vím jenom základní rámec.

Ikona diskutujiciho Robert 2016-09-05 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten rituál je hustej! Bohužel to znamená, že poslední boj již započal. Ted záleží na každém jednotlivci jak se zachová. Pevně věřím, že žiji tu realitu kde vše dobře dopadne a čeká nás 1000 let míru. V místnosti plné tmy stačí jedna jiskřička která zažehne plamínek a je po temnotě. V našem světě jsou ty jiskry lidé jako TY.

Ikona diskutujiciho FA 2016-09-05 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké hezké pozitivní místa by jsi nám doporučila která znáš?

Ikona diskutujiciho Michaela 2016-09-05 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S názorem na tu bisexualitu nesouhlasím. Jak tu již někdo zmínil, ženy jsou mnohem citlivější na celkovou estetiku, mě se třeba ženské tělo moc líbí, stejně tak to moje vlastní – ženské křivky jsou krásné, to je prostě bez debat. A nemyslím že by holky tu bisexualitu předstíraly, prostě je to vzrušuje. Já sama jsem na  kluky klasicky, ale párkrát jsem se s holkou líbala a je to stejně tak příjemné, jako se líbat s klukem. Ba naopak je to ještě něžnější. Nevidím na tom nic deviantního, když je někomu příjemná blízkost obou druhů pohlaví. Na holkách se mi líbí právě ta něžnost, jemnost… třeba takové ty androgynní mužné lesby to mi přijde taky divné. Ale každý podle svého gusta :-)

Ikona diskutujiciho Mued 2016-09-05 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. čtyři. Přesně o tomhle byl ten můj sáhodlouhý komentář číslo 103 v dotazníku o reptiliánských celebritách. :D Ona ta věta „Nikdo se nestane slavný bez pomoci elit“ je totiž strašně, strašně moc zavádějící. Je to špatně podané. Takže se vůbec nedivím, že se na internetu píše, že o tom, kdo je slavný, rozhodují ilumináti. To je to, co tě při téhle větě první napadne a napadlo to i mě, jenže mi to nedávalo smysl. A nedávalo mi smysl ani to, kdyby zaprodání se měla být podmínka k celosvětovému úspěchu. Jaký by potom mělo smysl přát si stát se hollywoodskou hvězdou? Jaký by potom mělo smysl přát si být celosvětově úspěšný? Na tom totiž není nic špatného, pokud člověku nejde vyloženě jen o tu slávu. Být úspěšný ve světě a být vidět by chtěla spousta lidí. K čemu by potom byly rady: buď v tom lepší, než kdokoliv jiný? Takže mi bylo jasné, že takhle to být nemůže a tady se mi jenom potvrdilo to, co už jsem věděla, co už jsem si předtím sama správně poskládala. A mimochodem, z té smlouvy se lze i vysvobodit, to už někteří taky dokázali.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-05 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moc, moc díky za rozsáhlou odpověd č.4 :). Připadá mě nechutný, jak někdo dokáže obětovat někoho pro vlastní prospěch. Nakonec, ale za to zaplatí a sláva a bohatství jim bude k ničemu. Nakonec mě jich muže být líto, ale jejich volba.

Ikona diskutujiciho Peace 2016-09-05 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na to, že sny jsou vlastně jen alternativní světy tomu našemu. Mě se teď nedávno zdálo, že mi to někdo takto ve snu vysvětloval, že v každém okamžiku vzniká nekonečně mnoho vesmíru s alternativními scénáři od těch skoro stejných co tady po ty nejabsurdnější a že prý toto nekonečno je vlastně Bůh(či jak tomu kdo říká). Pak ještě druhej den, že mě nějaký průvodce vzal do 5. dimenze a já chtěl ať se tam něco děje v čase a oni mi vysvětlovali, že tam čas jako takový není, že tam jen získávají zkušenosti a dny si sami přepínají, což mě teda překvapilo, myslel jsem, že je tam pořád "ten samý den".

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-05 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju pěkně za zodpovězení mé otázky o bisexuálních sklonech 🙂 jsem rád, že to tak normálně být nemá :D… Nevěřila bys, od jakých holek se mně přiznání, že by se dokázaly vyspat i s holkou, dostalo… je to fakt nechutné :P. K tomu, že by to některé mohly mít jako "experiment"- mno, těžko říct, ale například já právě kromě 3 dalších holek, co mně tohleto řekly, mám jednu fakt důvěrnou kámošku a u té moc dobře vím, že je právě tajně bisexuální, při několika dost otevřených rozhovorech jsme se o sobě vzájemně bavili a ona mi tvrdí, že holka je od přírody schopna se vyspat s holkou a že ji přijde přitažlivá, hlavně když se uvolní (a to třeba i po alkoholu), jen mi kluci to tak s klukama nemáme… (Teda, tak blbě to neřekla :D je to dost sečtělý a rozumný člověk) a to mně celkem zaskočilo no a pak ty tři další holky, které mi to řekly… To mě vyloženě vyděsilo :D. Takže díky za vyvedení z omylu, oddech jsem si :D.

Ikona diskutujiciho micka 2016-09-06 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořád nechápu, proč se homosexualita nebo bisexualita tolik řeší. Proč vás zajímají věci, které se vás netýkají (když nejste homo nebo bi)?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-06 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Asi proto, že se lidem tak vnucuje jako přirozená. Ještě před pár lety to tak nebylo. A dneska se bohužel člověk i bojí říct, že se mu to nelíbí, protože je okamžitě homofob a zaostalý pitomec.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-09-06 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda že ženy nemajú problém bozkávať inú ženu a vyspať sa s ňou, ale väčšina žien nevyhľadáva hrátky s inými ženami možno to skúsia raz len tak pre spestrenie, takže tvrdenie že každá žena je prirodzene bisexuálna je trochu prehnané a je to skôr homopropaganda ktorá nám chce nahovoriť že bisexualita je prirodzaná. Keby to tak bolo tak by takúto skúsenosť musela mať väčšina alebo aspoň polovica žien, ale je ich tak 25%. To že sa ženám páčia iné ženy ešte neznamená že sú bisexuálky, bisexuálny je ten, kto intenzívne potrebuje udržiavať sexuálne vzťahy s mužmi aj ženami.

Ikona diskutujiciho W. 2016-09-06 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tenhle díl je zajímavý 🙂

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-06 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Myslím právě, že ty holky, které mi to řekly, si -jak píšeš- krásu se sexuální přitažlivostí právě moc nepletly… A že by to měl být nějaký experiment mi hlava nebere… Jsou asi skutečně bisexuální, jinak si to už neumím vysvětlit. Budiž. Jen doufám, že hromadně nekazí normální heterosexuální dívky tím, že je hetero "out" a bi "in". Fuj :P…

Ikona diskutujiciho micka 2016-09-06 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:Mě připadá přirozená (jsem hetero). Všechny tyhle "odchylky" lidem připadají divné jen proto, že lidé se ve skutečnosti nemohou chovat přirozeně ve věcech sexu. Morálka nás svazuje tak, že nevíme, co je přirozené, víme jen, co je uznáváno jako "normální" a dovolené.

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-09-06 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: A já bych zas řekla, že problém je spíš v tom, proč se tenhle typ zvědavé bisexuality tak málo vede mezi chlapama. Strach z doteku, obrovské tabu a z něj pramenící odpor, je kolikrát problém se s druhým mužským vůbec obejmout, v některých rodinách i vlastního tátu… Mi kamarád popisoval, jak jim vrátili tatínka po infarktu z nemocnice a jak hrozně divnej pocit ho bylo i za takových okolností objímat… to mi přijdou zdravější ty dívčí experimenty :D

Ikona diskutujiciho Káťa 2016-09-06 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: No vis jak, ono pred par lety si lidi mysleli, ze cernosi nejsou lidi, nebo tak obecne ze kdokoli, kdo neni bilej evropan neni clovek. A dneska se tomu smejeme. Je prece evidentni, ze normalita je relativni termin. To, co bylo normalni kdysi, uz normalni neni- zeny misto absolutni zavislosti na muzi u nas chodi do skoly, voli a vubec jsou svepravne bytosti. To taky nebylo driv normalni, ted to normalmi je a myslime si, ze je to spravne- a pritom byly ve sve dobe mraky odpurcu jak abolicnich hnuti, tak zenskych emancipacnich. To, ze driv za homosexualitu hrozilo vezeni neni myslim vhodny priklad starych dobrych a normalnich casu.

Ikona diskutujiciho aneta 2016-09-06 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, duše těch herců ten patří dáblu?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-09-06 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dočetl jsem se, že za pomocí sungazingu se dá odblokovat nevyužívaný mozkový potenciál. Po pár měsících praktikování pozoruju, že to tak je. Jde si takto odblokovat plných 100% mozkového potenciálu?

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-09-06 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak se s vámi asi loučím, lidi. Celé dny se totiž asi budu učit na maturitu. Nebo znáte snazší a rychlejší způsob, jak se nadrtit 70 témat (50 + 20 knížek)? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-06 17:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Symbolika seance tomu odpovídá.

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-06 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: to zvládneš! Vím o čem mluvím, já jsem gympl absolvoval teď v červnu :D hlavně se o tom nauč něco mluvit, mluvit a mluvit a pak už nebudou tak moc precizně hledět ani na ty předepsané body typu "Požadavky pro rozbor uměleckého a neuměleckého textu"

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-09-06 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,co si myslíš o vynechávání snídaně? Na kolik porcí denně rozděluješ jídlo ty?

Ikona diskutujiciho Tara 2016-09-06 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Martin Martin 2016-09-07 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:Nevyužitý mozkový potenciál můžete využít tak, že něco budete tvořit, k tomu je to místo určený 🙂

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-09-07 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Super! 🙂 Ale… ?! Za týden?! 😮 To co ty jsi za (nad)člověka? :D Asi nejsi introvert, kterému by víc šel písemný projev než ten ústní a který by potřeboval více času na přemýšlení? :D

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-09-07 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Děkuju moc! 🙂 No právě, mluvit… :D

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-08 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško nevím jestli znáš Věřte-nevěřte, předpokládám že jo. Chtěl bych se Tě zeptat co si myslíš o Příběhu "Red eyed creature" youtube.com/watch?v=IB-lJr-fM7w a potom by mě ještě zajímal Tvůj názor na ten díl jak tam kluk vlezl do skříně ve které jeho sourozenec viděl bubáka a kluk zmizel někam pryč, zůstala po něm jen hromádka oblečení. Oba dva příběhy byly pravda. Děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-09-09 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazníky jsou fakt užitečný – měly by vycházet častěji! :-)

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-10 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moja prvá položená otázka :

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-11 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o "svůdci" Davidu Hůrkovi https://www.youtube.com/watch?v=sMuVMKYjzWM ? Nejdřív se chová celkem normálně a pak tohle video https://youtu.be/sn4CYeK8GX4?t=21 :DD…

Ikona diskutujiciho stenly919 2016-09-11 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, když už jsi se dotkla té symboliky čísel, můžeš prozradit(pokud jsi to už někde nevysvětlovala, v tom případě bych tě prosil o odkaz) jak vnímáš symboliku čísla 3 v pohádkách a co nám má ukazovat ?

Ikona diskutujiciho Mary 2016-09-12 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Kup si geratam, zelený čaj a jeď někam kde není internet ani civilizace. Každý den studené sprchy a hodně procházek a ovoce. Já takhle měla vyznamenání a můžu ti říct, že jinak jsem nikdy nijak neexcelovala

Ikona diskutujiciho Atrej Ystma 776 2016-09-12 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o CDS2, které jsou prý lepší verzí MMS? 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek