2. Black goo: Černooké děti

15.3.2016 v Spiritualita 31

ČERNÉ OČI – BLACK GOO

Záhada černookých dětí

Tajomstvo čiernookých detí preniklo na svetlo sveta v roku 1998, keď novinár Brain Bethel napísal o incidente s dvoma čiernookými deťmi. Raz, keď oddychoval na parkovisku, priblížili sa k jeho autu dvaja chlapci. Bethel uviedol, že boli otravní, opakovane žiadali, aby ich odviezol domov pre peniaze do kina. Bethel uviedol, že cítil akoby ním niečo preniklo a nútilo ho otvoriť dvere. Avšak, keď sa im pozrel do očí, ktoré boli čierne bez dúhovky a bielka, ostal ochromený strachom.

Vymyslená legenda alebo mystické tajomstvo?
Nie je to jediný príbeh o deťoch s čiernymi očami. Mnoho ľudí uviedlo, že sa pri ich dverách objavilo čiernooké dieťa a žiadalo, aby ho pustili dnu pod rôznou zámienkou. Spoločným zážitkom bolo to, že ľudia vždy cítili strach, keď s nimi tieto deti hovorili. Mali čierne oči bez dúhovky a bielka, ale boli oblečené v šatách zodpovedajúcich aktuálnej móde. Je to nevysvetliteľné tajomstvo alebo mestská legenda?

Deti s čiernymi kontaktnými šošovkami
Aj keď sa ľudia snažili racionalizovať tieto prípady, že deti mohli mať čierne kontaktné šošovky alebo, že niektorí ľudia majú iba bohatú predstavivosť, prípady vyvolávajú otázky. Ľudia, ktorí rozprávali svoje príbehy, intenzívne opäť prežívali strach, a preto sa pýtame, či to môže byť pravda. Naozaj existujú čiernooké deti a ak áno, čo alebo kto sú? Najdesivejší aspekt všetkého je, že tí, ktorí tvrdia, že sa stretli s týmito zlovestnými deťmi prisahajú, že museli aktívne odolať pokušeniu poslúchnuť ich príkazy, akoby ich hlasy dostávali do nejakého hypnotického stavu.


Možno sú to upíri
Existuje niekoľko teórií o tom, kým tieto monštruózne deti vlastne sú. Medzi svojské, ale existujúce teórie patrí tá, že ide o moderných upírov, ktorí nás prenasledujú v našich uliciach.
Nasvedčuje tomu aj fakt, že väčšinou ide o mladých chlapcov s uhrančivými čiernymi očami a hypnotickými hlasmi, ktorými doslova paralyzujú svoje „obete“ a nútia ich, aby poslúchali ich príkazy. Taktiež je evidentné, že tieto bytosti sú neschopné vstúpiť na niečí majetok bez predchádzajúceho pozvania podobne ako upír. A či sajú krv? Na to by museli odpovedať tí, ktorí ich pozvali dnu. A tých zatiaľ štatistika neeviduje.

Kríženci človeka a mimozemšťana
Takže za predpokladu, že nemáme dočinenia s upírmi, existuje rovnako exotická možnosť, že tieto subjekty môžu byť krížencami ľudí a ufónov. Niektoré ženy, ktoré vraj uniesli mimozemšťania totiž tvrdia, že im odobrali vajíčka a zvláštne deti sú výsledkom spojenia ľudskej a mimozemskej DNA. Dnes tieto ženy môžeme stretnúť skôr v lôžkových častiach amerických psychiatrických kliník.

Stratené duše
Niektorí tvrdia, že čiernooké deti sú len stratené duše zosnulých detí, ktoré smutne putujú na Zemi a hľadajú pomoc u dospelých. Avšak tí, ktorí sa s nimi stretli vyhlasovali, že mali návaly strachu, keď prišli do kontaktu s týmito bytosťami. Je to, akoby inštinktívne vedeli, že sa nejedná o neškodné detí, ale ide o nebezpečných predátorov v prestrojení. Aj keď „inštinkt“ nie je dôkaz, ale univerzálnosť tohto pocitu u všetkých, ktorí prišli do styku s čiernookými deťmi je ťažké odmietnuť. Tiež je ťažké uveriť, že stratené deti, či už živé alebo mŕtve, dokážu vyvolať takú hrôzu u dospelých.

Démoni v prestrojení
Ak je človek náchylný veriť v existenciu anjelov alebo démonov, musíme pracovať aj s teóriou, že čiernooké deti prichádzajú z útrob samotného pekla. Táto teória nie je viac, či menej, rozumná, ako iná. Ale ak vezmeme do úvahy prestupujúcu auru zla vysielanú čiernookými deťmi a pocitmi strachu u ľudí, stáva sa celkom vierohodnou. Otázne je, prečo iba pôsobia zastrašujúco, ale nič negatívne neurobia.

Autor: Radomír

zdroj: http://magazin.atlas.sk/spektrum/zahada-ciernookych-deti/795549.html

___________

Tento článek je navazující na předchozí článek, týkající se zvláštního jevu „Černých očí“

Znovu opakuji, účelem článku není někoho strašit, právě naopak, dávat lidem informace o tom, co se děje bez našeho vědomí, nebo aspoň možnosti, které vyplývají z jistých informací. Odkrývám zde tyto skutečnosti, které se budou mnohým zdát jako sci-fi, s tím už nic nenadělám, ostatní možná již ale s těmito informacemi budou pracovat. Věřte, že chemtrall, nebo modifikace počasí (Harp) je proti tomuto procházka růžovým sadem.

Jedná se o specifikaci jistých důkazů s lidmi, kterým se změní vzhled zrakového orgánu – očí, kdy za jistých okolností se změní jejich struktura, jsou bez bělma a jejich duhovka zčerná. S tímto fenoménem má zkušenosti britská královská rodina, Rusko i USA, samozřejmě jejich zpravodajské služby spolupracující s armádou.

Jedná se o nejvíce zákeřný útok na lidskou populaci, hlavně ve směru zlikvidování emočních schopností lidí, zejména potlačení těch pozitivních a zvýraznit hlavně negativní emoce, v nejlepším potlačit emoce vůbec jako takové. Black goo je vlastně směs vysoce inteligentních nanočástic, jež využívají kolektivní inteligence, princip na platformě co používají včely, nebo mravenci. Tyto nanočástice pokud se dostanou do lidského těla i třeba v nepatrném množství, způsobí v něm možnost používat abnormální schopnosti, jako je možnost vidět auru, telekineze, léčení a i jasnovidné schopnosti. Většinou mít tyto schopnosti by mnozí přivítali, jenže ten hlavní záměr spočívá v tom, aby tito lidé postupně ztratili sami sebe, stává se z nich pak stroj, bez emocí a tedy bez Duše.

Havárie ropné těžařské věže v Mexickém zálivu má s tímto fenoménem mnoho společného.

http://www.thenation.com/article/157667/mystery-black-goo#

Dlouhé odstraňování poruchy vrtu mělo svůj důvod, nejednalo se o ropu a všichni víte co tato vypuštěná látka způsobovala na pobřeží USA, měla jiné znaky než obyčejná ropa. Tohoto místa bylo i využito proto, že z tohoto místa se dal zamořit celý Golfský proud a tyto nanočátice rozptýlit jednoduše po celém světě.

Že se pak tato látka dostává vypařováním i do ovzduší, bylo zřejmé v příhodě pršícího „borůvkového“ slizu

http://www.cbc.ca/news/canada/prince-edward-island/black-goo-mystery-captivates-summerside-1.2251839

kdy tato látka pokryla dům a okolí v Kanadě. Vyjádření policie bylo, že tato látka pocházela ze stromů, jejich plodů v okolí čtvrtě, tím byl úkaz uzavřen.

Rovněž tyto látky budou obsaženy i v řetězci vodních živočichů, tedy ryb, jež lidská populace konzumuje ráda. Rovněž tuto látku by měl obsahovat i nápoj Coca Cola Zero, jež velmi konzumuje mladá generace. Tento „hit“ je již vlastně postaven na úroveň drog na černém trhu, zkuste hledat pod názvem „Chcete superschopnosti?“

Kdo má zájem tuto látku masově rozšířit, jen proto, aby lidé nepoznali, jestli se skutečně transformují, rozšiřuje se jim poznání, protože účinky Black Goo jsou téměř v začátcích stejné?

Popisované „Černé oči“ jsou již u jedinců, u nichž již nanočástice fungují a ovládají plně jeho tělo i vnitřní pochody, tedy i Duši. Většinou je tento člověk v běžné situaci vizuálně v normě, tedy jeho oči, ale v kritické chvíli nastane bliknutí a oči zčernají, pak se člověk opět vrací do normálního stavu, ale vždy je osobnost těchto lidí silně potlačena, hlavně v oblasti emocí. Někdy při odrazu paprsků Slunce od Měsíce, tedy při úplňku (částečně polarizované světlo), lze rozpoznat rovněž většinou infikovaného.

Mnozí z Vás, kteří tyto informace zde podané neberete na lehkou váhu, se ptáte, jak lze proti tomuto bojovat. Ano, je možné se tomuto úskoku postavit, vše zde na Zemi se řídí stejnými přírodnímy zákony, ikdyž tato látka byla vytvořena elitami pro svůj záměr, který se jistě nebude vykřikovat a hlavně držet v tajnosti, ale opět i tato věc podléhá přírodním zákonům jak vše zde v Universu. Jak pracovat proti tomuto fenoménu jsem psal v článcích o „Síle“ http://energieupramene.blogspot.cz/2013/01/sila-jeji-uchopeni.html a další zde na stránkách uveřejněných, podstata obrany je stejná.

(Poznámka Alue: Jednoduché řešení najdete v předchozím článku o Black goo)

Spousta lidí je dnes odpojena od Zdroje a tyto „elity“ právě z tohoto faktoru těží, protože pokud tyto informace a vědomí o věci nemáte, prostě se tomu nebudete bránit, věc Vás celá ovládne a na tento faktor oni spoléhají. Pokud s tím budete bojovat, inteligence nanočástic je tak vysoká, že veškerá agrese proti tomuto „svinstvu“ se obrátí proti Vám.

Původně tato látka byla pravděpodobně vytvořena jako biologická zbraň pro válku a genocidu, tak opěvovanou zastánci pro snížení populace. Genetické inženýrství je velmi nebezpečná zbraň a ti, co ji prosazují a nebo dokonce s ní pracují, by měli podléhat velmi přísným mezinárodním normám, kontrole a zneužívání tvrdě trestáno a to i ve vojenském a soukromém výzkumu.

Je to jen na Vás …….můžeme si psát nádherné fejetony, články, říkat si samá pozitiva, ale je třeba i kloubit někdy nepříjemnou realitu s duchovnem i se sněním, světem, který si mnozí z nás vytváří, někdy i pro druhé, protože se to pěkně čte, ale realitu, jež se nenápadně nasouvá do našich životů nesmíme nikdy ignorovat.

Zdroj: http://energieupramene.blogspot.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ykka 2016-03-15 03:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto jsem zpozoroval dvakrát u své tehdejší přítelkyně, žádnou změnu v chování jsem u toho ale nezaznamenal.

Ikona diskutujiciho Macin 2016-03-15 06:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení tohoto článku, jsem si vzpoměla, že když jsem se před lety dívala na seriál Akta X, bylo tam pár dílů, kde byli lidé s takto černýma očima, žeby už tenkrát věděli….????

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-15 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  To zní dost děsivě..

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-03-15 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzpoměl jsem si na slova Ježíše:,,V té době každý dostane to,čeho má sám nejvíce.."(dobří lidé,probuzení ap.dobro a lásku,která je povede,posílí a nasměruje výš,lidé závislí na majetku,chamtiví a studení..pak tato energie ,,shůry" taky posílí,ale půjdou ještě více svou opačnou cestou–do vlastní záhuby)Proto se některým střetům snimi nevyhneme,ale ani nemusíme.Každý má své metody,jak se těmto uzavřeným a studeným srdcím vyhnout,nebo je zpacifikovat.Určitě nás čeká lepší budoucnost.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-03-15 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ani se nedivím,že tu máme mezi sebou ještě jiné-pozorovatele.Že mají naše těla,jinak to ani nejde.Vždyť každý planetární vzestup musí být významná událost v galaxii a celém vesmíru.Moc rád bych se taky zůčastnil taky takové,,pozorovací a vzdělávací mise na jiné planetě".Ale nemusím,stačí mi ,že jsem se vtělil nyní a teď,opět na Zemi a že tu mám své předky a zázemí.Je to docela fajn.

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-03-15 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Můžeš napsat více? Je to dost zajímavé.

Ikona diskutujiciho Erik 2016-03-15 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A opačným, tedy pozitivním příkladem mimozemšťana mezi námi je Teal Swan Scott, která odhalila, že je Arturiánkou – bytostí z 6. dimenze, kde neexistuje sex a bytosti tam tvoří silou vůlí všech Arturiánů, přičemž bytost vzniklá je vývojově dál než její stvořitelé :-). A to by bylo zajímavé dát si s Teal sraz. Alue – Myslím, že byste si báječně rozuměli .

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-15 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Teal pracuje pro temnou a reptiliánskou stranu síly, s takovým člověkem bych se nesetkala ani kdyby mi za to platili ve zlatě.

Ikona diskutujiciho Gray 2016-03-15 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připomíná mi to vzdáleně film Final Fantasy VII Advent Children, dětem tam sice po vypití černé (kontaminované) vody oči nečernaly, nýbrž "pouze" vertikálněly zornice, ale co už. A to je záležitost z roku 2005…

Ikona diskutujiciho Ykka 2016-03-15 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Nic víc zajímavého k tomu asi říct nemůžu, snad jen že příznaky intoxikace blackgoo sedí spíš na mě, přestože jsem lightku ani podobný sajrajt pokud vím nikdy nepožil, nevím kde se to bere. Tak možná že to byla nějaká vzájemná reakce.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-03-15 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na očích se opravdu moc pozná,kdo je kdo.,,Naši" mají trochu větší a krásné oči.

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-03-15 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:V jednom dotazníku jsi psala, že obsah jejích videí je v pohodě, jen, že z ní máš divný pocit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-15 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Jo.. a potom když jsem si udělala trochu čas jsem zjistila, že používá symboliku illuminátů, reptiliánů a říká že sebevražda je OK.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-03-15 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto tématu jsem už něco načetla , některé z těch možných teorií jsem znala, některé ne a k vysvětlení že to je Black goo jsem se přikláněla i předtím. Díky za hezky ucelený článek o černých očích. Jednu věc na tom ale nechápu, když se Black goo tak brání ubližovat lidem a "žije" podle zákonů vesmíru, tak jak to že najednou nemá vůbec problém je ovládat a ničit jejich duši?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-03-15 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda, zní to neuvěřitelně a taky dost hrozně. Podívala jsem na ta videa, jak ten sliz vypadá. Byl mi nějak povědomý. Přemýšlela jsem, v jakém filmu či videoklipu jsem to jen mohla vidět?

Ikona diskutujiciho noname 2016-03-15 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nechceš o tom napsat článek? Evidentně má v ČR hodně příznivců…

Ikona diskutujiciho Arwen 2016-03-15 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jsem narazila na toto,no hnus.Vylozene propaganda black goo a cernych oci.A debilni lidi jeste rikaji,jak je to uzasne:(.https://www.youtube.com/watch?v=uMK0prafzw0

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-03-16 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Ano, určitě má. Stačí, kolik tu na ní přišlo lidí. I do toho českého pořadu jí asi dvakrát nacpali už.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-03-16 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Ahoj Alue, s tou Teal jsem to cítila stejně. Něco mi na ní nesedělo a nelíbí se mi, jak se snaží u těch videí vypadat svůdně a sexy. Mám z ní takový pocit. Jak se svůdně dívá, jakoby to bylo video, kde chce sbalit chlapa a vůbec mi to nejde k tomu, o čem mluví. Přijde mi, že svádí lidi do slepé uličky, protože hodně věcí, co říká, je pravda a dává to smysl, ale jestli říkala, že sebevražda je ok.. To video jsem asi zrovna neviděla. Všimla jsem si i jejích tetování a znaků na webu a nelíbí se mi to.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-03-16 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sakriš, to jsem mohla přidat k předchozímu komentáři. K tomu Black Goo – když jsem byla malá, viděla jsem nějakou pohádku, večerníček nebo tak něco. Už nevím, co to bylo, ale byl tam nějaký podobný sliz a vím, že jsem z toho měla zlý pocit. Takový divný, ne pocit zla jako máš třeba u zlých duchů atd, ale takový, že je něco umělého a ne odsud. Vím, jak se mi protivilo, že ten sliz je divný a tichý a jenom tak existuje, už z toho mi bylo blbě.

Ikona diskutujiciho Nikol 2016-03-19 00:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teal je v pohodě, akorát ji musíte pochopit. Není zlá ani hodná. Iluminátské symboly nejsou kladné ani záporné..záleží kdo a jak je používá – stejně tak jako černá a bílá magie. Beru ji jako nejautentičtější osobu, která opravdu hluboce pochopila psychologii člověka. Alue – podle tvého komentáře jsi pravděpodobně viděla video "teal swan exposed" = největší konspirační blábol všech dob vytvořenej lidma kteří jsou plní strachu. Vystřihují z kontextu. Teal je zkrátka autentická osoba – na nic si nehraje a přijímá i svoji temnou stránku, tak jako bychom měli my všichni ostatní – rovnováha je řešení, ne jen světlo, ne jen tma.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-19 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Pozor, kdo o sobě řekne že není dobrý ani zlý je vždycky pěkně nebezpečný a pryč od něj… Nemůžeš být zlá a dobrá zároveň, stejně jako nemůžeš být ani jedno. Kdo není ani jedno, je velice nebezpečný právě v tom, že nikdy nevíš kdy ti zarazí kudlu do zad. Vybírá si totiž své činy podle toho jak  se mu to hodí.

Ikona diskutujiciho Nikol 2016-03-19 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: tak podle tvého rozlišování jsem asi démon :D Neutrální člověk ti nikdy nevrazí kudlu do zad..to je potom člověk zlý (nicotný). Neutrální člověk se dokáže bránit když je to potřeba, nenechá zničit sám sebe na úkor něčeho jiného. Ale nikdy nedělá přímo zlé skutky. škoda, myslela jsem, že bychom si rozumněly.. jen jsem chtěla ještě dodat k té sebevraždě o které Teal údajně řekla, že je v pohodě… Měla k tomu několik dobrých důvodů.. Když máš člověka kterej proti tobě sedí a říká, že chce spáchat sebevraždu tak máš dvě možnosti. První je: odporovat mu – což mnohdy k ničemu nevede, možná ještě k většímu prohloubení jeho smutku. Druhá je: souhlasit s ním – což mu dává pocit jistoty v sobě samém. A pak máš dva druhy lidí – ti, kteří si myslí, že se chcou zabít a ti kteří by to doopravdy udělali. U prvního druhu lidí tato odpověď (to souhlasení) vyvolá "what the fuck pocit" – jakože jak je možné že s ním někdo souhlasí, vždyť by ho měl někdo litovat, snažit se ho od toho dostat, co to je proboha za člověka. Ale tím se vlastně z té své představy vyléčí a již nebude chtít spáchat sebevraždu, protože si v podstatě uvědomí, že to nechce. (Zkrátka jen potřebal pozornost.) A druhý typ lidí, který by to opravdu udělal a ty jim řekneš že oukej, tak to udělej, je to tvoje rozhodnutí a já v tvé situaci bych myslela na to samé tak jim dáš svoje svolení, souhlasíš s nimi – tím pádem posuneš energii výše. Jen to, že s tím člověkem někdo souhlasí mu způsobí pocit, že ho má někdo rád. A POTOM teprve můžeš začít pracovat na tom, jak toho člověka z toho dostat. Potom, se dostaneš do jeho nitra a jsi schopna ho vyléčit. Teal řekla tuhle odpověď ženské, která jen potřebovala pozornost – potřebovala si uvědomit, že tohle není to, co ona chce. Jasně, že se ženská cítíla uražená – jak si vůbec mohla Teal dovolit jí tohle říct – ale zabila se? NE. A na tom záleží. Ona ji vlastně vyléčila, sice drasticky a po svém, ale ženská žije. 🙂 To, že pak proti ní začla vést nenávistnou "kampaň" už nic neznamená. To je problém její osobnosti, s Teal to nemá nic spolenčného. Takže doufám, že aspoň tohle vysvětlení by mohlo pomoci někomu Teal pochopit. To co dělá, se může zdát některému člověku špatné a drastické – ale funguje to. A to je to hlavní. Léčí lidi, nic jiného.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-19 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Já pomohla mnoha lidem od sebevraždy a nepotřebovala jsem jim lhát. Za Teal je temné pozadí, ale nikoho přesvědčovat nemůžu, jsou věci na které si lidé asi musí přijít sami.

Ikona diskutujiciho Nikol 2016-03-19 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ale ona nelhala – pokud budeš v té stejné situaci jako ten člověk co se chce zabít, pokud budeš cítit stejné věci – tak se s největší pravděpodobností budeš chtít zabít taky. Stačí jen dát tomu člověku uznání, že pro to, co cítí, má dobrý důvod.. Máš tu třeba někde články, které se tomu věnují? Pokud si někomu pomohla tak klobouk dolů, ráda bych věděla tvé metody. Osobně si myslím, že bez uznání pocitů toho druhého to zrátka nejde.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-03-19 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Uznat pocity druhého samozřejmě ano, to je základ… Říct že je sebevražda OK nebo říct ,,tak se zabij" rozhodně NE.

Ikona diskutujiciho Nell 2016-10-01 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Nikol: souhlasim.. Teal pochopi hlavne ti, co chapou lidskou psychiku a nesnazi se sami sobe neco nalhavat.. kazdeho oslovi jina bytost.. kazdy ma jinou uroven vnimani..

Ikona diskutujiciho terfry 2018-09-30 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sebevražda věčně nepochopené téma, které církev označila za smrtelný hřích, tedy že Duše tímto přestává existovat. Je to tedy manipulace, záměrná. Každá Duše má právo svobodné volby a její rozhodnutí nelze hodnotit ani komentovat, odsuzovat. Pokud se dostane do stavu, kdy bolest Duše je tak veliká, že se rozhodne dobrovolně opustit své fyzické tělo, je to její rozhodnutí. Jen ona Duše cítí, co cítí. Sebevrazi se odsuzují jako slaboši, ale opak je pravdou. Tímto samozřejmě nepropaguji sebevraždy a vždy je lepší pokud se najde jiná Duše, nápomocná té zoufalé. Ovšem vždy tomu tak není…

Ikona diskutujiciho acidjoe 2018-10-01 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Tak to pozor. Tool jsou hudebně opravdu vymakaní, v podstatě není jiná kapela, která by takto komponovala.Mluvím čistě o hudbě, klipy mě nezajímají. Já miluju hudbu napříč žánry od blues z roku 1910 až dodnes. Tool jsou pověstní svou mystikou.

Ikona diskutujiciho acidjoe 2018-10-01 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Víš o tom, že ani princip Kosmického vědomí není dobrý ani zlý, ale prostě se skrze všechny bytosti prožívá a zakouší, kým vším může být?

Ikona diskutujiciho aroc 2018-10-11 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, citam tento blog len kratko, ale je uzasny… Viete mi niekto povedat, preco ked som citala tento konkretny clanok a prispevok c.15 od Raja Ruthiela, kde napisala, ze 3x povedala "TÚ" vetu :…., ktoru uz nechcem citat, tak mi doslo neskutocne zle a prechadzali mnou silne energie, len co som ju precitala ? A zle mi je doteraz, cela sa chvejem, mam uzkost pri srdci a nemozem dobre dychat.. Trva to uz vyse hodiny a iny dovod sposobenia tohto stavu ako precitanie tej vety nevidim… Nemavam taketo stavy, co s tym mam robit… :-( Dakujem

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek