200. Dotazník: Co mohlo způsobit razantní změnu mých erotických fantazií?

21.10.2017 v Čtenáři 39

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. K tomu pálení dopisu ohněm, slyšela jsem od české léčitelky, že není dobré pálit traumata nebo bolesti sepsané na papíře, protože oheň je element, který to, co spálíme, nese k nebi jako zprávu a ta se nám pak splní. Prý indiáni z tohoto důvodu nikdy „s**čky“ v ohni nepálí. Prý je dobré v ohni spálit přání – dým ho pak vynese ven do nebe a pomůže k jeho splnění. Dopisy plné bolesti by se měly prý spíš zahrabat do země protože zem je jediný element, který umí transformovat špatné věci v dobré. Co si o tom myslíš?

Myslím si že to zní hezky a zajímavě. Oheň je však očistná, transformující energie – pomáhá při očistných postupech, vykuřování, svíčky čistí od destruktivní energie a vím že návod který jsem sepsala, výborně funguje. Ať si o tom myslí kdo chce co chce, nebo ať tento základní princip kdokoliv popisuje protichůdně. ,,K nebi“ se nese úplně všechno co v životě uděláme a s ohněm to nemá nic společného. Každá myšlenka i skutek jsou zapsány v morfogenetických polích, ať už něco pálíme nebo nepálíme. Domnívat se, že jen přání spálené v ohni skutečně rezonuje ve Vesmíru, pramení z absolutní neznalosti základních principů a Zákonů Vesmíru. Rezonuje všechno a ukládá se všechno… Při symbolickém pálení špatného v ohni se zbavujeme zlé energie a břemene, které nás tížilo. Naopak symbolicky svůj problém ,,pohřbívat do země“ mi nepřipadá jako šťastná volba. Země je životadárná síla a nechává vzklíčit všemu, co do ní uložíme (kdybych tedy měla použít stejný typ uvažování jaký nastiňuješ v otázce). Do země tedy dle selského rozumu patří jen dobré.

Doporučuji se nad každým podobným tvrzením úplně jednoduše zamyslet a člověk snadno pochopí co dává a co nedává smysl.


2. Ahoj Aluško, v posledním díle Harryho Pottera se objevují tzv. Relikvie smrti. Hodně dlouho přemýšlím,že si ten symbol nechám vytetovat. Je to symbol,který by mi mohl škodit? (Trojuhelník, ve kterém je kruh a napůl to rozděluje čára)

Rozhodně si nic takového tetovat nenechávej, symbol je vysoce destruktivní a celá série Harry Potter taktéž.

Dotaz chápu spíše jako vtip, protože kdo na světě, kdo se má rád, by se chtěl cejchovat ,,relikvií smrti“? Aby dřív umřel, měl v životě smůlu, nebo aby těžce onemocněl?

Případ nebezpečného ,,potterfanatismu“ – dotyčná vůbec neví, co sama sobě udělala.

3. Pestuješ si nejaké ovocie/zeleninu/bylinky…?

Mám každý rok zahrádku na balkoně. Není toho z ní moc a spousta věcí tam vůbec nevyroste takže výběr je omezený, ale během sezóny i ta trocha potěší.

4. Zdravím, Aluško. Chtěla bych položit otázku do dotazníku/nebo jen tady do komentářů. Již jsi několikrát psala něco na téma sexuality, nikdy mě to moc nezajímalo. Teď mám ale trochu „problém“, a protože se snažím rozvíjet, chápat různé souvislosti a sama sebe, trápí mě to. Před časem jsem vysadila HA a tak nějak jsem čekala, že příjde pohroma, protože je to pro tělo šok a najednou se musí samo starat o výrobu hormonů, které mu byly dlouho dodávány pilulkami. Četla jsem na netu, že spoustě dívkám se podstatně zvýší chuť na sex. Byl to jeden z důvodů, proč jsem HA přestala brát, měla jsem skoro nulovou chuť. Jenže teď (je to už 3 měsíce od vysazení) u mě začíná druhý extrém. A nejde jen o chuť na to samotné. Začala se projevovat chuť na něco i trochu jiného, temnějšího. Kudy chodím, myslím na to, večer nemůžu usnout, protože jsem myšlenkami někde jinde. Zkrátka jsem začala cítit silnou potřebu zažít (zažívat) BDSM z pohledu sub. Podřízenost muži, poutání atd. V jisté míře mě to lákalo už dřív, teď se ale moje hlava úplně zbláznila a já nevím co s tím. Příjdu si, že jsem v nepořádku, divná. A trápí mě to. Netrápilo by mě to tak moc, kdybych neměla přítele. Nesvěřila jsem se mu (stydím se), ale myslím, že na stejné vlně není. Chtěla bych Tě požádat, Aluško, o nějakou radu. Jak to v sobě potlačit? Je se mnou něco špatně – a myslíš, že to může být dílo HA? I když to tedy ve mně bylo již dřív, pamatuju si to od malička (a ne, žádné trauma jsem nikdy nezažila, měla jsem hezké dětství). I když bych to ráda nechala vyjít na povrch, nechci přijít o toho, koho miluji… Tak bych se toho raději zbavila. Omlouvám se za dlouhý text, předem děkuji za jakoukoliv reakci. Měj se krásně.

Antikoncepci bych v tomto případě neobviňovala, spíše může jít o nějaký destrutivní program, se kterým jsi přišla do styku. Nebo destruktivní energii, která mění tvé myšlení. Shodou okolností je tu již zmíněný Harry Potter. – Ti kteří se s touto sérií hodně sžili, mohou trpět na celou řadu problémů, zejména tam patří změna v sexuálním chování a temné myšlenky. Myslím, že už jsem v minulosti popisovala případ slečny, která byla závislá na Potterovi a později byla posedlá pornem nejhrubšího zrna, musela si ho neustále pouštět, nosit všude s sebou, úplně ji přestal zajímat její přítel i vnější svět, pořád jenom porno… A neustále masturbovala. Uvědomila si, že už nedokáže takhle normálně žít, že ji to úplně ničí život a požádala o pomoc. Její problém vyřešila kartička TM. Deaktivuje destruktivní data.

Tohle nedělá jenom série Harry Potter, tato data mohou přijít odkudkoliv. Podprahová reklama, něco ve filmu, mainstream hudba, může to být i frekvence z mobilu, když si ho člověk dává k hlavě.

Popřemýšlej, jestli nejsi nová záruživá divačka nějakého násilného seriálu, jestli to není z nějaké hudby na kterou jsi natrefila, jestli nejsi fanynka nějaké počítačové hry (za nás bývalo nejvíc nebezpečné hlavně WOW, dneska už budou určitě mnohem brutálnější hry a brutálnější data v nich, vývoj jde pořád dopředu), nebo jak často si dáváš telefon k hlavě. Může to na tebe přecházet i z nějakého destruktivního kamaráda a může to být po požití drog (i kouření) kdy se do člověka dostanou destruktivní duchové a pak mu mění psychiku.

Mohlo to lehce odstartovat v dětství, teď aktuálně to nová data mohla zesílit.

Tam pravděpodobně pramení příčina tvého problému. Tato data mohou někdy v mozku postupně slábnout, jedině tím že se nebudou přiživovat a nesmíš s daným zdrojem ,,dat“ přicházet do styku. Neplatí to ale vždy a o všem, záleží jak moc agresivní to podprahové naprogramování je. Něco se samo vyřeší a něco nevyřeší.

Jakákoliv touha ublížit sám sobě, nebo způsobit sobě bolest, není v pořádku a jde o vnější destruktivní naprogramování lidské bytosti. Sebeničení není přirozené. Příroda nemá žádný důvod vkládat do živých organismů sebelikvidační chování, celá příroda je o udržení a množení života. Sebelikvidace je tedy porucha, nebo nemoc, jak se na to kdo dívá, nebo o co konkrétně jde.

K tématu se dá zmínit jako příklad Hell party. Původně to byla oslava výročí vzniku dané firmy (dělají tetování a jiné tělesné modifikace), ale postupně se z toho staly poměrně velké akce, prezentující lidem sebedestrukci, bolest, věšení na háky za vlastní kůži. Spíš než oslava to vypadá jako satanistický rituál, kterého se nemůže účastnit nikdo, kdo to má v hlavě v pořádku. Toto může dělat dobře jenom někomu, kdo je výrazně mentálně narušený.

18+. JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY.

https://www.youtube.com/watch?v=ck3tLtinfKU

5. Já som veterinarka, proti čipovaniu ľudí, no za čipovanie spoločenských zvierat som všetkými desiatimi. Má to kopec vyhod. Zaujímal by ma tvoj názor na čipovanie zvierat.

Vzhledem k tomu že jsem zažila co to je když se člověku ztratí pes nebo kočka a pak se nenajde, nebo se přitoulá úplně hubený na zdechnutí po měsíci nebo dvou, jsem pro možnost čipu. Zvíře mi prostě z telefonní budky nezavolá a neřekne mi kde je, na rozdíl od člověka. Buď pak živoří, nebo se ho někdo jiný musí ujmout, případně skončí zbytečně v útulku… Čip pro zvíře by však měl být vždy dobrovolný, je na majiteli nakolik svoje zvíře miluje a nakolik se chce pojistit, že ho při zaběhnutí nestřelí v lese myslivec jako škodnou.

6. Ahoj Alue, s těmi vlásky mám hned dvě otázky: Sice si je prodlužovat nemusím, což jsem ráda, protože bych to taky nemohla s tou jinou energií ustát (a mám je pod zadek 😉 ) – ale co s jejich zastřihnutím konečků? Rostou mi teda dost rychle, tak 25cm za rok a postupně na konečkách je to po roce třepící v těch posledních 10cm, tak ty vždycky odstraním. Je pravda, že tím také energeticky odstřihnu část minulosti? Cítím se vždycky tak nějak osvěžená, tož by to asi mohlo být tím.

Je to symbol odstřižení od minulosti. Zatímco tělo mění své buňky neustále, vlas roste 7 let a pokud je dlouhý, zůstává v něm energetická paměť víc uložená, na rozdíl od zbytku těla, jeho hmota byla přímo přítomna dané události. Zbytek těla si pamatuje na jiné úrovni.

I mně se ulevilo, když mi odrostly vlasy, co jsem měla v době, kdy jsem se neměla dobře. Je to i důvod, proč si lidé stříhají vlasy na krátko když mají novou životní etapu, rozejdou se s partnerem, chtějí se zbavit minulosti, změnit identitu. Ve vlasech to všechno je… Dlouhé a navíc nebarvené vlasy spíš ukazují že je nositel vyrovnaný se sebu i se svou minulostí, zatímco neustálé odstřihávání se a změna barev ukazuje, že člověk buď neví kdo je, nebo je v něm jiný vnitřní konflikt. Se sebou, nebo s minulostí.

7. A druhá část otázky: Vidím, že záleží na tvrdosti vody, v jaké si vlasy myji a podle toho se dá použít druh šamponu, případně kondicioneru/masky. Tvrdá voda hodně vysuší, ale i odmastí, což mi tu nesedí moc ty šampony s dalším extra odmašťujícím efektem, to spíš radši něco bylinného/kopřivového či heřmánkového, co nevysuší, vyživí a je lehké. Jak se to ale má řešit u moře? Tam schnou vlásky moc dlouho, neb tam je přirozeně větší vlhkost vzduchu, zkracovat je kvůli tomu nechci. Fénu se vyhýbám. Ale co mohu udělat, aby se každodenním vymýváním soli z vlasů od moře vlasy neoslabovaly a přitom volit kosmetiku na ně tak, aby se nezatížily. Je na to nějaký vyživující sprej, co se na polosuché vlásky nanese? Protože když dám něco normálně vyživujícího, zpravidla to bývá olejovité, vlas jednak ztěžkne a vypadá celý mastný a zplihlý, no ale ani by neuschnul. Děkuji za případný tip, jestli o něčem víš.

Já jsem u moře chodila nonstop s hlavou komplet mastnou od olivového oleje… To bylo poprvé, co jsem dojela od moře s nepoškozenými vlasy. Nikdo na mě blbě nekoukal, dělala jsem že je to mokré a nazdar bazar. Když se někam vyloženě šlo, nebo jsem šla spát, umyla jsem se normálně šamponem, dala kondicionér, nechala déle působit a vypadala jsem normálně, nezplihle a nemastně. Další den ráno jsem se zase zalila olejem a neřešila jsem nic až do večera… Akorát jsem tam zničila dvoje plavky, protože ty moc oliváč nemusely. Ale záleží na typu vlasů, každý si musí sám rozmyslet, jakou taktiku zvolí. Já spíš měla problém, že mi u moře vlasy schly moc rychle a chodila jsem si je schválně namáčet, neb je to přirozené chlazení mozkovky a v horku vyloženě osvěžující.

8. Co způsobuje třepení konečků vlasů a dá se s tím něco dělat?

Třepení je normální mechanická věc, asi jako když se na starší kůži udělají vrásky. Jediné řešení je zástřih, dělat olejové zábaly a zacházet s vlasy šetrně. Když si je člověk blbě češe, blbě myje a v noci spí s rozpuštěnými, může si to zhoršit vlastním přičiněním.

9. Ty se Aluško vyznáš v bytostech přírody víc a proto bych měl dotaz – proč bytosti přírody neudělají něco proti chemtrails? Nebo se něco plánuje?

Protože s tím nemají co dělat. Naše chemické znečišťování je tak extrémní, že si s tím příroda přirozenou cestou neporadí.

10. Otázka i pro čtenáře – už jste někdy potkali na ulici někoho s krystalem Alušky?

Na ulici asi ne, ale mezi známými potkávám běžně a všichni si je pochvalují.

11. Jak zrušit energetické spojení, k němuž došlo s partnerem při prvním pohlavním styku, aby se daná data nepřenášela na dítě?

Běžně dostupnými metodami nijak.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-10-21 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 8. Proč se nemůže spát s rozpuštěnými vlasy? Je teda lepší si je dát do drdolu/copu/jenom svázat…?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-21 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Má se spát s volně pleteným copem, aby se vlasy v noci neuzlíkovaly a neodíraly o polštář.

Ikona diskutujiciho Čoko 2017-10-21 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jsem pár lidí s krystalem potkala… na představení knihy Anděl strážný, jedině .__.

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2017-10-21 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Příroda nemá žádný důvod vkládat do živých organismů sebelikvidační chování, celá příroda je o udržení a množení života." Co tedy delfíni, velryby nebo lumíci?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-10-21 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většina slečen je alespoň trochu submisivní, je to normální.

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-21 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Vysvětluji si to narušením elektromagnetismu různými typy umělýh záření.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-10-21 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta otázka č. 11. Někde jsem četla, že opravdová láska to přebije. Ale nevím, jestli je to pravda. Nedá se někde Alue dočíst nebo najít, jak to odstranit? Bohužel jsem byla mladší. Byl to můj první a kdybych tenkrát tohle věděla, nespala bych s ním. Když si na něho zpětně vzpomenu, tak mě až odpuzuje a měl opačné názory na věci než já. Byli jsem spolu jen chvilku a nebyla jsem nějak zamilovaná, spíše jsem si to myslela. První zkušenost. Kéž by to na to mělo vliv. Když si představím, že mám děti po něm.. Jsem ráda, že ho nikdy nepotkám a nechci s ním nic mít.

Ikona diskutujiciho romča 2017-10-21 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho **J** 2017-10-21 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Dopis od někoho zlého, o kom vím, že škodí,  pálím v ohni, když potřebuju něco archivovat, položím na to obrázek s růží, nebo opravdovou růži, abych si vsugeroval ochranu od toho zlého a představím si, že všechno zlé v tom psaní je škrtlé a nemá žádný význam a nezasáhne můj život, zůstane u autora.

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-10-21 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 4,

Ikona diskutujiciho Alicia 2017-10-21 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja myslim, ze cipovat zvirata je stejne spatne, jako cipovat lidi. Neni to pro ne dobre, jinak by se to nezavadelo povinne- system chce cipovani…ta zvirata pak vlastne nalezi temnym silam…prekvapila me odpoved Alu, ze to schvaluje…chapu, ze se zviratko muze zatoulat, ale to bych radej davala vetsi pozor, nez abych ho nechala ocipovat…

Ikona diskutujiciho Lilo 2017-10-22 06:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂 odmala ma obklopovali mačky,takže čo-to o ich výchove viem,nikdy som nemala s nimi nejaký väčší problém.No akosi si neviem rady s dvomi novými,v byte kam sme sa presťahovali.Sú to sestry takže sú na seba zvyknuté a máme ich od mala.Mala by si nejaké vysvetlenie na to,že stále ocikávajú určité miesta?záchodky čisté,fyzicky sú zdravé,žiadny logický problém by tu byť nemal.napriek trestom to však robia,napriek presúvaniu záchodkov.najdivnejšie je že samé dobre vedia,že robia neplechu,vedia že napr dostanú trest,no aj tak sa na to vykašlú :/ už sme vylúčili všetky typické dôvody,ktoré nás napadli.Vďaka za odpoveď 🙂

Ikona diskutujiciho jirik 2017-10-22 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Povinnost čipování psů bude v česku od roku 2021 – kde si byl o tom článek; před nějakým rokem jsem četl, že pes umřel z důvodu špatného očipování – čip se pohnul a psovi způsobil vnitřní zranění…..

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-22 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Neschvaluji čipování, říkám že by to mělo být umožněno jako možnost v případě že člověk usoudí že to potřebuje, tedy že má venkovní zvíře které mu může utéct.

Ikona diskutujiciho jab 2017-10-22 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten znak ,,Relikvií smrti" je v knize označen za Grindelvaldovo(předchůdce voldemorda) znamení,

Ikona diskutujiciho jirik 2017-10-22 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Měli jsme kocoura, který byl v baráku od listopadu do konce března – jinak byl někde na vandru (jmenoval se Mikeš – byl celý černý – akorát, že nemluvil jak v knížce od Josefa Lady, dveře otevřel, ale zavřít se je už nenaučil), a dom přišel občas něco sežrat a prohnat myši,… nakonec zemřel na schodech na půdu na válečná zranění, jeden >>ynteligent<< z dědiny po něm střílel ze vzduchovky (prostřelené ucho, díry v hlavě,…

Ikona diskutujiciho Severka 2017-10-22 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Autorko otázky č. 4, rozhodně nejsi nějak divná a nemáš v mozku žádné destruktivní programy. Většina žen je přirozeně submisivní a tvoje znovunalezená potřeba je podle mě jen důkaz toho, že se ti hormony vrací do normálu.

Ikona diskutujiciho Luz 2017-10-22 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:&nbsp;&nbsp;Nektere jiste ano, ale prohlasit jako fakt, ze jich je *vetsina* je… docela odvazne.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-10-22 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nedávno jsem se díval na dokument, ve kterém mimo jiné, byli studenti pracující pro výzkum žraloků na loďce, vzadu měli sníženou podlahu a pomocí návnady vytahovali žraloky. Těm, aby to přežili, byla hadicí oplachována žábra. Pak ale přichází to, proč to dělají. Zde můžou slabší povahy přestat číst. Pro výzkum musejí dát žralokům vysílačky. Studenti na žralokovi seděli, aby se nemohl hýbat. Pak začal jeden student do žraloka řezat, žralok má mohutné svaly a vysílačku je nutné dát do dutiny, tak musel hodně řezat. Vysílačka měla odhadem rozměry 10x3x2cm. Jen mi přišlo, že ten žralok nedostal analgetikum. Při tom jsem byl smutný z toho, jak dokáží lidé ubližovat zvířatům, dávat do božích těl techniku. Toto je už extrém, ale při extrémech se poznává pravda.

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-22 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 4, spatne to neni, jedine co je na tom spatne je, ze se za to stydis, citis divne, a podobne, prijmi to jaka ted jsi a bude ti mnohem lip, nevytvarej odpor, vse ma byt tak jak je. Pritel, kdyz mu to nejak jemneji vysvetlis si myslim, ze to pochopi a neco spolu i vymyslite, v sexu, pokud to oboum vyhovuje, se meze nekladou 😉 Kazdy ma rad neco jineho a je to tak normalni a prirozene. Harryho Pottera miluju, miluju ho prave proto, ze je v nem dobro i zlo, stejne jako tady na zemi a v kazdem jedinem cloveku ktery existuje…Stejne tak hrozne rada menim a stridam barvu vlasu a ucesu a neni to proto, ze bych nevedela kdo jsem, ale prave proto, ze rok co rok se v mem zivote prirozene odehravaji zmeny, od narozenin, do narozenin, ja se menim, vyvyjim, ucim, atd…Takze se potom, kdyz ja uz sem jina necitim dobre neustale ve stejnem ucesu. Naopak, to citim tak, ze ten kdo ucesy moc nemeni, vyjimka jsou stary lide, se ani moc neposouvaji, a hlavne lpi na starych vzorcich, chovani, vecech, stylu, i lidech…takova trochu konzerva, ktera ma rada furt to same, stereotyp ,jednotvarnost a nemennost. Plus miluju tu kreativitu, ktera muze byt videt i na tech vlasech. K tomu ohni: tak aspon uz konecne vim, proc jsem nikdy nemela chut ty moje papiry palit…A dobre jsem udelala.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-22 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Na tom že niekto lpi na starych vzorcich, chovani, vecech, stylu… predsa tiež nič špatne neni. Každého vec. To že niekto často mení účesy ho stejne nikam "neposúva". Proste niekto má rád zmeny a niekto ich nepotrebuje.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-22 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čipovanie mačiek moc nemá zmysel. Keď sa vám mačka zabehne tak to že je čipovaná ešte nezaručuje že vám ju niekto vráti. To by ju musel niekto chytiť a odniesť niekam do útulku kde vedia prečítať čip. Je normálne že mačky sa potulujú a ľudia väčšinou mačky ignorujú alebo ich odháňajú. Ak je to pekná mačka tak si ju môže aj niekto nechať :D

Ikona diskutujiciho Luz 2017-10-22 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Souhlasim s tebou; napr. ja miluji nechavat si dlouhe vlasy a prirodni barvu (pac stejne i kdyz jsem nekdy zkusila nejaky experiment, tak jsem nebyla uplne spokojena a tesila jsem se, az budu mit zpet prirodni) a tak to hodlam mit i nadale; udelat nejakou radikalni zmenu jako zkraceni nebo obarveni je snadne, ale ziskat zpatky sve dlouhe vlasy uz tak rychle nejde.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-10-22 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Tak někdo se teprve vyvýjí :-). Promiň, ale tak to k tomu vyzývalo.

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-22 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Marcela 2017-10-23 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,chtěla jsem se zeptat,zda je možné si někde koupit kartičku TM. Děkuji :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-23 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:&nbsp;&nbsp;Je možné, ale není to na internetu. Kdyžtak piš do mailu.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-10-23 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Díky, uvědomil jsem si, co to vlastně znamená lpět. Takže jsem reagoval špatně, psal jsem o uchovávání věcí a ne o lpění. Vidím, že jsem v tom omylu a neznalosti slova nebyl sám. Lpění je opravdu špatná vlastnost, vypovídá o neschopnosti jít s proudem života.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-23 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:&nbsp;&nbsp;Dlouhodobě jeden účes, to hlavně platí o dlouhých vlasech, je symbol vnitřní stability a vyrovnanosti. Proto jsou dlouhé vlasy spojované i v pohádkách s různými mistry duchovních učení, dlouhé vlasy má i Gandalf – podvědomě tento symbol chápeme naprosto jasně, protože nás ty dlouhé vlasy jakoby magicky přitahují, hledáme totiž celý život onu ideální vnitřní stabilitu.

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-23 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Ve vsem je urcita pravda, ale jak pro koho. Kazdy se nachazime nekde jinde a proto kazdy mame i svou pravdu s kterou druhy bud rezonuje nebo ne. Znam spoustu lidi, kteri si nemeni vlasy pulku sveho zivota, jedou furt v tom samem, dlouhe stejne upravovane vlasy a nemuzu rict, ze by byli stabilni a vyrovanani. Neda se to takhle pausalizovat a zaskatulkovat, kazdeho&nbsp;&nbsp;kdo ma proste "nejake" vlasy…Muze byt u mnoho lidi stejna vec, ale u kazdeho to muze byt ze zcela jineho duvodu. Myslela jsem to proste tak, ze kdyz se ja menim uvnitr, prirozene mam potrebu se zmenit i navenek, paklize ne, tak to muze byt proto, ze moc neposloucham sam sebe, kort u zeny. Zena je novy zivot, zrozeni, ocistou prochazi mesic co mesic…Vidim to u mnoooha lidi, kort trebas psychicky nemocni lide trebas nemaji absolutni davku potreby na sobe byt cokoliv menit, vsechno jim vyhovuje tak jak je i kdyz je na pohled zrejme, ze uz jim to davno vubec neslouzi, tak jak by melo. Samozrejme, ze kdyz mi je 15nact a porad chci menit barvu a strih, tak je to proto, protoze jsem v puberte a teprve se poznavam a zjistuji co se mi libi a co ne. Ale to same nemusi platit u dospeleho cloveka. Je to na dlouhe povidani, ale mohla bych o tom psat do aleluja…Rekla bych, ze jako obecna poucka je to super vec: stejne dlouhe, vlasy, silna osobnost atd..Avsak v praxi se potom setkavam s pravym opakem.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-10-23 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Jak říkáš, vždy mne přitahovali mistři duchovních učení s dlouhými vlasy. Například ten ze seriálu "Byl jednou jeden život" nebo Panoramix a především Gandalf.

Ikona diskutujiciho Luz 2017-10-24 05:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Na muzich taky dlouhe vlasy povazuji za krasne. Skoda, ze jich neni vic, kdo je maji. I kdyz je to hlavne pro mlade, s vekem pokud jich ubyva, tak to uz bohuzel pak moc krasne neni.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-24 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:&nbsp;&nbsp;To je otázka spíš pro chovatelskou stanici co se zabývá interiérovými kočkami. Kdyby to udělaly mně, tak to udělají jednou a padají ven natrvalo.

Ikona diskutujiciho Brusinka540 2017-10-24 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si vlasy hennuji už asi 4 roky a nedám na hennu dopustit. Měla jsem vlasy zničené zesvětlovacími přípravky, hennou jsem je dala do pořádku a už jsem u ní zůstala, ta brva se mi moc líbí, je přirozená, není to taková ta typická helma, co vytvoří chemka. Používám čistou egyptskou hennu, takovou tu červenohnědou. Mám od té doby silné a krásné vlasy, které si zachovaly svou jemnost. Prostě ideální kombinace :-)

Ikona diskutujiciho Shairin 2017-10-24 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Sama doma kočku mám. Kočky často takto močí ze stresu a strachu. Například venku mohou obcházet cizí kočky (nebo kocouři, prostě kočky obecně) a to může kočku doma stresovat, takže má zvýšenou potřebu ukazovat, že toto území je její a&nbsp;&nbsp;chránit domácnost. Doporučuji se podívat na pár dílů seriálu My cat from hell (Má pekelná kočka). Jsou tam moc hezky vysvětlené příčiny různého nežádoucího kočičího chování i způsoby, jak ho odstranit, navíc J. G. je odborník, který ví, co dělá.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-24 20:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Michaela 2017-10-25 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 4. – Pro ženy je "přirozené" být submisivní a to i v sexu. Ačkoliv to moderní feministky přivádí k šílenství… Myslím že to má co dělat s naší minulostí. V pravěku si muž ženu prostě vzal a neptal se jí – koneckonců není to tak dávno co to tak fungovalo, myslím že ještě naše prababičky a babičky do toho neměly moc co mluvit a trtkalo se když si chlap usmyslel. Dnešní ženy jsou bohudík mnohem emancipovanější a pošlou chlapa do háje pokud ony samy nechtějí, ale tahle submisivní potřeba asi někde hluboko v mozku zůstala ukrytá. Znám mnoho žen, co mají rády když jim chlap trochu naplácá, není na tom nic deviantního ani špatného.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-10-25 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, víš z jakého důvodu bylo slovo "teleport" vykonstruováno právě tak?

Ikona diskutujiciho Qun 2017-10-26 10:59:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek