3. / Moje kúra MMS

13.4.2013 v Zdravověda 13

_____ Tento článek je pokračováním seriálu ,,Moje kůra MMS“ _____

-Zpět na první díl seriálu zde: ,,1. / Moje kúra MMS“-

1.3.2013

Vybrala jsem pět dávek po dvou kapkách. Stále jsem po MMS otupělá. Nesoustředím se, mám dojem že hůř slyším. Zlobí mě uši, takže jim věnuji více pozornosti, na noc si kapu koloidní stříbro, kdyby tam náhodou nebyli paraziti ale něco jiného, tak na to útočím i zvenku. Došlo mi, že problém s večerním bušením srdce, díky kterému jsem poslední dobou nemohla večer usnout, nějak zmizel. Údajně to opět způsobují filária. Lidé, kteří tímto trpí, mají při večerním bušení srdce a neschopnosti usnout také ataky strachu, paniky a úzkosti. Já nic takového neměla, pouze mi tak bilo srdce, že mi bylo slabo, jakoby na omdlení, měla jsem pocity dušnosti a nešlo u toho usnout. Což je na první pohled nelogické. Člověk, který je klidný a nevyvíjí fyzickou aktivitu, má srdeční tep, jakoby běžel maraton. Dělalo mi to velkou starost, vedle uší to byl hlavní důvod, proč jsem šla do MMS. Jsem zklamaná, že já, takový klidný, vyrovnaný a zdravě žijící člověk, nejsem ušetřená parazitů.. Zkrátka kdyby na světě neexistovali parazité (i ti lidští), svět by byl úplně jiný, sytě růžový.

Jela jsem na návštěvu k přátelům, abych se s někým dalším podělila o svá aktuální dobrodružství. Chytla mě u nich v jednu chvíli pořádně hlava, ale ustála jsem to. Za půl hodiny byl pokoj a už se to nevrátilo. Nevím co se tam dělo.

2.3.2013

Dnes jsem byla celý den sama doma. Vybrala jsem poctivě osm dávek po dvou kapkách. Psychika je dobrá, pocity otupělosti pořád mám. Venku začíná jaro a vykouklo po dlouhé době sluníčko, takže jsem si vyšla na malou procházku, ale nikam daleko, abych se stihla do hodiny vrátit a vzít si včas další MMS. Mám pocit, že jsem trošku unavenější, takže jsem šla pomaličku, žádný spěch. Po cestě jsem potkala velmi přátelského milého kocourka. Uviděli jsme se a on mě už z dálky zdravil. Těším se, že Moristek jednou bude taky takový krotký veliký medvídek, jako tenhle můj kočičí soused.

Zajímavé je, že dnes mi začalo MMS strašně chutnat, vyloženě jsem se těšila na každou další dávku. Jen ten pocit v ústech těsně po dopití, je mi nepříjemný i tak. Odpoledně mě trochu bolela hlava, ale přešlo to.


3.3.2013

Vybrala jsem pět dávek po dvou kapkách. Více jsem nestihla, jelikož jsem na odpoledne zase šla ven a zapadla do restaurace. Prolila jsem se vínem a zvedla se až za tmy. Uši mě pořád zlobí. Cítím lechtání, praskání, pobolívá mě to. Něco se tam děje, ale já se mohu pouze domnívat, jestli jsou to skutečně filária a jestli vyhrávám… Potvory jedny. Určitě si tam žijou jako chronický problém celý můj život, tohle ale nečekaly. Dokonce mám pocit, že mi z uší trochu teče voda, takže pokračuji v aplikaci koloidního stříbra a každý den je čistím.

4.3.2013

Dneska v noci mě celou dobu kousaly uši ze všech stran. Měla jsem v nich mokrý pocit a bylo to velmi nepříjemné. Nespalo se mi moc dobře, ale statečně s tím válčím. Ráno samozřejmě hned čištění, ale nezpozorovala jsem na vatě nic zvláštního. Změny na kůži za ušima nevidím, zlepšení snad přijde později.

Se srdcem žádné problémy nemám, odpoledne jsem však měla dojem, jakoby mi na hruď a hlavně u srdce někdo přiložil horkou deku. – Byl to pocit svíravého pálení, který za chvíli odešel… Dirofilária asi naposledy založila táborák před svou smrtí.

Jelikož očividně MMS snáším velmi dobře, vybrala jsem pětkrát tři kapky a při šesté dávce mi ujela ruka, takže jsem si vzala čtyři. Nebylo mi při třech kapkách špatně, ani když jsem je vzala na lačno.

Osobně si myslím, že jsem na tom s toxiny v těle přece jen o dost lépe, než ostatní lidé. Za prvé mám čistá a zdravá játra, za druhé piju už přes pět let levitovanou vodu, která má silné detoxikační účinky. Tím pádem mi volně v těle neběhají přebytečné toxiny jako jiným lidem, proto mi po MMS není špatně. Tělo totiž uklízí jenom umrcené mikroorganismy a nemá práci s volně plovoucím bordelem, který normálně lidé v těle mají. A mají ho tolik, že kdyby to všechno vylezlo naráz, nestačili by se divit. Určitou úlohu tady samozřejmě hraje i velmi kvalitní strava, ale očividně se v dnešní době ani tak člověk různým breberkám neubrání.

Zaznamenala jsem velmi mírné bolesti hlavy a trochu bolení břicha. Střeva mám však úplně klidná, cítím se dobře. Dokonce mám spoustu energie, přestože bych při třech kapkách měla být vyřízená… Právě naopak. Kůže po těle už nesvědí, ani na hlavě ne. Zlobí mě jenom uši a to asi fakt bude ještě na dlouho. Odpoledne jsem si vyšla zase na procházku a nakoupila si rajčátka, salátek a rukolku. Zítra si užiju.

5.3.2013

Měla jsem za to, že po včerejším úspěšném kapání po třech, se už ničeho nemusím bát, ale MMS překvapilo. Vybrala jsem jednou tři kapky, pak jsem dostala bolesti a začaly zlobit střeva. – To byla fakt jenom otázka času. Zatla jsem zuby a dala ještě dvě dávky po dvou kapkách, ale pak už to bylo na mě moc. Pro dnešek končím, nebudu se tím zbytečně trápit. Času je dost, takže si snížím dávku a než přejdu na tři, zase chvilku počkám. Dobré však je, že tentokrát se nedostavilo svědění těla, uši mě VŮBEC NEZLOBÍ!! 😀 a ani mě nebolí hlava. Zkrátka všechny toxiny šly do střev. Až to přestane bolet, začnu se z toho hned radovat.

6.3. 2013

Je mi divně a jsem unavená. Vybrala jsem dvě dávky po dvou kapkách, víc ne. Z opatrnosti, aby mi nebylo jako včera. Na noc jsem si ještě dala tři kapky, protože mám pocit, že budu nemocná. Nachladila jsem se asi večer, když jsem si šla sednout na víno…. (zase)

7.3. 2013

Pětkrát dvě kapky. Víc nedám a už mi to ani nechutná. MMS mi začíná lézt ušima, přesto mám rýmu. Tak nevím…

8.3. 2013

Třikrát dvě kapky. Vypadá to bledě. MMS se mi pomalu ale jistě ekluje a vždycky mám po něm pocit jakéhosi rybníku v žaludku. Navíc cítím zase srdce, zaléhají mi uši a tak různě mě pobolívá. – Za to ale asi může ta rýma. Zítra pravděpodobně nevyberu nic, v šest ráno odjíždím do Rakouska na velmi speciální návštěvu za velmi speciální ženou, což bude na celý den… Třeba mi pak bude tak dobře, že se s MMS budu moct jít vycpat 🙂

Snad se vrátím v nějakou rozumnou dobu. Sice budu sedět asi milion hodin v autě, ale nebudu po cestě ještě pokoušet žaludek s MMS, když trpím na kinetozu. Nejsem přece sadista. – Fyzicky to teď stojí za prd, ale náhodou mám už asi tři dny v kuse fakt výbornou náladu, ani nevím proč. Možná za to můžou teplé dny, trocha sluníčka a zjištění, že mi venku v květináči obrazila pažitka…

Ani jsem nedoufala, že supermarketová pažitka z květináčku přežije zimu. Já to původně zasadila, protože mi bylo líto ji vyhazovat, když jsem ji spásla. A ona se nějak ujala, rostla dál a teď žije i na jaře. Evidentně to není žádný F1 šunt… Hurá! Tak jsem to okolo ní trochu zkultivovala. Navíc mi začala kvést zakrslá mandarinka v ložnici. – To bude asi poděkování skřítků, protože měla puklici a přemýšlela jsem, jestli ji radši nevyhodím… Ale raději jsem ji celou ostříhala, puklici jsem setřela a čekala. To už jsou dva kmeny ve velkém květináči, je mi líto tak cennou rostlinu likvidovat, tuplem když cítím, jak mě má moc ráda a pořád kvůli mě kvete, i když je nemocná… A mandarinka obrazila znovu už v únoru. Snad jsem ty puklice sundala všechny. Nechci ji každý rok takhle stříhat. – Mám radost z jejích nasazených kvítků a těším se na zítřek.

© Aluška.org, Alue K. Loskotová 2013. Článek není určen k volnému šíření.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Farah 2013-04-13 07:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To buseni srdce a pocity na omdleni ci jak po maratonu jsem mela kdysi pred lety a zjistila jsem, ze to bude hormonalni antikoncepci, coz me samozrejme donutilo ji vysadit a byl klid. Nedavno jsem cetla, ze prave ta znacka, co jsem brala, je dneska ve Francii zakazana, jelikoz se u ni prokazaly nebezpecne ucinky- asi moc silne hormony, ale faktem, ze to asi hodne delalo trombozy apod. zivot ohrozujici veci. Tak nevim, dle toho, co i slysim kolem, tak ta znacka nebude asi jako jedina takto skodliva- ale kdovi, co komu sedne? Ja uz se teda k HA vratit nechci. 😉 Alus, to MMS me zaujalo, s ocekavanim uvitam dalsi dily/ no necham se prekvapit, zda jsi mela nakonec s MMS uspech 🙂 Telo je slozite a nam tam ty reakce zavisi na tolika podnetech! Pevne verim, ze Te to buseni srdce a spatne spani opustilo 🙂

Ikona diskutujiciho martina 2013-04-13 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na tohle jsem posera :-D , jedinej příznak z toho a už bych plašila , že jsem otrávená :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-13 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nic neprozradím, aby to bylo alespoň trochu napínané… detektivka, akorát že vrahem není zahradník.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-14 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I MMS lze kapat do ucha, ale i do očí, nosu. Lze aplikovat kamkoliv, včetně koupelí, klystýrů a výplachů, ale důležité je správné ředění a počet kapek při míchání s kys.citrón.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-14 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Neboj Oto, už nekombinuji. Stříbro kapu dovnitř, MMS postřikuji zvenku. Když kápnu MMS do ucha, cítím silné tupé bolesti, proto už to nedělám.

Ikona diskutujiciho Jan B. 2013-04-14 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jim Humble ve svých knihách o MMS píše o tekutině zvané DMSO (Dimethylsulfoxid), což je substance, která velice dobře proniká různými materiály. Pokud s ní MMS smícháme (správné poměry jsou na www.czmms.info), to potom lépe proniká dovnitř, např. při potírání kůže, nehtů nebo kapání do nosu nebo do uší. Nevím přesně jak a nakolik to celé má fungovat, neověřoval jsem to v praxi. Ani nevím, jestli třeba DMSO nemá nějaký negativní účinek (vím jen, že u lidí s oslabenými játry může způsobit nevolnost), tohle už bych nechal na zhodnocení zdejší autorce webu. Předpokládám, že díky své intuici a schopnosti komunikovat s vyššími bytostmi má možnost si to ověřit. Já to neumím, jsem příliš paralyzovaný strachem a závislostmi.

Ikona diskutujiciho Syreček 2013-04-15 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Než MMS je, co se vedlejších účinkú týče, daleko lepší CDS. Ta kyselina citronová nedělá žaludku dobře. Po pár dnech se často dostaví bolesti/překyselení, Dá se to zmírnit podávánim MMS s jídlem, ale to je každou hodinu na obtíž.. Pokud vám vadí ta pachuť po zapití MMS, stačí pokaždé prudce vydechnout, hned jak dopijete tak nic nedělat a vydechnout dokořán otevřenou pusou. To samé, pokud se dostaví pocit k říhnutí. Říhnout a okamžitě vydechnout. Jinak u CDS sice opadá podráždění kyselinou citronovou, ale musíte si ho umět vyrobit, což vyžaduje testovací papírky koncentrace..  CDS na vnější použití to odhadnete bez nich, ale u v nitřního je na množství účinné látky nutnno mimořádně dbát.  Přeju hodně štěstí s léčbou, děkuji Alue za její ochotu to vyzkoušet a dokázat, že na tom opravdu nic není a pokud by měl někdo nějaké otázky, může se podívat na oficiální stránky nebo mi napsat mail. Ahoj všem! 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-15 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ahoj, díky, ale co se týče MMS, tak můj záměr určitě nebylo ,,dokázat, že je to dobré". Kdybych zjistila, že je MMS srajda a ještě k tomu škodlivá, samozřejmě bych o něm napsala pravdu.

Ikona diskutujiciho Ypster 2013-04-16 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak chemie v potravinách je špatná, že ano. Ale ládovat se chloritanem sodným je najednou úžasně zdravé 🙂

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-16 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ypster, mýlíš se, chloritan sodný se nedoporučuje k pití, používá se pouze na přípravu ClO2 a ten se potom aplikuje. Mezi NaClO2 a ClO2 je výrazný rozdíl. ClO2 je navíc nestabilní a během 60-90 minut se v těle rozloží na čistý kyslík O2 a špetičku kuchyňské soli NaCl a nic škodlivéhop v těle po této látce nezůstává, naopak ClO2 odstraňuje toxické látky a těžké kovy z těla, kromě hubení patogenů.

Ikona diskutujiciho Syreček 2013-04-16 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: V některých životních situacích je vhodné přehodnotit, co je zdravé a co léčivé.

Ikona diskutujiciho Miri 2013-04-17 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MMS beru 3×2 kapky a je mi daleko lépe, byli jsme s manželem šíleně unaveni a teď jsme v pohodě. Měla jsem na tváři nějake pupínky, které se nechtěly zhojit. Naředila jsem si 2kapky s citron. šťavou a nechala 3 min aktivovat. Pak tu skleničku přiložila na pupínky a nechala chvíli působit, musí se to naklonit tak, aby se to nemamočilo,působí jen výpar. Teď už je mám zhojené,takže pro nás super.

Ikona diskutujiciho Haluzak 2013-06-16 01:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé je pěkné vidět že se občas najde i člověk zdravého rozumu, který nejen že se nenechá odradit detox účinky MMS ale ještě se ani nenechá unést… Já boužel byl tak nadšený že jsem došel k 7 kapkám a potom bych to popsal tak jakoby bagr uvnitř mě nekompromisně vytlačil většinu toho nashromážděného bordelu a nijak ho moc netížilo kudma a lidi :D To ste nezažili, když sníte něco zkaženého je to procházka růžovýn sadem oproti tomu co se semnou dělo !! Já sem měl průjem, zvracení, pocení, zimnice, výtok znosu očí uší byl jsem komplet celý mastno mokrý na záchodě a všemi otvory země teklo to svinstvo, dotoho se pochvíli přidaly křeče donoch, a slabost zimnice a jak to skončilo tak jsem vyčerpáním padl do postele a probudilse ráno až. Ale důležitější než to peklo je to jak jsem se ráno cítěl !!! To nejde popsat než jako v 10 letech !! Já cítěl obědy okolo v bytech, viděl jsem jasněji, ta chuť a radost do života… energie, lehkost, a tak zdravý pocit si pamatuji pouze z ranného dětství. Říkám za ten pocit bych šel dotoho znova… Jinač ledviny játra žádný problém. Pouze mírný nedostatek vitamínů a minerálu ale pochopil jsem oco de… de o zanešení, lidi proboha věřte tomu ! My držíme prvenství ve všech typů rakovin !! 350 000-400 000 ročně onemocní. Léčba ročně stojí 350 – 400 000 000 000. A to je jenom rakovina !! Kde jsou další nemoci už se mi hnusí počítat… toto je důvod toho proč jste memocní je to nejvýnosnější byznys na světě prej se vněm točí v celkovém měřítku 300 000 000  000 000 000 000 000 ( to jsou triliardy ) mnohým dojde že pokud mms což už je nezastavitelné prorazí na veřejnost naplno nevím zdali budete zato rádi… protože co ty miliony nic neumících a najednou zbytečných doktorů, farmaceutů, výrobců a celá větev by rázem přišla o práci zisk a je velká šance že takoví doktoři se stanou distributoři a obchodníci s drogama… vědomosti i přístup ktomu mají. Každopádně dělám všechno proto aby to věděli všichni. Nemocnému to nevysvětlíte že musí umřít aby to fungovalo celý tento systém je od základů špatný naprosto nás odklonili od přírody a života samého, přihlížíme teroru a v naivní představě si myslíme jak nejsme dobří. Ovládají nás strachem ze smrti… To slovo je podfuk žádná smrt není, je to pouze přechod tělo je jen jak hromada masa jako věc když ho opustí to co ho dělá člověkem… zažil jsem na vlastní kůži extrémní situaci kdy jsem křísil matku a viděl jsem jak vydechla naposled, viděl jsem tu duši ! Říkám to nééé to nedovolim ihned jsem zkusil tep nic nereagovalo a naco nikdy nezapomenu byl ten zvláštní prostě to bylo tělo ! To byla vtu ránu věc, žádný člověk, člověk to byl až poté co jsem ji úspěšně ač velice neprofesionálně rozběhl srdce, no a to byl další šok, jak se duše navracela cítěl jsem ji jak kolem mě se profoukla zpět doní a já ji cítěl jako chladný vánek !! a zase viděl bylo to jako teplo když sálá z cesty nebo jako když se vlní plyn…. ale co víc.. .ona to měla z únavy vyčerpání stáří a celkového vysílení + nemoc .. .dohromady to zkrátka nesnesla … ovšem jakmile doní vletěla duše zpět tak to bylo něco co.. brrr mě mrazí ještě teď nadechla se celá vzpružila a s úžasem ve tváři a vykulenýma očima vypadala jakoby viděla něco úžasného byla co jí dodalo energii.. jakmile přišla k sobě a začla vidět že je zpět celá zklesla zvadla a skoro to vypadalo jako by byla naštvaná že je zase zpět tady… po příjezdu sanitky jsem se nechápavě podezíravě díval na zachranáře kteří přece toto musejí znát, přece už zachránili a přivedli k životu xx x lidí to nechápu že si toho nevšimli !! Když toho si nejde nevšimnout !! Bylo to tak jasné že kdybych nebyl tak mimo ztoho tak snad mám i důkazy !! NAprosto nikdo ať netvrdí že duše není ! Je to blábol zabedněnce který přes svou namyšlenost není schopen vstoupit do reality.. já vím co jsem zažil vím že jsem nikdy nebýval nějaký prostě ten senzibil, nebo že  bych toto vnímal taky nevím.. Podle mě by to vnímal úplně každý… Taky jsem nevěděl čemu věřit teď už vím že duše je a nadruhé straně je něco těžko vysvětlitelného ale není to špatné dodává to energie na fyzické úrovní to m ě zarazilo toto nemělo být z lékařského ilogického pohledu možné, měla se sotva probrat a né prostě tak vzpružit vypadala tak jak bych to popsal no jakoby viděla orovský diamant a omládla do 20 ti let… tak se nejspíš cítěla…   já jsem ještě 8h potom byl jak kdyby mě praštili gumovou palicí, prostě omráčený… bylo to tak silné a hlavně naučilo mě to tomu že už se nebojím že smrt rodičů nezvládnu… vždycky sem si říkal že umřou oni a já krátce ponich že to prostě neunesu, teď už vím že s přehledem ! Smrt není špatná možná vtom že už nebude v blízkosti váš blízký. Ale rozhodně nepřestal existovat, skoro se těším až taky umřu :D to samozřejmě myslím zesrandy život je taky velmi krásný a příjemný… no a co dodat lidi buďte lidma smrtí to nekončí myslí že to je jen nějaká zkouška a tréning, musíte dospět, nemyslím si že to kdy celé okolo začlo a kdy skončí. Myslím že čas a prostor je pouze tělem a naší hloupostí vymyšlený, myslím že existence prostě je byla a bude vždy pořád a jen se budeme rozvíjet dál a dál procházet dimenzema  a poučovat se ! Mějte se krásně, rádi a hodně štěstí přeji všem a opatrně děcka styma chemikáliema není kam spěchat jak autorka píše… Zkoro jí závidím tu klidnost opatrnost a rozvážnost.. Ale né… Spíš obdivuji a přeji zla a špatností je všude okolo až po uši … vždy potěší když si někdo nestěžuje ale sdílí svou radost 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek