197. Dotazník: Dá se měřit pravda pomocí pocitů v rukách?

17.8.2017 v Čtenáři 37

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj, chci se zeptat, jestli myslíš, že psychózy jsou opravdu poruchy v mozku, nebo to může být způsobené posednutím nějakou bytostí. Sama se léčím z psychotického onemocnění a stalo se mi, že jsem jednu noc měla pocit, že je někdo u mě v pokoji a škrtí mě, ale nikoho jsem neviděla. Tak nevím, jestli se mi to zdálo v rámci nemoci, nebo to mohla být pravda.

Jakékoliv mentální poruchy, které způsobují že se člověk nechová nebo nevnímá adekvátně, mohou mít celou řadu spouštěčů, ale většinou je to jejich kombinace. Vyjmenuju některé nejčastější:

Nákaza mutovanou toxoplasmózou – halucinace, změna osobnosti, pozdní změna orientace, agresivita, sebevražedné a sebezničující jednání a myšlení, až po posednutí.

nezpracované trauma z dětství nebo i v dospělém životě – deprese, sebevražedné sklony, labilita, hysterie, agrese.

Otrava mozku těžkými kovy – spouští cokoliv, od parkinsona, alzheimera, schizofrenie, deprese, únava…

Zanesená játra – většinou emoční labilita, plačtivost, náladovost, hysterie.


Přikládání mobilu k hlavě – spouštěč pro vniknutí patogenů do mozku a rozvoj vyjmenovaných nemocí, nebo nahrávání podprahových dat do mozku, která mohou být aktivována i na dálku. (Podrobně o tom píšu v knize Anděl strážný)

…. a v neposlední řadě tu máme k úvaze zmíněné posednutí, nebo útok destruktivní bytosti. Opravdu takové případy existují.

K tématu ještě doporučuji přečíst následující článek: Káva: Přirozená léčba toxoplasmozy

Už mám zprávy, že lidé kteří jsou jí nakažení, se po vypití jednoho turka bez mléka na 24 hodin uklidní a když si ji jeden den nedají, tak jim zase přepne. Zajímavé… ale kdo by tomu dneska věřil! 🙂 Vlastně se tím dá primitivně otestovat, jestli potíže konkrétního člověka spouští toxoplasmóza, nebo je potřeba hledat příčinu jinde.

V roce 2015 šokovala svět zpráva o ženě, která záměrně oslepila sama sebe tím, že si opakovaně aplikovala do očí čistič odpadů. Dneska na to máme název ,,Body Integrity Identity Disorder (BIID)“ a řekneme, že žena sama sebe vnímala jako slepou v rámci své poruchy, proto to udělala. Ve skutečnosti je to ukázka napadeného organismu toxoplasmózou, která ovládne mysl své oběti a navádí ji k sebedestruktivnímu chování. V tomto případě toxoplasmóza nahrála ženě program že je slepá a přinutila ji, aby se sama oslepila: https://www.youtube.com/watch?v=WdRihAJ3H9Q

V dnešním světě je opravdu těžké určit kdo má co z čeho. Neustále přicházíme na nové nemoci a pomalu je nestíháme ani pojmenovávat. Mnoho z nich má společného jmenovatele: toxoplasmózu, protože existuje přes 60 druhů (dnes už jich je asi víc, toto jsou několik let stará data) a každý dělá něco jiného. Je velice těžké opravit mozek, speciálně když většinou ani nevíme příčinu. Je však dobré mít přehled a čistit si zákeřné věci i preventivně.

2. Co si myslíš o problému shánění práce a nezaměstnanosti? Je to tak „jednoduché“ jak se říká anebo na tom mají, co do činění i to, aby se shodovaly energie dotyčných lidí a práce samotná člověka bavila = tedy ta pravá práce? Všimla jsem si, že lidé s oborem, se kterým by se mohli uplatnit + s praxí najednou podobnou pozici sehnat nemůžou a skončí někde jinde. Nebo vystudují jistý obor a rozhodnou se pro zaměstnání jiné, o kterém tuší, že „by mohlo být jejich“, nemají znalosti a praxe ani za mák a stejně se dostanou…

Na tohle by spíš měl odpovídat někdo, kdo s tím má bohaté zkušenosti (čili prošel hodně všelijakých zaměstnání a absolvoval mnoho pohovorů) a ne já… (protože jsem touto cestou nikdy nešla a tyto zkušenosti tím pádem nemám)

Maximálně k tomu můžu dodat svůj pohled: To, co člověk studoval, nebo jestli vůbec něco studoval, nijak nerozhoduje o jeho budoucnosti, ani schopnostech, znalostech, inteligenci, ani o možnostech uplatnění, ani o výdělku, nerozhoduje to zkrátka o ničem. Vše potřebné má člověk v hlavě a v srdci. Hlavní je umět se prosadit, mít dobré nápady, mít originální myšlenku, být aktivní, konstruktivní, neustále se vzdělávat, nebát se změn, vážit si lidí, být vděčný, zdravě sebekritický a nebýt lenoch. Potom nikdy nebude problém se někde uchytit a něco dokázat.

Pokud člověk nemá nápady, je líný, nechce se učit nové věci, nezvládá dobře mezilidskou komunikaci a nemá pro nic zápal, vždycky bude mít problém sehnat a udržet se v jakékoliv práci. Bez ohledu na to jestli je nebo není kvalifikovaný. Proto jsou mezi celebritami a miliardáři lidé se základkou a proto jsou vysokoškoláci co pípají za pokladnou. Všechno si v životě děláme sami… jak dobré, tak špatné.

Největší základ je podle mě schopnost mluvit s lidmi a působit na ně dobrým, solidním, poctivým a důvěryhodným dojmem, který nikdy nezklamete. Protože takového spolehlivého pracovníka i šéfa si přeje úplně každý a takových lidí je strašně málo. Pokud u vás výjimečně někdo vzbudí onen solidní a poctivý dojem, většinou brzy vystřízlivíte, až dojde na praktický život a povinnosti.

3. Je špatné pracovat pro obchod v jehož zboží (jídle) je nejvíc čipů (určitě víš o jaký obchod jde)? Mám nabídku na brigádu a nevím jestli jí přijmout, aby mi to vesmír nějak nevrátil a abych z těch vydělaných peněz měla vůbec radost..

Když z toho máš špatný pocit a nejsi v úplné finanční krizi kdy si můžeš dovolit to odmítnout, tak to nedělej a neptej se druhých co si o tom myslí. Pouze ty sama intuitivně nejlépe víš a cítíš, co pro tebe je nebo není dobré. Jednoduše nedělej věci, ze kterých se cítíš špatně.

4. Pokud je kruh konstruktivní symbol, proč písmeno „O“ znamená 6 a tedy OOO tři šestky?

Písmeno O není symbolicky kruh. Nedá se to házet oboje do jednoho pytle. Když si rozepíšeš čísla od 1 do 9 a k nim přiřadíš podle abecedy písmena, tak na pozici 6 máš písmena FOX. Ta mají energii čísla 6. Nepleť si to ale s kruhem a ještě jinak to funguje u čísla 0.

(text je opravený, původní odpověď v tomto dotazníku byla nepřesná, omlouvám se za případné zmatky)

5. Ktoré piesne od Nightwish nepočúvaš? 🙂

Ty kde se křičí a kde jsou falešné disharmonické úseky. Naštěstí takových není moc.

6. Alue chci se zeptat…nedávno jsem si jen tak seděla u stolu, když v tom se kousek od mě objevilo nějaké „světýlko“. Vypadalo to jako 5cm velký obdelníček, barva námořnická modř…mělo to taky 3 světlejší body, trochu jako lego součástka. Vůbec nevím co to mohlo být, ale viděla jsem to asi vteřinku, potom to zmizelo. Nestává se mi běžně, že bych viděla takové barevné, svítící tvary. Ten den mi předtím bylo hodně smutno, nevím jestli by to s tím mohlo souviset. Tak mě napadlo, nevíš co to mohlo být?

Já je zrovna v této konkrétní podobě nevídám, ale mnohokrát jsem od ostatních lidí co mají podobné dary slyšela, že někdy v této formě geometrických útvarů vidí elementární bytosti. Skřítky a víly. Často mluví o zelených nebo modrých světlech ve tvaru obdélníku, nebo trojúhelníku… a je to možné, tyto bytosti jsou v podstatě vědomá energie, která může mít jakýkoliv tvar a podobu.

7. Je dobré si malovat obrázky ze snů?

Nevidím žádný problém.

8. Mám otázku do ďalšieho dotazníka, je trochu morbídna… čo si myslíš o prípadoch ľudského samovznietenia? Máš pre to nejakú teóriu?

Nemám teorii, mám jednoduché logické vysvětlení. Na který věda jistě už dávno přišla, akorát se to z nějakého mně záhadného důvodu doposud lidem neřeklo otevřeně. Myslím si ale, že by to téma bylo vhodnější udělat jako samostatný článek, který v budoucnu určitě plánuji. Vyplácnout to stručně do dotazníku mi připadá škoda 🙂

9. Kdysi dávno jsem se dočetl, že palce souvisí s „pochopením“. Pokusím se to polopatě popsat. Tedy když na něco myslím a je to správné, v souladu s mým posláním apod. tak tělo upoutá mou pozornost na LEVÝ palec – například pocit tepla, lehké svědění, mravenčení apod. Pokud je to nesprávné apod. tělo upozorní stejným způsobem na PRAVÝ palec. Čas od času se mi to ozve. Máš s tím zkušenosti Aluško, jaký je tvůj názor?

Několik lidí jsem poznala (no dobrá, konkrétně to byli DVA lidé), co měřili pravdu nebo nepravdu přes ruce a prsty. Pocitově jako foukání, teplo, atd. Podobně jako to popisuješ ty. Faktický závěr je takový, že nic z jejich ,,předpovědí“ nebo ,,vyvěštění“ nevyšlo a bylo to prostě jinak.

Připadá mi i trapné, že oba to dokonce používali na úplné hovadiny, na které by normálně člověk od konstruktivních duchů Vesmíru nedostal odpověď. Například jeden (co se dodneška považuje za duchovního učitele, nechápu proč…) se se mnou před lety přel, že se stejně ostříhám…. Já totiž vypadám celý život stejně, od dětství nosím vlasy pořád dlouhé, maximálně se trochu změnila jejich barva. A spoustě lidí to nějak nepochopitelně vadí, asi je pro někoho záhada, že je někdo buď tak spokojený sám se sebou, nebo prostě nemusí vypadat každý rok jinak, protože má důležitější věci na práci, než pořád řešit jak vypadá… Takže se mi snažil podsunout, že se ostříhám a že by mi krátké slušely víc. Tak mu říkám že určitě ne, ať na to zapomene a že to je moje věc. A on si položil ruce na stůl s dlaněmi nahoru, chvilku dělal jakože něco měří a pak mi řekl že mu to vychází, že se ostříhám cca na delší mikádo asi do dvou let… Tím pro něho debata skončila a považoval to za vyřízené… Samozřejmě, že jsem se neostříhala.

Mimochodem oba dva lidé co jsem poznala že používají tuhle metodu, se postupem času ukázali jako rezonující na destrukci, dělali lidem (svým klientům) problémy a taky to neměli v hlavě úplně v pořádku. Přičítám to právě i tomu, že podlehli této zdánlivě jednoduché a zdánlivě spolehlivé metodě…

No jo, ale pokud to nevychází, kdopak vám na ty prstíky fouká?? – Je to v podstatě to samé co kyvadlo. Neodpovídá tělo, ale odpovídají destruktivní bytosti, které prostřednictvím nějaké své oběti vypustily do světa, že existuje tahle metoda, aby ji lidi začali dělat a aby tyto bytosti měly další oběti na hraní.

Čím déle a čím více se člověk spojuje s démony, tím ho to pořád víc mění, až nakonec může úplně ztratit sám sebe. O životě a přátelích nemluvě. Dejte si na tyhle metody prosím všichni veliký pozor a pokud to někdo ve vašem okolí dělá, pokuste se mu pomoct tím, že mu to vysvětlíte. Pokud si to nenechá vzít, pryč od něj, protože vám způsobí veliké problémy. Tyto bytosti totiž mohou infikovat i vaši energii, pokud se budete často stýkat s lidmi, co je tímto způsobem nevědomky channelují.

10. Alue, jak je možné že po smrti se můžeme setkat s kým chceme, když už mohou být zároveň dávno znovu narození? Jak se pak s nimi tedy můžeme setkat po smrti?

Pokud se bavíme o lidské duši (nevím jestli to tak úplně stejně funguje i u zvířat, domnívám se že asi ano, protože ve vesmíru funguje analogie, ale nevím to zatím jistě…), ta funguje zároveň v sedmi dimenzích. Tato hmotná je nejnižší. Když opustíš fyzické tělo, přestáváš fungovat v té nejnižší, ale na ostatních rovinách pořád jsi, bez ohledu na to jestli jsi nebo nejsi vtělená do hmoty. To, s čím se setkáváš po smrti, jsou duše tvých blízkých na jiných rovinách bytí, v jiných dimenzích, kde vtělení nemá vliv.

To, co vidíš teď kolem sebe když se rozhlédneš, je jenom necelých 5% všeho, co právě jako kompletní bytost prožíváš.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Majka 2017-08-17 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, dá se případně, pokud opravdu nikoho člověk nesežene, provést odkřtění i sám na sobě? V knize sice je napsáno, že to musí dělat někdo druhý, ale co když se nepodaří nikoho takového sehnat? Jaký je rozdíl v tom, když to udělá někdo jiný a když to udělá člověk sám na sobě??

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-17 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  rozdíl je v tom, že to nefunguje.

Ikona diskutujiciho Renata 2017-08-17 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prave zvazujeme, ze si zaobstarame 2 kocicky na dvorek. Nejak ma ta toxoplasma vydesila, presa len, macicky na dvore budu kakat aj do zahradky so zeleninou a pod. Da sa tejto choroby zbavit vobec? Nejaka diagnostika EAV s ktorou pracuju "joalisaci" by to vedela odhalit? Pripadne ak by bola macicka nakazena, da sa to zistit a vyliecit aj ju?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-17 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  To o čem se píše v článku je ve zkumavce mutovaná forma, to se nedá chytit z koček… z koček jsou zase jiné nemoci.

Ikona diskutujiciho Jooly 2017-08-17 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych chtěla jen doplnit otázku č.4

Ikona diskutujiciho M. 2017-08-17 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, ostříháš – ale víš, jestli se ptal na jak krátko? Zastřihnutí konečků tam mohlo spadnout taky :D :D

Ikona diskutujiciho Elfí 2017-08-17 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u odkřtění, mám doplňující otázku… Za předpokladu, že je křišťál silný, ale nemá ideální tvar a tudíž může zabrat jen částečně, jde to kompenzovat opakováním rituálu (vyčistit krystal a znovu aplikovat), aby se vytáhlo všechno, nebo to takhle prostě nefunguje? Předpokládám spíš to druhé, jinak bys to asi zmínila, ale stejně by mě zajímalo, jak to skutečně je.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-08-17 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, myslím, že jsi zde nedávno zmiňovala, že bys chtěla napsat samostatný článek o sociálních sítích. To bych si přečetla. Teď mě ten facebook docela štve. Je to podle mě už i závislost a přemýšlím, jak to co nejvíce omezit. Nechci si jej vymazat, protože tam mám hodně přátel z ciziny a nevím, jak bych je naháněla přes mail a taky tam sleduji spoustu výtvarníků u kterých se inspiruji. Ale vždycky, když si vzpomenu třeba na dětství a jaké to bylo, když facebook nebyl, tak je to hezký pocit. Asi si odtamtud vymažu každého, s kým se nestýkám, ponechám kamarády z ciziny a nebudu tam chodit přes den. Možná si stanovím večer jen určitou hodinu nebo nějaký ten v týdnu, protože už mě to štve.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-17 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Opakování postupu nepomůže. Když je křišťál dobře silný ale není dost velký a nemá ten správný tvar, tak něco tím rituálem stáhneš, ale nejde ven všechno. Je to jakobys měla vysavač zapnutý na moc nízký stupeň a stejně ti zbylo trocha drobků v koberci, i když ho vysaješ 10x.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-17 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Tam jsou podprahová data, která tě nutí na něj pořád chodit. Dokud tam budeš chodit, budou ta data ve svém mozku aktivní a pořád tě to tam potáhne.

Ikona diskutujiciho Katie 2017-08-17 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue  :-) Přemýšlela jsem, proč se často kreslí víly a anděly jako hodně obnažené ženy většinou s větším poprsím ? Tak nějak si myslím, že to jsou milé a něžné bytosti.

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-08-18 00:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,plánuješ ještě někdy udělat alušpacír,nebo už je to prakticky 'mrtvé téma'?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-08-18 07:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Zkus Whatsapp a instagram, já je mám jako téměř plnohodnotnou alternativu FB.

Ikona diskutujiciho martin martin 2017-08-18 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ja si facebook jednou zrusil a za cas jsem zjistil, ze mi nekdo udelal falesnej profil a dal tam moje fotky. Kdyz jsem facebook upozornoval na tento profil, tak s tim prej nic nemuzou delat. No hnus. Ted facebook mam, hlavne kvuli zajimavym strankam, ale to okolo me uz stejne odrazuje od toho tam chodit. A kdyz se tam pak dyl nepodivam, tak me facebook upozornuje, ze pratele cekaji atd. Proste furt laka. Asi ho zrusim nadobro, protoze ten marast, co tam je uz prevysuje pozitivni veci ohledne informaci :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-18 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Hm.. takové věci se na internetu prostě stávají. Lidé zakládají fake tvoje profily, fake tvoje stránky, píšou o tobě fake články… :-? Prostě smutná vizitka dnešní společnosti co nemá nic lepšího na práci. Nezbývá než se s tím smířit a nenechat to, aby to ovlivňovalo naše správná rozhodnutí.

Ikona diskutujiciho Ameline 2017-08-18 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Facebook je super plánovač a použitelnej messenger pro širší okolí, které by člověk třeba nechtěl na skypu. Zbytek funkcí jde tak trochu mimo mě. Nicméně pro plánování akcí je fakt pohodlnej a nevím, čím bych ho nahrazovala. Ale fakt je, že je celkem vlezlej.

Ikona diskutujiciho Aneska 2017-08-18 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: A co když ho používám z 95% jen na komunikaci, takže ho mám pořád otevřený v záložkách, ale dokud mi nikdo nenapíše, tak ho nerozkliknu? Je to úplně to samé?

Ikona diskutujiciho :) 2017-08-18 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Umim se prosadit, mít dobré nápady, mít originální myšlenku, být aktivní, konstruktivní, neustále se vzdělávat, nebát se změn, vážit si lidí, být vděčný, zdravě sebekritický a nebýt lenoch. Presto všechno mám problém se v každé práci udržet déle než rok a práci kterou chci dělat, tak i když na tom fakt makám, tak po mě pes ani nestekne, to by mě zajímalo proč tedy :/

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-18 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S FB je to stejně jako s mobilama, počítačem, alkoholem atd….všeho s mírou a musí se vědět jak to používat!

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2017-08-19 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to je s tou kávou? Který druh je nejlepší? Já piju nejčastěji espresso… ale ty se zmiňuješ o české specialitě "turkovi". Máš nějaký doporučený druh kávy? Má nějaký vliv jestli je čerstvě namletá? A vůbec, která káva je podle tebe ze zdravotního hlediska nejlepší? Nejsem moc kávový expert, takže přiblížení by se hodilo… Díky moc 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2017-08-19 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu mimo ale zeptám se. Moje dosavadní zkušenost s Brazilským Krystalem je taková že je dost cítit v ruce, brní mi ruka až za zápěstí. Co se týče účinku, zatím pozoruji jen to že když krystalek tisknu v dlani, a to i poměrně krátce, začne mi krátce na to vždy být strašně smutno po bývalé přítelkyni. Běžně si na ni jen občas vzpomenu, ale když mám v ruce krystal, plaču pak jak malé děcko :D Proč to tak dělá? Je to normální efekt?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-19 22:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Tohle se mi nestalo… možná to postupně přestane.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-08-19 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám teorii.. Může to být tím že jak krystal vytahuje z těla tu destrukci, tak v mém případě je zřejmě usazena dost hluboko, ne sice destrukce jako taková, ale spíše ten smutek. A jak se vytahuje ven z těla, tak se zkrátka projevuje pláčem. Prostě to vylízá ze své spící ohrádky napovrch.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-08-20 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v naší duši jako Božské světlo a zcela nás prozařuje svou tvůrčí silou. To světlo je v nás stále, ale my ho často pro mnohé blokády a stěny, které jsme si v sobě vytvořili, necítíme. Křišťál propojuje naši duši s věčností Universa, čistí a chrání naši auru, odstraňuje blokády bránící průtok energie, veškeré nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky a představy a nabíjí nás novou životodárnou energií.

Ikona diskutujiciho All 2017-08-20 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je možné, že pri náhlom strese môže človek ošedivieť v pribehu chvíľky?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-20 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  a tys někdy takovou věc reálně viděla? … protože já fakt ne

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-08-21 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych hlavně nechtěla vidět, co se takovému člověku děje, že v průběhu chvilky mu zešediví nebo zbělají vlasy. Ale možné to je, v minulosti se to stalo prý při popravě nějakého Damiense, co chtěl zabít Ludvíka XV. Takže při extrémním stresu a bolesti si myslím, že to možné je.

Ikona diskutujiciho df 2017-08-21 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: no člověče já viděl samotný výsledek. Na klempírně pracoval borec co měl vlasy jak uhel, šel na vojnu a protože to byl takovej ťunťa a holubičí povaha, dostával tam od ostatních neskutečnou čočku a z vojny se vrátil s šedými vlasy (ve dvaceti). V práci se mu posmívali a tak to začal barvit. Pár pitomců se našlo a šikana začla i na pracovišti, spravila to tehdy domluva nebo teda spíš výhrůžky. Je to skoro třicet let.

Ikona diskutujiciho Arienn 2017-08-21 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-21 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Pokud vlivem stresu přestane fungovat barvivo vlasové cibulky, tak ten vlas musí na šedivo odrůst… vlas co vyrostl barevný nemůže jetnak přes noc změnit barvu, to je hovadina…

Ikona diskutujiciho Arienn 2017-08-21 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho jirik 2017-08-21 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může za to melanin

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-08-21 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čistě teoreticky(kdo by tomu dneska věřil!)… Je možné, aby ve "snu" agenti Matrixu implantovali člověku něco násilně do mozku(těla)? Asi tak podobně, jako to bylo ve filmu Matrix.. Mám jisté podezření, ale třeba to nic není.. Já jen přemýšlím, jestli ti napsat na mail, nebo to nechat být s tím, že to byl jen sen. Samo že mi klidně odepiš i sem do komentářů, jestli ti mám napsat na mail(jestli to má cenu).. No, víš, jak to myslím. – Vím, asi trochu stupidně napsané, no :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-23 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Tohle nevím.

Ikona diskutujiciho Aston z Křišťálového vodopádu 432Hz 2017-09-06 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Taky zvažuješ začít kávovat?

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2017-09-06 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: já už trochu kávuji 🙂 Řídím se podle intuice, podle chuti, ale ráda bych si poslechla ostatní názory….

Ikona diskutujiciho áťa 2017-09-11 01:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, děkuji za opravení odpovědi k písmenu "o", už jí rozumím :).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek