240. Dotazník: Jak zachovat zdraví svých zubů co nejdéle?

24.1.2019 v Čtenáři 35
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Ráda bych věděla, jestli je možné, aby matrix dokázal řídit myšlenky jiných lidí? Ne přímo, ale myslím takové to ponoukání. Vždycky jsem milovala andělskou přítomnost, hlavně teď mluvím o Rút (můj andělíček Strážný) je u mě pořád a dokážu rozlišit své myšlenky od jeho myšlenek, je to těžké popsat 🙂 ale už víme jak přesně komunikovat, respektive ví jak ho dokážu slyšet. Popíšu ti poslední incident ať se dostanu k jádru věci, asi před měsícem se mi udělala v zubu díra, a protože jsem zodpovědná chtěla jsem se objednat k zubaři – aby jsi chápala, zubař je má fobie z dětství, měla jsem hodně špatnou skušenost a je to ve mě, dělá se mi zle od žaludku a jednou jsem v ordinaci omdlela! Růt to ví a tak mě pořád uklidňuje, a tak jsem se na doporučení kamarádky objednala k jejímu zubařovi a dostala jsem termín, prý to je dobrý doktor a má zlaté ruce, když ví ze se člověk bojí má jiný přístup a je citlivý atd…recenze na něj výborný. Přišel den D, manžel šel se mnou jako morální podpora. Když jsem přišla do ordinace, mladý doktor hned opáčil: ,,dnes tu pan doktor není, jsem tu jen já“, kdo já? Neráčil se ani představit!! Růt mi řekla abych okamžitě odešla, ale doktor na mě navlékl něco jako bryndák a vůbec se se mnou o ničem nebavil !! Prohlídka byla strašná a na prohlídku bolestivá!!! Byl přesně to čeho jsem se bála a tak se ptám ?? Je možné, aby matrix opravdu ovládal takto realitu? Je možné aby doktor u kterého jsem se původně objednala byl pro ten den pryč? Je možné aby matrix ovládal myšlenky jiných lidí? Protože tento doktor se přesně choval a mluvil jako z mých nočních můr?

Najít si dobrého a zodpovědného zubaře je vždycky těžké. Zubařů je málo a skažených zubů je dost, takže ordinace jsou přeplněné k prasknutí, ti dobří a slušní jsou plní a nikoho nového neberou. Ti horší mívají volná místa (no proč asi!) a tak si člověk užije. Pokud se k někomu konkrétnímu objednáš a on tam není, svědčí to o benevolentním přístupu a je na pacientovi, jestli si to nechá líbit, nebo bude žádat přesunutí termínu. – No když je skažený zub a třeba bolí, člověk je bezmocný a nechá si líbit všechno, hlavně aby to měl za sebou.
Sadistické hovězí se pozná rychle, jen co strčí prst do pusy a začne se tam bolestivě rýpat, jakoby to ani nebylo živé a jakoby na tom vůbec nezáleželo – tehdy víš že je na čase utíkat. Jednou se mi to také stalo a do té ordinace už jsem pak nikdy nepřišla. Dneska chodím co půl roku jinam. – Byla jsem na ošetření u sestřičky, sedím na křesle a do ordinace došla cizí baba, vůbec se nepředstavila, bez pozdravu a bez vysvětlení mi najednou vrazila ruce do pusy, rýpala mi do dásní a jediné co z ní vypadlo bylo ,,no ježiši tak tyhle osmičky musí ven, to je jasný.. to musí ven!“ – A já tam přitom byla jenom preventivně na zubní kámen, o osmičkách jsme se tehdy ještě nebavili. (Pak mi bylo řečeno, že to byla doktorka.)
(Mimojiné z ní vypadla ta populární legenda, že odvápněné zuby jsou z prenatálu, že matka měla málo vápníku, že je to genetická věc a že s tím nemůžu nic dělat… Totální hovadina. Odvápněné zuby jsou ze špatné techniky čištění, jako malou mě dost nehlídali, v pubertě jsem měla jiné starosti, spěchala jsem u toho a to je celé. Nechápu, že doktoři vykládají takové nepodložené konspirační teorie, místo aby řekli pravdu: ,,Blbě jste si čistila zuby, musíte zlepšit techniku a jet pořádně dozadu, vynecháváte to tady tady tady tady. Kupte si single kartáček a zubní nit a polepšete se.“ – No je jednodušší to svést na matku, aby vám pak mohli opravovat jeden zub za druhým a hlavně abyste se náhodou neurazili, že jste něco dělali blbě. Asi ne každému zubaři je příjemné všem vykládat ,,Jste čunče, byla jste líná, můžete si za to sám pane.“ Pravda je i přesto jedna: zkažený a odvápněný flekatý zub je z toho, že jste nečistili, nebo jste to čistili blbě, tak jste tam vynechávali. Všechno ostatní jsou kidy pidy a výmluvy. To samé je zánět dásní – většina lidí má chronický zánět a ten později může přejít do parodontozy a přijdete o zuby. Je to nemoc z nečistoty, není to žádná genetika ani náhoda.)
Seběhlo se to tak rychle a tak strašně mě to překvapilo, že jsem vůbec nestihla reagovat. Dneska by mi to bylo jasné. Zavřu pusu, klidně ji kousnu a zeptám se jestli umí pozdravit, kdo sakra je a co tady dělá. Je to přece moje tělo, tak si ho mám nárokovat a ne že mi cizí ženská začne rýpat do dásní a já jenom koukám a nevím co se děje. – Někteří lidé v té rutině úplně zapomenou na normální lidské chování a sklouznou do pásové výroby, přestanou si uvědomovat, že na křesle sedí živá bytost.
Vůbec bych tohle nesváděla na nějaký matrix. Samozřejmě můžeme spekulovat nad tím, že sis tu situaci vyprojektovala a vyrobila svým vlastním strachem a svou děsivou vizualizací až se nakonec splnila, nebo že ti to matrix dal vyžrat naschvál, když viděl tvoji slabinu, ale fakticky ti to nijak nepomůže. Jediná rada je se do dotyčné ordinace nevracet a hledat dál. Dotyčnému bych zavolala a žádala vysvětlení, jak je možné že mě nechal napospal tomu řezníkovi. Pokud mají webovky, napsat recenzi, jednak aby se probral, druhak abys varovala ostatní lidi před podobným problémem. Když si necháme všechno líbit, přístup doktorů se nezlepší…..
Hlavně si čistěte pořádně a dlouho dvakrát denně a pokud máte někde fleky, divné bílé/žluté čáry podél dásní, odvápnění, zabarvení a počínající kazy, tak tam přesně vynecháváte, musíte to začít dělat pořádně a nenechte si od nikoho namluvit, že to máte genetické.
2. Zrovna jsme se s kolegyněmi bavily o změně času ze zimního na letní a dneska jsem četla na Seznam.cz, že se u nás za tři roky změní jeho střídání. Přikláníš se spíše k letnímu nebo zimnímu času? Mi by víc vyhovoval letní. Tam zase píšou, že vědci tvrdí, že zimní je přirozenější. To se mi nelíbí, jsem závislá na světle a v létě by tak byla dříve tma :/ Ale myslím, že zimní čas j
e vlastně ten původní před střídáním, tak je to asi pravda. Jak to máš ty?
Zimní čas je skutečný, letní čas je vykonstruovaný. Na letní čas si postupně zvykám asi tři týdny než konečně přepnu, zatímco na zimní jsem přepnutá okamžitě ze dne na den. Povětšinou se řídím světlem, to znamená že když je kolem Vánoc tma, ráno se vzbudím s rozedněním, což je časově hrozně pozdě, ale je to biologicky přirozené. Ztracený čas nahradím tím, že jdu naopak spát později, takže se mi to celé posune nějak samo a když se tomu bráním, tak to stejně nefunguje a zase skončím u biorytmu. V létě to samé, takže pokud jdu spát včas a spím dobře a nebudí mě sousedovic pes, tak v pohodě a přirozeně vstanu i v sedm, někdy i dřív ale ne podle času, podle světla. Pak jdu naopak spát dřív, to je asi o dvě hodiny než v zimě. Fakticky je mi tedy celkem jedno, na jaký čas se přepíná a posuny na rafičkách mě akorát matou. Když jsem unavená a je ještě tma tak spím, když se rozední, tak vstanu… Když vzpomínám na svoje léta školního otroctví, tak časové posuny byly sice mor, ale ještě větší mor bylo vstávat každé ráno na budík v 6:30 a pak být celý den unavená, usínat na lavici, usínat odpoledne, usínat pořád. Když mi budík usekne třeba i jen 20 minut spánku předtím než bych se probudila sama, cítím to celý den jako nedospání, jsem neproduktivní, hladová, nesoustředím se a celý den myslím na to jak se těším až půjdu spát. Změna času jde proti biorytmu, ale jako větší problém vnímám brzké vstávání na čas všeobecně. Tělo dlouhodobé chronické nedospání vysiluje.
3. Který Matrix byl pád Atlantidy? Ten předchozí? Lidé s dostatečnou úrovní uvědomění byli evakuováni, že? A založili novou kolonii na jiné planetě… žijí tam dodnes…
Atlantida údajně nikdy nepadla. Existuje pod horami Afghánistánu dodnes v naprostém pořádku, bezpečně izolovaná od okolního světa. Příběhy o jejím pádu jsou spíše zástěrka pro lidi, aby ji náhodou někdo nešel hledat. Proto mi takové různé channelingy, regrese nebo spisy na téma zániku atlantidy připadají postavené na hlavu. Pro mě jsou to pohádky.
4. Ti co studují auru tvrdí, že jsou proměnlivé vrstvy (nálady, čistota energií), ale každý má i tu základní barvu, která jen mění během života odstíny. Je to pravda? A není ta základní právě ta čistě bílá energie, kterou máme všichni?
Bioenergie je jedna věc, to je bílá vrstva co všechno obaluje – ten bílý obal mají ale i neživé věci, obyčejné kameny nebo běžný nábytek uvnitř domu. Ta je víceméně neměnná, může maximálně přibývat nebo ubývat. Aura je elektromagnetismus a ten se opravdu mění podle stavu živého organismu. Změna barvy znamená změnu v rezonanci. Určitě u každé živé bytosti jedna barva většinu času převládá, je to logické. Tyto dvě věci se pletou dohromady asi proto, že lidé co vidí bioenergii vidí i auru, vidění obojího je založeno na stejném předpokladu a podobné technice.
5. Žádost mé maličkosti, fanynky, nemohla bys nám tu hodit i nějaké video s opravdovým Putinem? Jestli tu vůbec máme nějaké k dispozici?
Mám dojem, že novoroční projev z roku 2016 dělal pravý: https://www.youtube.com/watch?v=nv6h4F0MgyQ
6. Probíhá s jinými aktivitami strany Dobra také hromadná deportace přistěhovalců/parazitů z jiných planet? Četla jsem na tadescu, že takhle bylo z planety v posledních letech odstraněno 500 miliónů fyzických reptošů, ale jak se tak dívám, pořád jich je tu víc než dost.
Mám v poradně dost lidí, kteří byli svědky zjevení reptiliána, v lidech které běžně potkávají – příbuzní, přítelkyně, spolupracovníci, kolegové. Ještě před pár lety o tom skoro nikdo nepsal a nemluvil a teď to viděl snad ,,každý třetí“ (obrazně řečeno). I moji přátelé a známí s tím najednou začali chodit. Kdyby mi to nevykládalo tolik lidí – i takových co osobně znám a jsou schopní odpovídat na doplňující otázky – a v takových podezřelých šablonách, asi bych na reptiliány nevěřila tak jako teď.
Celá tématika dostává úplně jiné obrysy, když vám lidé začnou sdělovat osobní zkušenosti. Z nějaké zajímavé teorie se stává reálný problém. Na nějaké plazí vetřelce z páté dimenze, co na nás parazitují a sají z nás energii atd. by přece věřil jenom blázen… No jo, jenomže jak potom vysvětlíme to množství lidí, kteří je opravdu viděli? Zkušenosti z internetu jsou jedna věc, píšou to anonymní lidé, mohou si z vás dělat srandu. Ale vaši přátelé? Lidé které roky znáte a víte že jsou mentálně zdraví? – Před tím člověk donekonečna nemůže zavírat oči.
Množství novodobých svědectví spíš poukazuje na rozvíjející se problém. Jestli jich skutečně už půl mega vyhodili, tak nechci vědět, kolik jich mezitím přišlo.
7. Chystáš se v nejbližší době zase pustit do AluTalk?
Mám v hlavě témata, ale většinou přijde něco, co má přednost a co víc hoří. Když vycházejí videa, znamená to, že stíhám a mám čas. Jakmile videa nejsou, znamená to, že nestíhám dělat nic navíc, nebo dělám něco jiného. Na tvorbu videí myslím, ale když se jim zrovna věnovat nemůžu, nedá se svítit.
8. Před pár lety jsem měla takovou schopnost, že když jsem večer šla spát, řekla jsem si, v kolik se mám vzbudit, a opravdu jsem se vzbudila pár minut před budíkem. Ale pak najednou jakoby ze dne na den jsem na to úplně zapomněla a tuto schopnost jsem ztratila. A takto se mi to stalo s několika věcmi. Problém je, že mi nejde se to znovu naučit.
Tuto schopnost má mnoho lidí. Je to podvědomé programování. Tělo má vlastní biologické hodiny a pokud mu dáme pokyn, že potřebujeme vstát v 7, tak se v tu dobu prostě probudí. Celé je to o tom, jak dokážeme tu myšlenku do podvědomí otisknout, aby se podle toho organismus načasoval. Kdo vstává pravidelně na budík, už se taky automaticky budí několik minut dopředu, aniž by se musel koncentrovat, protože jeho tělo už tu zprávu má a pak ten čas dodržuje i když to zrovna není potřeba.
Těžko říct, co se stalo s vědomím, se silou koncentrace či mozkem, že už ta myšlenka nemá takovou moc nad tělem, jako kdysi. Na to člověk z krátkého dotazu takto na dálku nepřijde.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katie 2019-01-24 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško :-) Chci se zeptat na zduřelé nosní skořepiny..malá má problém a určitě nechci trhat nosní mandle..A starší má také rýmu a já také..to je něco špatně kolem nás, nebo co..

Ikona diskutujiciho Gretka 2019-01-24 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue  děkuji za odpověď ,akorát jsem na čekačce na jiného zubarě je tak vytížený že,jdu až v polovině února,ale bylo hned po telefonu jasné že bude jiný ,vysvětlila jsem mu své fobie a ujistil mě že semnou bude jednat jak z dítětem :-D měla jsem dobrý pocit,a prý si domluvíme stop kód tak drž palce a ještě jednou díky

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-24 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé tak tu bioenergii bílou kolem věcí vidím. Akorát kolem stromů vídám zlatou, a je to opravdu velká vrstva. To je aura stromu?

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-01-24 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš o nějaké knize, která popisuje jak konstruktivně vychovat dítě? Třeba by mě zajímalo, jak je to s tou věcí když dítě pláče. Jestli ho nechat vyplakat nebo ne. Prostě kniha jak dítě správně vychovat s ohledem na jeho psychiku (to vyplakání atd.)

Ikona diskutujiciho Ivan 2019-01-24 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Minule som bol s tetou u jedného starého zubára. Začal som zubárovi vysvetľovať, že fluorid je to najväčšie svinstvo, ktoré likviduje mozog, kosti, zuby, že čokoľvek s fluórom vlastne u zubára ani nemá čo hľadať. A on si dal dole ten náustok, pokýval hlavou a hovorí: "Áno, viem, a preto fluorid neopužívam." Odkedy som prestal používať fluór, zmizli mi kŕče v žalúdku aj nepokoj v črevách. A po jednom roku od vysadnenia fluoridu zmizli aj biele škvrny na zuboch, čo išli do kazu. Vlastne bol som priotrávený fluórom! Dnes používam buď len zubnú kefku alebo olej s kurkumou namiesto pasty. Aj v bio pastách je kopu svinstva, napr. SLS (Sodium Lauryl Sulfát). Kvalitná zubná pasta vyzerá byť napr. táto: http://www.bio-obchod.sk/produkt-554/solna-zubna-pasta-weleda.htm

Ikona diskutujiciho Ollie 2019-01-24 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče učení se do školy, patřila jsi jako malá spíše k těm pečlivějším studentům, nebo ti byly známky tak nějak jedno?

Ikona diskutujiciho Satakieli 2019-01-24 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s tím, že zimní čas je ten původní a měl by zůstat. Na této stránce https://www.meteogram.cz/vychod-zapad-slunce/ si krásně zjistíte nejenom časy východu a západu slunce, ale také kdy je slunce v nejvyšším bodě – tedy pravé poledne. Teď v zimě je pravé poledne opravdu v poledne – nebo lehce po dvanácté, záleží, na kterém místě to zjišťujete. V létě je logicky kvůli posunu času slunce v nejvyšším bodě až kolem jedné hodiny. A já osobně nepotřebuji mít v létě světlo někdy do půl jedenácté večer – naopak, chci jít v deset spát a díky světlu se hůř usíná. A v zimě prostě je málo světla tak jako tak, to žádný posun času nezmnění. Ale hlavně, ať už skončí to pitomé střídání, i kdyby měl zůstat letní čas :-)

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-24 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, s těma zubařema je to hrozné poslední dobou…mně se stalo, že sem měla jeden mlíčňák ještě v 18 a už to nedával a začínal se kazit…ale nevšimla jsem si toho, protože to bylo vpředu nahoře zespod…no a měla jsem "super" zubařku, která si ani nebrala rukavice a ruce jí smrděly cigaretama a ještě byla taková, že na to kašlala, že jsem se třeba 3x za sebou objednala a ona tam nebyla a když už tam byla, tak řekla, že zuby mám v pořádku…přitom tam ten kaz musela vidět. No a tahle odešla do důchodu, jiná tam nebyla a nikde nikdo nebral. O nějakou dobu později ten kaz začala bolet a já zrovna neměla zubaře, tak jsem jela na pohotovost. Tam byla hodně nevrlá zubařka, která vzala takový ten háček a naštvaně mi ho vrazila rovnou do toho kazu. Normálně jsem měla chuť jí říct něco sprostého, ale v té bolesti jsem se na to nezmohla. Pak mě seřvala, že nejsem najedená, že mi nedá injekci a že si mám dojít do kantýny se najíst – bylo 7 ráno, bolel mě zub a ona mě seřve, že jsem nejedla??? No, takže jsem do sebe musela v kantýně nasoukat něco k jídlu a pak mi řekla, že je to mlíčňák a že to oni na pohotovosti trhat nesmí a že mi to zadělá a mám si pak dojít k svému zubaři. Tak jsem pak u mě ve městě obíhala zubaře a vzala mě nakonec taková mladá hned po škole. Ani u té jsem však dlouho nezůstala, protože mi zadělala blbě zub vepředu a když jsem jí řekla, že to na skus cítím, tak mi řekla, že se mi to zdá 8-O A jednou mě rýpla omylem do dásně, že mi hodně tekla krev a ona ještě "ježiši, co mám teď s tím dělat" 8-O.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-24 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: O_O  ok… k mladé po škole určitě nechodit.

Ikona diskutujiciho Milča 2019-01-24 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško,

Ikona diskutujiciho romča 2019-01-24 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško a ty čo používaš na umývanie zúbkov? Stále kurkumu? Alebo aj niečo iné?

Ikona diskutujiciho Ondřej 2019-01-24 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, rád bych se zeptal jak je to s tématy na pentablue.net. Nějáký z tvých

Ikona diskutujiciho Ceneon 2019-01-25 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Koladu (křesťané říkají Vánoce) jsem si pořídil super výbavičku na čištění zubů:

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-25 02:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé :D Mně střídání časů vůbec neva. V létě je dlouho světlo a já se můžu chodit koupat a v zimě je tma a přijde mi to přirozené… Nechtěla bych v létě brzo tmu, vždyť se chodíme koupat a celkově jsme víc venku – protože je teplo a hezky. Asi jsem jedna z mála, kdo to takhle cítí, achjo. Každopádně že je v zimě méně světla samozřejmě posun až zas tak nezmění. To já jen že všichni okolo mě říkají, jak se blbě adaptují, a jen mě jsou nějaké posuny u vocasu a jsem ráda, že je v létě teplo a světlo, už jen kvůli chození ke koním… :D

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2019-01-25 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Schopnost vzbudit se v hodinu kterou si přejeme mají někteří lidé vrozenou, ale existuje tu nebezpečí, že o ní přijdou.

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-25 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč se tolik celebrit nechalo ostříhat a obarvit na blond?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-25 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Ten web jsem v životě neviděla, nic mi neříká, nezaujal mě a nemyslím si, že bych měla na webu něco od nich.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-25 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá sa predísť "stareckej" demencii resp. poškodeniu mozgu po injekciách proti bolesti u zubára alebo narkóze?

Ikona diskutujiciho rk 2019-01-26 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsem četl že zuby také souvisejí s emocemi. Takže je důležité mít pořádek ve vztazích a vyřešenou minulost (žádné trauma nebo nezpracované emoce)

Ikona diskutujiciho Daniela 2019-01-26 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, někde jsem myslím u tebe četla o facebooku. Jak je to prosím s propojením lidí na sociálních sítí? Já mám na FB cca 200 přátel a zjistila jsem, že bych si hodně z nich smazala, ale je mi to blbé, protože se s těmi lidmi znám a asi by je to urazilo. Je to zvláštní, zatím jsem se nepřinutila k tomu, abych je smazala. Myslím, že jsem u tebe četla, že jste s těmi lidmi pak na sebe nějak napojení. Já myslím, že to i cítím, jak ten fb mám. Někdy si představím, že ho nemám a je mi lépe. Na druhou stranu tam sleduji některé zajímavé věci a nebo mi lidi píšou na telefon přes messenger kolikrát. Uvažuji, že to ale radikálně promažu a nebo časem smažu celé.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-26 23:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje nějaký počet intimních partnerů, který by žena za svůj život za žádnou neměla překročit kvůli deformování telegonického otisku prvního muže (a následného narození postiženého dítěte)?

Ikona diskutujiciho rk 2019-01-27 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aston 405: No to se moc k zubům jako dotaz nehodí:) Limit partnerů? Nic takového není! I jeden nesprávný může nadělat pěknou paseku. A důležité je také ne počet partnerů, ale také kolik oni měli partnerek. Čím méně, tím lépe. Každopádně telegonie není nic nezvratného, proč by měla? Dokonce i žena, která již měla dítě, si může silou své mysli nejen obnovit panenskou blánu, ale dokonce se energeticky uvést do stavu před prvním kontaktem s mužem. Zdá se nám to jako sci-fi? Možná, ale ty schopnosti máme všichni. Jen zatím nevěříme a neumíme je používat. Tam jde spíš o kombinaci různých změn a vlivů které mohou zase nečekaně nastat. Něco chci, povede se to, ale už nedomyslím za B, co ta změna vyvolá dál. A nemusí se nám to vždy líbit nebo může nastat ještě horší situace než před změnou.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-27 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: *za žádnou cenu neměla překročit

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-27 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Smazat fb já osobně můžu vřele doporučit, v podstatě jsem před lety taky řešila to co ty a jakmile jsem ho smazala, hodně se mi ulevilo i bych řekla, že jsem od té doby mnohem více uvědomnělejší. Asi na tom propojení s ostatními uživateli fakt něco zásadního bude.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-28 04:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To by mě taky zajímalo ???

Ikona diskutujiciho Andy 2019-01-28 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: když jsem si před 3mi lety zrušila facebook něco ze mě spadlo !! jako bych byla lehčí.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-28 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: se zrušením FB mám podobnou zkušenost jako niky..ono se bez něj dá vlastně v klidu žít:) a je to fakt úleva. Když vidím kolik času na tom promrhá můj přítel, tak jsem ráda že už ho nemám. A když ho má někdo kvůli práci, chce to pevnou vůli, protože člověka to snadno strhne k tomu aby sledoval ty kraviny co tam lidi dávají. Za mě to je žumpa, reklama se dá dělat i jinak. Když o FB vyprávím mojí mamce, jakože co to dělá a co tam lidi běžně dávají (fotky z dovolené, fotky rodiny…) tak nevěří vlastním uším že je někdo schopen takhle odhalovat intimitu svoji a svých blízkých a dělá se jí z toho zle. Když to vidíte zvenku přijde vám to jako zrůdnost. Když jste v tom tak vám to přijde v pohodě protože "to přece dělají všichni" a nutí vás to sdílet co nejvíc osobních věcí. Ale co na internet jednou dáte, už z něho nikdy nedostanete. Není to žádná sranda. Chudáci ty děti šílených matek co dávají na FB jejich polonahé fotky. Ty mají teprv zaděláno na trauma.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-28 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  no jo.. nebo děti pokakané a v různých nedůstojných polohách, s roztaženýma nohama atd…. lidi si vůbec neuvědomují, že přesně takové fotky hledají pedofilové a jim podobní šílenci.

Ikona diskutujiciho Jantulka 2019-01-29 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Je tu o telegónii doporučený článok z 22.2.2016 :-)

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-30 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Vím vím, ale o počtu partnerů je tam jen: "Dívka, která spí s mnoha partnery, to je vrakoviště genů od všech těchto mužů." což je pro dnešní dobu více než alarmující, tak mě napadlo připtat se, jestli náhodou někdo nezjistil něco víc o tom počtu partnerů (což jsem měl samozřejmě pochyby, ale kdyby náhodou….. ☀).

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-30 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mělo by smysl praktikovat sungazing tak, že by si člověk stoupnul bosky do květináče s hlínou na balkoně? Stačilo by to jako spojení se zemí?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-30 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  to určitě nebude fungovat, květináč není zem. nejde o hlínu ale stání na zemi

Ikona diskutujiciho Andy 2019-01-30 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

– ahoj .. zrovna jsem zjistila, že na google maps jsou normálně zakresleny severní a jížní pól jako kolečka na pólech, když jsem zadala název Afganistán, jak sem hledala ty hory, kde tam jsou.

Ikona diskutujiciho Satakieli 2019-01-30 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz k čištění křišťálu. Má smysl nechat jej čistit venku třeba ve studeném potůčku nebo studánce? Líbila se mi ta myšlenka, obzvlášť teď v zimě a v ledové vodě. A člověk ještě k tomu neplýtvá vodou. Zkusila jsem to (20 minut), ale křišťál se mi nezdál nějak víc "očištěnější" než jindy. Tak nevím. Díky za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho aston 2019-02-01 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Nyní v zimě není moc příjemné stát na holé zemi, má sungazing smysl i v botách?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek