4 projevy, podle kterých poznáte, že se vám aktivuje třetí oko

4.12.2019 v Poselství 11

Aktivace třetího oka vám umožňuje proniknout hluboko do vaší vnitřní síly, neomezené inspirace a moudrosti. Je to duchovní probuzení, které vás spojuje s vaším vyšším Já. Větší aktivace třetího oka lze dosáhnout například meditací, při které se přenesete myslí to přítomného kamžiku, do stavu pozorovatele a vnímáte pouze tuto chvíli a všechny vjemy které k vám přicházejí. Hmatové, chuťové, čichové… Tento druh meditace se obvykle doporučuje pro relaxaci, uklidnění mysli, ale jelikož duševní klid pomáhá k aktivaci třetího oka, funguje i pro tento druh duchovní rozvoje. S probuzením třetího oka se váš vnitřní průvodce (intuice, anděl strážný, vyšší Já, skrývá se zde mnoho pojmů) stane přítomnější silou ve vašem životě.Zajímá vás tématika ozdravění a aktivace šišinky mozkové? Přečtěte si seriál o šišince, který nedávno vyšel zdarma na Aluška.org. První díl: Šišinka mozková 1: Jak odvápnit šišinku a proč je to tak důležité
Nebo si přečtěte knihu Anděl strážný, kde se dozvíte ještě více do hloubky o aktivaci vašich schopností a jejich využití. Kniha je k dispozici ZDE

Zde jsou čtyři znamení, podle kterých poznáte, že se probouzí vaše třetí oko:

1. Zesílená intuice a schopnost předvídat
Jeden z nejvýraznějších znaků otevření třetího oka je zvýšená schopnost předvídavosti. Pokud jste pozorní a uvědomělí, budete zažívat silnější intuici. Můžete mít pocit, že se něco stane. Nebo budete mít pocit správného a špatného ve vztahu k nějakému pocitu. Může to spontánně přijít a odejít, nebo se to může konstantně zesilovat a proměnit se ve velkého pomocníka, rádce a učitele vašem každodenním životě.

Nedávno se mi stala zajímavá věc se šišinkou. Když jsem vydala článek o stimulaci třetího oka pomocí poslechu binaurálních rytmů (dočtete se v odkazovaném seriálu výše), po zjištění že mě tyto rytmy uklidňují a skutečně jakoby teple hladí v mozku, jsem si stáhla jednu hodinovou skladbu do mp3 a přidala si ji do přehrávače. Občas jsem si ji pak pouštěla, když jsem byla venku, třeba na procházce. Jako první jsem zjistila, že mám po této hudbě zvláštní sny, ale to pro mě není až tak výrazné, protože sny mám vlastně zajímavé pořád.


Zrovna jsem na poště podala hromadu balíků, beru si papíry od okýnka, loučím se, vycházím z místnosti  a zavírám za sebou dveře. A v tu ránu naprosto intenzivně VÍM, že nemám kartičku. Vědění mluvilo o ,,kartičce“, přesněji ji nepojmenovalo. Tak asi buď nemám občanku, nebo nemám zákaznickou kartu od pošty. To vědění bylo tak silné, že jsem se hned za dveřma zastavila, chvilku jsem ten vjem vnímala a podivila se mu, jak byl intenzivní a krásně jasný.
Tento ,,vyšší hlas“ jsem už v minulosti sice zažila, ale nikdy se mi neozval s takovou prkotinou, vždycky zahlásil v rozhodujících, ba dokonce životně důležitých chvílích.
Samozřejmě jsem sáhla do peněženky a podívala se, jestli skutečně něco nemám. Neměla jsem v ní zákaznickou kartu. Vrátila jsem se zpátky a ptám se po ní. Paní se plácla do čela a hned mi ji vrátila. Zapomněla mi ji vydat a nechala si ji na stole.
Bylo to jiné, než si vzpomenout, že něco nemám. Já si vůbec nevzpomněla normálním způsobem, já dostala vnuknutí!

Když jsem pak vycházela z pošty, vzpomněla jsem si na svou mámu, která mi byla těmito vlastnostmi hodně podobná, ale byla mezi námi řada zásadních rozdílů co se týče praktického přístupu k událostem a lidem. Máma se svých darů bála, nedokázala je ochránit a rozvíjet protože nevěděla jak a neměl jí v tom ani kdo poradit (Možná proto mám takovou potřebu sdělovat své zkušenosti, radit, dělat návody, vysvětlovat jak to funguje… protože kdyby tehdy mamce někdo dobře poradil co a jak funguje a proč to má, kdyby si ji vyslechl a řekl jí že je to jediná správná cesta pro ni, mohl její život skončit úplně jinak. I já sama jsem v dětství kriticky potřebovala někoho k sobě. Na všechno jsem byla sama, neměla jsem se koho zeptat, ani jsem to pořádně nemohla nikomu říct. Nebylo to nikde, ani v knihách, ani na internetu.). Máti udělala nesprávná rozhodnutí, obklopila se samými špatnými lidmi a ti ji zničili. Poučila jsem se z toho, co jsem viděla. A tak jsem se vydala přesně opačnou cestou než ona, zasvětila jsem svým schopnostem život, před všemi špatnými lidmi pálím mosty a vše co mi vstoupí do cesty, odklidím a nenechávám se tím strhnout ani znejistět. A funguje to.Přesto se se mnou máma o své zážitky dělila, i o ty velmi staré. Byla jsem jediná, kdo se toho nebál a kdo to neskrývaně obdivoval. A vůbec toho nebylo málo. Když totiž máte něco vrozené, tak to vyplouvá na povrch spontánně, i když o to přímo neusilujete. – A když už jsme u toho rodu, nedávno jsem se zkoušela opatrně ptát babičky a zjistila jsem, že se u ní určité tendence objevují také (a také od ní vím celou řadu zvláštních zážitků), akorát si je přesně nedokáže vyložit, nebo zařadit. Prostě to zažije. Naposledy mi řekla, že když zavře oči, tak se vymisťuje ven z těla. Začalo se to objevovat až s vyšším věkem, je mi jasné o co jde. Kupodivu se nevyděsila, když jsem jí vysvětlila, co to je a že to mám taky, akorát odmalička. V minulosti by mě nenapadlo, že povedeme takový dialog, možná jsme k tomu musely dospět časem… Možná proto jsem si vybrala k inkarnaci zrovna tuhle linii, pravděpodobně tam je nějaký (geneticky?) příznivý předpoklad…? Nebo se v rodu objeví jedna žena a z té to pak jde dál? Těžko říct, ale je to fakt zvláštní. Jejda, už moc odbíhám od tématu. Vraťme se zpátky k mamce:

Když jsem byla ještě malá, jednoho dne přišla máti úplně vyšokovaná domů, jakoby viděla ducha. Dodneška si pamatuju ten její šokovaný pohled, když vstoupila ve žluté bundě do obyváku. To mě zaujalo a ani jsem se nemusela ptát co bylo, máti to vyklopila sama hned u dveří.
,,Představ si, normálně takhle jdu přes hřiště, spěchám a jak jsem pořád taková roztržitá a ztrácím věci, tak jsem nějak vytrousila z kapsy mobil. A představ si to, normálně jdu, o ničem nevím a najednou jsem uslyšela intenzivní mužský hlas, který mi řekl: ,,NEMÁŠ MOBIL.“
Tak jsem se zastavila a překvapeně hledám, jestli ho mám. Tyjo a já jsem ho fakt neměla!! – Tak jsem se otočila a pomalu jsem se vracela zpátky tou cestou kudy jsem předtím šla a hledala jsem ho v trávě. Byl asi sedm kroků za mnou, já jsem ho fakt našla! Umíš si představit ten průšvih, kdybych ho ztratila? To musel být můj strážnej anděl!“
Její zážitek na mě tak zapůsobil, že jsem si ho zapamatovala, ale nebylo to těžké, protože ho máti opakovaně vyprávěla ještě dlouhé roky poté a tím se mi vtisknul. A když se nám stalo něco zvláštního, většinou jsme to korunovaly hláškou ,,nemáš mobil“, ale jenom my jsme věděly, co to znamená. Některé její schopnosti mě šokují dodneška, když si na ni vzpomenu. Zasloužily by si místo v nějaké knize.


2. Jste citlivější na světlo
Jakmile se vaše třetí oko začne aktivovat, může se vám stát, že reagujete citlivěji na světlo. Můžete také intenzivněji a jasněji vidět barvy. Není to zásadně ohromující zážitek, ale přináší vám zprávu o tom, co se ve vás děje. Pokud se během meditace soustředíte na své třetí oko, mohou se vám před očima objevit světla, někdy i intenzivní.

Nejlepší je, cvičit třetí oko večer před spaním. Udělat si v ložnici pořádnou tmu a meditovat. Když mám dobré podmínky, ani nemusím nutně zavírat oči, vidím záblesky bílého světla ve svém zorném poli. V poslední době mi to začalo dělat častěji, nejsem si jistá jestli to mám od preventivní dekalcifikace kterou dělám (asi kalcifikaci nemám, ale prevence je vždycky lepší než léčba, tak ať šišinka ví, že se o ni pečuje), nebo od binaurálních rytmů, nebo z častějších meditačních cvičení.

3. Pocit tupého tlaku mezi obočím
Když se třetí oko začne intenzivněji projevovat, zažíváte pocit tlaku mezi obočím, nebo uprostřed čela. Můžete mít pocit, jako by se někdo dotýkal vašeho čela a tlačil na něj, nebo můžete zažívat pocit tepla, tepání. Může to přijít z ničeho nic, nebo to může přijít skrze cílenou meditaci. Je to signál, že se dostáváte do vyššího duchovního stavu.

Mnohokrát se mi stalo, že mě tlačí třetí oko, když mluvím se strážným andělem. A často se stává, že když ho o něco konkrétně poprosím, třeba o lepší spánek, používá třetí oko k tomu, aby na mě silněji působil. Hladí mě po hlavě a přikládá mi prst na čelo, když se zjeví v podobě lidské bytosti. Většinou po tom hned usnu a proberu se až ráno.4. Pocit postupné a neustálé změny
Otevírání třetího oka představuje změnu. Může to změnit váš pohled na svět a vaši osobnost. Změny jsou prospěšné. Můžete se stát tolerantnějšími k druhým lidem, nebo méně sobeckými. Vaše priority budou jiné. Když se vaše třetí oko aktivuje, můžete mít pocit, že se věci mění kolem vás i uvnitř vás.

Když se ponoříte hlouběji do svého rozvoje a vaše třetí oko zesílí na aktivitě, budete často poslouchat větu: ,,Změnila ses. Změnil ses. Už nejsi takový jaký jsi býval.“ A ne vždy vám to lidé budou říkat s úsměvem, ale většinou spíše s opovržením. Protože takto přesně funguje matrix.
Jakmile se člověk začne probouzet a zjišťovat o čem ve skutečnosti systém je, matrix zpozorní. Hrozí, že vezme osud do svých rukou. A tak pošle své prodloužené ruce, agenty, kteří nás srazí zpět do chaosu. Jsou to nejčastěji naši nejbližší, kteří žijí v systému a nevědomky ho chrání. Přesně tak, jak nám bylo řečeno ve filmu.

Budou vás pokoušet a budou se vás nevědomky snažit vrátit zpátky. Abyste začali být zase jako oni, abyste začali chodit do hospody, mluvit sprostě, stýkat se s toxickými lidmi, kouřit, pít alkohol a ztrácet čas pochybnou neproduktivní a destruktivní ,,zábavou“.
Duchovní rozvoj není procházka růžovým sadem, není to pokaždé až taková romantika. Teprve když si uvědomíte co je pro vás v životě skutečně důležité (konstruktivní) a půjdete za tím, zjistíte, kolik je okolo vás lidí, kteří vás začnou tahat zpátky a kterým se to nebude líbit.
Mohou být i agresivní, zejména v případě, kdy se cítí osobně napadnutí tím, že v jejich očích začnete být lepší než oni, právě tím že odmítnete dělat něco, o čem i oni sami podvědomě tuší že je špatné a hloupé, ale vědomě si to odmítají připustit a potřebují někoho, koho by do toho stáhli taky, aby měli potvrzení pro svůj omyl a komplice ve zločinu. Nenechte se do těchto her zatahovat, buďte sami sebou a pokud se vám někdo vysmívá za to že nepijete alkohol, chodíte spát v deset večer a místo chlastání v hospodě jdete na procházku do přírody, neberte si to osobně a nenechte se sebou manipulovat. Na tom, že jste upřímní sami k sobě a pečujete o své zdraví, není nic špatného, ani ostudného. Naopak!

Jak stimulovat třetí oko
Existuje celá řada způsobů, jak přirozeně stimulovat třetí oko, abyste se dostali do vyššího stavu vědomí. Budete zažívat silný pocit intuice a získáte zcela jinou perspektivu. Zde je ve skratce seznam aktivit, více najdete v doporučeném seriálu a v knize.

Meditujte
Buďte všímaví vůči svým smyslům a vjemům, které dostáváte
Pijte hlavně čistou vodu
Procházejte se v přírodě každý den a odpočívejte u toho, zahoďte starosti
Osvoboďte se od omezujících přesvědčení
Dělejte věci, ve kterých využijete svoji kreativitu a estetické cítění, stimuluje se tím šišinka: kreslete, vybarvujte omalovánky, navrhujte designy, oblečení, interiéry, zahrady. Fotografujte, nebo přes den sněte ve své hlavě a vytvářejte si imaginární příběhy. Aktivní šišinka, to je i silná obrazotvornost a bujná fantazie.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho jirik 2019-12-04 04:22:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dost věcí mi tento článek objasnil.

Tady máš chybičku – *Vrátila jsem se zpátky a zpám se po ní.*

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-04 09:05:13
Ikona diskutujiciho
sipka

díky

Ikona diskutujiciho Yooo 2019-12-04 06:38:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to sedi!Na 100%mam jednoho agenta doma!Moc ho miluju,ale už od rána mě taky zkouší moc vytáčet! A to ani nejsem nějak zvlášť pokrocila!Matrix musí byt zoufalec,když už vysiluje i u mě! 😆😅😂

Ikona diskutujiciho elbar 2019-12-04 11:47:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy vám mohou být podsouvány myšlenky,které jsou v rozporu
s vaším přesvědčením a tak je neberte jako své.

Ikona diskutujiciho Pavel 2019-12-04 15:44:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherný článek – děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-04 19:57:20
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2019-12-05 01:50:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem jela v noci z práce na elektrické koloběžce a měla jsem intuici, že za chvíli spadnu (věděla jsem to). Neposlouchala jsem svou intuici a naopak jsem ještě zrychlila no a po chvilce jsem spadla. Proto jsem pak nebyla nějaký čas na internetu, protože jsem se necítila dobře. To je sice blbý příklad, ale aktuální. Když jsem se dala trochu dohromady chtěla jsem napsat článek na svůj web, tak jsem zjistila, že nefunguje (možná nefungoval jenom mě). A když jsem se z velké části vyléčila, tak jsem napsala na podporu a web opět zprovoznili. Myslím si, že zrovna když jsem byla oslabená, tak můj web přestal fungovat – že to nebyla náhoda.

„zasvětila jsem svým schopnostem život, před všemi špatnými lidmi pálím mosty a vše co mi vstoupí do cesty, odklidím a nenechávám se tím strhnout ani znejistět“
– jo toho jsem si u Tebe všimla, obdivuju to a mám za vzor 🙂

2. Jste citlivější na světlo – jo to jsem vnímala po poslechu těch binaurálních rytmů (jasnější a intenzivnější barvy a „zářivé“ hmotné objekty, na které zaměřím pozornost)

3. Pocit tupého tlaku mezi obočím – to jsem měla několik let v pubertě, intuice mi tenkrát řekla, že se mi otevírá třetí oko, nakonec jsem ale zjistila, že ten tlak je z toho, že je „přetížené“ (tlak podle mě není dobrý, pokud je častý)

4. „Mohou být i agresivní, zejména v případě, kdy se cítí osobně napadnutí tím, že v jejich očích začnete být lepší než oni, právě tím že odmítnete dělat něco, o čem i oni sami podvědomě tuší že je špatné a hloupé, ale vědomě si to odmítají připustit a potřebují někoho, koho by do toho stáhli taky, aby měli potvrzení pro svůj omyl a komplice ve zločinu.“
– přesně = výstižné..! Někteří lidé mě obdivují (alespoň to tak vypadá i to tak cítím), ale na druhou stranu na mě zaútočí ve chvíli, kdy si začnou připadat oproti mě „špatní“ (většinou ve chvíli, kdy odmítnu např. jíst něco, co oni jí, a to i když je za to neodsuzuji – podle mě má každý svobodnou vůli). Nebo když odmítnu pít alkohol.

Někdo to dokonce bere tak, že se snažím nad ostatní povyšovat (když dbám o své tělo/zdraví). Ono to tak může být, že se tím někdo povyšuje (že se snaží být zdravější než ostatní, aby byl „lepší“), ale zrovna já ostatní neřeším, jedu si svoje (co mi je zrovna příjemné, bez ohledu na okolí = nedělám to, abych se nad někoho povyšovala, protože 999% věcí vůbec nedělám kvůli okolí, naopak jako by okolí neexistovalo/neberu ho v potaz při svém rozhodování = i to někoho irituje, jak si dovoluji dělat/myslet něco sama za sebe, něco co se nevztahuje k okolí a názorům jiných lidí..).

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-08 19:44:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Tento ,,vyšší hlas” jsem už v minulosti sice zažila, ale nikdy se mi neozval s takovou prkotinou, vždycky zahlásil v rozhodujících, ba dokonce životně důležitých chvílích.“ – já tenhle „hlas“ slyším v mysli odmala. přesně jako ty! když mi něco důležitého chybí/něco hrozí ozvou se 🙂 nebo jen napovědí, třeba „podívej se do kapsy“ 🙂 občas to bohužel přebije logika a to se pak dějí špatné věci, posledně to byl ukradený mobil…

každopádně se mi líbí, jak moc se v tvých textech občas(pořád) najdu. nemusím si tu na nic hrát a všem je jedno, jestli mám nebo nemám makeup na ksichtu a radši poslouchají co říkám a chtějí o tom mluvit, což je super:) jo, už jsem tady tohle říkala, já vím…

Ikona diskutujiciho Merit 2019-12-13 14:33:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji Alušce a Vám všem diskutujícím za krásné chvíle na tomto webu.
Ještě jednou děkuji!
Pepa

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-12-13 16:34:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

metrix podle mě funguje takto vím zvláštních skušeností pokud začnete z něho vybočovat metrix vás začne více sledovat aluška má pravdu pošle agenty ti sledují každý váš krok pokud vykročíte začnou vás nahánět zpátky stylem chováš se dívně proč už nekouříš a nepiješ proč se usmíváš proč máš tolik peněz pokud nezabrala první fáze nátlaku přichází druhá fáze to jsou posměšky naschváli dokonce i agresivita dělají si z vás srandu hodí ti všelijáky klacek každý slovo proti tobě otočí 3 faze je metrix vás vylučuje ze systému odepíše vás lidi s vámi přestávají mluvit nevšímají si vás naschváli polevují praktický žádný agent s vámi nemluví metrix vás izuluje jste sami se svými myšlenkami baví se svámi jen lidi jako jste vy sami a těch je málo ve finále muže metrix spustit fazi 4 to v případě že vy budete utočit na metrix pak se stáváte pro metrix velice nebezpečným pak vás metrix bude chtít zlikvidovat pokud se rozhodnete na metrix utočit musíte obezřetně aby vás metrix neviděl lidé jsou egenti a každý agent de přeprogramovat každý agent má náké zájmy jeden v okolí byl zažraný do vesmíru a jestli tam je další život tak sem mu řekl až bude jasné noční nebe a sleduj objekty které neblikají a když si jich všimneš začnou kličkovat prudce zatáčet a nebo bliknou a zmiznou koupil sis ten dalekohled na hvězdy a uvidíš tak si vzal moje slova k srdci a večer šel pozorovat pak se ho 3 dny neviděl 4 den se objevil ještě vyděšenej že prý viděl zářivý objekty na obloze ve formaci že když na ně pohledl najednou všichni zhasly potom za noc viděl eště několik podivných věcí tak se mě ptal proč mizeli když je viděl ja sem mu říkal že vidí každou tvou myšlenku což ho ohromilo i velice vyděsilo protože se bál že ho unesou a co se pak nestalo začali se u něj rozvíjet schopnosti začal chápat že jeho mozek je vysílač spojil si že když viděli prý jeho myšlenky musel je k nim vyslat pak povedlo zjistit že myšlenky ovládaj realitu tady vidíte že deprogramovat agenta jde a metrix mě neviděl a to je jenom jeden přiklad u mnoha lidi se mi povedlo aby odložili černé brýle demontovat metrix je tak snadné demontujte agenty po jednom pokud budete demontovat všechny najednou čeká vás drsný odpor

Ikona diskutujiciho Jan 2020-01-14 20:57:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cely zivot se snazim dat na svou intuici. Nikdy mne nezklamala a kdyz, tak jsem se ji neptal, rozhodoval jenom hlavou a chybne. Jsou veci, ktere nerozpozna intuice, nema odpoved na konkretni otazky. Pouzivam kyvadlo. Virgule u mne nefunguje, nevim proc. Jsem inzenyr elektro a zasnu stale, kolik jeste existuje ukazu, ktere se daji stale reprodukovat se stejnym vysledkem, ale nedaji se popsat matematicky. Vime prilis malo, abychom to dovedli. A co se neda popsat a vysvetlit skolni vedou pro ni neexistuje.
Rika se, ze myslime a rozhodujeme hlavou nebo brichem. Treti oko je indicka predstava. Jsou tam dale jak zapadaci, uctivajici materialismus. Kdyz jsem si precetl knizky s prednaskami od Osho, hodne veci se mi rozjasnilo. Zapad ho pomlouval, lhal o nem a nakonec ho zabili. Kdyz jsem precetl jeho knihy, pochopil jsem, proc ho cirkev a vsichni zatracovali a nakonec znicili.
Vase clanky vyzaruji dobro a obrazky velky smysl pro krasu. Za tim vsim putuji stale a neunavne. Nase casove okno existence je bohuzel omezene. Kdyby si to lide uvedomili, stal by se svet snesitelnejsi ke vsemu stvoreni.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek