52. Dotazník

21.8.2013 v Čtenáři 27

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují e-mailovou poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte sem

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze.

1. Už ti niekedy niekto povedal, že sa svinsky podobáš na Kirsten Dunst?
Jo, mockrát. Ale nepřijde mi to až tak markantní.

2. Jak je to se čtečkou. Je taky destruktivní?
Každá elektronika vyzařuje elektrosmog.

3. Myslíš že je pravda, že abychom předešli rakovině musíme jíst semínka? 🙂
Těžko říct. Nasnadě jsou i zajímavější a účinnější metody. Rakovina je především problém psychiky, takže lepší než jíst nějaká semínka, je srovnat si to v hlavě.


4. A jaký máš názor na to, když si chtějí ženy prsa zmenšit, protože jsou moc velké?
Do toho mi nic není, co má jaká žena na hrudníku a jestli to chce upravit. To je její věc, hlavně aby ona byla spokojená.

5. Měla bych dotaz ohledně vody. Zmiňovala jsi tu někde, že běžně piješ levitovanou vodu. Chci se zeptat dá se nějak vyrobit? Popřípadě sehnat?
Levitovanou vodu vyrábí přístroje LEVEN, které jsou aktuálně nedostupné ke koupi. Po telefonické domluvě se dá levitka odebrat od www.aquahealthcare.cz

6. Je nějaký rozdíl mezi levitovanou a diamantovou vodou? Trošku se ztrácím v těch názvech. Děkuji Ti moc za Tvůj čas. 🙂
Levitovaná voda je voda zbavená všech clusterů (dat), čímž se maximálně zvyšuje její detoxikační a energetizující účinek. Diamantová voda je naopak voda kódovaná, která do člověka ukládá destruktivní programy a člověku velice škodí, protože přeprogramovává jeho mysl. Je to jedna z metod na kontrolu populace. Lidem se řeklo že je dobrá, ale lidé jsou v tomto bohužel neschopní si to ověřit. Už jen samotný název ,,diamantová“ je naprosto jasný, protože všechny diamanty jsou prokleté a nosí smůlu každému, kdo s nimi přijde do styku. Že to nikoho nenapadne, to je mi záhadou… Psala jsem o tom i článek: Je diamantová voda v pořádku? Vyšel v roce 2011, za tu dobu se na mém poznání vůbec nic nezměnilo, naopak se to potvrzuje pořád dokola.

7. Prečo sa tak často stáva, že napríklad opitý vodič do niekoho vrazí autom a zabije nevinného, ten opilec prežije, alebo niekto chce niekomu pomôcť a doplatí na to, prečo sú zákony vesmíru také nespravodlivé?
Spíš není dobré, když neznáš celý příběh, a nevíš co daní lidé dělají, ani čím si to přitáhli, ani proč si to jejich duše vybrala, posuzovat situaci povrchně na základě nějakého záklandího schématu, ve kterém vůbec není to nejpodstatnější. Když nevidíš do hloubky a neznáš příčiny, nemůžeš vynášet takové soudy.

8. Je v pořádku mít imaginárního tátu? Není to pouze „plýtvání energií“? Nemůže se mi na něj někdy napojit nějaká zlá bytost a zneužít mé slabosti?
Nechápu otázku. Pokud si někdo něco představuje a předstírá že vedle sebe má někoho kdo není, co by se kde mělo napojovat? Je to přece jenom představa.

9. Jak je možné, že se někteří lidé sobě navzájem hrozně moc podobají někdy tolik, že jsou skoro úplně stejní? Teď myslím jak vzhledově, tak i povahově, gestikulací, mimikou, postojem, řečí, prostě vším… Přitom se ti lidé ani nemusí znát a vědět o sobě navzájem. Jeden žije například úplně jinde než ten druhý, nebo je to dokonce kluk s dívkou a jediné čím se liší je právě to pohlaví, mám za to, že byli i dokonce narození ve stejném znamení. Už několikrát se mi v životě stalo, že jsem měla tu možnost takové lidi potkat a vždy mě to dost ohromilo. Děkuji za odpověď.
Nevěřím na zcela stejné osoby. Každý je originál, s výjimkou dvojčat. Ale kdoví, až poznám svoji kopii, tak dám vědět a třeba změním pohled na věc… Zatím znám jenom jednoho kluka, co je o 20 dnů starší než já a podobní jsme si opravdu hodně, přesto nemůžu říct, že bychom byli stejní.

10. Ještě jsem se chtěla zeptat zda jsi četla Poselství od protinožců a popřípadě co na to říkáš. Děkuji.
O této knize jsem pouze slyšela.

11. V mých snech se poslední dobou často objevují démoni a mívám hrozný strach. Doopravdy mi ty příšery vlezly do snu nebo je to jenom má fantazie? Díky za odpověď:)
Pokud chceš poradit co s tím, napiš mi do mailové poradny se všemi souvislostmi. Dotazník není k tomuto účelu určený, ani vhodný.

12. Jaký máš ráda styl oblékaní?? Elegantní, ležérní, sportovní a nebo mix?? :))
Každému sedne a sluší něco jiného. Upřímně, je mi jedno kdo co na sobě má, může to být i pytel od brambor. Potrpím si hlavně na čistotu, celkový dojem a schopnost daného člověka sebekriticky zhodnotit, co je vhodné na sobě mít a co není. Styl pro mne není podstatný. Ale nekouká se mi dobře na velké špeky lezoucí z krátkého trika a upnutých nepadnoucích jeansů, kalhoty s rozkrokem u kolen, anebo 60ti letá babička v růžové minisukni. – Jsem estét a některé věci taky nemusím.

13. Co si myslíš o tom, když někdo hodně rád oblečení nakupuje, jen na tom není nějak vyloženě závislý. Jen ho to baví… 🙂
Takový koníček nechápu, ale já toho nechápu hodně. Já do obchodu jdu jenom když něco konkrétního potřebuji a chci. Cokoliv nakupovat čistě z principu, je pro mne blbost. To raději ušetřím a pak hromadně investuji do něčeho, kde se mi to vrátí a na čem můžu růst.

14. Ahoj, videla si film Titanic? A pokiaľ áno, aký máš naňho názor?
Nesnáším, když něco špatně skončí. Film má hlavně těšit a povznášet… Titanic ano, ale jen když se vypne v bezpečné vzdálenosti před koncem.

15. Myslíš si, že existuje „pravá láska“? Niečo ako že tí dvaja sú si súdení?
Samozřejmě. Zeptej se seniorů, kteří spolu spokojeně zestárli. Oni ví svoje.

16. Keď si naberiem vodu zo studničky, ako dlho ju môžem skladovať (v plastovej alebo sklenenej flaši v tme a izbovej teplote) kým sa pokazí?
Hypoteticky, pokud máš studánku čistou, nabereš vodu do čistého skla, skladuješ v naprosté tmě a chladu třeba ve studeném sklepě, tak vydrží dobrá cca 2 měsíce. V teple nikdy neskladovat. Voda se má navíc pít studená.

17. Jak stále tvrdíš, že mozog dáta neukladá do seba, ale prijíma a vysiela ich z vesmíru, tak sa chcem opýtať či sa dá ten príjem zosilniť, nejakou „anténou na hlavu“.
,,Na hlavu“ určitě ne. Kdyby ti to blbě fungovalo, tak si například nevzpomeneš, jak se jmenuješ. Když to víš, nemusíš nic podobného ani řešit… Ale kdybys ty problémy náhodou měl, zlikviduj si parazity a breberky v těle a bude ti zase dobře.

18. Ahoj, nevíš zda se dají nahradit prášky na alergii, popřípadě čím?:) Nebo jak se vůbec zbavit alergie? Například na roztoče..?:)
Alergie nemám, prášky neberu, takže to je dotaz pro nějakého alergika, co má svoje zkušenosti. Jinak jsou to vždy problémy v těle: Spousta lidí se alergií zbavila detoxikací, očistou organismu a cíleným likvidováním cizopasníků… A někdo stále hledá, i takové mám kamaráy.

19. Jde nějak bez antibiotik vyléčit angína? Nebo nějaká streptokoková potvora?
Pomocí MMS, mumia, nebo koloidního stříbra. První jmenované je všude zalevno dostupné, tak hurá do toho.

20. Když už je řeč o dracích. Co naši pozemští draci jako např. hadi…jsou taky destruktivní? Když má někdo hada v teráriu např. užovku, přenáší na svého majitele nějakou destruktivní energii?
Doporučuji článek: ,,Energetický význam zvířat pro člověka“
Když má doma někdo hada v terárku, tak to není dobré. Bude to tak trošku magor. Kdo rezonuje na hadech a obklopuje se jimi, potom víme, co od něj v budoucnu čekat.

Obecně studenokrevní živočichové člověku nic nedávají a léčitelské schopnosti u nich neplatí, tady je podstatnější jejich symbolika. Had je symbol zrádce.

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho mk 2013-08-21 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

syn od kolegyně choval hada. občas ho prý přes noc pustil ven z terária. jednou ráno se vzbudil a had ležel natažený vedle něj. ptal se na to zkušenějšího chovatele, jestli se třeba chtěl tulit, nebo co to znamená ..prý si had přeměřoval, zda by toho člověka dokázal celého spolknout :D ..tolik k hadům

Ikona diskutujiciho Naso 2013-08-21 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolím si nesouhlasit s 20kou. Evropská kultura vnímá hada tak jako si popsala, ale ostatní kultury to mohou mít jinak. Navíc lidi si vytvořili takový postoj k hadovi jen proto, že je zde značný vliv náboženství a jedovatý had když kousne je problém. Co se týká hada spousta lidí si myslí že jsou slizcí. Mají jemnou a hladkou kůži, žádná slizkost! A otec ten jednu dobu choval hady, a když jsem je pozoroval vyvolávali ve mně úžas a respekt. Velice klidné zvíře. A spojovat reptiliany s hadem, má podle mne jen čistě symbolickou hodnotu plaza.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-08-21 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo starí ľudia čo majú stareckú demenciu, oni si nepamätajú ako sa volajú, nepoznávajú ani svoje deti, ako to že u nich sa prerušilo spojenie a už nemajú tie data? Myslíš že by sa dali liečiť? Asi tažko myslím že nikto ešte stareckú demenciu nevyliečil.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-08-21 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak už jsem tu párkrát psala, alergie je taky hodně v hlavě. Zapracovat na sobě, své "přecitlivělosti", naját směr v životě a nesmýkat se jak se namane.

Ikona diskutujiciho aila 2013-08-21 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj nevies prosimta ako sa vyhnut elektrickemu smoku,  popripade telo od neho precistit?

Ikona diskutujiciho dera 2013-08-21 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zle pravidelne jest cesnak alebo nie ?

Ikona diskutujiciho Josef 2013-08-21 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, znáš nějaký způsob, jak se konkrétně zbavit nesnášenlivosti lepku?

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-08-21 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, proč považuješ všechny diamanty za prokleté? Je pravda, že sám jsem zrovna po diamantu nikdy netoužil, a polodrahokamy (zvlášť odrůdy křemene) mi přijdou mnohem lepší.

Ikona diskutujiciho Míša 2013-08-21 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro tazatele okolo alergií: měla jsem dlouho skoro na všechno. S přechodem na vegetariánství to vymizelo. Pily, roztoči, peší, prach, srst, prostě všechno … jak se ale ukázalo, moje tělo se chce zlikvidovat, tak začínám být přecitlivělá na mnohá jídla. Řešení je ale zase to, že se na žádné nebudu upínat a budu je pravidelně střídat 🙂 Rozhodně pomůže detox a psychika.

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-08-21 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alergie se řeší jak Aluška říká detoxikací organismu :). Chce to přejít na zdravé stravování, vyčistit játra, ledviny, střeva, plíce a lymfu, pohyb, správné dýchání (jogínská pránajáma nebo ještěrčí dech dědka kořenáře). Někteří lidé si také postupně přivykají na to, co je dráždí, např. máš alergii na pampelišky, tak si 1x denně k nějaké přičichneš :D.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-08-21 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Já myslím, že ne. Česnek je moc zdravý. Já ho jím skoro ke všemu. Stejně tak i cibuli.

Ikona diskutujiciho Katherine 2013-08-21 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Zajimave, ze kazdy ma takoveho nejakeho syna od kolegyne :D Tohle jsem slysela uz asi od 50 lidi :D…. Asi si hada nekoupim. Sice mi nepripada nijak spatny, ale neni nad prijemne tuleni kocky nebo radost pejska 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2013-08-21 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,k 1. Na Kirsten Dunst? tak to by me ani ve snu nenapadlo, nevidim tam ani trosicku podoby teda….:D K 4. Zvětšit prsa jo, ale jde tady prece o ten cizi predmet v tele ne?to asi nemuze delat dobrotu…K 9. Já nenapsala zcela, ale jen skoro;-)K 13. Miluju nakupování!:) a ted do dotazníku: Myslíš si, že existuje láska na první pohled? Kolikrát za život jsi byla zamilovana?a měla jsi nějakou neopětovanou lásku? Myslíš, že je dobrá Frolíkovo káva? Máš nějakou svou kadeřnici, nebo se o své vlasy staráš zásadně jen ty sama?Jakto, že vztahy které jsou jen z rozumu drží více než ty z lásky?Co když jeden ve vztahu miluje a druhý má jen hodně rád?Děkuji moc za tvůj čas a za tvé odpovědi.;-)

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-08-21 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To je taková "městská legenda", každý má minimálně jednoho známého, který toho tvého známého určitě znal nebo je to on sám.

Ikona diskutujiciho light7 2013-08-21 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, had nemusí být jenom symbol zrádce, ale taky je to symbol dobra a zla, tedy had je neutrální zvíře…že nic nedávají? Třeba dávají svému chovateli radost. Když se potřebuji uvolnit a zklidnit, vezmu si na ruce svoji užovku červenou a nechávám ji po sobě plazit, mě to uklidňuje. Nebo se mi stočí pod tričko a povídám si s ní sice mlčí a občas vystrčí hlavu, ale je to příjemné, krásné zvíře. Nebo když si někdo dá na hruď hada přesněji jeho hlavu, tak dokáže léčit. že někdo má rád hady ještě neznamená, že je zrádce nebo nějak špatný to záleží na povaze člověka jako takového. Zvíře které má někdo doma o něm nemusí nic vypovídat. I takoví pejskaři nebo kočkaři dokážou být pěkně zákeřní a zrádní. Mám pár kamarádů co chovají doma hady a jsou úplně v pohodě. Znám pár lidí co mají doma psy a dokážou udělat někomu zle. Neříkám že všichni, ale je vidět, že to není o zvířeti, ale o lidech jako takových.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-08-21 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tetování? Může člověka nějak destruktivně ovlivnit nebo je to čistě věc vkusu?

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-08-21 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Máš naprostou pravdu :-D já to slyšela asi od 3 lidí, ale jsem si jistá že v tom jednom případě se to tomu člověku doopravdy stalo 🙂 ale asi to není nic neobvyklého, dost lidí chová ty velký hroznýše…

Ikona diskutujiciho Kač 2013-08-22 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš nějaký způsob účinné prevence proti křečovým žilám?? :)) U nás je má mamka, taťka, babička…no prostě hodně členů rodiny a já je opravdu zdědit nechci…

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-08-22 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem si byla vyzvednout řidičák. Koukám, kochám se… A najednou zjistím, že jeho číslo končí trojčíslím 666. Co to pro mě znamená, jak moc mě to může ovlivnit? :/

Ikona diskutujiciho hel 2013-08-23 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k té přecitlivělosti jsem včera četla docela zajímavé povídání, dám sem odkaz, třeba to někomu pomůže – http://www.jeshua.cz/vedeni-nasich-deti/

Ikona diskutujiciho Corny 2013-08-23 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jaký máš názor na pohádku Lví král? 🙂

Ikona diskutujiciho hajcus.ka 2013-08-25 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už dlouho se tě chci zeptat, co znamená ten nápis vpravo dole pod tabulkou "aktuálně"? 🙂 Jestli to tu již bylo tak se omlouvám, já jen že na to pokaždé, když sem přijdu, koukám a vždycky mě to zajímalo 🙂

Ikona diskutujiciho All 2013-08-25 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, poznáš hudbu od Adriana von Zieglera? jeho keltská hudba je podla mna super – https://www.youtube.com/user/AdrianvonZiegler

Ikona diskutujiciho zonara 2013-08-26 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue.Mám 10ti letou dceru,která má jít 30.8.2013 na povinné očkování proti černému kašli a dětské obrně.Po tom všem co čtu se očkování bojím..

Ikona diskutujiciho light7 2013-08-27 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě k těm hadům. Hadi nejsou špatná zvířata. Ještě jsem se o nich dozvěděla, že jsou symbolem nevinnosti, že patří jen do správných rukou. Had je dobré zvíře to jenom lidé ho očernili a obvinili ze špatných věcí.

Ikona diskutujiciho Dalibor 2013-08-31 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3 proti rakovině nejen strava,ale hlavně- psychika,chování,postoje k lidem a situacím..

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-03-21 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odp. č. 20: Třeba to není magor, ale má rád zvířata a prostě má i hada… znal jsem někoho takového, byl hodný.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek