189. Dotazník: Dá se chránit před Wifi zářením?

25.4.2017 v Čtenáři 44

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Zajimalo by me, jak je to s mobilnim zarenim. Staci kdyz si mobil vypnu nebo je to zbytecne a ozaruje nas i tak?

Když se mobil úplně vypne, tak nezáří a je zcela bezpečný. Lokační a odposlechový čip je v něm však stále aktivní a bude funkční ještě 2 roky i po úplné likvidaci baterky, protože má vlastní zdroj. Proto je lepší používat telefon co nejméně a zaměřit se na internetovou komunikaci. Ušetříte obrovské peníze, protože vše máte v ceně připojení k internetu a nemusíte řešit operátory, kredity a podobné nesmysly.

2. Ty mobil pouzivas nebo jak jinak resis komunikaci s lidmi?

Používám primárně e-mail. Na všechno a pro všechny. A nechápu, proč to tak nedělají všichni. Je to levné, jednoduché a všechno co řešíte, máte krásně černé na bílém. Pro své dobré přátele mám zapnutý Skype, kam mi můžou zavolat, když jsem doma.

Mobilní telefon mám, protože ho jednou za čas potřebuju kvůli poukazování peněz přes banku, jinak bych ho pravděpodobně už před několika lety zrušila, protože jsem neutratila ani 150 kč kreditu za celý rok a mockrát mi chtěli zrušit simku, pokud si nedobiju… To vyděračství mi lezlo na nervy.


Běžně ho zapnu, udělám jenom to co potřebuju a zase ho vypnu. Když čekám hovor od někoho důležitého, zapnu, položím na okno a jdu pryč. Když zazvoní, dojdu si k němu a netahám ho s sebou.

Když jedu na místo které neznám, pro jistotu ho beru s sebou, ale vypnutý. Když se něco stane, zapnu ho, ozvu se a zase ho vypnu. Netahám ho s sebou nikdy zapnutý, je to jenom jako nouzová vysílačka… Má to i svoje výhody. Druzí lidé ví, že nejsem nonstop v dosahu, takže nemůžou na poslední chvíli nic rušit nebo přesouvat a všechno se plánuje a domlouvá předem, v 95% případů písemně. Takže mám dobře zorganizovaný čas, přesně vím kde kdy s kým jak dlouho budu a neozařuju se. Druhé lidi to učí chodit včas a dodržovat sliby.

Netelefonuji s tím u hlavy a většinou se snažím ho ani nedržet v ruce během hovoru. Už se mi ani nechce tahat se sluchátky, takže zapínám hlasité handsfree.

3. Podobna otazka na wifi zareni. Treba doma ji nemam, ale jak se proti tomu chranit, kdyz v dnesni dobe je wifi snad uplne vsude! V praci, ve skole, v obchodnich centrech, ted uz jsou pristupne i v nekterych mestskych castech… Co me stve nejvice, jsou panelaky… Tam do jednoho bytu dosahne sest dalsich wifi od sousedu. Takze jsme tim stejne ozarovani, at uz ji doma vedeme ci ne. Je vubec nejaka moznost se pred ni ochranit?

Ano, můžeš nakoupit několik desítek kg šungitu a vysypat si ho pod postel. Krásně to izoluje nebezpečná záření, ale je to celkem investice a pouze lokální.

Pro ochranu tvého mozku, když jsi mimo domov, krásně fungují šungitové čepice. Jednoduchý návod na jejich výrobu a stručné povídání najdeš tady: Obrana proti psychoelektronickému ovládání lidí

Šungit stíní výborně, ale lokálně. Částečnou (ne úplnou) obranu proti elektrosmogu poskytují Energetické krystaly, ale neodfiltrují úplně všechno. Ochrana je na cca 40%, víc obvykle ne, ale je to pružné. Záleží na síle záření a délce pobytu.

To jsou zatím nejefektivnější věci, které znám… Uvidím, co přinese budoucnost.

Lidí v panelácích je mi upřímně líto. Já na takových místech mívám šílené symptony a nikdy tam ani neusnu, celou noc čučím do zdi a je mi strašně špatně, nechápu jak to někdo může vydržet. Už se ani neobtěžuju to někomu vysvětlovat, řeknu že mám morčata a musím spát doma, takže už to neřeším, ale člověka to dost omezuje, i kdyby ta zvířátka neměl.

…. Na wi-fi se dá částečně zvyknout postupem času, že tělo tak prudce alergicky nereaguje, ale pak se nedivím, že jsme tak nemocní, protože buňky to poškozuje pořád stejně i při zvyku. A čím míň se tomu člověk vystavuje, tím míň to pak zvládá. Já už výlety do měst nezvládám ani na odpoledne. Jsem z téhle doby nešťastná a taky nevím co s tím dělat. Veřejnost o tom nechce slyšet, řekne že jsem přecitlivělá, že si to namlouvám, že důkazy nejsou, že poskytnuté důkazy jsou hoaxy, nebo – a to je ta nejlepší pitomost ze všech – kdyby to bylo škodlivé, tak by se to neprodávalo…. 😀 😀 – A cukroví je asi zdravé, proto se prodává.

4. Zajimalo by me, jake pouzivas mouky a oleje – hlavne teda na smazeni. Je pravda, ze je repkovy olej zdravejsi nez slunecnicovy?

Snažím se mouku jíst minimálně (pokud možno vůbec, ale nejsem striktní) a když smažím, většinou na olivovém oleji, případně na vepřovém sádle. V tom minimu případů kdy dělám něco z mouky, nebo kdy smažím na slunečnici, to absolutně neřeším. Když to není na denní bázi, tak mě to jednou za týden v malém množství nezabije. Občas si přidám rýžovou mouku… Řepkový olej vůbec nepoužívám, údajně není pro tělo vůbec zdravý a neměl by se konzumovat. Nemám to nijak podložené a bije se to s tím, co se aktuálně prezentuje na veřejnosti. Takže ne že bych byla fanaticky proti, ale jak vidím že se to bije, raději neriskuju a beru slunečnici. Nevím totiž, který údaj je pravdivý a co je propaganda, zatím jsem to nijak neověřovala…. Samozřejmě na smažení musí být rafinovaný olej, nerafinované se přepalují.

5. Otazka ohledne meho nocniho cestovani. Je mozne vystoupit z tela nevedomky? Uz podruhe se mi stalo, ze jsem jakoby poletovala mistnosti, poprve jsem se nahle probrala a byla v koupelne, pak jsem se po nejake dobe vzbudila normalne v posteli. Myslela jsem, ze je to jen zivy sen, ale pak se mi stalo neco podobneho. Pamatuji si, ze jsem byla nad synovou posteli, zjistila jsem, ze mu na zem spadla perina a spal odkryty. Chtela jsem ji zvednout, pak uz si nic nepamatuji, proste vypadek. Ale zive mam v pameti, jak jsem se na nej divala zezhora, jakoby od stropu. Rano mi pritel rekl, ze k synovi vstaval, ze se vrtel, protoze mu spadla perina. Ja jsem urcite v noci nevstavala, spim u zdi, musim pres nej prelezt, vzdy ho tim vzbudim, vsiml by si toho. Nejde mi to do hlavy, prijde mi to jako opravdu nevedome cestovani. Predem dejuji, tesim se na dalsi dotaznik 🙂

Astrální cestování provádíme všichni nadvědomě, když spíme. Prakticky cestujeme ve spánku po Vesmíru úplně všichni. Takže rozdíl mezi cestovatelem a necestovatelem je pouze v tom, že ten první člověk to umí vyvolat, ovládat, umí techniky, pamatuje si to, je vědomý a dokáže ty zážitky přenést i do vědomého světa… Zatímco ten druhý cestuje nevědomky, u toho klasicky hluboce spí, sní, nedokáže to ovládat, nepamatuje si to.

Takže tvoje zkušenost je absolutně reálná a svým způsobem přirozená. Jediná odchylka je v tom, že jsi byla vědomá a že si to pamatuješ, jinak tohle dělají všichni lidé každou noc.

6. Alue, co si vůbec myslíš o volbě prezidenta v USA?

O politiku se nestarám, nezajímá mě. Řeším pouze věci, které dokážu reálně ovlivnit. Jako je můj život, moje zdraví, moje práce, péče o druhé, o své okolí, nebo pomoc druhým lidem když potřebují, nebo když jsou nemocní…. Co se děje v Americe je totálně mimo moji pravomoc, můžu si o tom něco přečíst, abych se alespoň pokusila o přehled, ale reálně mi to jde jedním uchem tam a druhým ven. Jak se ozve ,,politika, politici“, přestávám automaticky vnímat. To samé mám, jak se začne mluvit o penězích, dluzích, ekonomice….

https://www.youtube.com/watch?v=MtObrnaovrI

Díky digitální době jsme zavalení neskutečnou hromadou údajů o tom co se děje na celém světě. Přirozeně jsem zvídavá, zajímám se o jiné kultury a jiné lidi, ale témata si vybírám. Když se to přežene a naložím si na záda až moc společenských otázek, přivádí mě globální problémy a problémy které nedokážu nijak ovlivnit, do velice nepříjemných duševních stavů. Proto se snažím orientovat na sebe, nebo lokálně v místech na která mám vliv a dosah. Kde vliv a dosah nemám, to nechávám koňovi, protože do mé hlavy se to všechno nevejde. Na co mi to je, když budu v depresi z toho co se děje v Americe / politice, když s tím nic neudělám a na mém názoru v této věci stejně nezáleží a nic nezměním, aby kdybych se postavila na hlavu… Nenabádám lidi k ignoraci a nezájmu o společenské dění, jsou věci které je rozhodně potřeba znát a uvědomovat si, ale zároveň je potřeba najít v tom rovnováhu, abyste se z těch katastrof ještě nezbláznili.

Lidé tak nějak předpokládají, že se ve svém dospělém věku začnu nějak vyjadřovat k těmto věcem, ale opravdu mě nezajímají a nepamatuju si, že by mě kdy vůbec zajímaly. Vnímám to jako zbytečnou ztrátu času, energie a mentální síly…

A jestli vás fakt zajímá můj názor, tak bych zrušila veškeré politiky, hranice, státy, daně etc. a veškerou moc a svobodu dala lidem a jejich soukromým individuálním lokálním projektům. Snažit se vyznat v tom bordelu co je teď nastavený, už se ani nepokouším… Vzbuďte mě, až lidé pochopí, že je tohle systém na houby a začnou si věci dělat po svém, pak projevím lokální iniciativu.

7. Už dlouhou dobu tíhnu k modré barvě očí, připadá mi nádherná, vždyť je to barva moře a nebe, barva klidu. Přirozeně mám zeleno-hnědé, ale hodně přemýšlím o tom, že budu poslouchat podprahové signály na změnu barvy očí na modré a změním si barvu očí na stálo na modrou. Psala jsi, že žena s modrýma očima má velkou sílu – platilo by to i v případě, že bych je měla modré díky podprahovým signálům?

To já nevím… skladby na změnu barvy očí jsou moc zajímavé, loni jsem to trochu zkoušela, ale moje modré nejsou modřejší. 😀 Asi to takhle nefunguje a možná jsem to taky nedělala dost poctivě. Fascinuje mě ale, kolik lidí pod ta videa na YT píše, že jim to zabralo…. A někomu se to údajně po čase vybarví zpátky na původní barvu a někomu to už tak zůstane. Barva očí se mění i u veganů, což je taky moc zajímavý poznatek.

https://www.youtube.com/watch?v=pSPU4fCfyzc

8. Jak to tedy dělají slavní lidé, když na ně myslí stovky, tisíce lidí a museli by udělat nespočítaně rituálu pomocí ruže. Nebo se chrání jinak než rituálem?

Na každého slavného člověka padá tíha jeho slávy nejenom fyzickými kontakty/zážitky ale i energeticky… A to je to, proč to mnozí nezvládají a propadají závislostem, aby před tím utekli. Obecenstvo saje mnoho energie a člověk musí být velice silný, aby to zvládl… nebo se účinně chránit, ale žádný rituál na světě neodvrátí vše na 1000%, vždycky se k člověku něco dostane.

A to ještě nepočítám zmetky, co závidí a snaží se uspěšným a známým lidem škodit. Materiálně, ale hlavně duševně… Takže je pomlouvají, špiní, pronásledují a jinými způsoby jim ubližují. Tento problém má úplně každý člověk na světě, který kdy něco dokázal (velicí experti na drbací špínu jsou obecně Češi) a vstoupil nějakým způsobem do povědomí veřejnosti. Přílišná sláva je pro mnoho úspěšných lidí naprosto devastující.

Pomluvy, závist, nenávist a špinivé kampaně mnoha lidem zničily projekty, kariéru, život i pocit bezpečí a radosti ze života.

Neumíte si představit, jaký to je pocit, když o vás vyjde v novinách něco, co není pravda, nemohli jste tomu nijak zabránit a nemůžete s tím nic udělat. Kdo to nezažil, nepochopí. Bohužel to je i má zkušenost a neumím si představit, jak strašná tíha leží na celebritách, hercích a slavných zpěvácích. Na jejich místě bych být opravdu nechtěla, protože cena za takovou slávu je strašně vysoká.

Johnny Depp: Cena slávy (eng.)

https://www.youtube.com/watch?v=3DLrFCZKtKg

Komentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2017-04-25 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano u wifi můžu potvrdit, že se na to dá zvyknout a když je člověk pak v čistém prostředí tak zase odvyknout. O to horší je pak návrat do prostředí s wifi.

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-04-25 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevlastní náhodou celý ten business okolo řepky Babiš? Mám totiž pocit, že jsem něco podobného zachytila před pár lety… to by totiž vysvětlovalo tu masivní reklamu, která najednou vyplula… (jen má domněnka)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  To já nevím… mám za to že řepkový olej není zdravý a jestli se u nás v ČR tlačí schválně lživá propaganda, těžko říct… Možná někdo jiný nám to tady osvětlí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  To jo a snažit se donekonečna jednoduchou věc vysvětlovat někomu, kdo není schopen samostatné úvahy, je tak neskutečně vysilující… :-?  Přitom o alergii na elektrosmog se ví, jsou na to studie, na YT i film.

Ikona diskutujiciho Lara 2017-04-25 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je mozne, ze niekto dokaze tak strasne okupovat mysel cloveka? Uz takmer pol roka som tragicky zalubena do niekoho, kto zije na inom svetadiely. Myslim nanho takmer neustale. 90% z mojho dna. Predstavujem si s nim vsetko mozne. Zacinam mat obavy o svoje dusevne zdravie :-( Ako sa zbavit tejto rakoviny mysle? Tak strasne ho lubim.

Ikona diskutujiciho TJ 2017-04-25 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.4 bych k tvé odpovědi doplnil, že ke smažení nemusí být nutně rafinovaný olej. Komu nevadí vůně kokosu, tak vřele doporučuji panenské kokosové oleje lisované za studena. Sice se smažením trochu degradují, ale je to určitě zdravější varianta než různé jiné oleje a hlavně se nepřepaluje…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Pokud toho člověka neznáš, tak nemiluješ jeho, ale svoji představu o něm… pochopení že miluješ iluzi, by mohlo vést k osvobození tvé mysli…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  V oleji se přepalují právě ty výživné látky, co obsahuje. Proto panenské nejsou na smážo vhodné… Kokosový jsem měla ve friťáku, nějakou dobu to šlo, ale když už je starý, tak kurnik poznáš jak se přepaluje, úplně zhořkl a jakékoliv jídlo z něj se nedalo pak jíst. Teď už friťák dlouho nepoužívám, tak je mi to jedno.

Ikona diskutujiciho Martin Martin 2017-04-25 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na to, ze elektrosmog nas ovlivnuje, staci selskej rozum. Je to proste rusivej element. Repka nici zemedelskou pudu a Babisovo loby je jasna. Jde mu celkove o zniceni zivnostniku a malych firem. Ja prechazim k sadlu a jsem spokojenej.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-04-25 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, když oči jdou (po)opravit koukáním do sluníčka…znáš něco na sluch?

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-04-25 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co se týče politiky, velmi se někdy divím tomu, že tm má takovou sílu se tomu obludáriu věnovat. a ještě se v tom (pravděpodobně) celkem vyznat…

Ikona diskutujiciho tauri 2017-04-25 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na wifi orgonit, krystal..jenže ty se musí čistit i mentálně, nejen ve vodě a na slunci..Šungit je na tohle lepší.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Orgonity se nečistí. Krystaly byly myšleny energetické ty moje a ty se také nečistí. Ve vodě už teprve ne. NEABSORBUJÍ, proto se nečistí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  záleží na příčině, podle toho je i možné/nemožné řešení

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-04-25 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Dlouhodobé poslouchání hlasité hudby ve sluchátkách.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-25 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  mno, tak tohle už se nespraví…

Ikona diskutujiciho jirik 2017-04-25 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Zkus si sehnat knížky od marie treben, tam určitě něco najdeš.

Ikona diskutujiciho NikolaR 2017-04-25 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Když jsme u toho sluchu, před několika lety jsem zjistila, že mám vrozené, že určité tóny neslyším. Protože v tom vyrůstám, tak mi přijde, že slyším dobře, i když kolikrát musím druhé žádat, jestli mi to, co mi říkají, zopakují. Přijde mi, jako bych slyšela jejich hlas, ale přitom nerozuměla jejich slovům, občas si to domyslím, nebo mi to později dojde a okolí si už tak nějak zvyklo.:D Také mi bylo řečeno, že ve stáří mě čeká naslouchátko, i když si osobně nemyslím, že bych na tom byla tak špatně, a tak bych moc ráda věděla, jestli jde právě v takovémhle případě sluch zlepšit? :))

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-04-25 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho lukas 2017-04-25 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška,

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-04-26 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue ted jsem se probudila a stalo se mi neco divneho. Asi jsem ve snu potkala agenty. Byla jsem v bazenu a plavala, nejaky muz mi chtel objednat drink a pak se tam objevili tri muzi, myslim, ze meli bryle a tmave obleceni, ale ne obleky a pak zacali rychle menit podoby az jim jedna zustala. Zeptala jsem se jich jestli jsou agenti, ale myslim, ze mi neodpovedeli. Ten jeden mi do bazenu hodil granat a rekl at se vratim zpet do reality, pak bylo vse bile. Byli to agenti? Posledni dobou mam hodne takovych snu a i LD. Zacala jsem si to vsechno zapisovat 🙂 Mam pocit, ze se mi ty sny zdaji k ranu v pozdejsich hodinach.

Ikona diskutujiciho Awe 2017-04-26 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako energeticky očistiť nejakú vec? Napr. darované oblečenie či oblečenie zo second-handu?

Ikona diskutujiciho mona 2017-04-26 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer , možná dotaz mimo mísu, ale zjistila jsem ,že mi nechodí upoutávky na Váš web do mailu(poslední je 13.4.)(že by Aluška tak dlouho nic nepsala…?)

Ikona diskutujiciho mona 2017-04-26 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Přikryla jsem wifi z alobalu udělanou krabičkou, a potvora zvýšila výkon O_O

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-26 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  ano, mobil taky zvýší výkon když se mu brání v signálu…

Ikona diskutujiciho Mike 2017-04-26 22:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo jestli bys někdy sobě zavolala záchranku (kdysi jsi psala něco ve smyslu že tě do nemocnice nikdo nedostane)? A obecně ohledně tématu urgentní medicíny a chirurgie, jaký máš názor na tuhle část zdravotnictví který pracuje spíš s úrazy.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-27 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  No tak samozřejmě, že když si zlomím ruku, tak by mi nic jiného nezbylo 🙂

Ikona diskutujiciho Lucie P. 2017-04-27 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vřele doporučuji video Tvoje zdraví Tvoje volba https://www.youtube.com/watch?v=neD33oOyX_s

Ikona diskutujiciho irca 2017-04-27 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě ohledně toho člověka, jak jsem ráno psala a tý spz, pokud s ním utnu kontakt (jsem jalová, nejsem schopná nic dělat, bere mi energii, jsem jak ve snu, mimo, unavená, neschopná se ani učit..) vadí, že jsem mu před x lety darovala kaktusy a má je u sebe? nechce mi je vrátit, chápeš, energetický kanál a nemám ani jeho fotku abych mohla udělat rituál s růží a jde mi o čas. Můžeš mi prosím odpovědět? A je jedno jak jestli osobně nebo přes net to s ním utnu? Děkuju za případnou odpověď. 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-27 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  kaktus není problém.

Ikona diskutujiciho irca 2017-04-27 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Dobře, děkuju a prosím moc poslední dotaz – všechno, co tvořím vyzařuje mojí energii, že? Je nutné dělat (psát, kreslit v mém případě teď vypracovávat otázky k maturitě) znova až se energeticky dám dohromady, protože teď věci, které udělám budou vyzařovat špatnou energii?? Nepřeháním to? 8-O  :-( a přeruší se mezi ním a mnou kanál časem i bez růže? 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-27 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  …. přeháníš to.

Ikona diskutujiciho irca 2017-04-27 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Děkuju za rychlé odpovědi. A pokud bych si toho dotyčného vyfotila je asi jedno jestli u nás doma, aby dotyčného nespojovaly kanály a náš domov nebo v noci s bleskem venku když je tma nezáleží na tom? Dobře, asi to přeháním. A pokud bych udělala víc rituálů s růží můžu i sudej počet? třeba 4 najednou? nevadí, že mi bude pak schnout doma sudý počet růží, ale asi každou růži musím dát  do každé vázy zvlášť, že?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-27 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:   ….. 8-O  8-O

Ikona diskutujiciho irca 2017-04-27 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: ok nech to být :D asi všechno moc pitvám:D 🙂

Ikona diskutujiciho Martin Martin 2017-04-27 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Maš to těžký Alue :D

Ikona diskutujiciho irca 2017-04-28 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prosím smaž ty moje komentáře 🙁

Ikona diskutujiciho Alue 2017-04-28 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: prosímtě přestaň mi cdělat tyhle věci, já už se z tebe asi fakt zblázním…

Ikona diskutujiciho Kate 2017-04-30 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue.Nutně se tě potřebuji zeptat, zdali nevíš, co se může dít mezi mnou a dcerou.Zažíváme skoro stejné věci ve stejnou dobu.Nejdříve když spadla z koně na táboře, tak jsem doma cítila, že se něco stalo.Nebo blbost, řekla mi, že jí bolí jazyk a já jsem jí také řekla, že mě také bolí jazyk.Nebo začala zpívat písničku, když jsem na ní zrovna pomyslela a je to i obráceně.Dnes jsem slyšela venku divné praskání a když jsem přišla domů, tak mi dcera řekla, že slyšela doma divné praskání..prostě tomu nerozumím..co se děje..takových stejných věcí máme mnoho..Moc Tě prosím, můžeš mi prosím napsat co to je a jak je to možné ? To praskání bylo strašidelné..

Ikona diskutujiciho Mariam 2017-05-02 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na laserovou operaci očí na zlepšení krátkozrakosti?

Ikona diskutujiciho Peace 2017-05-02 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli otázka do dotazníku nebo spíš na samostatný článek/sérií článků: Jak je to se sny a s dimenzemi? Ve spánku se "vtělujeme" pouze do nehmotných dimenzí, nebo i hmotných? Může se někdo z jiné dimenze v jeho spánku(pokud tam spánek vůbec mají) "vtělit" sem? Co se stane s duší bytosti do které se vtělí agent? Těch otázek je dost a myslím, že by to byl zajímavý článek a určitě nejsem jediný kdo by si v tom rád udělal jasno. Děkuji.

Ikona diskutujiciho dexter 2017-05-03 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

12: Jo, takže alobal ochrání, ale plechová krabička ne? Prosím o vysvětlení – alobal == plech. Plechová krabička == plech. Proč alobal ochrání, ale plechová krabička ne? Máš v tom bordel.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-03 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: dextere nejde o žádné tvoje názory, ale pokud se pod každý komentář podepíšeš tímto způsobem a chováš se soustavně jako totální kretén, nediv se mi, že tě nemám ráda a nemám sebemenší důvod ti k sobě vkládat jakékoliv příspěvky… Zatím jsi mi nedal důvod, proč bych měla chtít tvoje slinty jenom číst. Když chceš, aby ti ostatní vyšli vstříc, musíš se první naučit respektovat druhé lidi a chovat se k nim slušně. Já absolutně nejsem zvědavá na debily, kteří neumí normálně napsat svůj názor, aniž by přitom na mě útočili. Dělat hrdinu a macha za klávesnicí a držkovat na mě, to ti jde. Do očí by sis to ke mně v životě nedovolil, protože by mi taky mohla náhodou vyjet ruka, zatímco tady se nemám jak bránit. Takže než zase začneš na mě kydat špínu, zamysli se prvně nad svým chováním. A dokud se ti v té tvé zaprášené škebli nerozsvítí, nic ti zveřejňovat nebudu, tohle byla jedna výjimka. Trhni si nohou.

Ikona diskutujiciho Verča H. 2017-05-05 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, ráda bych se Tě zeptala na tvé kreslení a ilustrace 🙂 vím, že jsi o tom už psala, chci se ale zeptat. Tvé ilustrace v knize Anděl strážný mě opravdu nadchly, jsou krásné… sama kreslím od malička a nedávno jsem měla vnuknutí, jestli bych se s tím mohla uživit, kdybych se stala ilustrátorkou. Zajímalo by mě, jaký je proces při takovém ilustrování knihy.. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek