252. Dotazník: Informovaná láhev je parádní podfuk na lidi

7.10.2019 v Čtenáři 66

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Myslíš, že tento český youtuber kecá nebo doopravdy umí telekinezi? https://www.youtube.com/channel/UCmk0TZuLSLA-T9bqPYSqw-g/videos

Upřímně děkuji za poslání tohoto odkazu, když jsem na něj natrefila, celý obsah jsem pořádně projela a velice mě okouzlil. Je to krásně ukázané, ale jsou tam i dobře vysvětlené návody, jak se to dá naučit a jak to má fungovat od někoho, kdo to ví z vlastní zkušenosti. A ne že jenom tupě od někoho opisuje, zatímco k tématu nic neví, což je typický problém, který pak u žáka nevede k výsledkům (slepý vede slepého a oba spadnou do jámy). Podle mě je to výborný zdroj pro výuku telekineze a seberozvoj, protože k telekinezi patří i poctivá meditace, abyste si předem zklidnili myšlenky a zkoncentrovali se. Pokud byste se to rádi naučili, doporučuji jet videa od nejstarších, protože v každém je vysvětleno něco důležitého a trochu jinak.
Jediný ,,fejkový“ záznam, o kterém na kanálu vím, je zavírání dveří, u kterého je v popisku upozornění na vtip. Jinak se mi videa velice líbila, například:

Jsem moc ráda, že máme v Česku někoho takového. Konečně člověk, co doopravdy něco umí. Jsem zvědavá, co předvede za dalších pár let.

2. Mám otázky do dalšího dotazníku. Jaký význam má samotné číslo šest? Působí v některých situacích dobře, nebo oslabuje svou energií? Jednou jsi zmiňovala, že při šestých pokusech se ti často povedlo, to co se začalo kazit po sobě, po druhém pokusu, ale zase naopak sudý počet svíček, šest, přináší s sebou oslabení dobrých energií. Nebo může třeba i ohledně znamení v číslech, při součtu čísel která na něco poukazují, mít číslo šest a budou proto oslabená? Jak to se samotným číslem šest je, i například ohledně numerologie, jakou rezonanci nese a v jakých situacích může být vůbec prospěšná?
Číslo šest je číslo hmoty, tedy hmotného matrixu. Když se energie stává hmotou, zhušťuje se 6x. Takže 1cm² je 6x6x6 stlačená energie do tří rozměrů.  Hmota tedy rezonuje na čísle 666 a komu patří hmotný matrix taky všichni víme. Šestka je číslo materialismu a je jednoznačně destruktivní. Nese v sobě sílu, ale je to temná strana síly. Tedy dává sílu opačné straně a člověku ji bere. Pokud si člověk vybral svou cestu a pokud je tato cesta konstruktivní, pak se šestkám vyhýbá a dává si na ně pozor.

3. Jednou jsi také zmiňovala v článku možný přenos energie z obrazu či fotek osoby, která je na nich vyobrazena. Pokud takhle podobně funguje přenos videí, jakou ochranu využíváš ty? Přeci z každé fotky, nebo videa, tě člověk může vidět a může i takto probíhat nějaký únos tvé energie? A nebo stačí tvůj často používaný symbol slunce, jako ochrana v plném rozsahu? Jen si neumím představit tu souvislost, od kdy a jak je člověk vlastně chráněný příslušným symbolem, jen protože se začne jim obklopovat a s ním spojovat? Můžou být tvé fotky a videa zneužitá k nějakému energetickému napadení?
Všechno je energetické spojení, ať už písmo, fotka, nebo video, nebo osobní předmět. V moderním matrixu se vytváření těchto spojení člověk téměř nevyhne a jediná skutečně efektivní ochrana je nic nevytvářet, to znamená nefotit, netočit, nepsat. A pokud to člověk dělá, musí znát účinné metody jak případé napadení odrazit, nebo ustát. Ale to je stejně pro 999% populace naprostá španělská vesnice a schopných černých mágů je málo – i když existují. Pak je ale na místě jednoduchá otázka, co z toho někdo konkrétní má, že tě poškodí, protože aby to skutečně něco udělalo, musíš do toho vložit hodně energie a času (a musí to umět) a pak ještě musí snést návrat své vyslané energie. Jakákoliv černá magie proti někomu jinému je zároveň prokletí sebe sama. Takže pokud na tebe někdo nemá velmi speciálně spadeno, nebo mu nebylo velmi dobře zaplaceno, nemá důvod se s tebou obtěžovat.
Osobně s tímto problémy nemám, pokud se na mě nastraží past, má podobu konkrétních osobně poznaných lidí a životních situací. Tedy nic virtuálního, ale reálné hmatatelné jevy, se kterými je potřeba se vypořádat osobně a soukromě.

4. Ohledně duší; co jsi kdy viděla, tak mají duše po vystoupení z těla “tvar” jako měli zaživa(pes vypadá jako pes, člověk jako člověk – jen “průhledný” – apod.) a vypadají jako poslední bytost kterou byli nebo vypadají prostě jako světelná koule/zářivý tvar? Nebo je to individuální?Já vím, že tvar/podoba není podstatná, ale mě to prostě zajímá.
Je to individuální, všechny jmenované formy jsou reálné a normálně se takto objevují.

5. Chtěla bych se tě zeptat, jestli nevíš jak se zbavit úzkosti a strachu sama. Chtěla bych se přestat bát a mít pocity úzkosti, protože mě to omezuje v každodenním životě. Mám problém jít sama do obchodu a tak. Před pár lety jsem brala antidepresiva, ale nechci kvůli tomu chodit k doktorovi. Proto se ptám, jestli bys mi mohla nějak poradit (jestli to je vůbec možné), abych se z toho dostala sama.
Je to o vyřešení si traumat z dětství a budování svého sebevědomí. Takováhle úzkost se neudělá jen tak sama od sebe u zdravého a dobře vedeného dítěte, ale je to následek nějakého fatálního chronického problému, díky kterému máš blbou zkušenost a máš podvědomě zafixováno, že jsou to nebezpečná místa, kde nejsi vítaná. Děti se ustrašené nerodí, ale jsou strachu naučeny okolím. Bojíš se, protože ti někdo ukázal, že je důvod se bát.

Pravděpodobně se s tebou (když jsi byla malá) jednalo s těžkým despektem, jakože jsi na obtíž, kde ses objevila tam tě neviděli rádi a když jsi něco řekla, tak ti dali najevo, že jsi úplně blbá. Cítila jsi, že nejsi hodnotná bytost a že by bylo lepší ty lidi kolem sebe vůbec neobtěžovat, ani se v jejich blízkosti nevyskytovat, protože ať řekneš nebo uděláš cokoliv, tak je to chyba a je to blbě.
Nebo druhá varianta: Byla jsi úzkostlivě hlídaná, nesměla sis jít hrát mimo dosah matky, neustále jsi byla pod kontrolou a na komáří štípanec by ti pomalu volali záchranku. Nesměla sis dovolit absolutně nic porušit nebo bezstarostně být sama sebou, jinak by následovaly výčitky, zákazy, domácí vězení a hysterické scény od rodičů. Tak se díky úzkostlivé matce naučíš, že svět je děsně zlé nebezpečné místo a že absolutně nejsi schopná se s tím popasovat sama, vlastně jsi neschopná a musíš mít nad sebou pořád kontrolu, protože ti nikdo svěřit důvěru nemůže, ani ty sama sobě ne.

První varianta nemilovaných dětí má psychosomatické nemoci většinou v podobě kožních problémů, ekzémy, lupénky, alergie, průjmy. Jelikož nedostaly dost lásky a zájmu, mají pocit že jsou vadné a vyráží se jim to na povrchu těla, které je na pohled ,,odpudivé“ pro okolí, což ukazuje jejich vnitřní duševní stav, to je opuštěnost a touha po lásce a dotyku. Kůže je také velice přecitlivělá a musí se opatrně vybírat, co se na ni dá, i když vypadá zdravě… Nejlepší léčba pro ně je milující, podporující a mazlivý partner.
Druhá varianta úzkostlivě hlídaných dětí má často nemoci respiračního systému, úzkost se jim vráží do plic, mají problém dýchat, mají nemoci pohybového aparátu, skoliozu, astma a alergie. Případně se to kombinuje. Mají problém dýchat, protože jejich život byl tak svázaný, že se pod tíhou kontroly nemohly ani pořádně volně nadechnout a páteř se křiví, protože se nemůžou svobodně projevit, ale jsou pod tlakem pravidel a požadavků, které jim nic nedovolují. Tito mají problém se svobodou, na jednu stranu po ní touží, ale na druhou stranu když ji dostanou, tak neví co s ní dělat, protože ji jako malí nezažili, nemají sebevědomí. Takže i v pozdním věku vyžadují někoho, kdo jim věci přikáže. I když se jim to navenek jakoby ,,nelíbí“, tak vlastně jen kopírují starý systém co znali a vědí jak v něm fungovat, zatímco se jejich nemoci táhnou dál.
Pokud to spáchala matka (což většinou ano), připojují se k tomu ještě gynekologické nemoci. (Očekávám diskuzi plnou stížností na vaše rodiče a na to, jak nás skazili… Mile ráda taky něco přidám do placu, protože je to téma, ke kterému má každý co říct.)

Oba dva extrémy vedou ve výsledku k úzkostnému dospělákovi, který se s tím dřív nebo později musí porvat (raději dřív!), jinak ho čekají úzkostné deprese, nemoci a prášky. Ideální je se s tím poprat hned v pubertě, kdy to ještě není pevně zafixované a toto bouřlivé období tak může působit jako velmi dobrý detoxikátor všeho bor*elu po rodičích. Když se toho zbavíš, až teprve tehdy uvidíš, kdo skutečně jsi. Čím bouřlivější je puberta a čím víc se bojuje proti rodičům, tím víc se před ní nadělalo chyb, puberťák toho musí pořešit hrozně moc najednou, dřív než dospěje a než se mu to vrazí do osobnosti pevněji. V pozdějším věku se toho zbavuje hůř, protože to jací jsme určuje náš život a když si ho zmršíme, tak se pak blbě začíná odznova s čistým štítem, když musíme nést následky svého blbnutí a žádné ,,začínání načisto“ pro nás není možné, protože jsme prostě staří a náš vlak je už moc daleko rozjetý nějakým směrem, co se musí udržet, to jsou například děti, dluhy, hypotéka, závislosti atd.

Co s tím? Zaprvé si musíš uvědomit proč to vůbec máš (díky mamko!), pak si musíš uvědomit že je to naprostá blbost a musíš upřímně věřit, že opak je pravdou. A zároveň si musíš začít budovat základní sebevědomí. Uvěřit tomu, že jsi hodnotná a schopná bytost, která okolní lidi neobtěžuje, je vítána na místech kde se vyskytuje a že jsi svéprávná bytost, která umí a může rozhodovat o svém životě a o tom, co  a kdy bude dělat. Že nepotřebuješ za zadkem drába, co tě bude komandovat a hlídat. Když se stihneš už v pubertě vzbouřit proti rodičovské kontrole, máš napůl vyhráno, protože rozbiješ ten program dřív, než se uchytí. Neznamená to dělat problémy a chovat se jako čuně, znamená to vzít si zodpovědnost za sebe od rodičů a už jim ji nedávat. Jinak tam zůstane. A bude tam, i kdyby ti bylo 60.
Sebevědomí nejlíp získáš tak, že něco dokážeš (může to být i nalezení skvělého partnera, samo o sobě je to velký výkon a životní úspěch, nemusí to být nutně kariéra) a najdeš vhodné pracovní uplatnění. Sedět doma na zadku, brát prášky a litovat se problém jedině zhorší. Prášky možná tvoji úzkost utlumí, ale primární problém nevyřeší a nemyslím si, že je to ,,nemoc“ co by se musela ,,léčit“. Je to pošramocená psychika od tvé jistě ,,velmi úžasné a milující“ rodiny, která ti do života přála ,,jenom to nejlepší“.

5+1. Chci se zeptat, je i9 láhev dobrá ?
Informovaná lahev NENÍ v pořádku. Měřili jsme ji a stahuje z člověka pryč energii, oslabuje. Dokonce výrazně. Má na sobě totiž nálepku, která má zevnitř napsané velké množství symbolů, z nichž je podstatná část destruktivní. Tato destrukce rezonuje i na prázdné láhvi, co teprve když se ta destruktivně nabitá voda ještě pije, tak nechci ani vidět, co z toho bude postupem let za nemoci. Rozhodně nedoporučuji to používat!
Tady je vyfocená vnitřní strana nálepky. Kdo četl seriál o symbolice, nepotřebuje překlad:


Kdo překlad potřebuje, tak jenom stručně: Velký kříž posílený v kruhu, symboly XX YY, to je 66 a Y označuje reptiliánskou hadí sílu. Do toho je tam jakási obdoba keltského uzle, tyhle motaniny bývají většinou destruktivní, resp. jsem ještě neměřila žádnou, co by byla OK. Pravděpodobně proto, že připomíná zamotané hady. Mimochodem Triquetra je taky pěkný hnus. K těm osmičkám, co spíš vypadají jako stylizované X (kříže) a mají napodobovat kodování do DNA člověka, se radši dál vyjadřovat nebudu, asi by to nešlo slušně.

Viděla jsem i jinou variantu téhle nálepky, ale to základní rozložení a XX YY v zakroužkovaném kříži je všude stejné. Na netu se můžeme dočíst, jak na to byly dělané výzkumy v Německu a že je to podle studie Masaru Emota, ale zaprvé to vůbec neodpovídá reálnému energetickému účinku lahve, zadruhé jsem nikde neviděla dokumenty z údajné studie. Vsadím se, že žádná studie neexistuje, jinak by byla všude vylepená. Také se nedá najít, který konkrétní fiškutálek tu nálepku vymyslel. Všude jenom kecy o technologii, ale žádná konkrétní jména.
Je to další udička na chudáky co chtějí žít líp, zdravě a místo toho do sebe lijí destruktivně kodovanou vodu. Dobře to bude dělat pouze lidem, kteří už destruktivní jsou, proto se nedivím tomu, že se na to dají najít dobré recenze, když je většina populace ve větší či menší míře destruktivní.

Pokud si chcete vyrobit vlastní datovanou nebo zdravější vodu, dejte si do džbánku šungit nebo křišťál s růženínem. Výsledek bude rozhodně lepší a nebude vás to stát tisíce.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Sibyla 2019-10-07 05:43:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré je si vodu ospinovat, já čekám, až projde energie do druhé ruky, cítím to (trvá to déle než jen 20 sec, jak doporučují na českých webech, lépe je 40 sec).
Voda je pak taková hladká, jemná, ustálená a chutnější.
A nestojí to vůbec nic, jen trošku času :))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-07 07:43:42
Ikona diskutujiciho
sipka

spinovaná voda je destruktivní

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-07 14:38:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Cože? :O 😀 tak to bych rád položil otázku do dalšího dotazníku ohledně spinované vody. Já si dočetl že se začne voda točit v molekulách obráceně, po průtoku potrubím( to mě napadlo zřejmě levotočivě) a že jí má člověk svou energií zpět nahodit směrem na jih. Spíš mi přijde že asi voda nedokáže být v molekulách levotočivá, možná jen chemicky vyrobené látky lidmi a prostě přijde mi že i k severu je směr správný. Takže si ji nakonec lidé nějak špatně naladí, ještě když se orientují k jihu, tvým působením.

Ikona diskutujiciho Golopa Prema 2023-05-27 10:40:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Spinovaná voda není destruktivní jak tu někdo tvrdí. Harmonizuje. Odzkoušeno. Jinak pokud máte nastavenou mysl v kvalitě nevědomosti nebo v kvalitě vášně tak pro takovou vodu bude časově náročné než vás zharmonizuje. Bude muset vaši iluzi nejdřív rozložit prostoupit do buněk, nabít pozitivní energií a zharmonizovat.
Odtud ta destrukce.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-07 05:43:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uuu tak tenhle dotazník je fakt seriózní husťárna 😀

Ikona diskutujiciho Sibyla 2019-10-07 18:34:00
Ikona diskutujiciho
sipka

většina prospěšných látek je levotočivá – třeba vitamín C je kyselina L askorbová (pravotočivá nefunguje)

ta voda v potrubí je hlavně roztříštěná, neuspořádaná … člověk má možnost si ji uspořádat a vím zcela jistě, že i hnusná káva po ospinování je chutná. Ježíš také spinoval, ovšem jeho schopnosti byly nadlidské, on měnil vodu na víno, ale i to člověk po tréningu může zvládnout :))

a hlavně, nikdy nikomu nevěřit, že jen jeho pravda je ta správná – není, správná je jen ta, které věříme sami

Ikona diskutujiciho Kačka 2019-10-07 08:23:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dotazu: „Chtěla bych se přestat bát a mít pocity úzkosti, protože mě to omezuje v každodenním životě.“ Je fajn, když si někdo uvědomí, že tento problém má (a že začátek je ve výchově..především v matce) a chce s tím něco dělat. Blbý je, že můj manžel je přesně popsaný v odpovědi Alušky…, a popravdě jsme spolu dvacet let…a teprve teď ho to dohnalo v celé síle. Já o tom věděla, snažila jsem se lehce ho nasměrovat, aby si to uvědomil a tím to zpracoval…ale nechtěla jsem na něho nijak tlačit. Jak někomu pomoc, někomu, kdo léta letoucí všechno drží v sobě, hlavně aby nevyvolal konflikt (protože konflikt s vlastní matkou je noční můra, jak je to ubíjející, zbytečné a stresující a nikam nevedoucí). Tak prostě nevím, vidím, jak to můj manžel nezvládá – snažil se před vším utíkat sportem, jenže to tak přehnal, že teď už nemá ani ten sport. Jak pomoc někomu, kdo nechce…? Můžu někoho nutit, ať si to s rodiči vyříká, nebo alespoň ať nahlas sám sobě přizná problém s rodiči nebo alespoň si to sám pro sebe vypsat na papír… Svoboda. Proto se asi chtěl ženit – zbavit se matky. Ale teď je dvacet let bez matky, tedy teoreticky svobodný. Fakticky…je to v háje, protože teď tu nesvobodu vytváří ze zvyku sám sobě a je z toho nešťastný.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-07 09:36:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Sedět doma na zadku, brát prášky a litovat se problém jedině zhorší.“
– to zní jako životní styl mojí rodiny 🙂 🙂 🙂 a já to pak musim poslouchat… heh.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-07 09:52:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

btw. jsem tu sama, kdo partnery nachází docela snadno? vždycky se někdo namane uplně sám, proto mi to nikdy nepřišlo až tak těžký 😀

Ikona diskutujiciho Ayeri 2019-10-07 11:08:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem člověk, kterého hodně let trápily ekzémy a špatná pleť. Kromě dekorativky používám v podstatě jen přírodní kosmetiku, protože nic jiného nesnesu. I tak mám pleť hrozně mastnou, hlavně v létě. Taky jsem měla psychické problémy, všeho jsem se strašně bála, nedokázala jsem si ani sama koupit jízdenku. Myslela jsem si, že jsem každému na obtíž a lidem by bylo líp, kdybych neexistovala. Nejspíš to tak v některých případech bylo. ..nemyslím doma, rodinu tady rozebírat nebudu. Spíš jsem nedokázala vycházet s vrstevníky, kteří mě několik let šikanovali. ..zčásti proto, že jsem skoro nic nesměla a zčásti proto, že jsem byla už od školky že všeho vystrašená, protože všechny moje zkušenosti s cizími lidmi do té doby byly špatné. Bojovala jsem s tím od puberty, hlavně od doby, kdy jsem utekla ze základky na střední. A pak to zmizelo. Když jsem si našla první lásku, protože do té doby jsem nikdy nevěřila, že by se mnou chtěl někdo být. No a pak mě opustil, protože jsem mu byla na obtíž. A po něm další. .. A poznala jsem hromadu lidí, kteří prošli mnohem horšími věcmi a zbavili se psychických problémů. .. tím chci ale říct, že jakmile tu bitvu sami se sebou jednou vyhrajete, tak o to sebevědomí a schopnost si poradit s čímkoliv už nikdy nepřijdete. Protože nejtěžší ze všeho je poradit si s vlastní hlavou, zbytek se vždycky nějak zvládne. Zůstane jen ta přecitlivělost na chemii 🙂 jinak lidi, kteří už jednou sami nad sebou vyhráli jsou jako borovice na skále. .. přizpůsobí se všude a ještě mají tu drzost být spokojení s málem 🙂

Ikona diskutujiciho Danny 2019-10-08 07:43:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já su uplný opak. Pár kluků/mužů, co měli zájem jsem potkala (nebo jsem já měla zájem), ale nikdy to nedopadlo dobře. Tyto věci mi nejsou nějak dány, ale ani mně to nevadí. Přitom bych řekla, že mě dost chlapů má/mělo rádo, jenom ne v tom milostném smyslu, nebo jak to říct.

Ikona diskutujiciho Sibyla 2019-10-07 18:26:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak může být destruktivní něco (spinovaná voda), když u toho člověk myslí na dobro, na zdraví a na Boha?
Lidské tělo je energie, celý vesmír je energie, spinovaná voda pod mikroskopem dělá krásné krystaly. A chutná opravdu sladce a dobře
Podle mého spíš ty křišťály a veškeré kameny jsou tvrdé zářiče. Také mají energii, ale tu si člověk nemůže usměrnit podle svého, kdežto vysláním své osobní energie si udělá vodu léčivou.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-07 20:41:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ta telekineze je hustá, to jsem se chtěla učit, když jsem byla dítě

třeba se k tomu ještě někdy dostanu

Ikona diskutujiciho Alena 2019-10-07 20:42:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dlouho jsem hledala to spravne slunce 🙃 https://www.keramika-andreas.cz/slunicka-na-zed/slunce-ochrance-domova/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-07 21:41:31
Ikona diskutujiciho
sipka

njn, tady někdo četl aluška.org 😀

Ikona diskutujiciho Danny 2019-10-08 07:32:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Slunce s devíti paprsky 🙂 To je zázrak 😀
Já jsem se dlouho snažila najít přívěsek sluníčka s lichým počtem paprsků. Nikde nic nebylo, tak jsem si ho vyrobila 😉

Ikona diskutujiciho sissi 2019-10-07 23:10:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 5.otázce o úzkosti- z vlastní zkušenosti bych chtěla varovat před vedl. účinky léků, které někdo může užívat a nemusí si uvědomit, že mu způsobují úzkosti- např. nevinně vypadající léky na astma, které lékaři bohužel běžně předepisují i dětem, často způsobují úzkosti, deprese, noční můry, změny chování a málokdo si to dá do souvislosti! Také léky na štítnou žlázu mohou způsobovat velké úzkosti. S tím mám osobní zkušenost. Člověk pak hledá příčinu v sobě, v psychice, nerozumí tomu, co se děje, ale na vinně jsou léky!
Na úzkosti je také dobré brát l-tryptofan, hořčík, vitamíny řady B a třezalkový čaj. Z l-tryptofanu si tělo vyrábí serotonin a melatonin, měl by se brát s vitamínem B6 a hořčíkem, aby fungoval, měl by se brát na prázdný žaludek-mezi jídly. U hořčíku je třeba dát pozor, aby tablety neobsahovaly zbytečně moc plnidel, mastek, sladidla, barviva atd…celkem dobrou zkušenost mám s hořčíkem od Rossmanna (jejich značka). Další aminokyselina, která pomáhá na úzkosti je l-theanin. Chce to pravidelné užívání a postupně se to začne upravovat. Jo a taky meditace a dechová cvičení se doporučují…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-08 07:32:46
Ikona diskutujiciho
sipka

A na příbalovém letáku těch léků nebyly úzkosti uvedené? Pokud ne, tak je potřeba to farmamafii nahlásit, aby to tam dopsali.

Ikona diskutujiciho renata369 2019-10-08 09:17:19
Ikona diskutujiciho
sipka

a mne napriklad trezalka vyvolava uplne priserne stavy. raz mi kamoska spravila tento caj a mne po nom zostalo hrozne, motanie hlavy, zaludocna neuroza, chvenie. pritom predtym mi nic nebolo. druhy krat som si niekde v restike dala bylinkovy caj , mix bylin a zostalo mi rovnako zle, pytala som sa, co v tom mixe bylin bolo a vraj aj trezalka, tak uz na nu davam bacha.
nikde som citala, ze ju nemaju pit ludia co beru antidepresiva. ja neberiem nic a robi mi zle aj tak, vraj to zvysuje serotonin.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-08 09:29:51
Ikona diskutujiciho
sipka

někdo je na třezalku citlivý, něco jako ,,alergie“, určité bylinky některým lidem prostě nesednou

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-10-08 10:19:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsem taky chtěla připomenou vitamíny a hořčík. Teď v létě jsem měla asi týden nepochopitelné úzkosti a jakoby strach vyjít mezi lidi. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Sebevědomím to myslím nebylo (možná spíš „post“ stres po státnicích). Pak jsem zrekapitulovala co jím a dost šílené, nevyvážené. Začala jsem jíst hodně zeleniny – dušenou, polévky, hlídat bílkoviny, vit. C a doplňovat vitamin B v tabletkách, hořčík. Párkrát jsem si udělala koupel v empsonské soli (dodá tělu hořčík a zbaví napětí). Místo kávy si vařila čaje z bylinek (levandule, meduňky a tak..) A konečně… uvědomila jsem si, že si díky dlouhému a špatnému sezení křivím tělo a má to dokonce velký vliv na dýchání! (Pro mne zatím objev století.) A právě to správné dýchání jsem zjistila, že má na psychiku taky neskutečný vliv.
Ten kdo píše do datazníku má možná podstatu svého problému jinde, ale všimla jsem si, že tyhlety úzkosti jsou v mém okolí jak epidemie a člověk moc neví co s tím. Každopádně ty vitamíny strava, zdravý postoj těla a dýchání si myslím, že můžou sloužit jako první pomoc komukoliv. (Jo a taky procházky v lese:)

Ikona diskutujiciho sissi 2019-10-09 15:39:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu: To je pravda s tím hlášením… vyloženě úzkosti tam uvedené nejsou. Je tam třeba vnitřní třes, neklid, poruchy spánku, rychlý tep, bolest hlavy…
vanilková: Jojo dýchání se opomíjí a je dost důležité…

Ikona diskutujiciho Thel 2019-10-09 10:12:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku, asi do ďalšieho dotazníku. Prečo, keď je väčšina dobrých a prospešných látok ľavotočivá, je molekula DNA v organizme najmä pravotočivá? Zaujímalo by ma ako to človeka ovplyvňuje, keďže to nevie zmeniť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-09 11:17:58
Ikona diskutujiciho
sipka

a kde jsi to četl?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-09 13:02:37
Ikona diskutujiciho
sipka

něco o tom je třeba zde: https://www.wikiskripta.eu/w/DNA_(nukleov%C3%A1_kyselina)

„Obě polynukleotidová vlákna (primární struktura DNA) vytvářejí nejčastěji pravotočivou šroubovici označovanou jako double helix (sekundární struktura DNA) → nejčastěji se vyskytující formou je B-forma DNA = pravotočivá. DNA molekuly se mohou vyskytovat ještě v pravotočivé formě A a v levotočivé formě Z.“

nebo tohle je lepší definice: „DNA je makromolekula o tvaru dvojité šroubovice. Existuje v několika formách, ale ta dominantní, B-DNA, je vždy pravotočivá.“
(zdroj: https://www.lidovky.cz/noviny/zahadne-sroubovice.A110115_000081_ln_noviny_sko)

takže např.
čili pravotočivá = B-DNA
levotočivá = Z-DNA

ovšem v člověku se nevyskytuje pouze pravotočivá DNA.
Wikipedie: „Eukaryotické organismy, jako je třeba člověk, mají velmi komplikovaně sbalenou DNA. Dvoušroubovici DNA tvoří dvě navzájem spletené šroubovice, každá mířící opačným směrem (jsou antiparalelní).“

tohle jsme se dost dlouho učili, ale dna jsme zatím probírali jen povrchově.

🤔🤔

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-09 13:31:09
Ikona diskutujiciho
sipka

no mě by spíš zajímaly obrázky těch ,,prospěšných látek“ kde je vidět na točivost, bez toho se k dotazu nevyjádřím, nechce se mi to hledat 🙂

Ikona diskutujiciho sissi 2019-10-09 15:50:04
Ikona diskutujiciho
sipka

No otázkou je asi myšleno, že jako potravinový doplněk užíváme např. L-tryptofan nebo kyselinu L-askorbovou, to L tam znamená levý nebo levotočivý (pravotočivé formy jsou prý jedovaté). Ale někde jsem četla, že vědci se v tomto ohledu zmýlili a jen to nesprávně označili. Nepochopili, že to co označují za levotočivé, je vlastně pravotočivé, protože se to odvíjí od toho, jak prochází světlo…tak nějak to tam bylo vysvětleno…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-09 17:48:50
Ikona diskutujiciho
sipka

no to si právě myslím taky, ale první bych musela vidět ty obrázky, aby to nebyl jenom teoretický názor

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-09 18:43:33
Ikona diskutujiciho
sipka

tyo sissi, fakt? to je hustý. díky, něco si o tom najdu! o tom jsem neměla ani tušení.
alue: ps: to je právě ten problém. ono i docela dost věcí, které jsou přijímané jako fakt, jsou jen vědecké teorie. třeba co se týče atomů… je to trochu zneklidňující. a pak chce věda pro všechno hmotné důkazy. heh.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-09 18:03:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmm vlastně moment, maličko špatně jsem ten dotaz pochopila, woops. pardon.
každopádně.. lol, tohle je poněkud složitý téma.
a mluvilo se tu o vitaminu c – ten je možný i pravotočivý. levotočivý je prý ten přírodní a pravotočivý je synteticky vyráběný(ten je prý pro tělo poměrně špatně vstřebatelný, údajně).
jak řikám. složitý téma.

Ikona diskutujiciho sissi 2019-10-09 22:55:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten přírodní vit.C vyskytující se např. v ovoci je pravotočivý a hlavně se nevyskytuje nikdy sám, ale má kolem sebe další antioxidanty, takže je to pro tělo lepší….Ten uměle vytvořený- buď se dá vyrobit jeho levá varianta nebo pravá varianta, no a jedna je pro tělo vhodná a druhá jedovatá, vědci označili tu vhodnou jako levou variantu. Když se podíváš na složení vit.C z lékárny, bude tam kyselina L askorbová. Ale je to ta chyba, kterou udělali z nepochopení- nepochopili pravotočivost a levotočivost. On je vlastně pravotočivý, co je pravotočivé je konstruktivní.

Ikona diskutujiciho Jan 2019-10-30 13:57:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Z vyššího hlediska by mělo platit, že co je pravotočivé, je kladné, co je levotočivé, je záporné. Narazil jsem však už na celou řadu případů, kdy Někdo, zřejmě Temná strana, převrací různé pravdy přesně naopak. Cílem je mást lidi, aby se nedostali ke Světlu.
K té levotočivosti – hurikány se točí doleva, šestiúhelníková oblast na severní straně Saturnu se točí doleva, dav muslimů ve Velké mešitě v Mekce se také točí doleva…………

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-10 01:51:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám další dotaz do dotazníku 😀
Už nějakou delší dobu si všímám co se mi děje před očima, je to něco jako když se díváš do slunce a máš tam tu šmouhu barevnou ,hned z čerstva ty fotony jak projdou. No a já tohle vídávám naopak, prostě to zažívám když se upřeně zadívám na něco konstruktivního, nebo na nějaký symbol dobrý, například sluníčko, nebo předtím se mi to stávalo když jsem se díval někomu do očí hlouběji než jsem chtěl. Ta clona prostě přichází z rohů obou mých očí a přestupuje do dvou středů mých očí a tam se shlukne a zmizne.Takhle se to pulzoviě opakuje. Nebo to někdy zvláštně pokryje celé prostředí ale prostě to pulzuje od vnějšku dovnitř. Tak mě napadlo jestli to nejsou mé fotony a vidím to jak je vysílám z očí ven. Značí to třeba něco, nebo dá se s tím případně dál nějak pracovat? Možná že to pár dalších lidí zažívá třeba před spaním se zavřenými víčky 😀 případně děkuji za zodpovězení 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-10 07:47:19
Ikona diskutujiciho
sipka

tu clonu mám taky, dodneska nevím jestli vidím téct krev v oku, nebo jestli je to něco jiného

Ikona diskutujiciho .lak 2019-10-19 00:11:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco tam bude a funguje to každému u světlušek které se rozsvěcujíí kam se člověk zaměří pohledem a i na značné vzdálenosti. Samozřejmě vidím periférně 180° ale malé děti mají 2-5-10 a poté se obvykle obzor rozšiřuje, no ale asi jak u koho. Kdo má prý velké periférní vidění prý není predátor, což považuji za nesmysl.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-10 22:11:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a nebo mám otázku do dotazníku 😀 Co má člověk dělat, když třeba se pustí do sungazingu a začne zima? Co třeba když dosáhne toho nejvyššího levlu a měl by to udržovat a začne zima, tak má smůlu? 😀 To tu asi nelze provozovat celoročně v téhle krajině. No a doplňuje si člověk všechny látky skrz slunce? I třeba ten vitamín C, nebo musí i nějaké další látky doplňovat?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-11 07:45:54
Ikona diskutujiciho
sipka

V ČR to po celý rok není možné pohodlně praktikovat a nedá se to uměle nahradit, takže opravdu smůla. Nevím o tom, že by sungazing dával tělu vit. C, myslím si že ne… ty chceš zkoušet breathariánství, nebo co?

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-11 16:08:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Když to umí zařídit sungazing tak proč ne, když jsem to někdy aplikoval a ještě nevěděl myslím pořádně o tom, že to může přinášet tenhle projev 😀 tak jsem i na začátcích cítil méně hlad, ono by to třeba bylo zajímavé praktikovat to během roku kdy to jde a pak vědět jak zase volně přecházet na zimu a mít nějaké uschované potraviny. Já si pak kladu otázky, když sungazing dává všechny prospěšné látky tělu, tak zřejmě nedonutí plně nabité tělo k výrobě vitamínu C, když to nedokáže :/

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-11 16:16:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A Alue jaký máš názor na možnou hrozbu přicházející finanční krize? Chápu že tohle téma tady zřejmě na webu rozebírat nechceš, ale já jsem se tě už chtěl někdy zeptat do e-mailu.
Co bude vůbec s lidmi pokud by se to fakt stalo? A graduje opravdu k tomu? Však by to byla katastrofa, pokud by padlo zdravotnictví, pojišťovny a už to, že lidi nebudou mít elektřinu a přístup k vodě a jídlu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-11 19:52:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Pád měny je v podstatě fakt, jenom se čeká kdy to bude. Jak přesně to bude probíhat nemám šanci posoudit ani předpovídat, protože na to nemám adekvátní vzdělání ani životní zkušenost. Jediné co jde, připravit se na všechno. Hlavně mít zásoby jídla, zdroj pitné vody nezávisle na vodovodu a nějaké prachy v majetku, protože s papírem si pak nějakou dobu budeme vytírat zadek.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-12 01:03:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ti Alue za tvé odpovědi 🙂

Ikona diskutujiciho misa 2019-10-11 16:56:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, bydlení ve čtvrti na Praze 6 by tedy bylo také špatně ? Člověk, který jde cestou práce se sebou a energiemi, by se tam měl špatně ?

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-10-15 19:01:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsi někdy viděla zvíře, které by bylo zhypnotizovatelné něčím tak obyčejným, jako je čára v písku? Co může způsobit takové chování? https://www.youtube.com/watch?v=mQ_Up5UdwG0

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-16 07:23:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čus Alue, už jsme se tu jednou bavili o mobilech na principu elektronického mobilu, myslím že se to tu zvažovalo jednou jako lepší varianta bez LED světla. Jednou jsi myslím psala, že neznáš nějaký takový mobil a na takový se stále čeká, teď asi nastalo boom https://goodereader.com/blog/e-paper/e-ink-smartphones-are-the-big-new-trend-of-2019
A píše se tam o jedné ruské značce https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/rusky-mobil-chce-dobyt-svet-dvema-displeji_291016.html?fbclid=IwAR2yoMGPfh19N97TtHT8c3EdPmC2A-I4KtHn_EMYf5ESo2seuFHX4_QniTE která svůj mobil prodávala myslím v roce 2012. Vzpomněl jsem si na to, že jsi myslím byla přesvědčená, že žádný takový mobil se neprodával a stále se s tím otálí a je škoda že taková technika se zatím neprodává. Můžeš mi třeba přiblížit a dodat typy k této technologii třeba do dalšího dotazníku? Klidně to můžeš pojmout volně 😀 já taky nějak k tomu volně došel, vzpomněl si a bylo by zajímavé kdyby jsi k tomu něco řekla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-16 08:03:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi sis mě s někým jiným spletl, mě totiž mobily nezajímají (pokud nehodlám vydat článek jaké je to svinstvo) a o e-paper a led světle jsem tudíž pravděpodobně nikde diskuzi nevedla.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-16 08:18:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Áha 😀 tak já myslel že to může být lepší varianta si koupit radši tenhle, než využívat normální, třeba by se to jednou hodilo i k obrazovce počítače.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-10-16 08:18:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je hmota šestkrát stlačena i mimo dutozemi? 😀 A kdyby byla stlačena jen třeba 5x, tak by třeba křišťály rostli do pětiúhelníků?

Ikona diskutujiciho katerina 2019-10-18 15:02:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co znamenají ty číselné rady na té ilahvy? Studoval to někdo? Děkuji

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-10-28 01:06:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušela jsi jako náhradu cukru také erythritol? Myslíš, že je stejně zdravý, jako sladidlo ze stévie?

Ikona diskutujiciho Bella 2019-10-28 10:34:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mohla by jsi prosím napsat článek, takový stručný návod, jak si doma čistit a energizovat vodu, když třeba aktuálně nemáme k dispozici vlastní čističku nebo jiné přístroje? 🙂
Není taky náhodou nějaký postup, jak si energizovat jídlo? 😀 Třeba před tím, než se do něčeho s chutí pustíme, tak se pomodlit ke Konstruktivním duchům Vesmíru a vyjádřit za to jídlo vděčnost? Je ještě něco, co můžeme udělat?

Jinak děkuji za další poučný dotazník 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslíš, že vadí hodně, pokud budu praktikovat sungazing např. 2 měsíce a pak si dám 3 měsíce pauzu? zimní měsíce mi v chození po zemi naboso trochu brání, nechtěla bych v prosinci místo na palouku skončit v nemocnici s omrzlinama 😀 😀 ale vadit by to asi nemělo, pokud nemám doma wifi a nejedu fluorový pasty, tak by se šišinka snad neměla „vracet“ do původního stavu…

aneb jo, konečně jsem se rozhoupala k tomu pomaličku probouzet duchovní schopnosti. když tu možnost mám, proč ji nevyužít. schopnost telekineze a levitace mě lákají nejvíc, to musím zkusit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 13:18:08
Ikona diskutujiciho
sipka

v čr se to prakticky ani nedá dělat celý rok

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-10-28 13:25:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Nakoukal jsem 100+ hodin. Vědecky změřeno a zapisováno do excelu v průběhu 1,5 roku ;). Bohužel potvrzuji, že je třeba praktikovat to bez větší pauzy, jinak to nemá efekt – tak jako u mě. Kdykoliv je venku koukatelné sluníčko, zout si boty, najít si místo k sezení, nekecat a jít čučet minimálně 45 minut :D. Co můžu minimálně potvrdit je alespoň velmi projasněné myšlení, které se mi po tom dostavuje.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 14:14:43
Ikona diskutujiciho
sipka

si taky říkám právě… holt to bude s přestávkama a uvidím.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 15:22:25
Ikona diskutujiciho
sipka

mno mě by zajímalo jaké by to dlouhodobě mělo účinky, ve spojení s půstem každé pondělí a správnou životosprávou… je to běh na dlouhou trať a řekla bych, že to není něco, co by člověk měl brát jako „tak já to teď jako budu teda dělat no, ale neba mě to a už abych s tim seknul“, to nejde. prostě si z toho udělat každodenní milou věc a „nutnost“ pro zdraví – jako je třeba pití vody. chápete, co myslím 🙂 osobně se chodím skoro každý den projít tak jako tak… já už mívala nějaké ty „nájezdy“ na schopnosti dřív, jen jsem o ně přišla(ale nějaké pidi midi pozůstatky snad přetrvávají dodnes), tak by se to třeba po čase aspoň částečně probudilo. jen člověk musí zvážit ta omezení, resp. já už jsem na energie lehce citlivá teď a to jsem vlastně oproti Alušce uplně „tupá“. je pak složité chodit mezi lidi a nevím, jestli by se to slučovalo s tím, co bych chtěla dělat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 15:25:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

joo a… aluško, neplánuješ náhodou rozbor Mužů v černém 4? prosím prosím smutně koukám:)) bylo tam pár docela zajímavých scén, ač oproti trojce to bylo furt nic moc. vím, že máš hodně práce… ale kdybys neměla někdy co dělat:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-28 15:43:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem to neviděla 🙂 ale viděla jsem napirátěnou Zlobu 2 točenou v kině anglicky. Hustej film, brutální efekty, ale brambrová kvalita, už aby to bylo i u nás.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-28 18:14:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dneška trochu Nirvanaspam, ale poslední článek mě donutil k zamyšlení > Takže pokud někdo vyryje něčí jméno(ne své) na sochu bafometa, tak to tomu člověku, jemuž patří jméno, uškodí? to by pak ale mohl udělat kdokoliv komukoliv :O! nemyslíš, že by to mělo spíš špatný efekt na dotyčného který ono jméno vyryl, pokud by s tím člověk, jehož jméno bylo vyrýváno, nesouhlasil? vím totiž, že v případě té sochy v Arkansasu s tím dotyční souhlasili(i kdyby výslovně ne, tak darovali na tu sochu prachy, to bohatě stačí)… pokud by s tím, že jeho jméno na soše bude, někdo nesouhlasil, pak by asi, pokud by to bylo funkční, šlo pochopitelně o černou magii – to chápu.

snad je to napsané srozumitelně.
filozofie volume, no. ale nedalo mi to 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-14 21:48:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

už se tim zaobírám v hlavě fakt dlouho a vždycky, když dojdu k nějaké odpovědi, zase ji znova zpochybním. takže…

pokud bys měla doma poděděný přívěšek sluníčka, které je ale levotočivé, a jednou si ho náhodou vzala na sebe na setkání s kamarádkou(já to fakt neudělala schválně že bych chtěla, aby ho např. viděla, prostě jsem měla náladu si ho vzít, bylo to intuitivní) a ona na tebe hned u dveří vyhrkla: „jé, já mám uplně ten samý a taky poděděný, to je ale náhoda!“ – brala bys to jako konstruktivní znamení, když je to sluníčko levotočivé? mně to přišlo jako neskutečná synchronicita, vždyť to neni možný. i já s tou kamarádkou jsme se setkali uplně náhodou, nehledala jsem ji, prostě to přišlo.

Ikona diskutujiciho Tara 2019-11-19 11:16:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
měla bych otázku do dalšího dotazníku. Před dvěma dny jsem si všimla, že na zadní části lýtek až ke koleni mi začínají křečové žíly. Mám 23, což mi přijde hrozně brzo na něco takového a chtěla bych se zeptat, jestli by za tím mohl být i nějaký ,duchovnější‘ význam.

Děkuji

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-02 15:20:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle čeho je možné rozeznat syndrom Charlese Bonneta od jasnozřivosti? jde to vůbec? máš zkušenosti s viděním energií, tak bys doufám dokázala říct, jaké znaky se tam nejčastěji opakují. snad z toho lze pochopit, jak to myslím.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-07 03:22:22
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tady pardon, moje chyba a neinformovanost.
Při syndromu Charlese Bonneta má člověk i problémy se zrakem obecně + na něj halucinace nemluví.
Při jasnozřivosti člověk nemá problémy se zrakem a může slyšet bytosti i mluvit, vize jsou jasné, ne zmatené.

🙂

Ikona diskutujiciho Motýlek medonosný 2019-12-03 15:22:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co říkáš na první album skupiny Imperio? Pořád ohledně symboliky slyším o jejich druhém albu, ale co to první? Jsou v něm také zakódovaná tajemství? Od koho dostali data? Od elit nebo od těch na povrchu? A kde leží klíč k jejich rozkódování?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 15:41:59
Ikona diskutujiciho
sipka

vím o prvním albu, ale podle mě to první bylo diskotékovej brak 🙂

Ikona diskutujiciho Motýlek medonosný 2019-12-04 16:48:43
Ikona diskutujiciho
sipka

To i když si člověk z druhého alba poslechne i jiné skladby než Cyberdream a Return to paradise, tak třeba The night is magic nebo Never go away také zní jako tuctový popík.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-09 00:56:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi film „Ďáblův advokát“ ? Pokud ano, jaký na to máš názor?

Mně se líbil a ten konec byl docela zajímavý 🙂 Navíc tam hrál Keanu… 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek