32. Dotazník

11.5.2013 v Čtenáři 41

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Co si myslíš o škole a systému vzdělávání?

Je zastaralý, plýtvá se zbytečně časem, učí se zbytečné věci navíc, které málokdo využije. Chybí tam předměty potřebné pro novou dobu: Hermetismus, sebeláska, respekt vůči ostatním, vůči životu a okolí.

Děti by neměly být všechny učeny strojově naráz podle věku, ale podle osobních nadání, pokroků a zájmů. Málo se dbá na individualitu, málo se dbá na rozvíjení konkrétních talentů.

Že celý způsob dnešní výuky potřebuje od základů překopat, o tom svědčí děti, které se první do školy moc těší a postupem času jsou z ní tak znuděné, otrávené a demotivované, že se na to nedá koukat.

2. Líčíš se (popř.jak)?

Trošku klasicky oči, jinak to neprožívám. Nerada bych pod nánosy šminek zapomněla, jak vypadám doopravdy: Pak budu mít nějakého nového přítele, ráno se vedle něho vzbudím nenamalovaná a ten udělá: ,,JEŽIŠI KRISTE, TO SEŠ TY?! – SEM TĚ NEPOZNAL.” 😀


3. Proč dítě těsně po porodu brečí (z pohledu duchovna)?

Protože by se mělo rodit do vody, doma, z tichosti, rodinném kruhu a bez stresu. Dělá se to přesně naopak, díky tomu je dítě stresované a brečí. Nic ,,duchovního” se za tím opravdu hledat nemusí.

4. Kde jsi získala všechny vědomosti, které tu píšeš? Já vím, že všechno čerpáš od andílků atd., ale kdo tě k tomu přivedl? Děkuju za zodpovězení.

Přemýšlím, jsem zvídavá a naslouchám lidem. Když něco nevím, zapamatuji si to, a dohledám si to z knihách, nebo zjistím jinak. Zkrátka a dobře, nemám problém dávat si A a B dohromady a nejsem pohodlná se učit. Nikdo mě k ničemu vést nemusí, jsem taková.

5. Má sa vraj prejsť z EAN kódov na QR kódy, budú sa aj tie QR kódy škrtať? Podľa mňa ich nebude treba škrtať pretože sa čítajú kamerou a nie laserom, takže sa už do potravín nebude cez kód nič vypalovať.

Naprosto jistě to vědět nemůžu, ale mám za to, že proti těmto kodům už není ochrany. Třeba ale někdo s něčím ještě přijde, někteří lidé jsou hodně vynalézaví, tak uvidíme.

6. Jak to bylo doopravdy s měsícem? Věřím teorii že to bylo v hoolywoodu ale zase někde jinde jsem slyšel jak se nějaký radio amatéři naladili na tajný kanál NASA a slyšeli, jak Kosmonati řikají, že je na měsíci spousta mimozemských plavidel. Přesněji to bylo v tomto dokumentu: http://www.youtube.com/watch?v=S3esAbcUDoM Děkuji

Na měsící jsem nebyla, ale osobně se přikláním k názoru, že šlo o podvod natočený ve studiu. Přesvědčila mne o tom vlající vlajka… Od kdy na měsíci, kde není atmosféra, vlajou vlajky? To hoši nedomysleli…

7. Ahoj Alue, počula si o tom, že ten kto vyhlásil vojnu USA chce vyhlásiť svetovú vojnu? Čo si o tom myslíš? A čo by si robila (ako by si sa zabezpečila) keby naozaj vypukla?

Tohle není zrovna téma které by mě víc zajímalo, ale já mám zásoby a úkryt už připravené. Původně to bylo na nejistý prosinec 2012, ale ten nepřišel, tak se alespoň už nemusím starat, mám všechno hotové. Otázka je, jestli to je nějaká výhoda, kdybych třeba byla někde zalezlá a vydržela třeba o rok déle než ti ostatní? Asi podle situace… Kdyby tady vybuchla atomovka, tak by si tím člověk jenom zbytečně prodloužil stres. Zato při kolapsu státu a pádu peněz, by to byla super výhoda.

8. Ahoj. Chtěla bych se zeptat, proč slyším neustálou vysokou frekvenci, která se někdy mění? Vlastně mám po mamce citlivost na vysoké frekvence a slyším i ty co lidi neslyší. Ale toto slyším celý život. Co to je? Děkuji.

Pokud slyšíš pískání neustále bez přestávky a není to příjemné, bude to pravděpodobně zdravotní záležitost. Zajdi s tím za homeopatem i s maminkou, zátěž je asi zděděná.

Pokud je to tiché, neslyšíš to pořád, dá se to vědomě ovlivnit, slyšíš to hlavně večer a přes den ne, nebo to jednou přijde, za chvilku odezní a pak dlouho nic, případně se to mění podle toho kde zrovna jsi (zapnutá elektrika, wi-fi, příroda), můžeš slyšet i energii.

9. Šla by jsi do soutěže Pekelná výzva?

To bych musela být hodně v krizi a hodně zoufalá. Možná nerozumím tomuto stylu humoru a jsem suchar, ale přijde mi, že se tam lidé strašlivě ztrapňují. Pod úroveň, jakoby neměli hrdost… A možná to tak vidím právě proto, že už dlouho nemám televizi a odvykla jsem si jejímu stupidnímu a podbízivému ,,humoru a zábavě”.

Nemám nic proti myšlence ,,Přijď do vědomostní soutěže, odpověz na otázky a kdo bude nejchytřejší a nejpohotovější, ten vyhraje peníze.” (Třeba se mi celkem líbí ,,Chcete být milionářem”, to byla docela slušná soutěž…. Říkám byla, nevím co vysílají dneska a je mi to úplně jedno.), ale mělo by to zkrátka mít nějakou úroveň. To co se předvádí v jmenované soutěži, je pro mne vrchol trapnosti. Viděla jsem jeden díl a stačilo mi to. Kdybych neměla co jíst a žila pod mostem, tak možná… Jinak ani náhodou, ani heverem.

Se mnou si při podobně laděné ,,zábavě” nikdy nikdo neužil, ani když to bylo nezávazně, třeba na táborech. Nepřijde mi to vtipné, ani důstojné. Když se to někomu líbí a když se tím pobaví, jen do toho, ať si hraje… Ale já u toho fakt být nemusím, na to mě neužije.

10. Alue naozaj sú niektoré mená a nicky konštruktívne a iné deštruktívne?

Kdyby nebyly, tak o tom nepíšu 🙂

11. Čo sa vlastne v praxi deje s človekom ktorý má deštruktívne meno alebo používa destrukt. nick, mu to prinesie neštastie alebo čo?

Pokud kombinace písmen rezonuje vyloženě zle, že třeba vyjde 666, nosí to obrovskou smůlu, to už je lepší se přejmenovat. Znám případ, kdy takový člověk úplně padl a dal se na velmi špatnou stranu. Takové jméno člověka k destrukci úplně přetahuje. Pokud to není vyloženě 666, ale rezonance není dobrá, nosí to obyčejnou smůlu. – Každé použití určitého slova vysílá energii, která se z vesmíru vrací. Když bude pořád vysílat 666, tak se mu to vrátí. Je to velmi jednoduché.

12. Sú tie mená dané, alebo je to u každého osobitné, napríklad že meno marián je pre jedného konštruktívne, a pre druhého deštruktívne?

Ne, rezonance každého písmena a jejich kombinace je zakodovaná ve vesmíru, platí to pro všechny stejně. Písmena, slova a zvuky mají danou energii, stejně tak jako symboly.

13. Ako môžem zistiť či je moje meno pre mňa konštruktívne alebo deštruktívne?

Pár lidí to umí vypočítat, není to však nic z numerologie, to je trochu jiný systém, to musím zdůraznit. Lidé mají sklon oboje dávat dohromady.

14. Chcel by som sa spýtať aký máš názor na upaľovanie čarodejníc. Myslíš, že medzi tými upálenými v stredoveku boli aj čarodejnice, alebo to boli len obyčajné ženy? Dá sa vôbec čarodejnica zneškodniť upálením? A vôbec, existujú čarodejnice? (myslím ozajstné čarodejnice, ako zo Záhady Blairwitch, nie nejaké obyčajné bylinkárky, liečiteľky, veštice šarlatánky z ezo.tv)

Upalování čarodějnic byla předem nachystaná ,,akce”, dá-li se to tak nazvat. Záměrem bylo cíleně zlikvidovat všechny lidi, kteří mají původní znalosti o přírodě a kteří znali a dodržovali Hermetické principy. Posvátné vědomosti uchovávaly hlavně ženy, proto se šlo primárně po nich. Bez těchto lidí se dala ostatní nevědomá masa, odříznutá od svých moudrých, snadno zmanipulovat, vnutilo se jim vyrobené náboženství a znalosti upálených nevinných lidí upadly do zapomnění. Co zbylo, to se zesměšnilo. Mezi těmito lidmi žádné skutečné lzé čarodějnice nebyly.

Samozřejmě že i v té době existovali lidé, kteří dělali s magií (Magie je jen jedna, a to černá. Žádná bílá magie není.), ale pokud to někdo DOOPRAVDY umí, je členem tajných uzavřených spolků, které to dopředu věděly i zosnovaly, těch se to vůbec nedotklo. Upalování čarodějnic bylo připravené na nevinné lidi, ne na ty, co pomáhají Bafometovi.

15. Co v tobě evokuje skladba Sleeping Sun od Nightwish?

Zpracovaná je perfektně. Věděli jste, že klip k tomu se točil v Českém studiu? Poznala jsem osobně tvůrce klipu, co je i narychlo naučili trochu mávat s mečem. Moc si je pochvalovali. Kluci od Nightwish to prý drželi v ruce poprvé, ale za dvě hodiny mohli točit klip, zkrátka přirozený talent.

Bylo to pro mne skoro posvátné setkání 🙂 Přesto mi pomalejší metalovky celkově přijdou slabší, víc si užívám, když to duní.

16. Co pomáhá na bolení svalů po sportu?

Víc trénovat a nepřehánět to? – Já mám za to, že když se někdo přetáhne, tak je to úplně normální.

17. Co je třeba mít na výrobu koloidního stříbra, aby bylo kvalitní?

Opravdu kvalitní je z laboratoří, 540ppm je ideál a síla. ,,Amatéři” doma udělají takovou nižší střední kvalitu do cca 100ppm. Úplně slabé to není, ale ani žádná extra sláva a nedostane se to do nervů. Jestli tě to zajímá doopravdy, spíš než v dotazníku to jdi zkonzultovat za nějakým výrobcem a nauč se to od něj přímo.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Posol 2013-05-11 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue. Stačilo možno napísať: TO SEŠ TY?! – SEM TĚ NEPOZNAL." :D

Ikona diskutujiciho Arten 2013-05-11 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na bolení svalů po sportu je dobrý je zas rozhejbat stejně,jak byly zmoženy.To mi říká mamka.Aby se vyplavila kyselina mléčná ze svalů.A pomáhá to.

Ikona diskutujiciho junior-star 2013-05-11 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že má cenu to vyzkoušet? :D http://ngc.weightlossc.com/

Ikona diskutujiciho Hikari 2013-05-11 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jazyky které se píšou latinkou prý vnímáme levou mozkovou hemisférou ("ta špatná":D) a japonštinu čínštinu atd. (to co se píše znaky) prý levou takže nemá to nějaký destruktivní účinek když tak "cvičíme" levou mozkovou hemisféru a není lepší se narodit jako japonec nebo číňan? :D (možná trochu stupidní otázka ale měj s ní prosím trpěliost :D)

Ikona diskutujiciho Pavol Ilenčík 2013-05-11 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád by som bol s vámi v kontakte. Vaše témy ma nesmierne zaujímajú. Pali.

Ikona diskutujiciho Janka 2013-05-11 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existujú vlkolaci? Teda ľudia, ktorý sa pod vplyvom mesiaca menia na vlkov?

Ikona diskutujiciho Wiwien 2013-05-11 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Auluško,vím že se to sem nehodí,ale tahle otázka mi vrtá hlavou,asi před týdnem jsme byli na haldách a měli jsme si vykopat /rozbitím kamenu)nějakou žulu a podobné,a mně tak napdlo jestli se na mně bytosti,tím myslím víly a podobné nebudou zlobit,jestly jsem jim tim nějak moc neublížila díky za odpvěd Wivien

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-11 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Zde nejsi na náboženské stránce, tady se JEŽÍŠ může říkat dle libosti, nic to nezakazuje.

Ikona diskutujiciho Coco 2013-05-11 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že zvýšená tvorba (né zas nějak moc) ušního mazu něco znamená? :D Jestli jo co?:D

Ikona diskutujiciho Coco 2013-05-11 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi psala o těch destruktivních jménech, co si myslíš o jméně Tereza?:)

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-05-11 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka:

Ikona diskutujiciho Akelien 2013-05-11 12:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajímalo by mě, jaký máš názor na laky na nehty?

Ikona diskutujiciho Dominika 2013-05-11 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje jméno prý taky není dobré, ale přitom mi všichni říkají, že jsem dítě šťestěny a řekla bych to i já ve srovnání s ostatními…

Ikona diskutujiciho Posol 2013-05-11 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Tu nejde o to, že kde som, ale o to, poviem to takto, ako by ste sa Vy sama cítila, ak by niekto dookola, pri všetkom prv Vaše meno a až potom to ostatné?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-05-11 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojda,

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-11 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nevadilo. O mně se mluví, i píše v různých pádech i významech. Ať si mé jméno vyslovuje kdo chce, Ježíšovi to taky určitě nevadí, když já s tím problém nemám.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-05-11 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tinnitus mám diagnostikovaný, nikdo z příbuzných o něm nemluvil, kromě babičky, které se to projevilo až ve stáří.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-05-11 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Že moc posloucháš mp3. A to myslím vážně.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-05-11 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš v plánu napsat něco o bytostech zajišťující rozklad a recyklaci živin? Píšeš o nich v článku: http://karolinaloskotova.blog.cz/1205/urovne-rozvinuti-elementarnich-bytosti-podrobny-graf-dle-marko-pogacnika-doporucuji

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-05-11 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, číslo 666 je opravdu někdy demotivující. Hodně dlouhou dobu jsem jako heslo na blog, na email a na různé jiné služby poušívala heslo Metal666

Ikona diskutujiciho Belis 2013-05-11 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško? Mohla by jsi mi prosím doporučit nějáké e-shopy s biopotravinami? Určitě máš zkušenosti a super výběr. 🙂

Ikona diskutujiciho Auri 2013-05-11 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko, prosim te, mas nejake knizky o fyziognomii, ktere bys mohla doporucit? Pripadne jiny zdroj o teto nauce? Dekuji. :-)

Ikona diskutujiciho Cisi 2013-05-11 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na kriminálky vysílané v televizi? Vím že televizi nemáš a znám i tvůj názor na to co se s  námi děje při sledování televize, ale zajímá mě to spíš tak obecně..Prostě tvůj názor 🙂

Ikona diskutujiciho Gri 2013-05-12 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké máš špatné vlastnosti?

Ikona diskutujiciho Gri 2013-05-12 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné vyléčit si sama zubní kaz, aniž bych šla k zubaři?

Ikona diskutujiciho Jituš 2013-05-12 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-05-12 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V práci můj kolega teď nedávno skočil z komínu, přímo ve firmě už za tmy na odpolední směně. Mám od té doby divný pocit.. Jakoby tam pořád někde byl a já to cítil. Co se vlastně přesně děje po takové rychlé smrti-sebevraždě? Duše je rychle vytržena z těla a co dál? Zhodnocení života k tomu nějaký postoj, ujme se tě tvůj důchovní průvodce, anděl nebo nějaká bytost?? Nebo nikdo s tebou nechce nic mít? A pak už nic? Jen bloudění zde po zemi v samotě? Musí v každém případě pak duše trpět, pokud neměla žádný vyhraněný důvod k ukončení života? Musím na to pořád myslet..

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-05-12 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud by ti to nevadilo, zeptala bych se na tvůj pohled na případ Anneliese Michel, pokud tedy víš, kdo to byl (pokud ne, najdi si to, aspoň ze zajímavosti) 🙂

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-05-12 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-12 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koho zaujíma Anneliese Michel, tak je známa pod menom Emily Rose, z amerického hororu V moci diabla, alebo ako Michaela z nemeckého hororu Rekviem.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-12 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue čo si myslíš o nosení slnečných okuliarov ?

Ikona diskutujiciho jjj 2013-05-12 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to:Jirka 87-precti si velmi zajimavy,ale i poucny dlouhy clanek od Peter Richelieu pod nazvemm Putovani duse,tam je popisovano,co se stane s dusi.

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-05-12 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, můžeš prozradit, jestli se nějak pohnul ten případ s těmi výtečníky, kteří ti prolomili meila a potom na adresy v tvojí databázi posílali meily, které osočovali tebe a TM z nepravostí ?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-13 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám takovou otázečku, smím-li: Domnívám se, že např. nevyrovnaná tělesná hmotnost – tj lidé, kteří nemohou zhubnout či naopak přibrat, řeší hlubší problém ve své duši a není to jen otázka materiální, přestože v tom mívá často prsty špatná životospráva – ale ta taky z něčeho vychází a její srovnání bez vyřešení podstaty problému jen znamená, že se vyrazí jinudy (pokud samozřejmně k samotné změně nebylo potřeba tento problém vyřešit, např. problém vůle či reflexe). Podstata této otázky – jakou máš metodu na objevování hlubokých příčin věcí a jaké metody používáš k nahlédnutí do skrytu sebe sama a do svého stínu?

Ikona diskutujiciho JK 2013-05-13 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nehodlám se vyjadřovat k názorům, zatím je demokracie a je to povolené. Jen dodám k dotazu 6. Na Měsíci není atmosféra, což ovšem nemá za následek jen "nemožnost vlající vlajky" jak Alu tvrdí, ale zároveň ani "nebrzdí" pohyb vlajky, tudíž pokud se podíváte pozorně na záznam tak si všimnete, že manipulace s vlajkou ji rozhoupala a právě absence atmosféry tento pohyb nezastavila.

Ikona diskutujiciho s 2013-05-13 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ahoj Alue, vadilo by mu to, dyť to je napsaný, nebo myslíš že i to si někdo vymyslel?

Ikona diskutujiciho Siera 2013-05-13 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂 Mám takový dotaz… Jedni lidé, v naší obci mají číslo popisné 666. Myslíš si, že to ty lidi žíjící v tom domě nějak ovlivnuje? 🙂 Tahle otázka mě napadla jen tak, když jsem šla jendou se psem kolem…:D

Ikona diskutujiciho Jiraiya 2013-05-14 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, měl bych 3 otázky:)

Ikona diskutujiciho Selly 2013-05-14 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem ťan o niečo požiadať. Mám na tvári na čele vyrážky a trochu na hrudi , ale chcela by som sa ich zbaviť. Prosímťa poraď mi čokoľvek z prírody , alebo odniekaľ inam čo by mi pomohlo. Bola by som veľmi rada.

Ikona diskutujiciho zbavit-se-hranic 2013-05-14 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tomto článku o škodlivosti čajů? http://www.zdravi-az.cz/Hydratace_organizmu_05.php

Ikona diskutujiciho míca 2013-05-14 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná je to hloupost, ale už několikrát jsem si všimla, že slovo kód, kódy píšeš bez čárky, vždycky jako kod či kody. Jelikož jsem to viděla v mnoha tvých článcích, náhoda to asi nebude. Má to nějaký význam? Jaký? Děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek