50. Dotazník

11.8.2013 v Čtenáři 31

Uf! Tak to už máme v pořadí dotazník číslo 50… Původně mě nenapadlo, že o to bude tak obrovský zájem, ale dokud jsou otázky, proč v tom nepokračovat?

Ráda bych upozornila, že dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob a nenahrazují osobní e-mailovou poradnu.

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.


1. Mám dotaz ohledně hyperfunkce štítné žlázy a hubenosti. Stačí tedy zajistit přísun jódu, jak si zmiňovala výše? Nebo se rovnou zeptám, co můžu udělat proto, abych přibrala? Od malička jsem hodně hubená. Snažím se jíst zdravě a sportovat, ale nepřiberu ani gram.

Jód musí být biologický a musí ho být dostatek, ne jenom nějaké šolícháníčko jednou za týden, ale poctivě brát každý den, dokud se to nespraví. S jeho sháněním v potřebném množství je však dost velký problém, všude máme navíc narvaný chemický, skoro v každém jídle a o rafinovaných kupovaných solích se už radši ani nezmiňuji. Chemický jód štítnou žlázu ničí a vytlačuje z těla ven biologický. Proto je nutná kompletní změna životosprávy, ne jenom začít brát biolog. jód, ale úplně se vyhnout chemickému. Jedno bez druhého nefunguje.


2. Ještě dotaz k mobilním telefonům.. jsou svým zářením nebezpečné i v případě, že nepřijímají signál (např. vytáhnu-li simku a přístroj používám jen jako organizér/mp3/budík)?

Neznám mobil, co by fungoval, pokud neobsahuje SIMku. – To mám tak stará data?

3. Ahoj, jak zvládnout učení na poslední chvíli?

Nemáš se předtím flákat. Lepší je problémům předcházet, než je pak muset řešit.

4. Alue dajú sa niekde zohnať tie homeopatiká alebo frekvencia na tú baktériu čo nahlodáva zub? Netuším čo to tá frekvencia je a ako sa to používa, dá sa to niekde kúpiť pod nejakým názvom, alebo tieto veci máš (vyrábaš) len ty? Je ešte nejaký iný spôsob ako tú baktériu zlikvidovať?

Homeopatika seženeš u homeopata. Najdi ho a postupuj podle toho, co ti doporučí.

5. Ahoj Alue, můžu se zasnoubit s Undinou jménem Solilae ? Když jsem se jí na to zeptal, odpověděla ano. Je dobré se zasnoubit s dobrou vodní bytostí ?

Nemám ráda, když si lidé myslí, že bytosti přírody jsou z pohádkové cukrátkové země kde je všechno možné a vymýšlejí si pak podobné blbosti. Nic takového jako sňatek v jejich světě neexistuje. Je to výmysl lidí.

6. Čo s s nadmerným ochlpením? Na rukách, na hrudi.. Je to aj dosť viditeľné. Je to veľmi nepríjemné a nepríde mi to úplne prirodzené, som dievča. Vedela by si mi s tým nejak poradiť?

Holit, depilovat, zesvětlovat, případně přestat brát hormony, pokud bereš.

7. Aluško, prosím tě, co způsobuje šelest na srdci (když nedomykají chlopně)? Jak se to dá léčit? Doktoři říkají že při zhoršení je potřeba operace a pak se doživotně jí léky proti srážlivosti krve. To mě naprosto děsí.

Klasickou nedomykavost chlopní, pokud předem vyloučíme srdeční parazity, lze naprosto neinvazivně vyléčit aplikací Magnetoterapie DIMAP. (www.aquahealthcare.cz) Doporučuji magnetoterapii co nejdříve koupit a přikládat na srdce každý den několik hodin. Podrobnosti – který program použít, jestli tam nejsou ještě paraziti, co dalšího je třeba udělat, jak dlouho by to trvalo atd. – už skonzultuj s distributorem, tak i tak preferuje osobní kontakt.

8. Ahoj Alue k otázce “Léčení zubního kazu pomocí homeopatik” v mym okolí není žádný homeopatik, prosím mohla bys mi pomoct vybrat? Jak mám zjistit, který homeopatika na můj zubní kaz? Prodaj ty co budu potřebovat normálně v lékárně? Nechci si do toho nechávat vrtat od zubaře, zub mě nebolí, takže léčbu tímhle způsobem beru všema deseti. Prosím poraď. Díky 🙂

Pokud není homeopat blízko, musíš si za ním holt zajet. Homeopatika z lékáren neznám, nevím na co všechno je tam mají. Zubokazných bakterií je hodně druhů. Takže znovu a opět asi po desáté opakuji, navštiv odborníka, který provede diagnozu. Mohli by to umět i detoxikační poradci z Joalisu, kdyžtak se jich před návštěvou preventivně doptej. www.Joalis.cz

9. Milá Aluško. Můj přítel má silně věřící rodiče, takže je – stejně jako oni – pokřtěný. Že je v něm něco zablokovaného cítím nejen já, dokonce i mravenci. Je nějaký způsob, jak ho tohoto zbavit bez tvé pomoci? Přeci jen, bydlíš od nás docela kus a nejsem si jistá, zda by nás za tebou pustili…

Každý je holt svého štěstí strůjce, v tomto případě nemůžu sloužit…

10. Alue, proč se “NĚKTERÉ VĚCI” nemůžou psát na internet?

Protože jsou nebezpečné a navíc by jim lidé stejně nerozuměli.

11. Ahoj Alue prosímtě potřebovala bych tě poprosit o radu, mám velkou jizvu přes ruku a ta rána byla dost hluboká, málem jsem o ruku přišla dalo by se s tím něco dělat aniž bych musela jít k nějakému chirurgovi aby mi to odstranil, je mi teprve 15 a nechci jít na žádnou operaci ale na druhou stranu bych ráda tu jizvu nějak zakryla :/

Jizvu jsem neviděla, nevím jak je zlá, ale jizvy mají všeobecně tendenci postupem let blednout a mizet samy.

12. Napadá tě nějaký ,,recept” na to, jak zastavit šedivění? Je mi dvacet a už od sednácti mi šedin jenom přibývá =(. Řekla bych, že to je dědičné, mé tety, z matčiny i otcovi strany měly bílé hlavy už ve třiceti, takže za každou radu budu jenom vděčná, předem diky =)

Šedivění vlasů bývá z hormonálních poruch, ale není to železné pravidlo. Buď bys mohla zkusit kompletní detoxikaci (Opět opakuji JOALIS) a mohlo by se to spravit někde ,,za pochodu” během ozdravování těla, anebo prostě začít přibarvovat, v dnešní době to není problém.

13. Ahoj, zajímá mě, jak je to s duší, když je člověk v komatu. Jestli někde cestuje a proč se nechce, nebo nemůže vrátit do svého těla?

V komatu duše cestuje po astrálním světě. Když mozek usne, duše vždy cestuje, takže otázka jestli to duše chce nebo nechce, tady není moc na místě. Prostě se to děje. Tělo bez bdělého mozku je k ničemu a nemůže v něm být nijak udržena duše. Když se mozek probere, duše a vědomí je vtaženo zpět.

14. Mám dotaz: Vyplachuju si koloidním stříbrem pusu ráno a večer. Za chvíli mi dojde, mám vysadit nebo to můžu brát denně – jen vyplachovat – aniž bych se předávkoval?

Kvalitním koloidním stříbrem se nedá předávkovat. Speciálně v případě, kdy ho ani nebereš vnitřně. To je jako kdyby ses mě zeptal, jestli si můžeš každý večer natírat záda, aby ses tou mastí náhodou nepředávkoval – nesmysl.

15. Když miluji pokřtěného člověka a chtěla bych s ním jednou i rodinu, znamená to něco negativního i pro mě?

Cizí křest se tě netýká.

16. Dokážeš si představit jet někam jako au-pair?

To by pro mne byla ztráta času 🙂

17. Máš ráda pohledy? Slyšela jsi někdy o projektu postcrossing?

Mám radši dopisy, protože nenávidím, když někdo někomu leze do soukromí. Když se posílá pohled, tak si ho mezitím může přečíst kde kdo. Chápu, že se tam nikomu běžně nevyznává láska, ale ten POCIT… To radši strčím pohled do obálky a pošlu jako dopis. Postcrossing neznám.

18. Jaké typy otázek máš v těchto dotaznících nejraději a jaké naopak máš nejméně ráda?

Nebaví mě nesmysly, zbytečné a opakované otázky. Snažím se to už vynechávat, aby to nebylo pořád dokola.

19. Jak pročistit tělo od antikoncepce?

Znovu opakuji, detoxikujte. JOALIS

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Veronika ♥ 2013-08-11 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nedostala odpověď :'-(

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-08-11 08:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Teď tady čtu, že je křest špatný, co to teda se mnou udělali? Tohle mě nikdy nenapadlo. Takže se toho nedá zbavit?? Přeci to nějak musí jít…

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-11 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz č. 2: Ano! Nový telefon funguje i bez SIM a dokonce ho lze nastavit na "režim letadlo"= režim pro deaktivování přijímací anténky a úplné odpojení od sítě :D!

Ikona diskutujiciho Míša 2013-08-11 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k 1. není nedostatek jodu u hypofunkce?

Ikona diskutujiciho Belis 2013-08-11 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda že orchidej ubírá lidem energii?

Ikona diskutujiciho Leila 2013-08-11 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj prosímťa chcem ťa poprosiť o malu radu. Moja mama ma zvýšenú funkčnosť štítnej žlazy a chcela by som jej niako pomôcť ,pretože mi na nej záleži. Prosímťa poradˇmi niaku prírodnu metódu alebo niečo , čo by jej pomohlo.Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Miriam 2013-08-11 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chcem sa opýtať , či je možné , že ma pred menštruáciou ani počas nej nikdy nebolieva brucho. Ja viem, že môžem byť štatstná , že to tak je,ale pre istotu som sa ťa na to chcela opýtať.

Ikona diskutujiciho Alex 2013-08-11 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mám v něčem nesrovnalosti. Jak je to s vtělováním do těl? Proč se nemůže lidská duše převtělit do těla jiného tvora? př. pes, ryba, kráva? Vím že každá bytost má určitý úkol, chránit a tak, ale přece člověk se vyvinul z opice, a ta je také zvíře. Nebo je to s evolucí jinak než nám předkládají vědci a školství? Hidnuismus je  jedno z nejstarších náboženství, kde sebrali reinkarnaci?  Potřeboval bych to trochu osvětlit…

Ikona diskutujiciho aaa 2013-08-11 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s pravotočivými a levotočivými energiemi na jižní polokouli? Jsou tam opravdu naopak nebo je to nesmysl?

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-08-11 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že ženy mají větší moc než muži změnit svět k lepšímu? Nebo mají ženy i muži stejnou možnost?

Ikona diskutujiciho Lori 2013-08-11 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na čo vlastne slúžil Stonehenge?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-11 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: No, jediné z čím můžu pomoci, je ta evoluce: Prý je to úplně jinak. Aluška tvrdí, že 99% veškerých zapsaných dějin lidstva je řízeno elitami a to, co bylo nepohodlné se pálilo, atp… (ale to jsem odbočil :)). Darwin prý svou teorii o evoluci odvolal na smrtelné posteli, podle všeho jsme se asi fakt nevyvinuli z opice, ale byli jsme lidé vždycky :). Akorát teda nevím, jak to bylo s námi v době dinosaurů, jestli jsme žili zároveň s nimi či co :P. Jo a bacha- každé náboženství (vč. hinduismu) si vzájemně odporuje, úkolem náboženství není nic jiného, než člověka zmást, udrřet své ovčany, a aby církev měla díky nim moc. Bez nich totiž není nic. Náboženství beru jako pomocný "přechodník" lidem pochopit to, že jsou víc, než jen jejich hmotné tělo.

Ikona diskutujiciho Luz 2013-08-11 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, když říkáš, že křest má špatné účinky, chtělo by to vysvětlit blíže. Protože je to stejné slovo pro mnoho různých dějů – podle toho, jak to má ta daná církev. Takže je to opravdu z tvého pohledu vždycky stejné, jestli někoho v kostele pokropí svěcenou vodou anebo se třeba ponoří v přehradě nebo řece??

Ikona diskutujiciho Echo 2013-08-11 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych se dozvěděla víc o tom křtu… Jak přesně působí na člověka? Jsem pokřtěná, ale věřící nejsem, a zaskočilo mě, že by se to na mně mohlo nějak podepsat. Jak se ten blok projevuje a kdo mě toho může zbavit?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-08-11 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říci, že nesouhlasím s tím, co je zde řečeno ke křtu. Je pravda, že křtění malých dětí bez jejich souhlasu považuju v lepším případě za sporné (sama bych se kupříkladu ráda dobrovolně a vědomně rozhodla, že si přeji být pokřtěna a zažila celý ten proces s plným uvědoměním toho, co se děje). Nepovažuji církev, ani tu křesťanskou, za cokoliv zhoubného, naopak je to komplexní systém tradic, které mohou člověka dobře nasměrovat, pokud se nezasekne na jejich doslovném, materialistickém chápání – ale to je také fáze procesu. To, že si někteří lidé skrze tyto organizace honí ego a naplňují potřebu moci na úkor jiných je sice smůla (a nedělají nic moc jiného, než např. lidé ve vládě), ale nesnižuje to samotnou tradici.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-08-11 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mění se nějak moc symbolů když je nakreslíme pečlivě podle pravítka a všechno si změříme a tak nebo když je jen tak odflákneme?

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-08-11 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsi někdy o umělém jazyku Lojbanu(popř. znáš někoho, kdo by se ho učil)? Myslíš si, že má smysl se učit umělý jazyk, když netušíš, kde bys ho mohla využít (krom internetu a různých soc. síťí, diskuzí, apod.)?

Ikona diskutujiciho Morwen 2013-08-11 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Tak všechna náboženství si v žádném případě neodporují, naopak ve většině lze najít na obecnější úrovni více či méně styčných bodů.

Ikona diskutujiciho lerek 2013-08-11 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nosim (diky tobe :)) atlantsky prsten. ten stribrny, nejmensi, co prodavaji. jenze je na me veliky a musela jem si ho zmensit – konce prstynku se ted dotykaji na takovem pulcentimetru. takhle se blokuje energie, nebo ne? mam si ho nechat zmensit?

Ikona diskutujiciho Ref 2013-08-12 00:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty sama na tele žiadne znamienka nemáš?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-08-12 00:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zuby: doporučuju xylitol, který jednak nekrmí bakterie, které ničí zuby, a druhak remineralizuje zubní sklovinu, aspoň podle mých informací. Xylitolové bonbony (93% xylitolu) se dají sehnat v DM drogerii. Dá se sehnat i čistý xylitol za mnohem lepší cenu, nejlepší cena asi tady: http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=26&t=1708.

Ikona diskutujiciho Astrid 2013-08-12 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-08-12 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může nemoc existovat i bez duchovní příčiny? Například: Někdo pracuje ve fabrice kde je strašně špatné ovzduší a dostane z toho alergii, třeba. Přitom zde není žádná duchovní příčina. Lze to?

Ikona diskutujiciho Luke 2013-08-12 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem od mala pokřtěný a dost mě to štve , dá se to nějak léčit ?

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-08-12 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká je průměrná návštěvnost tvého blogu? (den, týden, měsíc)

Ikona diskutujiciho joshi th. end 2013-08-12 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy vydáš článek o tom, jak je křtění špatné? A jak nás to blokuje aj. (když už jsi ho vydala, dej mi prosím odkaz)

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-08-12 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:: Nic se neděje bez příčiny, když jdeš po cestě a zlomíš si nohu, může se tak stát jen v případě, že se vibračně shodneš se zlomenou nohou. To, jakou frekvencí vibruješ, určují tvé myšlenky, emoce a činy. Tzn. – všechno má duchovní příčinu. Jogíni vědí, že se člověk může vědomě naučit řídit každou část svého těla – což znamená, že i z tohoto hlediska je tam ta propojenost s psychikou veliká.

Ikona diskutujiciho Naso 2013-08-13 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško toto je další otázka do dalšího dotazníku. Mohla by jsi nám podat vysvětlení proč jsi použila konkrétní symbol a barvu na první tvé knížce svět za oponou? Podle všeho co vím jsem tento symbol viděl na církevním rouchu, podle všeho jsem ho našel mezi iluminátskými symboly, ale bližší specifikaci abych si to mohl ověřit nemám. Děkuji za informace.

Ikona diskutujiciho Naso 2013-08-13 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

abys věděla o čem mluvím, tak tady je video: http://www.youtube.com/watch?v=X28ouoVHy_c a v 32 sekundě je zobrazení symbolů. Samozřejmě že já ten symbol nikde jinde na netu nenašel, ale zajímá mě to.

Ikona diskutujiciho Poustevník 2013-08-13 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:Tak si tu knihu přečti, je to vysvětlené tušim někde v první části 🙂 btw. to video je hodně zcestné 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-13 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek