33. Dotazník

15.5.2013 v Čtenáři 52

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Inak Alue, viem, že je to offtopic, ale tvoj prvý film Nehmotné bytosti v živote už neexistuje… nenahrala by si ho prosím inam, aby sa dal stiahnuť? A k tomu ma napadá druhá otázka 😀 Plánuješ ešte niečo podobné natočiť? 🙂

Film nezmizel, pořád je na vimeo.com online a funguje. (Nehmotné bytosti v životě – film) Možnost stáhnout ho byla tehdy jen dočasná, mám ho někde schovaný v archivu, ale podle mě to online úplně stačí.

Do budoucna určitě semtam něco bude, ale vzhledem ke svému zaměření bych to raději pojala hlavně knižně. Určitě by bylo o čem psát, na internet se spousta věcí dávat nedá, ale do knihy ano.

2. Keď tie červené kabala náramky nie sú dobré, mohla by si poradiť niečo iné také čo by nositeľa ochraňovalo pred negatívnymi energiami, duchmi, urieknutím.. napadá ma atlantský prsteň, nosený skôr vo vrecku,(mať ho furt na prste neni vždy pohodlné) myslíš že by mal ten prsteň nejaký ochranný účinok?

Mělo to být sice překvapení, ale v současné době pracuji na výrobě vlastních energetických krystalů, které chci nabízet. Ty jsou perfektní, silné. Ale příprava bude ještě náročná, několik měsíců to potrvá, možná i víc. Využití bude širokospektrální, nejenom na ochranu proti destrukci. Aktuálně jsem nadchnutá a moc se těším, až to povalí mezi lidi.

Jinak obecně Atlantské prsteny doporučuji, jsou dobré. ,,Vo vrecku” si však myslím, že je k ničemu. Funguje při kontaktu s tělem.


3. Natočíš niekedy video ako striháš moristovi drápy?

Ty mu už několik měsíců nestříhám, protože to není potřeba. Už se zklidnil a nikomu neubližuje.

4. Cestovala jsi někdy astrálně? Co zajímavého se ti při tom stalo :)Vím, že většina věcí co se stávají v astrále jsou pro člověka spíše intimní, ale zkus najít něco co bys sem mohla napsat.

O svých zážitcích s astrálním cestováním mám samostanou podrubriku v hlavní rubrice ,,ZÁŽITKY“, – ,,Astrální cestování“.

5. Co se přesně děje při křtu? Má dobrý nebo špatný vliv?

Do člověka se nakoduje destruktivní energie, která má vliv na psychiku a senzitivitu v oblasti nehmotných dějů a energií. V podstatě se uzavírá třetí oko.

6. Ahojky, chtěla bych se zeptat co si myslíš o Komissarově metodě / přímé vnímání informací z okolí /,děti se při ní učí vidět se zakrytýma očima. Nemůže získání takovéto schopnosti ovlivnit jejích osud? Zdraví? Karmu? Děkuji za odpověď

Vlastní zkušenost nemám, jen minimálně načteno. Metoda je to podle základních údajů velmi zajímavá a rozhodně proti ní nic nemám. Jestli to opravdu funguje, určitě je to velmi přínosné pro každého. Schopnost vidět bez očí je totiž v mozku uložená, akorát zablokovaná. Jestli má Komissar metodu jak to zase aktivovat, přijde mi to úžasné.

7. Jaký máš názor na Déjà vu?

Na to asi ,,názor” mít nejde, když je to úplně běžná věc, co se děje každý den hromadě lidí. Koho by zajímal na toto téma článek, najdete ho v poradně: Co je to Déjà vu a co ho způsobuje?

8. Neviem, či je to drzá otázka, ale tak mi to vŕta hlavou… keď som čítala tvoje články o jemnohmotných a nehmotných bytostiach a podobne, (hlavne sekcia osobne”) a predovšetkým o zážitkoch a stretnutiach s nimi – mám na mysli napríklad “úmluvu”, že bytosti popíšeš, ani ma nenapadlo neveriť tomu. Ale uvažujem o tom (hlavne po komentári chváliacom tvoju fantáziu ?), či to nie je naozaj len fikcia. Viem, že veľa tvojích článkov je pravdivích a celkom samozrejme sa nimi riadim, lenže tu som na vážkach. Preto sa chcem spýtať teba osobne – sú tvoje zážitky, popisy a podobne skutočné, alebo je to časť blogu venovaná tvojej fantázií?

Rubrika ,,Nehmotné bytosti osobně” v žádném případě není fikce. Schopnost nakreslit a popsat konkrétní elementární bytosti a částečně vystihnout jejich povahu, je u mne otázka celoživotní záliby a určitě si nepotřebuji vymýšlet nějaké nesmysly, abych byla zajímavá. Pokud by to bylo míněno jako fikce, určitě bych na to v článku upozornila. Jak píšu v úvodním slovu stránek: ,,obsah stránek nejsou pohádky”

9. Ako to máme pojať, čo si z toho vziať?

Inspirovat se. Uvědomit si, že všechno v přírodě je živé, vnímající a krásné. Popisováním elementárních bytostí se snažím prohloubit u lidí lásku k přírodě a jejich zájem o ni.

10. Myslím, môžeme podobný kontakt (rozhovor!!) nadviazať aj my, alebo sa o to nemáme ani pokúšať? Ďakujem predom.

Kdybych měla za to, že se nemá smysl o to snažit, tak přece nepopisuji návody, jak na to 🙂 – Spousta jich je tady na webu zadarmo, stačí jenom trochu zahledat a pročíst.

11. Může barva oblečení, kterou si člověk vezme, nějakým způsobem podpořit/ ovlivnit jeho auru? Vím akorát, že by se neměla nosit černá, protože pohlcuje všechno záření.

Pěkné, jasné čisté a zářivé barvy nabíjejí energií a tím pádem zhoustne i aura. Naopak černá barva energii pohlcuje.

12. Když mám modrou auru, měla bych nosit častěji modré oblečení?

Neexistuje pravidlo co a kdy máš nosit. Nos to, co se ti líbí a co ti dělá dobře. Barvu aury máš stejně každý den trochu jinou, to není jenom o jedné barvě.

13. Umíš dobře anglicky?

Domluvím se o základních konkrétních věcech, znám nějaké písničky a rozumím jednodušším titulkům ve filmech. Bohužel však nemluvím plynně a nějaký celovečerní film v angličtině bez titulků, u kterého neznám děj, by mi dělal problémy. Tam chytám tak třetinu obsahu. Podle testů jsem intermediate.

14. Aluško, ze kterých filmů je seskládána upotávka na tvou první knihu? Myslím tím ty filmové ústřižky… (Doufám, že jsem se vymáčkla srozumitelně 🙂

Je tam Alenka v říši divů, Hvězdný prach (pohádka) … A ještě jedna moc pěkná, ale teď nemůžu z hlavy dostat název. Bylo to na podobné brdo jako první dvě.

15. Čím se udržuješ v kondici?

Kvalitní výživou, preventivně se detoxikuji, odčervuji, postupně poopravuji různé nedostatky, co mi daly sudičky do vínku. – Narodila jsem se jako celkem neduživé dítě a ještě dneska mám pár věcí, co doháním. Všechno jde spravit, ale není to hned. Semtam trocha červeného vínka, procházka po lese a hlavně chodím po světě s úsměvem, dobrou náladou a s čistými úmysly.

16. Líčíš se? Jak moc a na jaké příležitosti? Sleduješ u toho značky?

To už jsem vlastně jednou psala že ano, ale když je to tedy třeba rozvést: Když jsou ,,speciální příležitosti”, snesu i něco navíc jako modrou tužku na víčka. Make-upy nenávidím, protože jsem zvyklá se pořád omakávat na obličeji a navíc si na to připadám ještě mladá, takže ty nepoužívám. Přesto jeden mám, člověk nikdy neví 😀 Třeba kdybych se šla někam profesionálně fotit, tak bych to napatlala a až bude po všem, tak rychle umýt! 😀 – A oční stíny používat nemůžu, ze všeho co jsem zkusila, mě pálí oči a slzím. Nějak mě to dráždí.

Značky nesleduji, spíš mám jednu oblíbenou řasenku a co se týče tužky, kterou semtam plácnu, tak tu raději beru bio. Už se mi stalo, že mě pálila i nebio tužka, nebo tekutá oční linka. Zkrátka to malování špatně snáším… A když se to trochu přežene, tak se mi to ani nelíbí.

A stejně odličovače. Strašně mě dráždí a pálí, jedině neutrální olejíček snesu.

17. Jak často chodíš na chat? (Popř. jestli tam chodíš pravidelně?)

Poslední dobou nechodím. Zaprvé už na to nemám čas a za druhé se mi párkrát stalo, že tam na mě lidé byli bezdůvodně hnusní a pomlouvali mě. I staří ,,známí”, něco jim asi přelétlo přes nos. Uvažovala jsem o jeho zrušení, ale to mě zase uprosili jiní, takže tam je. Nevím, proč chodí na můj chat lidé, kteří mě a moji práci nemají rádi. Vždyť přece můžou chodit jinam.

18. Někde jsem četla návod na výrobu orgonitu a bylo tam uvedeno položit na dno nádobky čtyři křišťály do kříže. Myslíš, že to pak skutečně pomáhá než škodí? Normálně bych řekla, že když je to do kříže, tak to prostě bude špatně, ale uvádělo to takhle více zdrojů, tak si nejsem jistá.

Já orgonity nevyrábím, ani se o jejich výrobu nezajímám, takže k tomu nemůžu nic moc říct, každopádně bych nic do kříže určitě neskládala.

19. Kdyz jsou upíři, jsou i sukuby? Pokud ano, co všechno si pod tim můžu představit?

Sukuba je druh destruktivní bytosti, démon. Mám jednu ne moc dobrou známou, kterou ve snu obtěžovala Sukuba. Skákala jí po hlavě a škrábala. Sama mi pak řekla, že to mělo souvislost s tím, že neměla v hlavě srovnané otázky sexuálního charakteru. Nevím co přesně tím měla na mysli, každopádně Sukuba má se sexem cosi společného, to všichni asi vědí… Možná když špatně smýšlíme, tak si ji přitáhneme. On je totiž sex a sex… Milování z lásky, nebo sex bez citu a z čisté potřeby? Obojí je něco úplně jiného.

20. Zajímalo by mě, zda je televize špatná i jako např LCD obrazovka sama o sobě. Jestli vyzařuje destruktivní energii i když nikdy není zapojena do vysílání, ale pouští se na ní například jen filmy přes flashku?

Pokud je používána pouze jako obrazovka, nelze mluvit o televizi jako takové. Nejvíc podprahových dat obsahují v první řadě reklamy, mainstream pořady a jejich upoutávky.

Destrukci však vyzařuje, tu vyzařuje úplně všechna elektronika bez rozdílu.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-05-15 06:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue moje sestra je pokřtěn znamená to že bude více negativní nebo jak to s tim člověkem bude ? Děkuju za odpověd.

Ikona diskutujiciho Petra 2013-05-15 08:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, jestli používání sluchátek má špatný vliv na zdraví, a tím nemyslím jen to, že nám to ničí sluch. Připojuji je k mobilu, jeden čas jsem je používala i k MP3 přehrávači. Tím, že si pustím mobilní FM rádio do sluchátek, jak to na mě působí?

Ikona diskutujiciho Albiii 2013-05-15 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Áhoj 🙂 mně by zajímalo, kolik výtisků své knihy Svět za oponou jsi už prodala. Díky za odpověď

Ikona diskutujiciho leeth 2013-05-15 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. používala by jsi hormonální antikoncepci? jaký máš názor na antikoncepci celkově?

Ikona diskutujiciho s 2013-05-15 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ve sluchátkách je navíc anténa pro radio v telefonu, ale je to jen přijímač tak snad nevadí. Hlavně doufám že ta antena se po připojení sluchátek nepoužije i jako antena telefonu pro lepší signál. Myslim že ne protože po připojení sluchátek se signál nezlepšil.

Ikona diskutujiciho Jiraiya 2013-05-15 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě u té páté otázky, proč by Ježíš chtěl v lidech uzavřít 3. oko?:)

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-05-15 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom, že si Angelina Jolie nechala preventivně uříznout prsa, aby náhodou neonemocněla rakovinou prsu? Kolik oveček jí bude následovat? Mně to hlava vúbec nebere a jsem velmi znepokojen z toho, jak to lidi obdivují a schvalují.

Ikona diskutujiciho Vika 2013-05-15 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, poslední dobou se mi doma hrozně špatně v noci spí, pořád si polštář přehazuji na druhou stranu a hýbu postelí.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-05-15 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na ty energetické krystaly se už těším 😉

Ikona diskutujiciho loss 2013-05-15 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jaký máš názor na tuto písničku? http://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes 🙂

Ikona diskutujiciho Ayola 2013-05-15 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Bohužel došlo k tomu, že jsem byla pokřtěna. Jdou nějak odvolat destruktivní energie a všechno, co se na mě během křtu nalepilo? Můžu si nějak znovu otevřít třetí oko?

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-05-15 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakým cizím jazykem kromě angličtiny ještě mluvíš, nebo bys mluvit chtěla? A je nějaká země, kam by ses chtěla podívat, poznat její kulturu…? 🙂

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-15 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom mini otázka – jsou-li kabala-náramky problematické, jak je tedy možné, že tarotové karty, jejichž systém z kabaly vychází, jak sama píšeš, nejsou? Jak je o s celým kabalistickým učením? Mě jeho systém pomohl pochopit mnoho věcí, ačkoliv jej chápu primárně skrze karty a jen mám něco málo načteno. Nejsem ale příznivcem jakýchkoliv společností a uskupení a jediné vysvětlení, které mi dává smysl, je takové, že problematičnost se neváže na učení, ale organizaci, která je nabízí.

Ikona diskutujiciho K. 2013-05-15 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, potřebuji se tě zeptat, co mám dělat, když se pohybuji v kruhu lidí, kteří se vyjadřují hrozně (ale opravdu až nechutně) špatně a já prostě sprostá slova od základu nenávidím. Pohybují se okolo tebe taky takoví lidé?  A když, vnímáš je nebo jak to děláš? Protože já pak s nikým nekomunikuji, jsem vyvrhel třídy, jelikož nemluvím sprostě a nechápu jejich pubertální humor…Tak jak to máš ty? Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den :).

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To přece nedělá Ježíš, ale církev. Ta jenom zneužívá jeho jméno.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Chci o tom udělat speciální článek, řádně úderný.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: A kde jsem psala o tom, že je tarot dobrý? Nepamatuji si to.

Ikona diskutujiciho Veronika 2013-05-15 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemůže se něco sestře stát když je pokřtěná ?

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-05-15 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem pokřtěná – jako miminko, biřmovaná z vlastní vůle a vlastní touhy jako dospělá. Uzavřené 3. oko určitě nemám a destruktivní energie se do mě ani při jednom obřadu nenalily… Nevím, Alue, jestli jsi jednu z těch iniciací absolvovala, že máš takové informace. Ale nesouhlasím s tebou. Mám ráda tvé články o zdraví, výživě, o problémech s wifi, apod., ale tvé zaujetí na základě toho, že jsi potkala pár lidí, kteří se nechovali podle tvých představ a z toho vyvozuješ, že potom vše, co z takového náboženství vyjde, musí bt nutně destruktivní a špatné. Tím ubližuješ hlavně sama sobě a děsíš tím lidi, kteří čtou tvé odpovědi a nerozumí tomu.

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2013-05-15 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, jak píšeš to, že je televize destruktivní sama o sobě a veškerá elektronika, myslíš, že vadí i vypnutá? Mám v pokoji televizi, je to taková velká těžká a stará a já na ni nekoukám, ale zatím ji nikdo neodnesl a asi ani nehodlá a já na to nemám dost síly. Prostě tady jen leží, je vypnutá z elektriky a zakrytá dekou. (nesnáším ve své blízkosti, hlavně v noci, cokoli co odráží. Zrcadla i obrazovky.)Myslíš, že i tak je nebezpečná?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-05-15 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Vícekrát se o nich zmiňuješ zcela neutrálně, sama nepíšu, že by jsi psala, že je dobrý, ale jedná se o dost velkou věc, nadto bych si tipla, že užívanou mnohými návštěvníky stránek, tak se mi zdálo nepravděpodobné, že by případné problémy byly ponechány bez povšimnutí. Omlouvám se, to je tak, když grafoman chce být stručný, vyjde z toho dočista odlišné sdělení.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Já se zmiňuji pravidelně dobře o andělských vykládacích kartách, ale tarot jde úplně mimo mě. Proto se ptám, kde jsi to našla, protože si opravdu nepamatuji o tom, že bych o něm psala.

Ikona diskutujiciho Eliška 2013-05-15 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-05-15 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Nezapomeň, že to nebylo jen tak pro srandu: Psalo se o tom v souvislosti s tím, že jí bylo zjištěno, že kvůli dědičnosti má mimořádně velké riziko, že může rakovinu dostat. Člověku, který toto riziko nemá (a nemá pro tu operaci žádný jiný důvod), by to snad rozumný lékař rozmluvil. Takže nejde samozřejmě o něco, co by se mělo dělat jako běžně rozšířený druh prevence, ale o zvláštní případ u ženy, která má geneticky velmi vysoké riziko rakoviny!

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Ano, to jsou přesně ty masmediální kecy, kterými se lidé krmí. Však počkejte, až článek vyjde.

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-05-15 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak na křest mám jiný názor… Nejsem silně věřící katolík, ale věci jako svěcená voda, křída, dokonce i, podle Alušky destruktivní, kříž pomáhají v různých "pověstech" proti upírům, atp. Já vždy brala křest jako záležitost, která mě může ochránit.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-15 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Genetika… Nechápu, že na to ještě dneska někdo věří.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-05-15 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:ayurvéda, klasická homeopatie, etikoterapie, čínská medicína a další nové směry.. SMUTNÉ, že Angelina zná jen americké plastické kliniky!

Ikona diskutujiciho benetka 2013-05-15 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mě silně znepokojil kladný ohlas veřejnosti ohledně mastektomie A. Jolie. Z hlediska etikoterapie nebo tradiční čínské medicíny, odstranění nějakého orgánu neřeší příčinu nemoci, protože energetické dráhy v těle zůsávají neměnné a fyzický problém se akorát přesune jinam. Vždyť ani rakovinu neměla! Rozhodně výstižně se k tomu vyslovil spisovatel Petr Hájek, který tento silně medializovaný čin označil za lobby farmaceutických a zdravotnických firem, které vytváří u zdravých lidí psychózu strachu a úzkosti, aby jim následně nabídla řešení v podobě operačních zákroků, léků či očkování. Na hovinkách ho za to v diskuzi totálně rozcupovali. Velmi mě zajímá tvůj názor Aluško, těším se tvůj článek.

Ikona diskutujiciho Sigil 2013-05-15 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:…i nevěřící člověk věří že nevěří. Pokud by někdo nevěřil, byl by ještě člověkem?

Ikona diskutujiciho Klár(k)a 2013-05-15 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám hned tři otázky 🙂 jaký máš názor na darování krve a co se děje v těle člověka do kterého je dána cizí krev? A pak jak je to s telekinezí a levitací? Dá se naučit a opravdu můžeme levitovat? 🙂

Ikona diskutujiciho Tereza 2013-05-15 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:Cože? Nenapsalas bys něco víc o té genetice? Docela by ěm to zajímalo, v podstatě o tom nic nevím…:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-15 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue keď sa ti nepáči že si Angelina Jolie dala zo strachu o život odstrániť prsia, aký máš potom názor na ženy čo si dávajú spraviť umelé silikónové prsia – to je oveľa hlúpejšie než to čo spravila Angelina.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-15 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako sa vyrábajú také energetické kryštály? A koľko budú stáť? Chcem sa opýtať ako nabíjať kryštály a orgonity. Ja nabíjam horský kryštál a orgonit tak že ich dám na slnko, no orgonit zo včelieho vosku sa mi na okne na slnku roztopil. Ty si písala že kryštály sa na slnku nemajú nabíjať, ale pýtal som sa aj iných ezoteričiek a tie tiež nabíjajú na slnku. A čo si myslíš o slnečnej vode,- sú ľudia čo si dávajú vodu na slnko.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-15 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Televízia je deštruktívna keď je zapnutá a sleduješ na nej nejaký deštruktívny program (nemusí tam byť ani porno ani násilie, deštruktívne programy môžu byť skryté aj za na pohľad mierumilovnom programe).

Ikona diskutujiciho s 2013-05-15 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Když tomu angelina věří, tak by si to mohla i přivodit. Vzdáleně vypadá že udělala dobře. Ale je to ten nejhorší zbůsob řešení.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-05-15 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:To teda jo, já koukala jak blázen, to je fakt mazec, to jí teda dost hrabe….

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-05-15 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: zapni si wifi na mobilu nebo noťasu a podívej se, kolik máš v kterou denní dobu sítí k dispozici a jak silný mají signál, podle počtu čárek. Stejně s tím ale nic nenaděláš. Leda bys měla se sousedy výborný vztah a oni měli třeba wifi zapnuto na routeru automaticky a vůbec ho nepotřebujou. Někdo jede přes kabel, ale neví, že wifi na routeru je zapnuto ve výchozím stavu a může ho vypnout. Někde ve městě je v dosahu víc, než 100 sítí na jednom místě, takže se stejně nedá nic dělat. Výkon wifi je ale hodně malý, zákonem je omezený na 100 mW a nemáš to u hlavy. To mobil může zářit až 2 W v místech s horším signálem, čím je dál od vysílače, tím musí zářit víc, aby spojení nepadalo. A navíc se přikládá přímo k hlavě. Problémy se spánkem jsou většinou kvůli starostem nebo zdravotním problémům, než kvůli wifi od sousedů (se vzdáleností ten už tak slabý signál hodně rychle klesá a stačí tak, nemít svůj vlastní wifi router na nočním stolku, což se ale děje a viděl jsem to v domácnostech, kam jsem byl přivolaný na různé opravy a instalace PC). Pokud si člověk nevsugeruje opak.

Ikona diskutujiciho Anon 2013-05-15 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo sa čuduješ, že niekto ešte verí pojmu genetika? Neexistuje teda? Nededíme po rodičoch isté vrodené vlastnosti, schopnosti a predispozície?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-05-16 00:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

At 6 o komissarově metodě mi něco málo říkal Jarda Dušek, ale já jsem si pak nemohla vzpomenout, jak se ten chlapík, co to dělá, vlastně jmenuje.:-D Takže díky, nejspíš na to mrknu, páč mě to zajímá.:-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-05-16 01:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: k tomu jsem našel tento zajímavý článek s odkazem na další uvnitř. Nejvíc mě štvou ty Avon blbky, co totálně propadly propagandě. http://www.zvedavec.org/komentare/2013/05/5491-zacnou-si-zeny-preventivne-rezat-prsa-a-vaginy.htm

Ikona diskutujiciho Adelaine 2013-05-16 07:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosím tě, znáš nějakou alternativní přírodní léčbu na sníženou funkci štítné žlázy? Vážně se mi nechce každý den polykat prášek, tak jestli není zdravější a přírodní způsob, jak to uzdravit/léčit. (vím že to nejde úplně, prostě něco místo prášků)

Ikona diskutujiciho Durino 2013-05-16 15:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ľudia nechápete, že ak sa niečoho bojíte, tak si to zákonite pritiahnete? Ak máte v sebe lásku, pokoru a harmóniu, tak sa nemusíte báť žiadnych deštruktívnych energií. Energia je len jedna a buď je jej v orgáne prebytok, nedostatok alebo je zablokovaná. Energia je inteligentná a sama najlepšie vie kam má ísť. Pracujem s energiou a nepoužívam žiadne ochrany lebo sa nebojím, dôverujem jej aj sebe a svojim schopnostiam. Za ten čas sa mi nič nestalo a som zdravý.Kde je svetlo tam tma nemôže. Ak máte v sebe svetlo nemusíte sa ničoho a nikoho báť. Žiadne deštruktívne sily, entity alebo ako to nazývate sa k vám nedostanú lebo ani nie sú. Vytvárate si ich sami svojim strachom. Prajem všetkým pokoj a mier v duši a žehnám vám.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-05-16 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Nemám žádný důvod věřit názorům Maška. Ty už zklamaly mnohokrát. A stává se i to, že lidé umírají nebo se jejich stav zhoršuje právě následkem alternativní léčby. Navíc u těchto metod je nejasné, na jakých základech a předpokladech jsou založené, a nedá se objektivně prokázat, jestli jsou pravdivé. Nejsem zastánce materialismu. Ale alternativci si mnohdy sami škodí tím, že berou cokoli bez bližšího zkoumání a rozlišování.

Ikona diskutujiciho silvia 2013-05-16 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue nieje Tarot len pomôcka? čo si o ňom myslíš? Niesú karty ako karty? ak posobí deštruktívne,tak prečo?

Ikona diskutujiciho Helča 2013-05-17 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Již píši tento dotaz po třetí a ještě jsem nedostala odpověď. Čím se konkrétně živíš, máš zaměstnání(popřípadě jaké)a nebo ti stačí příspěvky a krámek? Díky za odpověď

Ikona diskutujiciho Siera 2013-05-17 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co podle tebe způsobuje bouřky?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-18 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to vůbec lidská SNAHA? Proč je dobré se o něco snažit? Do jaké míry? A kdy to dobré není? Jak rozeznat prospěšnou snahu o něco od neprospěšné snahy?

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-05-18 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂 Noo mám těch otázek trochu víc

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-20 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: OPĚT OPAKUJI PRO OSOBU, KTERÁ EVIDENTNĚ NEUMÍ ČÍST: OPAKUJÍCÍ DOTAZY VYNECHÁVÁM, V DOTAZNÍCÍCH JSEM NA TOHLE ODPOVÍDALA UŽ 3X. POKUD TĚ TO TAK STRAŠNĚ MOC ZAJÍMÁ, TAK SI TO DOHLEDEJ, JE TO HNED V PRVNÍCH DÍLECH A POŘÁD DOKOLA.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek