239. Dotazník: Jaký je rozdíl mezi podvědomím a nadvědomím?

17.1.2019 v Čtenáři 28
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Proč místo pojmu „podvědomí“ používáš nadvědomí? Můžeš prosím ty pojmy blíže vysvětlit, např. kde je v mozku podvědomí, jestli je to tak jak učí psychologie. Děkuji.
Podvědomí a nadvědomí jsou dva rozdílné pojmy. Slovo podvědomí všichni známe, ze samotného slova je význam jasný. Je to něco pod bdělým vědomím, co si neuvědomujeme přímo, ale je to tam a ve většině situací to určuje naše rozhodnutí a naše reakce na situaci. Jsou tam například šablonovité vzorce chování, které si osvojujeme jako děti pozorováním chování ostatních lidí v našem okolí – šablony jsou tedy hodně utvářeny lokální kulturou, různí lidé z různých koutů světa mají unikátní šablony.
Nadvědomí jsem kdysi někde slyšela. Podobně jako slovo ,,synchronicita“ se mi líbilo, připadalo mi velmi výstižné a tak jsem ho začala používat. Nadvědomí označuje věci, které jsou nám dány, nebo vnuknuty zeshora. Nejsou podmíněné předešlou konkrétní zkušeností, nebo vzpomínkou. Jsou to vjemy, které nezávisí na prostoru a čase. Tedy intuice, vedení, vnuknutí, telepatie a jiné mimosmyslové či paranormální prožitky a schopnosti, které nemohou záviset na ničem hmotném.
Používám oba pojmy, ale každý označuje jiný děj. Intuice není otázka podvědomí a porozumění neverbálním signálům zase není otázka nadvědomí. V ideálním případě pracují ve shodě, to znamená že v reakci na situaci mi podvědomí něco řekne, nadvědomí něco vyjeví a když se to spojí, vidím věc výborně čistě, komplexně do hloubky a přesně vím, co s tím a co od toho mám očekávat.
Obvykle tomu stavu říkám: ,,Kouknu a vidim, nasaju a cítim!“

2. Mám prsten Atlanťanů vyroben z: mosaz z následnou galvanickou úpravou – staroměď.. To je dobré?
Mám ho taky. Nosila jsem ho celé roky bez problému. Jediná věc, která mi trochu vadila, bylo že prsten douho barvil jak se stírala patina a pouštěl něco jako zelenou měděnku, až nakonec (asi vlivem potu) zezlátl a přestal to dělat. Ale trvalo to dost let.
3. Může se destruktivní entita jako reptilián stát konstruktivní a nebo je odsouzen k tomu byt zlý?
Reptilián nemá duši a nemá stejný původ jako člověk (vysvětluji to v knize Anděl strážný v jejím závěru). Má pouze logický mozek (tedy přemýšlí digitálně). Počítač nezná zlo nebo dobro jako pojmy, zná jen jedničky a nuly. Z toho vyplývá pouze jediný výsledek.
4. Mně většinou padaly řetízky od babičky, čili posvěcené křížky, panna marie, andělíček.. Ona mi vždy říkala, že se mě démoni pokouší odvést z mé víry. Hm.. Není to spíš naopak, že mě konstruktivní síla chtěla převést na konstruktivní cestu?
Velmi často se stává, že znamení která přijdou, nemluví zcela jednoznačně a dají se vyložit oběma způsoby. Ať si to člověk přebere tak nebo tak, oboje mu v podstatě dává smysl a teď babo raď. Kdo začal sledovat znamení, určitě ví o čem mluvím. Co v takové situaci dělat? – Je potřeba mít správný datový základ, to znamená mít poskládané poznatky tak, aby z nich vycházely správné výsledky, když se přes ně otázka přepere. Když se správná data propojí se znamením, tak mnoho těchto dvojznačných znamení dokážeme správně přeložit a přefiltrovat, ale ani to není definitivní záruka, že všechna znamení začnou být jednoznačná.
Pokud nám nepomohou ani vědomosti které máme a nedají se aplikovat, je potřeba zeptat se pocitu. ,,Jaký mám z tohoto znamení pocit?“ Pokud jsem z toho neklidná a nervozní, nebo se mi svírá žaludek, pak vím že je znamení nedobré, že mě před něčím varuje. Pak už není možné mít dvojznačný výsledek.
Většinou mám takovou zkušenost, že dvojznačná, blbě rozluštitelná znamení, bývají nedobrá. Ta konstruktivní odhalíme snadno, bývají spojena s dobrým pocitem. Pocit nejistoty je sám o sobě varovný a dá se uplatnit i na životní situace. Vidím to často i v poradně, kdy mi lidé píšou ohledně něčeho co se jim zdá složité, ale mně kolikrát při vnějším nezaujatém pohledu jednoznačné. Rozumem to nechápou, ale pocitově jsou na pozoru a jsou nejistí. Už ta nervozita sama o sobě, která je pudí k tomu aby psali dotaz někomu přes internet, je varování, že situace není v pořádku. Když se člověk naučí lépe analyzovat své pocity, zjistí, že se pohybují v šablonách a konkrétní pocit je sám o sobě odpověď na otázku.
V tomto konkrétním případě stačí vědět, že kov obejmutý kolem těla blokuje tok bioenergie a člověka oslabuje. Jak energeticky, tak i fyzicky. Neuzvednete tak těžký kámen, když budete mít na krku a na každém prstu kovovou smyčku, jako když je nemáte. Druhá věc, která zde hraje roli, je posvěcení. Posvěcená věc je prokletá a vyzařuje destrukci, protože napojuje předmět na pána všech náboženství a jeho služebníky. Kdo to je, už bylo řečeno mnohokrát.
Pokud tedy padají kovové smyčky a ještě posvěcené, je to znamení, že to nemám nosit, protože to oslabuje a vyčerpává můj organismus. Nemusí to být nutně zásah vyšší moci, ale mohu to dělat podvědomě, moje tělo cítí že to nechce, takže si to vždycky ,,jakoby náhdou“ strhne samo. Naše tělo je inteligentní organismus, má svou vlastní moudrost a umí si říct, že něco nechce.
Když však neznám data, můžu si myslet opak, že jsou to nějací démoni, co mi chtějí vzít ochranu/víru.
Kdo cítí energie, ten nemusí vědět ani nic o kovech nebo prokletí, pozná sám svou fyzickou a psychickou reakcí, že mu to nedělá dobře. Senzibilové jsou v těchto otázkách v obrovské výhodě, i když v běžném životě jim jejich citlivost život spíš komplikuje. Je to něco za něco.
5. Co podle fyziognomie znamená, když mám jedno oko trošku menší než druhé?
Fyziognomie obecně varuje před lidmi, kteří mají v obličeji výrazně viditelnou* nerovnost. Mezi zásadní nerovnosti v obličeji patří křivý nos, křivá ústa a křivé oči. Kdo má jednu křivost, na toho pozor. Ale kdo má všechny tři, už je nebezpečný člověk a může se dopouštět i závažných kriminálních činů. Když si projdete fotky zločinců, většina vrahů má úplně křivý obličej, často také sanpaku.
Křivé oči mohou ukazovat, že člověk nevidí svět jaký je, ale vidí ho pokřiveně. Nevidí pravdu. Nos je centrum člověka, říká jaký je náš charakter. Je-li křivý, ukazuje na křivý charakter, takoví lidé jsou hodně zákeřní a rozhodně není dobré se s nimi přátelit, nebo jim nedejbože svěřovat nějaká tajemství. Fyziognomika říká, že nos je ze všeho nejdůležitější a jeho tvar či velikost jsou naprosto zásadní, že spojuje všechy ostatní rysy v obličeji. Křivá ústa ukazují, že člověk je křivý slovem, tedy že nemluví pravdu. Celá věc se umocňuje, když člověk při mluvení otvírá pusu nakřivo, nebo má tik v očích, nebo nějaké oko přivírá. To už mluvíme vyloženě o patologii a absolutní deformaci.
* každý člověk je do jisté míry trošku křivý, dokonalá souměrnost neexistuje. Řeč je tedy o výrazné křivosti, kterou vidíte okem na první pohled a hyzdí obličej. Není to například křivost, které si všimnete až když v počítači obrátíte obličej zrcadlově, tyto křivosti má každý a jsou-li nepatrné, nebere je fyziognomika v úvahu.
Kdyby vás zajímaly příklady, můžeme být nekorektní a pár si jich ukázat, abyste se pocvičili.
Tady jsou všechny tři křivosti – oči, nos i ústa. Na všech fotkách které najdete, je to stejné.
Všechny tři křivosti jsou i zde, ale jako první si všimnete očí, kdy jedno začíná spíš na čele než v očním důlku. Celý obličej tak působí groteskně, jakoby ho namaloval opilý malíř při špatném světle.
Zmíněný tik, kdy se oko při mluvení zavírá a ústa se otvírají nakřivo, můžete vidět i tady. Včetně tří hlavních nerovností v obličeji. Je jedno, jestli je člověk starý nebo mladý, tyto deformace varují okolí v každém věku, je ale pravda že stárnutím se deformace více zvýrazňují, jak kolem nich vznikají vrásky. Zatíná-li člověk obličejové svaly nerovměrně, vrásky se nerovně vykreslí.
Všechny tři jsou i zde, ale jedna vystupuje nejvíce.
Zkuste si tyto křivé obličeje porovnat například s obličejem Karla Gotta, Miloše Zemana, Donalda Trumpa, Keanu Reevese nebo Vladimira Putina. Přestože jsou vyššího věku s vykreslenými vráskami, výrazné křivosti nemají.
Nerovnosti v obličeji nejsou jediné varovné ukazatele, existuje jich celá řada. Bývají však spojeny třeba s nízkým sebevědomím, slabou vůlí, slabou osobností, nemocí či životní smůlou, což nemusí nutně říkat, že daná osoba je zlá, nebo nemluví pravdu, nebo že by nás mohla přímo ohrozit svým destruktivním chováním. Hlavní tři nerovnosti v obličeji + sanpaku však upozorňují na nebezpečné a kruté povahy vyplývající ze samotného charakteru.
Sanpaku – plovoucí duhovky
Koho téma opravdu zajímá, na Aluška.org je naskenovaná celá kniha, série se jmenuje ,,Kurz fyziognomiky“. Už jsme o tom mluvili a psali mockrát, ale není na škodu si tyto zásadní věci připomenout. Člověk nikdy neví, kdy se mu to bude hodit. Jsou to neverbální signály, které naše podvědomí bezpečně vnímá, ale není na škodu to znát i vědomě, vedět proč máme takový pocit a dokázat si podle toho vybrat například kamarády nebo spolupracovníky.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-17 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako tomu rozumiem ja: K tomu podvedomiu: V tých štruktrúrach, ktoré majú duchovní ľudia na mysli, keď hovoria o podvedomí, neexistuje žiadne "nad" ani "pod". Používa sa výraz podvedomie, kôli označeniu jemnejšej štruktúry. Rozumiem tomu, že sa jedná o štruktúry informačného poľa, ktoré je spojené z celým vesmírom a vie všetko o budúcnosti, prítomnosti aj minulosti a ešte oveľa viac, vie prakticky všetko. Vie to preto, že tam neexistuje nič ako minulosť a budúcnosť a každá vec je "tam" vypočítaná. Človek sa snaží tieto štruktúry ovládať na svoje ciele, veda konštruuje prístroje, ktoré tieto štruktúry ovplyvňujú, snažia sa ich ovládať na svoje, hoci aj vo svojom ponímaní na dobré ciele, a to je vlastne zločin.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-17 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  A přesto to tak není, v podvědomí jsou uloženy nevědomé vzorce chování, mnohdy i špatné. – To jsou komplexy, které nabereš nejvíce jako dítě když se s tebou špatně zachází a když se s tebou manipuluje. Taky jsou tam vzorce naučené na základě zkušenosti.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-17 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já mám asi sanpaku:/ chm. Snad to nemluví o tom, že bych byla špatný člověk – na to si můžu konec konců dát odpověď hlavně já sama. Nechci být špatný člověk, i když třeba na základce jsem moc fajn dítě k druhým nebyla, někdy:/ Což… Dělám co můžu.

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-01-17 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si zase podvědomí představuji jako vědomí či určitou inteligenci těla, která v tomto hmotném těle řídí různé pochody (činnost orgánů) a má přístup do buněčné či genetické paměti člověka. To může souviset i s těmi šablonami chování utvářenými lokální kulturou. Někde jsem i četla, že podvědomí má napojení na energie země. Jsou v něm určitě vzorce chování, které souvisí s našimi vzpomínkami a třeba přesvědčeními, která mnohdy nemusí být správná. Podvědomí není tedy běžné denní vědomí, ale má větší sílu než běžné denní vědomí, neboť obsahuje v sobě skoro 90 % informací, které si normálně neuvědomujeme. Komunikaci s podvědomím si představuji jako nějakou reakci těla na nějakou situaci podbarvenou emocemi. Zda je ta reakce správná závisí na tom, co máme v podvědomí (buněčné paměti) uloženo. Můžeme tam mít uloženy i mylné názory na různé věci nebo lidi. Naproti tomu nadvědomí si představuji, že nějak souvisí s multidimenzialitou. Nadvědomí jsou věci pocházející "zeshora". Nadvědomí vidí všechno ve své úplnosti. My kolikrát nechápeme, proč se to děje,ale nadvědomí zná důvody. Do nadvědomí bych počítala naše duchovní ochránce, duchovní vedení či vyšší složku naší bytosti – tzv. vyšší já. Intuice je tedy dle mě otázkou nadvědomí a podvědomí bych řekla, že s námi komunikuje skrz emoce vysílané naším tělem na určité situace a podle toho máme třeba sklony nějak na něco reagovat.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-01-17 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keanu není člověk, ve filmu matrix je to kolikrát úplně jasně vidět. A Zeman má jednoho klona.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-01-17 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám další otázky do budoucího dotazníku:

Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-18 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Podvedomie rozumiem ako štruktúru, kde je uložené všetko. Niekto vstup do podvedomia využíva na to, aby zbohatol a ubližoval alebo dosiahol večnej mladosti, niekto aby pomáhal a liečil alebo páchal dobro. Bez jednoty s Bohom sú to obidvaja hazardéri, pretože ani dobré nemusí byť dobré. Výraz nadvedomie som nikdy nepočul. Ale možno tiež budú tri. Rovnako ako sú tri sily (odstredivá, dostredivá, stabilizujúca) a pritom je to vlastne len jedna Sila, rovnako ako je v celom Vesmíre iba jedno JA, podvedomie a nadvedomie je vlastne vektor, pretože existuje iba jedno Vedomie. V ľudskom chápaní je vedomie brané iba ako myseľ, preto na ozačnenie Vedomia sa podľa mňa bežne používa výraz podvedomie. Ale zatiaľ to autori nikde presne nešpecifikujú, chcelo by to pri používaní týchto výrazov zaviesť jednoduchú definíciu, aby sme vedeli, čo má autor na mysli. Je veľmi dôležité veci chápať správne a nie je hanba povedať neviem. Napríklad moja babka, bola vychovávaná ako katolíčka, a asi ju učili, že výraz Svätá trojica nikdy nepochopíme, vraj človek nikdy nepochopí, ako je možné, že v Bohu sú tri osoby. Chcel som to vedieť a pochopiť, skrátka ako Tomášovi mi nestačilo len tak veriť. Na Východe poznajú SAT, ČIT, ÁNANDA, Existencia, Vedomie, Blaženosť ako tri základné Božské neoddeliteľné charakteristiky. To znamená, že keby aj skončil Vesmír, vždy tu bude Pozorovateľ, to, čo je Pozorované a proces Pozorovania. Vo svete ak riadim auto, Šofér, to čo je Šoférované (napr. auto) a proces Šoférovania. Skrátka, samo o sebe sú tieto veci neoddeliteľné, teda neoddeliteľne spolu súvisia. A potom, keď ľudia veciam nerozumejú, alebo si ich povrchne vyložia stávajú sa z nich jehovisti a príslušníci primitívnych siekt a spolkov. Malá chybička v duchovnej oblasti môže viesť k veľkým omylom.

Ikona diskutujiciho armag 2019-01-18 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Na zubaře mám podobný názor jako ty. Zuby, do kterých mi nějak vrtali se rozpadly, zatímco zuby, které jsou bez zásahu drží…

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-18 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fyziognomika je teda extrémně zajímavý obor. Na uvedených fotkách je dobře vidět jak má člověk a jeho tělo tendenci všechny nerovnoměrnosti vyvažovat a kompenzovat. Takže osoby mají i mírně zdeformované držení hlavy, třeba naklánějí hlavu, aby celkový pohled na obličej byl o trochu harmoničtější. A je fakt že mírná nerovnoměrnost v obličeji může být způsobena nízkým sebevědomím, dlouho ukrývaným strachem nebo špatnou životní zkušeností, která se projevuje zatínáním určitých svalů při mluvení. Tohle se dá tréninkem odnaučit. Vynikající věc na harmonizaci obličejových svalů a nápravu používání svalů při mluvení je zpěv. Pokud křivíte pusu, nemůžete ani dobře zpívat, tréninkem se dá naučit jak mluvit a zpívat správně a obličej se tím krásně vytvaruje. Všimněte si že operní pěvkyně mají všechny nádherné ušlechtilé obličeje a krásná líčka…to mají z toho zpívání 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-18 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Jestli můžu taky reagovat, na otázku 2), tak bych řekla, že určující je zde to, co si člověk přeje. Pokud něco opravdu chceš, a vnitřně víš, že tě to dělá šťastným a toužíš pokračovat, pak je to jen překážka, byť velice těžká. Zažila jsem takovou situaci několikrát, lidi v mém okolí čekali, že se vzdám, jenže ono to nejde! Uběhl rok a mám skvělé výsledky a pokračuju dál. Co tě nezabije, to tě posílí. Člověka nedefinuje ani tak to, na co má talent/předpoklad, ale hlavně to, co si přeje s tím dělat. Já mám například talentů více a uspěla bych v mnoha projektech. Jenže je to o tom, co si vyberu a co chci dělat. Často nějaká krize člověka nasměruje tím způsobem, že si uvědomí jak je pro něj určitý projekt důležitý a že se tím tuplem nevzdá.

Ikona diskutujiciho Dagi 2019-01-18 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluskou; mám otázku do dalšího dotazníku. Hledala jsem tu na Tvém blogu něco o preventivních lékařských prohlídkách a nic nenašla. Prosím  napsala by jsi k tomu něco? Myslím pravidelně  roční požadované prohlídky na gynekologii, kolonoskopii, vyšetřování stolice, mamograf atd. Ja bych nejraději nic z toho už neabsolvovala a teď poslední dobou už nechodím, daří se mi dobře i cítím se v životě skvěle, ale na nátlak doktoru a jejich výhružky typu: “jen si zahrávej” nebo “pak za mnou nechod až bude pozdě” nebo o co ti jde, 1x za rok přijít.” neumím odpovídat. Na tvé stránky chodím teď hodně často tak 2 roky a jsem za ne moc rada, děkuji za krásné články i dotazníky a třeba se na toto téma tu neco dozvím. Ahoj a hezky den Dagi

Ikona diskutujiciho :) 2019-01-18 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja znam nejvic krivaku s rovnyma presnyma nosama, ustama, ocima, proste vse stejny ?

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-18 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Týo, to mi moc normální nepřijde. Ale na všechny zubaře se tohle aplikovat určitě nedá, spíš máš bohužel asi smůlu na zubařku:/ můj zubař je třeba úžasný a snaží se vrtat co nejméně, natož trhat – stejně tak se vždy snaží zachovat zuby vždy živé.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-18 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Cóžé:O Keanu a není člověk?

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-18 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Zajímavé je, že mně některé "bloky" a vzorce chování, kterých jsem se nemohla roky zbavit, zmizely po tom, co jsem zažila krátký, ale velice velice intenzivní vztah s jedním člověkem. Doteď nevím, jak je to možné :D Až po skončení toho celého jsem si uvědomila, že úzkosti jsou pryč, už se nebojím mluvit před lidmi a celkově jsem o něco lepší člověk… nechápu. Má osobnost díky tomu zvláštně zmorfovala do něčeho "vyvinutějšího" – alespoň rozumím, k čemu ten vztah byl. Nebýt jeho, vůbec nejsem dnes tím kým jsem. Ale netušila jsem, že může nějaký vztah mít až takový vliv. Děs ale je, jak si člověk vždycky s někým naplánuje budoucnost 50 let dopředu a pak se rozejdete. Musím tohle přestat dělat, je to tak naivní.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-19 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: to by mě taky zajímalo. Copak ony jsou ty prohlídky povinné? Je to v nějakém zákoně? Pokud vím tak povinné je očkování dětí, ale jak je člověku 18 ať si dělá co chce. Mně sice chodí upomínky od VZP že mám jít na gyndu ale to vyhazuju do koše. Kdyby byl problém tak vždycky můžete říct že jste cestovali, žili v zahraničí atd…

Ikona diskutujiciho Dagi 2019-01-19 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

16Děkuji Ti Hanko za reakci, ja si neumím moc vymysĺet a navíc bydlím ve městě, kde se známe a i s doktory potkáváme, tak se asi budu muset naučit říkat ne a věřit, ze je nebudu nekdy potrebovat? “oni to přece mysli dobře”. Ja byla vždycky takový poctivec  a chodila pravidelně až do doby, kdy mě cca před 6 lety posílali od čerta k ďáblu aniž bych měla nějaké potíže… začala jsem se zajímat více o věci mezi nebem a zemi atd….. a dospěla jsem, zapracovala na sobě,pocit strachu se zmenšil a souhlasím a čerpam i zde ze článku Alusky, hurá, ale přeci jenom rada si přečtu názory ostatních zde, Teď se mi zda, ze těch lidi co se léčí je bohužel nějak víc, nic jim nebylo, šli na prevenci a už to jede……..operace, léčba …… Kdyby na tu prevenci nesli, třeba by spokojeně žili, nebo ne………?

Ikona diskutujiciho Andy 2019-01-19 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: mám ti poslat screenshoty? 😮

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-19 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: [14]: Údajne z hercov keanu reeves, Tom Cruise, Angelina Jolie, Halle berry a Charlie Sheen sú reptiliáni.

Ikona diskutujiciho armag 2019-01-20 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Nejsou to reptiliáni. Jen to jsou obyčejné prodejné ůoutky, které šíří mediální odpad za velký balík peněz.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-01-20 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Znáš alespoň název té tekutiny? Třeba by se to dalo sehnat v zahraničí.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-20 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: jo tak v malém městě to chápu, když se s doktorama člověk zná. Nejlepší je říct, že potíže nemám a prevenci dělám (ona prevence se dá lépe zvládnout alternativní diagnostikou, různými očistami, než chozením k lékaři-u lékaře totiž často bývá na prevenci pozdě když něco zjistí). A také, že péče o zdraví je moje soukromá věc. Přece se nebudu o svém zdravotním stavu vybavovat s kdejakým lékařem mimo ordinaci. Někdy bohužel ti lékaři mají pocit že když jsou zdravotníci tak vám mohou do všeho kecat. To je pak lepší ukázat že vše má své meze…s úsměvem ale jasně :-D

Ikona diskutujiciho Vika 2019-01-20 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Luk 2019-01-21 02:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěl bych se zeptat do dalšího dotazníku, zda li výjimka potvrzuje pravidlo jak se říká. Například nějaká výjimka vody v lese, že třeba teče do vrchu, nebo jakýkoliv dotaz o vyjímce, ať už je stvořená a vysvětlená jakkoliv uchopitelně, jestli tu jsou výjimky pro to aby potvrzovali to pravidlo, například jak funguje tento svět, limity v něm a fyzikální existence. Kdyby jsme si představili volně žijící přírodu, bez špatných vlivů a klidný život v něm, jeslti vznikají výjimky jako ty konstruktivní úkazy, že jsou tu prostě navíc, aby nebylo všechno stejné. :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-21 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  To už není fyziognomie, ale postižení, vývojová vada..

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-21 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Vyvinuli to tuším Japonci tak možno tam. :-x Nie, nezoženieš to, nezabúdaj že nemáme slobodu a takéto veci medzi ľudí nepustia, tak ako liek na rakovinu. Je nejaká zubná pasta predávaná na internete ale neviem, to zas smrdí podvodom.

Ikona diskutujiciho Katie 2019-01-23 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děti a já máme problémy s ucpaným nosem, se zduřelou sliznici v nose a celkově máme problémy s nosem. Čím to může být a haké kapky by nám pomohly ?

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-31 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souvisí křivost očí i s křivostí uší? Protože se mi zdá, že Drahoš má jedno ucho výše….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek